Jump to content
Visų naujų užsiregistravusių žaidėjų Vardas_Pavarde forume būtinai turi sutapti su serveriu! (Jokių ženklų, skaičių ir pnš.).

Visas aktyvumas

This stream auto-updates     

 1. Yesterday
 2. Praeitą savaitę
 3. Lavonas lieka 120s, o pats jau su kitu kunu vaikstai apmokestinti mirti reiktu brangiau arba prisikelti po keliu min kad leistu, gal ir grobimai kitokie butu, tiesiog kas pirmi mirsta tie pralaimi. Cia siaip pamasciau, gal realistiskiau ir sunkiau gautusi zaist, nes ta sena kovos tvarka jau pabodus: kovoji, mirsti, prisikeli, varai i kova, kovoji mirsti, prisikeli ir t.t.
 4. Nebe audi https://www.part.lt/perziura/3e2b2a3069af08ad9ebab8a9d4f2de5c871.jpeg
 5. Tai kaip cia priims mane ar ne kiek laukt galima as tai laiko turiu galiu palaukt?
 6. 1. Tavo V_P žaidime: ... Jojn dilinger 2. Jūsų amžius: ... 19 3. Tavo XP skaičius žaidime: ... Pakankamas 4. Turimos privilegijos žaidime, vip/admin: ... Turiu 2k 5. Turimos teisės: ... Turiu žmogaus teises 6. foto/ss info lentelės "Žaidėjo informacija": ... Neveikia kamera 7. Anketos klausimynas. 7.1. Kodėl norite pateikti į šią gaują?: nenoriu 7.2. Kas yra dabartinis gaujos direktorius ir pavaduotojas?: direktorius būsimas john dillinger, pavaduotojas busimas pubg monika 7.3. Tavo nuomone, kokia veiklą vykdo The Ballas gauja, kaip užsidirba pinigus ir panašiai?: zudo civilius, vogia kura ir minuoja granatas. 7.4. Tavo aktyvumas serveryje per para/savaite?: tai faktas kad nedidelis 8. Trumpiniai/Sąvokos/Komandos. 8.1. TB - teroristu bustine 8.2. GS - grrrrrove greet 8.3. SF - /selfie 8.4. /r - racija 8.5. /isardyti - isardo 8.6. /gro - padeda naujokam serveryje 8.7. /ginklas - paraso koki ginkla turi rankoje 8.8. Iron_Fox - klausau
 7. Sveikinu isejus is projekto! Sveikinu sugrįžus į gyvenimą!
 8. Sėkmės žaidime linkiu ilgai prazaist simg.com
 9. Sveikinu prisijungus prie nuostabaus projekto! Sekmes gyvenime:(
 10. Sveikas atvykes, Sekmes zaidime
 11. Geriausio video filmuko apie serverį kūrimas, kadangi manau svarbu atgaivinti ir pačią serverio veiklą. Geriausiai sukurtos temos varžybos direktoriams. (Dizainas, turinys). Įdomiausios istorijos kilimas SIMG'e. (Žaidėjų pasakojimai, kaip jie rado šį serverį, kaip jie pradėjo kilti vis aukščiau būtent šiame serveryje). Daugiausiai pagyrimų surinkusio administratoriaus rinkimai. (Skatinti kokybiškesnį administratorių darbą pačiame serveryje). ... PASILIKSIU TEISĘ PILDYTI.
 12. 1. Jūsų V_P žaidime: john dilinger 2. Jūsų amžius: 15 3. Kodėl norite tapti UAB ,, Reisas " darbuotoju?: geras darbas, esu dirbes pareigūnu zinau visas taisykles 4. Ar susipažinote su visomis bendrosiomios serverio taisyklėmis?: beveik 5. Kokia Londono sostinė?: uk drill 6. Alus be putos, pyragas be plutos, panelė be vainiko, kas?: taip
 13. Sveiki, kadangi žaidime aktyvumas yra sumažėjęs vasaros metu, tai norėčiau paklausti ar norėtumėte kokio konkurso forume? Jeigu taip, tai galite rašyti pasiūlymus šioje temoje.
 14. Geri atnaujinimai, serveris vis tobulėja.
 15. 1.Jūsų V_P žaidime: Ghetto_God 2. Kiek jums metų ? 16 3. Paaiškinkite kas yra teisėsaugą ? Teisėsauga visapusiška miesto gelbėjimo tarnyba. Padedanti civiliams, kovojantis su nusikalstamumu mieste. 4.Kodėl norite į teisėsaugą ? Pastebėjau, kad daugiau kitų darbų atstovų būna online. Todėl būtų įdomu pakaitinti jiems padus. 5. Ko sieksite teisėsaugoje ? Pasitikėjimo. Trumpiniai ↓↓ WC: Wang Cars - tr. priemonių atstatymo vieta, skelbimų kontora. HP: Ligoninė - vieta kur žaidėjai atsiranda po mirties. TSSG: Teisėsauga - visų teisėsaugos dalinių pavadinimai sudėjus į vieną. GS: Grove Street - viena iš serverio gaujų. TB: The Ballas - viena iš serverio gaujų. Situacijos ↓↓ 1. Jūs važiuojat su darbinė mašina ir staiga pamatote gaujos bosą arba pavaduotoją su 20 star. Jūsų veiksmai ? Kadangi jie yra gaujos atstovai, todėl privalau duoti jiems baudą. (Kadangi neturi reikiamo kiekio star'ų) 2. Jūs gaudote žmogų ir staiga jis atsijungė savo noru. Jūsų veiksmai ? Jei buvau padaręs /lg pasidarau įrodymus ir daugiau nesižaisdamas pildau anketą forume dėl RELOG, kad žaidėjas būtų atitinkamai nubaustas, jei grįžtu po kurio laiko, tuomet gautu papildomą įtarimo lygį. 3. Jūs stovit ir atėjęs naujokas pradeda jūs įžeidinėti. Jūsų veiksmai ? 1 - Įspėju. 2 - Jei niekas nesikeičia, surakinu ir dedu star'us už nepaklusimą pareigūnui, bei vežu į kalėjimą. Komandos ↓↓ Num6 - Spartusis žmogaus surakinimo klavišas. /ita - Komanda skirta dėti įtarimo lygius žaidėjams. /pasodinti - Komanda skirta pasodinti žaidėjus į kalėjimą. /sekti - Komanda skirta sekti bėgantį asmenį.
 16. 1.Jūsų V_P žaidime john dilinger 2. Kiek jums metų ? 21 3. Paaiškinkite kas yra teisėsaugą ? Saugo zmones, daro grobimus ir vogia kura. 4.Kodėl norite į teisėsaugą ? Esu dirbes pareigūnu nes 5. Ko sieksite teisėsaugoje ? Duot baudu ir sumoket ispirkas Trumpiniai ↓↓ WC: wan cars HP: TSSG: kariuomenė, armija, policija, taxi, kunigas, the ballas, grove gatvė, siukslininkas, keliu valytojas. GS: rasiau TB: tebunie ballas Situacijos ↓↓ 1. Jūs važiuojat su darbinė mašina ir staiga pamatote gaujos bosą arba pavaduotoją su 20 star. Jūsų veiksmai ? Sustoju ir duodu pust i alkotesteri jei jis rodo 0 paleidziu nes paklusta mano nurodymams 2. Jūs gaudote žmogų ir staiga jis atsijungė savo noru. Jūsų veiksmai ? Nusiperku admina ir dedu ban uz non rp 3. Jūs stovit ir atėjęs naujokas pradeda jūs įžeidinėti. Jūsų veiksmai ? Atimu ranku licenzija ir pagrasinu kalėjimu Komandos ↓↓ Num6 - keybord /ita - duoda ispejimus /pasodinti - pasodina zole /sekti - saskaitos likutis
 17. Anketa: Jūsų Vardas_Pavarde žaidime?:Dwayne_Hardwell Jūsų discord (Username#0000)?:Queen#1274 Ar turite mikrofoną ir ar galėsite kalbėti per susirinkimus?:Manau ir pats atsakymą žinai,bet taip turiu dėde. Trumpai prisistatykite:Taigi esu komunikabilus,savimi pasitikintis vaikinukas. Visuomet stengiuosi padaryti savo pradėtus darbus iki galo, tačiau manau kaip ir kiekvienam tai ne visada gaunasi. Tačiau juk toks gyvenimas ar ne taip? Kalbant apie laisvalaiki. Tai laisvalaikiu mėgstu užsukti į sporto klubą.Tačiau kartais mėgstu ir tiesiog ramiai pasėdėti namuose, taip pat pailsėti nuo visos mane supančios aplinkos. Taip pat neseniai atradau savo naują hobį muziką, todėl kartas nuo karti pasiimu saksofoną kuris stovi mano kambario kampe ir žinoma pagroju po kelias valandas.Manau užteks. Kiek laiko praleidžiate serveryje per dieną?:Dabar ne per daugiausiai,bet su tuo galima susitvarkyti. Papasakokite kas, jūsų nuomone, yra direktorius?:Direktorius - Tai asmuo kuris yra atsakingas už savo firma bei darbuotojus. Asmuo kuris išsirenka iš savo komandos 2 arba 1 viena darbuotoju ir juos paskiria savo pavaduotojais.Kažkas tokia Papasakokite apie jūsų valdymo formą gaujoje?:Į šita klausima nelabai galiu atsakyti. Kodėl?O gi todėl, nes apie tai dabar mažiausiai suku galva. Kaip ruošiatės surinkti gerą komandą?:Nesu tikras dar kaip rinksiu, nes nemanau,kad bus lengva surinkt komanda. Pirmiausia lauksiu kol bus minimalus žaidėjų skaičius. Tada padarysiu pora atranku ir iš dalyvavusiu atsirinksiu pačius geriausius. Kurie mano manymu bus tinkami dirbti mano gaujoje Kaip rinksite pavaduotoją?:Atranka manau vykdysiu per DISCORD programa. Bus apklausa ar kažkas tokio. Papasakokite apie savo patirtį gaujose (galbūt turėjote kažkokių pasiekimų?):Esu buvęs keletą kartų šios gaujos direktorius,bei pavaduotojas. Tai taip kad yra tos patirties. Nesakau,kad daug,bet pakankamai yra. @Dwayn 'as
 18. Taisyklės: Parašius anketą, ją redaguoti per 10 minučių nuo paskelbimo (Būtina paspausti „Rodyti kas redagavo“) Turėti pakankamai xp įsidarbinimui. Paspausti Like ant anketos. Atsakymus rašyti Dark Emerald spalva. Anketa: Jūsų Vardas_Pavarde žaidime?: Jūsų discord (Username#0000)?: Ar turite mikrofoną ir ar galėsite kalbėti per susirinkimus?: Trumpai prisistatykite: Kiek laiko praleidžiate serveryje per dieną?: Papasakokite kas, jūsų nuomone, yra direktorius?: Papasakokite apie jūsų valdymo formą gaujoje?: Kaip ruošiatės surinkti gerą komandą?: Kaip rinksite pavaduotoją?: Papasakokite apie savo patirtį gaujose (galbūt turėjote kažkokių pasiekimų?):
 19. Earlier
 20. Papeikimas priimtas. Administratorių nubausiu, kai tik turėsiu galimybę prisijungti. Tema rakinama.
 21. @Audris_Blatata turi pateikti įrodymus, jog Jony_Hunder buvo afk HP ir tuom trukdė kitiems žaidėjams, per 24 valandas, skaičiuojant nuo tada, kada buvo parašytas papeikimas.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...

Important Information