Jump to content
Visų naujų užsiregistravusių žaidėjų Vardas_Pavarde forume būtinai turi sutapti su serveriu! (Jokių ženklų, skaičių ir pnš.).

Visas aktyvumas

This stream auto-updates     

 1. Praeitą savaitę
 2. Anketos šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Literally_God Papasakokite apie jūsų darbą?: pajudejau neblogai cia, valandos begyje padaryti momentai (uzdekit YOUTUBEJ laika kam patiko) Video:
 3. Earlier
 4. Anketos šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Literally_God Papasakokite apie jūsų darbą?: jauciu last samp videkas, tai uzmeskit laika youtubej ^_^ Video:
 5. Esu miss Lietuvos princas ka plasau palaikymo aš ce pats tox glazei atlodou ka kietai ka received_1969422266531457.mp4
 6. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Literally_God Papasakokite apie jūsų darbą?: labai geras sa:mp video Video:
 7. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Literally_God Papasakokite apie jūsų darbą?: labai geras sa:mp video Video:
 8. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Literally_God Papasakokite apie jūsų darbą?: SA:MP FRAGMOVIE Video:
 9. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Literally_God Papasakokite apie jūsų darbą?: labai geras darbas Video:
 10. aš hakeris, pisau čia prijomu va atrakinau davai dar pareikškit savo nuomones.
 11. a matei koks jis bilbao yr? kai pys viena iskrisiu is klumpeliu, cia zinok nejuokas su juo, ba bus pizdec karuoce.
 12. Priimtas, ironai, prasau greiciau atrakink serveri ba man reike istot į darbą ir priimt savo darbuotojus nes jie sake rasys man direktoriaus papeikima o as jo nenoriu tai karuoce zinai ka daryt, ba zinok as zinau kur tu gyveni ir bus tau va taip va ir taip va aisku?
 13. Eligijus_Turbo279 - SAKE DU-HAS JIS Parašė Balandis 27 Sveiki tai gi gavau logistikos direktorių ir turiu paskelbti atranka į logistika tai gi sėkmės kurie pildys, jei esi toks pat kaip aš mėgsti šitą nuostabu darbą tai jis kaip tik tau Tai gi pirmas klausimas 1. Kiek litrų dujų telpa į cisterna? 500? 2. Kiek tonų narkotikų galima atgabenti per vieną kartą? 1TONA 3. Kiek turi broliu ir seserų? 1BROLI 1SESE. DAR 2IS VAIKNAMIU IR 3IS VETERINARIJOS PRIEGLAUDOS 4. Koks tavo mamos vardas? STASE 5. Koks tavo vardas? PETRAS 6. Ką veiki laisvalaikiu? DROCINU 24/7 7. Įkelti savo nuotrauką kaip sypsais prieš veidrodį. NETURIU VEIDRODZIO, KA DARYT? GALIU NUDE ATSIUSTI. Klausimai čia baigęs toliau dar klausimų duosim 1. Įvertink savo rašymo įgūdžius. 0 2. Kodėl rusai per csgo ant tiek ahuel? NES JIE RUSAI 3. Paperdzeu: ATSISAUDAU TAIP PAT Situacijos: pirma situacija važiuoji į į Šiaulius pasikroves tris tonas kvepalų kokie tavo veiksmai? Nuvaziuot i turgu ir priduot Sitaucijos: važiuoji karuoce, ir karuoce bam bum fura kirkudu kokie tavo veiksmai? POX PALIEKU, TEGU AISKINASI TEISESAUGA Ir paskutinis klausimas ar turi 1,45e saskaitoj? Jei neturi tai net ne pildyk. TURIU DAUGIAU SENI
 14. Benas_Mode - swx, atmesta Dwayne_Hardwell - koki shuda tu ce darei nesuprato Sitie best :DDDDDD
 15. Sveiki tai gi gavau logistikos direktorių ir turiu paskelbti atranka į logistika tai gi sėkmės kurie pildys, jei esi toks pat kaip aš mėgsti šitą nuostabu darbą tai jis kaip tik tau Tai gi pirmas klausimas 1. Kiek litrų dujų telpa į cisterna? Puse bus. 2. Kiek tonų narkotikų galima atgabenti per vieną kartą? Tiek kiek noriu. 3. Kiek turi broliu ir seserų? Tris seses ir penkis brolius 4. Koks tavo mamos vardas? 5. Koks tavo vardas? Kestis Papirdauskas. 6. Ką veiki laisvalaikiu? Aš gyvenu simgu. Šie žodžiai viską pasako 7. Įkelti savo nuotrauką kaip sypsais prieš veidrodį neturiu telefono su kamera. Klausimai čia baigęs toliau dar klausimų duosim 1. Įvertink savo rašymo įgūdžius. Nžn per cesa su rusais dešimkė bus. 2. Kodėl rusai per csgo ant tiek ahuel? Nes mes per geri jiem. 3. Paperdzeu, skanaus Situacijos: pirma situacija važiuoji į į Šiaulius pasikroves tris tonas kvepalų kokie tavo veiksmai? Visu pirma, tai išvis pasikrovęs nevažiuoju į Šiaulius. Sitaucijos: važiuoji karuoce, ir karuoce bam bum fura kirkudu kokie tavo veiksmai? Csgo competitive vietoj sumetu. Ir paskutinis klausimas ar turi 1,45e saskaitoj? Jei neturi tai net ne pildyk. Turiu puse euro. Ačiū už dėmesį, dar kartą kartoju ačiū už dėmesį
 16. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Literally_God Papasakokite apie jūsų darbą?: belekoks vidosas po comebacko, top1 is mano solo kada nors kurtu, nepagailekit laiko youtubej :] Video:
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...

Important Information