Jump to content

Lyderių lentelė

 1. Dedule_Lukenzo

  Dedule_Lukenzo

  Direktorių prižiūrėtojas


  • Reputacijos taškai

   16

  • Pranešimų kiekis

   68


 2. Edve_Netau

  Edve_Netau

  Teisėsaugos direktorius


  • Reputacijos taškai

   10

  • Pranešimų kiekis

   41


 3. Dark_Lovell

  Dark_Lovell

  Narys


  • Reputacijos taškai

   8

  • Pranešimų kiekis

   94


 4. Bmw_Audi

  Bmw_Audi

  Grove Street direktorius


  • Reputacijos taškai

   3

  • Pranešimų kiekis

   23Populiarus turinys

Rodomas turinys, turintis didžiausią kiekį įvertinimų nuo 2019.09.19

 1. 7 reputacijos taškai
  Sveiki visi. Kadangi theballas gaujai reikia aktyvios valdžios, tai dėl šios priežasties ir nušalinau senąjį theballas direktorių, bei renku naują. Ieškau tokio žmogaus, kuris būtų šioms pareigoms pakankamai subrendęs, kuris galėtų ir nebijotų nei vadovauti , nei bendrauti discord'e. Aš iš naujojo direktoriaus tikiuosi , jo aktyvumo , noro būti valdžia, užsispyrimo , geros reputacijos projekte. Jei galvojate ,kad būtent jūs tinkate būti šiose pareigose pildykite anketą ,bei laukite daugiau informacijos. Sėkmės visiems kandidatams Atrankos taisyklės : Nebūti prasižengusiems serverio administracijai. Turėti patirties taškų daugiau nei reikalauja pats darbas (XP) Anketą rašyti be klaidų , pilnais rišliais sakiniais, ir neatmestinai. Buti aktyviu ,bei pavyzdingu serveryje. Išmanyti direktorių ir visas serverio taisykles. Nebūti D-Blist'e. Būtinai dalyvauti pokalbyje, jei būsite atrinktas ir pakviestas. Anketa : Jūsų V_P projekte - Kiek turite (XP) - Jūsų aktyvumas serveryje per 24h ( Screen Shoot būtinas) - Kuo užsiemate gyvenime? - Kiek jums metų ? - Ar nebijote ir galite bendrauti su žaidėjais discord'e ?- Kaip įsivaizduojate ką turi daryti direktorius, jog firma būti puiki ? Jūsų pasiekimai serveryje - Kaip manote už ką atsakinga theballas gauja serveryje ? - Kokias turite įdėjas darbui? ir ką naujo įneštumėte į darba? Kokios yra theballas komandos bei įsipareigojimai? Už ką atsakinga ,kiekviena sritis?
 2. 2 reputacijos taškai
  Sveiki, visų firmų direktoriai. Kaip ir aš turiu daryti jums treniruotes, taip ir jūs turite irgi jas daryti savo darbuotojams. Norėčiau ,jog šioje temoje rašytumėte KIEKVIENĄ SEKMADIENĮ (jei neišeina sekmadienį tai vėliausiai pirmadienį iki 15h) Taip pat šioje temoje ,norėčiau aptarti praėjusios savaitės kėblumus, su kokiom problemom susidūrėte. Kas naujo įvyko firmoje, per atrankas visi sakėte, jog kažka naujo įnešite į firmą, tai dabar visi pamatys ką naujo įnešėte. Anketa: 1. Jūsų V_P projekte - 2. Jūsų firmos pavadinimas - 3. Kokie kėblumai iškilo per praėjusią savaitę? 4. Jūsų treniruočių įvykdytų foto. (Screen shoot) trumpas kelių sakinių aprašymas. 5. Kuo galima būtų patobulinti jūsų firmą? Jei naujoje savaitėje , iki pirmadienio 15h nerasčiau anketos direktorius gautų 1įspėjima, o geros firmos vadovams į firmos pelną kas savaitę dadėsiu po 50’000€ .
 3. 2 reputacijos taškai
  Anketa : Jūsų V_P projekte - James_Soprano Kiek turite (XP) - 27k+ Jūsų aktyvumas serveryje per 24h ( Screen Shoot būtinas) - Nu nežinau, kad GS nėra labai aktyvi tai ir pats nebūnu - šjp palaikyčiau kokių 1-2h per dieną gal daugiau! Kuo užsiemate gyvenime? - Žaidžiu kompiuterinius žaidimus, klausausi muzikos, mokausi ir kt. Kiek jums metų ? - 14m. Ar nebijote ir galite bendrauti su žaidėjais discord'e ?- Jeigu nėra vėplos ir nėra stumdytojai tada nebijau, bet jeigu stumdytojai net neprasidedu Kaip įsivaizduojate ką turi daryti direktorius, jog firma būti puiki ? Palaikyt veiksmą aktyvų, daryti treniruotes ir kitą veiklą, daryti viską savo galiose sumažinti spaudimą, kad būtų noras kiekvieną dieną prisijungti į serverį ir visa kt. Jūsų pasiekimai serveryje - GS direktorius, Logistikos direktoriu 2x, The Ballas pavaduotojas 2x, Logistikos pavaduotojas! Kaip manote už ką atsakinga theballas gauja serveryje ? - Už mašinų išardymus ir svarbių objektų [BANKO] užgrobimus taip pat triuškinimą kitos gaujos kuri nusileidžia tik pamačius The Ballas! Kokias turite įdėjas darbui? ir ką naujo įneštumėte į darba? Idėjų - pridėti Sanchezus vietoj laivų, nes laivų niekas vapshie nenaudoja, o jeigu ir naudoja tai tik laisvalaikiu šjp paplaukiot, kad nereiktų nuomoj pinigų mokėt :DD! Kokios yra theballas komandos bei įsipareigojimai? RAMIAI - UGNIS - BE PASIGAILĖJIMO - MES LAIMĖSIM - /isardyti, /r - Išlaikyt banką ir nukirst "kiaušus" GS ir TSSG! Už ką atsakinga ,kiekviena sritis? GS - benzino vagimas, TB - automobilių ardymas, TSSG - tvarkos palaikymas, Logistika - degalinių pildymas! Jeigu taip suprantu klausimą :DDD
 4. 2 reputacijos taškai
  1. Jūsų V_P žaidime: Dark_Lovell 2. Firma kuriai atstovaujate: Logistikai 3. Būsimo pavaduotojo V_P žaidime: Nico_Morreto ir Pele_Kileris 4. Kodėl pasirinkote jį/ją? Atsakykite ypač išsamiai: Nes rėkėjo man pavaduotojų nes gali būt kad būsiu neaktyvus keles dienas.
 5. 1 reputacijos taškas
  Anketa : Jūsų V_P projekte - Dwayne_Hardwell Kiek turite (XP) - 867k Jūsų aktyvumas serveryje per 24h ( Screen Shoot būtinas) - https://imgur.com/yz4V8Wu Kuo užsiemate gyvenime? - Dažniausiai tai laiką leidžiu su draugais arba taip pat truputėlį prie kompo. Domuosiu sportu truputėlį. Bet labai tai mėgstu muzika ir lankau muzikos mokykla groju būgnais, jau 4 metus. Tai tik tiek. Manau supratot, ką norėjau pasakyti. Kiek jums metų ? - 16 Ar nebijote ir galite bendrauti su žaidėjais discord'e ?- Ne nebijau ir taip galiu. Tik nesu jūsų discord'e Kaip įsivaizduojate ką turi daryti direktorius, jog firma būti puiki ? Jei nori,kad firma būtu puiki tai visų pirma pats direktorius turi sudominti serverio žaidėjus,kad ateitų į jo firma ir aišku jog tas direktorius darytų daug veiksmo tai pvz: Treniruotes,grobimus ir t.t. Jei šiuos kriterijus atitiks direktorius manau bus puiki firma! Jūsų pasiekimai serveryje - Kaip lengviau pasakius, per kitą account'ą buvau Discord Moderatorius,bet dėl tam tikrų priežasčių jį praradau.Ir tai mane liūdina.Tai tiek tesu pasiekęs. Kaip manote už ką atsakinga theballas gauja serveryje ? - Už mašinų išardymą,sumaištį serveryje. Kokias turite įdėjas darbui? ir ką naujo įneštumėte į darba? Dabar tai neturiu,bet su laiku manau jos atsiras ir bus įgyvendintos Kokios yra theballas komandos bei įsipareigojimai? /aktyvuoti, /r, /gro,/isardyti. O įsipareigojimai tai manau, kad nenusileisti didžiausiems priešams tai "Grove Street" Gauja, bei teisėsaugai Už ką atsakinga ,kiekviena sritis? Grove Street - už Degalų vogima,bei grobimų darymą, Teisėsauga - už tvarką mieste, Logistika - už visas degalines, srr, jei atsakiau neteisingai.
 6. 1 reputacijos taškas
  Anketa: 1. Jūsų V_P projekte -Edve_Netau 2. Jūsų firmos pavadinimas -Teisėsauga 3. Kokie kėblumai iškilo per praėjusią savaitę?- Keblumai tokie, kad pastaraja savaite buvo mažai aktiviu žaidėju, ir keli cheat'ai, tai buvo ir mažai veiksmo. Stengiames buti aktyvus darbuotojai ir nubausi visus pažeidėjus. 4. Jūsų treniruočių įvykdytų foto. (Screen shoot) trumpas kelių sakinių aprašymas.- https://imgur.com/a/2JZBVNL Žiurėjome, kaip darbuotojai moka naudotis komandomis ar jie tapo budresni ir taiklesni nusikaltelių gaudytojai. 5. Kuo galima būtų patobulinti jūsų firmą? Mano firmoja gal kolkas nelabai ką ir būtų galima patobulinti, nes serverio žaidėjai nera pakankamai aktyvus, o toliau žiurėsime jeigu(kai bus aktyvumas didesnis) kils problemų jas spresimę.
 7. 1 reputacijos taškas
  Sveiki visi. Kadangi Logistikai reikia aktyvaus direktoriaus ir senajį direktorių nušalinau , dėl neaktyvumo tai renku naują. Ieškau tokio žmogaus, kuris būtų šioms pareigoms pakankamai subrendęs, kuris galėtų ir nebijotų nei vadovauti , nei bendrauti discord'e. Aš iš naujojo direktoriaus tikiuosi , jo aktyvumo , noro būti valdžia, užsispyrimo , geros reputacijos projekte. Jei galvojate ,kad būtent jūs tinkate būti šiose pareigose pildykite anketą ,bei laukite daugiau informacijos. Sėkmės visiems kandidatams Atrankos taisyklės : Nebūti prasižengusiems serverio administracijai. Turėti patirties taškų daugiau nei reikalauja pats darbas (XP) Anketą rašyti be klaidų , pilnais rišliais sakiniais, ir neatmestinai. Buti aktyviu ,bei pavyzdingu serveryje. Išmanyti direktorių ir visas serverio taisykles. Nebūti D-Blist'e. Būtinai dalyvauti pokalbyje, jei būsite atrinktas ir pakviestas. Anketa : Jūsų V_P projekte - Kiek turite (XP) - Jūsų aktyvumas serveryje per 24h ( Screen Shoot būtinas) - Kuo užsiemate gyvenime? - Kiek jums metų ? - Ar nebijote ir galite bendrauti su žaidėjais discord'e ?- Kaip įsivaizduojate ką turi daryti direktorius, jog firma būti puiki ? Jūsų pasiekimai serveryje - Kaip manote už ką atsakinga logistika serveryje ? - Kokias turite įdėjas darbui? ir ką naujo įneštumėte į darba? Kiek yra logistikos sričių mūsų projekte? Už ką atsakinga ,kiekviena sritis?
 8. 1 reputacijos taškas
  Sveiki,visi.Šioje temoje direktoriai galės paskirti arba nušalinti savo firmos pavaduotoją-us. Firmos direktorius/pavaduotojas prieš paliekant pareigas privalo užpildyti žemiau pateiktą anketą. (kitu atveju būsite įrašytas į B-List sąrašą). Į paskyrimo/nušalinimo anketas atsakinėja tik direktorius, į palikimo anketas gali atsakyti visi darbo valdžios atstovai. Pašaliniai asmenys bus baudžiami forumo įspėjimais. Būtinai rašyti matoma spalva!!! PALIKIMO/PASKYRIMO/ŠALINIMO ANKETOS (Norint palikti direktoriaus/pavaduotojo pareigas) 1. Jūsų V_P žaidime: 2. Firma kuriai atstovaujate: 3. Kodėl paliekate pareigas?: 4. Kiek dienų išbuvote pareigose?: (Norint paskirti pavaduotoją) 1. Jūsų V_P žaidime: 2. Firma kuriai atstovaujate: 3. Būsimo pavaduotojo V_P žaidime: 4. Kodėl pasirinkote jį/ją? Atsakykite ypač išsamiai: (Norint nušalinti pavaduotoją) 1. Jūsų V_P žaidime: 2. Firma kuriai atstovaujate: 3. Pavaduotojo V_P žaidime: 4. Priežastis dėl kurios pavaduotojas šalinamas:
 9. 1 reputacijos taškas
  Anketa: 1. Jūsų V_P projekte - Bmw_Audi 2. Jūsų firmos pavadinimas - Grove Street 3. Kokie kėblumai iškilo per praėjusią savaitę? Praėjusią savaitę buvo priimta naujas darbuotojas. 4. Jūsų treniruočių įvykdytų foto. (Screen shoot) trumpas kelių sakinių aprašymas. Nemanau kad dėl kelių darbuotojų reiktu daryti treniruotę suprastėjo mano aktyvumas bet jį susitvarkysiu. 5. Kuo galima būtų patobulinti jūsų firmą? Mano manymu reiktu tik geresnę komanda susirinkt ir bus viskas tvarkoj.
 10. 1 reputacijos taškas
  Anketa: 1. Jūsų V_P projekte - Edve_Netau 2. Jūsų firmos pavadinimas - Teisėsauga 3. Kokie kėblumai iškilo per praėjusią savaitę? Praėjusios savaitės kėblumai sumažėjo, darbuotojai dalyvauja treniruotėse, tik kaikurie nelabai aktyvūs. 4. Jūsų treniruočių įvykdytų foto. (Screen shoot) trumpas kelių sakinių aprašymas. https://imgur.com/a/hUB2ZAy Tikrinome darbuotojų budrūmą ir nusikaltelių gaudymą, bei šaudymo sugebėjimus. 5. Kuo galima būtų patobulinti jūsų firmą? Pavaduotoją jau išrinkau, jei ne aš būnu prisijungęs, tai būna mano pavaduotoja, kuri susitvarko, vygdo atrankas ir treniruotes. Kaip toliau tobulinsim, tai ieškosim trūkumų ir žiūrėsim. Badysim daryti darbuotoju požiuri į darba rimtesnį.
 11. 1 reputacijos taškas
  1. Jūsų Vardas_Pavardė:Rycz_Dzz 2. Kiek laiko būsite neaktyvus: dvi savaites Priežastis: gulesiu ligoninej
 12. 1 reputacijos taškas
  Anketa: 1. Jūsų V_P projekte - Rimgaudas_Heets 2. Jūsų firmos pavadinimas - The Ballas 3. Kokie kėblumai iškilo per praėjusią savaitę? Kaip ir viskas gerai, galbūt trūko mano aktyvumo serveryje šia savaitę dėl asmeninių reikalų. 4. Jūsų treniruočių įvykdytų foto. (Screen shoot) trumpas kelių sakinių aprašymas. Treniruočių neplanuoju kolkas, nes įmonėje esam tik 3 (Dažniausiai man prisijungus tik aš vienas ). Atsiradus bent 5 pastoviems žaidėjams tikrai pradėsim dirbti šiuo reikalu, kolkas užsiimam vagystėm, grobimais, tiesiog neleidžiam pamiršti teisėsaugai kad mes esam kol padaugės The Ballas gaujos narių. 5. Kuo galima būtų patobulinti jūsų firmą? Na manau nieko tobulinti kaip ir nereikia viskas gerai, tiesiog bandysim rinkti aktyvius žaidėjus ,
 13. 1 reputacijos taškas
  https://imgur.com/a/vvnZ5is va tau irodimai
 14. 1 reputacijos taškas
  Papeikimo pildymo taisyklės: 1. Nuotraukos kelti į part.lt ar per imgur.com 2. Įrodymai negali būti redaguoti, ar kaip nors kitaip pakeisti 3. Chatlog'as Būtinas Papeikimo šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Pareigūno Vardas_Pavardė žaidime: Kuo asmuo nusižengė? Nusižengimo įrodymai: Pilnas chatlog'as: Nesilaikius kokių nors taisyklių PAPEIKIMO ŠABLONAS bus ATMETAMAS
 15. 1 reputacijos taškas
  Atmesta. Tema rakinama. Užblokuotas buvai dėl kenkimo. Savininko leidimu.
 16. 1 reputacijos taškas
  Anketa: 1. Jūsų V_P projekte - Edve_Netau 2. Jūsų firmos pavadinimas - Teisėsauga 3. Kokie kėblumai iškilo per praėjusią savaitę? Praėjusios savaitės kėblumai jog darbuotojai , nedalyvauja treniruotėse, mažai kas dirba, nelabai aktyvūs. Bet direktorius esu nepilnai savaitę ,todel daugiau pasakyt galėsiu, tik kitą savaitę. 4. Jūsų treniruočių įvykdytų foto. (Screen shoot) trumpas kelių sakinių aprašymas. -https://imgur.com/a/wfdPunu Tikrinome darbuotojų budrūmą ir nusikaltelių gaudymą, bei šaudymo sugebėjimus. 5. Kuo galima būtų patobulinti jūsų firmą? Pirmiausiai surinksiu puikią,bei aktyvią komandą, pavaduotoją jau kaip ir išrinkau, jei ne aš būnu prisijungęs, tai būna mano pavaduotoja, kuri puikiai susitvarko. O kaip toliau tobulinsim, tai ieškosim trūkumų ir žiūrėsim. Bei semsimes įdėjų iš darbuotojų, kad darbas taptu malonesnis.
 17. 1 reputacijos taškas
  Sveiki , patebėjau jog dauguma liko nustebę forumo eventu. Tad nusprendžiau sukurti šiek tiek kitokį kurio dar nesu nei girdėjęs ,nei matęs JUMS REIKĖS TIK CHRONOMETRO. Viskas bus labai paprasta bus keleta klausimų ,ir jums reikės į juos atsakyti. Prizą laimės tas kuris atsakys pirmas. Galima paklaida 0.5 sekundės. Klausimai : 1. Per kiek laiko nuo vairavimo mokyklos DURŲ galima nueit normaliu žingsniu su (W ) raide iki Wang Cars DURŲ? (PRIZAS 15'000EUR) 2. Per kiek laiko nuo WangCars DURŲ galima nubėgti su (SHIFT ,bei šokinėjant ) iki Vairavimo Mokyklos DURŲ? (Prizas 10'000EUR) 3. Per kiek laiko nuo Vairavimo mokyklos galima nubėgti su (SHIFT , bei šokinėjant ) iki Automobilių turgaus arčiausio (prie verslo Auto Prekyba) ? (Prizas 10'000EUR) 4. Kiek serveryje yra darbo sričių SU Direktoriaus pakvietimu? (Prizas 5'000EUR) 5. Kiek serveryje yra darbo sričių BE Direktoriaus pakvietimo ? (Prizas 5'000EUR) 6. Simg projekto administracijos V_P ir kas už ką atsakingi? pvz . Vardeninis_Pavardenis už orą. (Prizas 5'000EUR) 7. Aktyviausio projekto administracijos V_P (Prizas 5'000EUR) 8. Aktyviausio direktoriaus V_P (Prizas 5'000EUR) 9. Kokia greičiausia projekto tr.priemonė ? (Prizas 5'000EUR) 10. Kokia yra tr. priemonės (SANDKING) atstatymo kaina, pardavimo kaina, bako talpa? (Prizas 10'000EUR) 8 ,4,5 klausimas atsakytas. Anketos pavyzdys ; Vardas_Pavardė projekte : Atsakymas : Jei patinka tokios veiklos , spaudžiam reakciją, atsakom greičiau į kuo daugiau klausimų ir laukiame naujų užduočių Pagarbiai Dedule_Lukenzo.
 18. 1 reputacijos taškas
  1 Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Anketa 1. Jūsų Vardas_Pavardė? 2.Kiek jums yra metų? 3.Koks yra jūsų aktyvumas? 4.Ar mokate Taisykles jeigu taip pasakykite keleta? 5.Kokia Yra teisėsaugos veikla? 6.Kiek turite xp žaidime? 7.Kodėl aš jus turėčiau priimti į Teisėsaugą? 8.Tavo šaudymo/vairavomo įgūdžiai nuo 0/10? 9.Koks jūsų tikslas tarp teisėsaugos?(policininkas,kriminalistas,krašto apsaugos darb.) 10. Kokios pagrindinės komandos 5? 11. Ar bendraujate su gaujineis? 12. Ar neturite B'list?
 19. 1 reputacijos taškas
  Taisyklės: 1. Anketa pildyti tik tada, kaip būsit neaktyvus daugiau nei 24 valandas. 2. Anketa pildyti galima tik Teisėsaugos darbuotojui. Anketa: 1. Jūsų V_P žaidime: 2. Kiek laiko būsite neaktyvus? 3. Priežastis:
 20. 1 reputacijos taškas
  1. Teisėsauga privalo turėti įrodymus įtariant asmenį, paprašius įrodymų forume, darbuotojas turi juos pateikti per 12 valandų. (Išimtis jeigu bent vienas iš kolegu gali patvirtinti nusikaltimą) (1 įspėjimas) 2. Teisėsaugai draudžiama kištis į GangWars ar kitas gaujų veiklas. (1 įspėjimas) 3. Privaloma devėti darbinę uniformą įtariant/gaudant žaidėją. (1 įspėjimas) 4. Teisėsaugininkas privalo dirbti su darbiniu transportu. (1 įspėjimas) 5. Teisėsaugininkas gali duoti baudą iki 25 įtarimo lygio. (ne gaujų nariams) (1 įspėjimas) 5.1 Teisėsaugininkas gali duoti baudą iki 20 įtarimo lygio. (gaujų lyderiams) (1 įspėjimas) 5.2 Teisėsaugininkas gali duoti baudą iki 15 įtarimo lygio. (gaujų nariams) (1 įspėjimas) 6. Teisėsaugininkui draudžiama daryti DM mieste ar kur nors kitur. (išimtis - DM arena, event'as) (2 įspėjimai) 7. Teisėsauga negali vartoti/turėti narkotinių medžiagų. (2 įspėjimai) 8. Teisėsauga karinę techniką gali naudoti tik grobimo zonoje,kai gaujos narių 2 daugiau už teisėsaugą. (1 įspėjimas) 8.1. Teisėsaugos valdžia ar darbuotojas turintis daugiau nei 80 darbo procentų gali pasitelkti karine technika gaudant žaidėją su jei yra bazei 20 ir daugiau įtar imo lygio . (tik užmiestyje). (2 įspėjimai) 8.2 Teisėsaugos valdžia ar darbuotojas turintis daugiau nei 80 darbo procentų gali pasitelkti karine technika gaudant asmenį su 40 ir daugiau įtarimo lygio. (ir mieste, bet įsitikinus, kad tai netrukdys žaidėjams kurie laikosi teises). 8.3 Bet kokiu kitu atveju išskyrus treniruotes ar kitas valdžios nustatytas veiklas, draudžiama eksploatuoti karinę techniką isimtis nusikaltes tai pat naudoje bazukas . (2 įspėjimai) 9. Teisėsauga negali naudoti "tazerio" ir/ar rakinti gaujos narių grobimo metu. (2 įspėjimai) 10. Į grobimus vyksta tik teisėsauga, pašalinius asmenis vežtis kartu draudžiama. (2 įspėjimai) 11. Teisėsauga negali sodinti į kalėjimą naujokų iki 3'000 patirties taškų. (Išimtis - naujokas nemoka baudos). 11.1 Teisėsauga negali naujokams iki 1'000 patirties taškų siūlyti baudos, privaloma išteisinti (Išimtis - naujokas elgiasi neadekvačiai ir nepaiso teisėsaugininko žodinių perspėjimų, tada galima bausti ir siūlyti baudą/vežti į kalėjimą). 12. Po bombos aktyvavimo ar žaidėjo pagrobimo teisėsauga privalo atšaukti visas savo veiklas ir vykti į misiją. 13. Teisėsauga ir gaujos nariai negali turėti jokių ryšių. ( 1 įspėjimas) 14. Teisėsaugos darbuotojai turintys daugiau nei 80 darbo procentų gali dirbti ir atlikti savo pareigą su nuosavu transportu. 15. Teisėsaugos valdžia gali atlikti savo pareigą su nuosavu transportu. 16. Teisėsaugai draudžiama tikrinti logistikos darbuotojus vakarais: 19:00 - 20:00 17. Teisėsaugininkas privalo laikytis K.E.T taisyklių išskyrus tuos atvejus, kai gaudo bėglį, ar veža bėglį į kalėjimą, o bėglį bando išlaisvinti jo kolegos ar kas nors kitas. (1 įspėjimas) 18. Žaidėjui nepaklusus išeiti iš interjero, galima jį nušauti. 19. Sirenas ir švyturėlius galima naudoti tik vykstant į iškvietimą, gaudant bėglį ir vykstant į grobimus. (1 įspėjimas) 20. Draudžiama naudoti /sekti komandą grobimo ir event'ų metu. (1 įspėjimas) 21. Teisėsaugos darbuotojas turi praleisti bent 60 minučių per dieną serveryje . (išimtis - užpildyta ir priimta neaktyvumo anketa) 22. Teisėsaugai po bet kokio tipo grobimo draudžiama rakinti gaujos narius 5 minutes. (tik tos gaujos kuri darė grobimą). (Išimtis: gaujos nariai pažeidinėja taisykles) 23. Teisėsauga negali naudoti VIP/ADMIN komandų vykimui į grobimus, šturmus, gaudant žaidėją. 24. Grobime draudžiama būti AFK. (išimtis - AFK buvo jau prieš grobimą) (2 įspėjimai) 25. Treniruotėse ar kitose veiklose draudžiama būti AFK (išimtis - AFK buvo jau prieš veiklai prasidedant) (2 įspėjimai) 26.Draudžiama rodyti nepagarba kolegoms ir valdžiai (1 įspėjimas) 27. Draudžiama keiktis/įžeidinėti kolegas viešajame chat'e ir visur kitur (1 įspėjimas) 28. Draudžiama trukdyti dirbti kolegoms. (1 įspėjimas) 29.Stengtis neatsisakyti suteikti pagalbą kolegai/kolegoms. (išimtis - yra pateisinama priežastis su įrodymais) (1 įspėjimas) 30. Naudoti /ita pagal paskirtį. (2 įspėjimai) 31. Draudžiama rakinti asmenis AFK zonoje. (1 įspėjimas)
 21. 1 reputacijos taškas
  Teisėsaugos komandos - /ant - Uždeda/nuiima žaidėjui antrankius. /bauda - Pasiūlo žaidėjui baudą. /tei - Atima žaidėjo teises. /atimtiginklus - Konfiskuoja žaidėjo turimus ginklus. /gsupa - Įteikia ginklų licenziją žaidėjui. /isodinti - Įsodiną žaidėja į Transporto Priemonę. /ita - Įtaria žaidėją. /kon - Konfiskuoja visas narkotinęs medžiagas. /sekti - Uždeda žaidėjui sekimą. /pat - Patikrina žaidėją. /pasodinti - Pasodina žaidėją į kalėjimą. /lg - Paprašo žaidėjo sustoti. /r - Darbo racija. /kliutis - Padeda kliūtį. /skydas - Užsidėti skydą. /nskydas - Užsidėti skydą ant nugaros. /gaudomi - Parodo nusikaltusius asmenis. /pasalinti - Pašalinti savo turimus Ginklus skydą ir t.t. /matuojamgreiti - Matuoti greitį.
 22. 1 reputacijos taškas
  Šiame sąraše esantys asmenys negalės užimti jokių direktoriaus/pavaduotojopareigų tam tikrą nustatytą laikotarpį. Iš sąrašo išsibraukti galima dviem būdais: 1. Laukimas kol jūsų B-LIST laikotarpis pasibaigs, 2. Išsipirkimas - tam tikra nustatyta suma direktorių prižiūrėtojui į kišenę. Pasibaigus B-LIST laikotarpiui jūsų eilutė bus nubraukiama, bet pilnai nepašalinta. (į tai bus atsižvelgiama ateities direktorių/pavaduotojų rinkimuose). B-LIST V_P žaidime | 2019.00.00 - 2019.00.00| Priežastis | Išsipirkimo kaina. (jeigu nėra, parašyti "Neišperkama"). Samp_Kent 2019.09.10 - 2019.10.25 Dp įkyrėjimas.
 23. 1 reputacijos taškas
  Grove Street Veikla yra tokia kad jie vogia degalus vežioja kontrabandines cigaretes kovoja su policija ir the ballas gauja dalyvauja grobimuose. Norint Būti Grove Street gaujos narys jums reikia Turėti vairavimo teises. Turėti TeamSpeak Programa. Turėti gera šaudymo įgudžius. Turėti gera vairavimo įgudžius. Turėti 6500xp patirties tašku. Mokėti pūsti žole. Mokėti taisykles. Grove Street Gaujų komandos 1. /gro Pagrobti žaidėja netoli jūsų veikia tik GROBĖJO rangui. 2. /Vogtidegalus su šia komanda galite pavogti transporto priemonės degalus. 3. /r Gaugos racija. 4. /Aktyvuoti Padeda bomba veikia tik su direktoriaus leidimu. 5. /ginklas su šia komanda galite duoti ginkla kitam žaidėjui. 6. /cig Parodo kur yra cigarėčiu pasikrovima/iškrovima vieta. Grove Street Gaujų Taisyklės 1. Būtina dirbti su apranga. 2.Klausyti direktoriaus/pavaduotojaus nurodymu. 3.Nebendrauti neturėti ryšiu su teisėsauga. 4.Grieštai draudžiama naudoti cytus. 5.Prisijungus į žaidima būtina patikrinti /dzinute. Grove Street Grobimo taisyklės 1.Grobimo metu leidžiama naudoti narkotikus. 2.Grobimo metu draudžiama naudoti admin/vip komandos. 3.Grobimo metu draudžiama teleportuotis. 4.Grobimo metu draudžiama pasišalinti iš grobimo. 5.Grobimo metu draudžiama naudoti ESC mygtuka norint nemirti. 6.Grobimo metu būti TeamSpeak3 programoje.
 24. 1 reputacijos taškas
  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Dedule_Lukenzo. Jūsų tikrasis vardas?: Lukas. Kiek jums metų?: Man 19 kolkas. Ar turite kokį augintinį?: Šiuo metu neturiu, pas tėvus liko Iš kokio miesto esate?: Esu iš Kauno. Turite brolių, seserų?: Turiu sesę. Ar kuo nors domiesi gyvenime?: Domiuosi logistika, bei šiuo metu domiuosi autodalių prekyba, greitu metu turiu planų ,bei įdėjų kurias bandysiu įgyvendinti savo verslo link Kiek laiko žaidžiate SA-MP? 2014m menesio ir dienos nepasakysiu atėjau į simg projektą ir jame žaidžiau visą laiką. Ką veikiate laisvalaikiu? Laisvalaikius leidžiu su savo sugyventine vaikštomės, važinėjam, žiurim filmus, dabar į savo laisvalaikį pridedu laiko simgui daugiau Ar esate ką nors pasiekęs mūsų serveryje?: Esu pasiekes visu serverio darbų direktorių,pavaduotojų, bei prižiūrėtojų postus. Šiuo metu kandidatuoju į direktorių prižiūrėtojo postą. Jūsų autoritetas serveryje, į ką norėtumėte lygiuotis?: Kadangi visados lygiuojuosi į aukštumas tai būtų Iron_Fox ,ne dėl to jog jis yra savininkas ir turi šį serverį ,bet ir dėl to jog šiek tiek žinau jo realūjį gyvenimą. Trumpai aprašykite save: Aprašyti save labai platus dalykas, pasistenksiu ,kuo daugiau bei aiškiau. Kaip minėjau esu Lukas. Man kolkas 19metų. Mano pomėgiai tai yra vairavimas. Domiuosi apie automobilius per šiuos metus pakeičiau daug markių automobilių, rinkausi tiesiog gera ,bet dabar yra sunku rasti gera modelį protinga kaina. Jei ką domins kokie klausimai galite drasiai rašyti forume žinutes,atrašau visados, (kvailų klausimų nenorėčiau atsakinėti). Išmokau sau remontuoti automobilius. Buvau šiek tiek pirikupas bet tvarkydavausi kaip sau ir kitiems patvarkau, jei domintų kažkas apie auto taip pat atsakyčiau ar patarčiau visais klausimais. Mėgstu sportą, labiausiai krepšinį ,bet lankiau plaukima virš 9metų , turiu daug pasiekimų toje srityje. Šiuo metu dirbu tiesiog daugiau nelabai ką įdomaus ir veikiu. Jūsų nuotrauka: šiai dienai nuotrauka turiu tiktais tokią, nes pamečiau telefoną
 25. 1 reputacijos taškas
  Sveiki.Neturėjau ką veikt,tai parašiau šiokį tokį retarded antrajį blogą, tikiuosi patiks Kiekvieną šeštadienio ir sekmadienio rytą mano tėtis pasiimdavo dviratį iš senelių ir važiuodavo ieškoti naujų kelionės vietų važinėjimui dviračiais. Man labai buvo įdomu sužinoti kas jį taip džiugindavo važiuojant dviračiu? Iš kur tokia motyvacija? Ką dviratis jam duoda? Čia juk tik dviratis, tiesa?... Viskas pasikeitė kai aš pradėjau važinėti savu dviračiu.Praeitų metų birželio mėnesiui prasidėjus ruošiausi eiti tvarkyti to vargano garažo, kuris nuo reto tvarkymo jau baigia voratinkliais apaugti. Dviratis, numestas gale, ten ir gulėjo visą laiką nuo tada, kai buvome išvažiavę į 100km žygį prieš du metus. Realiai tada aš tėvams zyziau, kad nupirktu man dviratį per gimtadienį,nes iš savų santaupų kaip visada nusipirkti negalėjau.Keista, bet įdomu tai, kad aš ėmiau ir nusprendžiau pavažinėti. Mintyse pagalvojau, kad visai neturėtų būti sudėtinga. Ne, neturėtų.. prisiminiau tą paskutinę kelione - adrenalinas, patirtis - dabar jau viskas kitaip. Pirmiausiai, praleidau kokias 10 minučių važinėdamas dideliame kieme, atlikdamas visokius judesius ir išbandydamas stabdžius. Geriausias momentas? Kartu su manimi tuo momentu buvo ir mažasis brolis, kuris taip pat buvo ne ką didesnis dviračių entuziastas nei aš, todėl kartu gatvėje važiavome iki jos galo ir atgal, iki jos galo ir atgal. Stebėjau, kaip kojos sėkmingai bando prisitaikyti prie pedalų, o prieš mane senutė išdygo iš po kampo. Būtumėt matę mano ir jos reakciją .. Gerai, kad nenudaužiau aš jos, ačiū geriesiems stabdžiams. Buvo linksma ir aš lėtai pradėjau suprasti, kodėl tėtis keliasi savaitgaliais taip anksti ryte. Taip ir bėgo praeitų metų pirmos vasaros atostogų dienos, po truputį pratinausi prie dviračio, nors dar karts nuo karto sedėdavau ir žaisdavau tą varganą sampą. Atėjo liepos vidurys, tuomet dviratis jau labiau domino nei sampas, todėl jam skirdavau tiek šaltokus rytus, tiek spalvotus vakarus. Pasibaigus mokslo metams, ko noriu tai pailsėti nuo sampo, pabūti lauke ir spaustipedalus į priekį. Šiuo metu tikriausiai net nerasčiau žodžiu apsakyti tą, ką jaučiu važiuodamas. Kitą kartą, kai jausitės pikti, motyvuoti ar kitaip panašiai, važiuokit dviračiu. Tai yra labai geras šansas pabūti vienam, atsipalaiduoti ir išmesti visas pašalines mintis lauk iš galvos. #Evans 
 26. 1 reputacijos taškas
  Anketa: 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Bmw_Audi 2. Užblokuotojo Vardas_Pavardė žaidime: Trust_Marichuana 3. Kodėl jis buvo nubaustas: Objekt finder 4. Įrodymai: https://youtu.be/oS8xpOnH26U
 27. 1 reputacijos taškas
  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Martynas Papasakokite apie jūsų darbą?: Neišvydęs dienos šviesos mapp darbas, kurį šiandiena radau, jau net nufilmuota tai tik į youtube tereikėjo įkelt. Kiek laiko darėte darbą?: Neatsimenu, labai senai darytas. Jūsų darbas?: Įvertinkite savo darbą */10: 10/10 NESMERKIAM VYRAI IR MOTERYS DĖL VAIRAVIMO ĮGŪDIŲ IR LAGO NES KOMPAS LEDININIS, TOKIO REIKIA TIK PAVYDĖTI. EDITINIMO SKILLS DAR GERESNI. +REP VERGAS MARTYNAS
 28. 1 reputacijos taškas
  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Jimmy_Vercetti 2. Kam jis skirta (forumui/serveriui/teamspeak): Serveriui 3. Jūsų siūloma idėja: Sukurti teisesaugai kai uzlipti ant pickup lentele, kur galima butu pasirinkti ar ginklai sturmui ar patruliavimui. 4. Plačiau apie ją papasakoti: Ginklai sturmui - Deagle, m4, shotgun(paprastas). Ginklai patruliavimui - Tazeris (Silenced pistol), m4. 5. Kodėl tai turėtų būti įgyvendinta: Dabar pavyzdziui armijai kai grobimas yra duodama tik m4 ir tazeri, o tazeri per grobima nlbj ir naudot galima, o gaujiniai varo su combat shotgunais, ak, deaglais ir t.t o cia bent pasirinkimas butu. P.S - gun parde neveikia kai gaujiniu yr
 29. 0 reputacijos taškai
  video-1571260245.mp4
 30. 0 reputacijos taškai
  Jūsų V_P projekte - Johnny_Nitro Kiek turite (XP) -20k Jūsų aktyvumas serveryje per 24h ( Screen Shoot būtinas) - 2h ir 10 ir 9 h per diena Kuo užsiemate gyvenime? - mokiniu Kiek jums metų ? - 16 Ar nebijote ir galite bendrauti su žaidėjais discord'e ?- galiu Kaip įsivaizduojate ką turi daryti direktorius, jog firma būti puiki ? turi labai daug stegtis Jūsų pasiekimai serveryje - esu buves grow street nariu furistu thabalu nariu pd nariu ir dabar einu krasto apsauga Kaip manote už ką atsakinga theballas gauja serveryje ? - uz tvarka ir kontrole gatvese Kokias turite įdėjas darbui? ir ką naujo įneštumėte į darba? bandyti kontroliuoti grow street Kokios yra theballas komandos bei įsipareigojimai? turi dalyvauti plesimuose gali plesti ir gali pagrobti Už ką atsakinga ,kiekviena sritis? uz tvarka serveryja
 31. 0 reputacijos taškai
  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje (Kuris buvo užblokuotas)?: Deivyd_Air • Administratoriaus Vardas_Pavardė kuris jus užblokavo?:Dedule_Lukendzo • Už ką buvote užblokuotas?: "SUDIE" • Įrodymai (Nuotrauka kai tik buvote užblokuotas)?: https://imgur.com/a/foB1dCD
 32. 0 reputacijos taškai
  Anketa: 1. Jūsų V_P projekte - Dark_Lovell 2. Jūsų firmos pavadinimas - Logistika 3. Kokie kėblumai iškilo per praėjusią savaitę? Iškilo nebuvo daug kandidatų į logistika tik atėjo keli ir nepadariau treniruotės nes nebuvo daug žmonių tik 3 ar kiek. 4. Jūsų treniruočių įvykdytų foto. (Screen shoot) trumpas kelių sakinių aprašymas. Nepadaryta nė viena treniruotė 5. Kuo galima būtų patobulinti jūsų firmą? Žaidėjais kuriuos domintų logistika.
 33. 0 reputacijos taškai
  Jūsų Vardas_Pavardė serveryje?-. Dwayne_Hardwell Jūsų amžius?-.16 Jūsų xp kiekis serveryje?-.865k Jūsų dabartinis darbas serveryje?-.Bedarbis Kiek planuojate išdirbti mūsų gaujoje?-.Kiek tik tversiu. Kiek laiko praleidžiate serveryje ?-.Apie 3-4h.Bet tai priklauso nuo oro. Kiek laiko praleidžiate Discorde?-Normaliai Kodėl renkatės The Ballas gauja, o ne Grove Street ?-.Net nežinau Ar dirbote prieš tai Teisėsaugoje ?-.Nop Ką galite pasakyti apie The Ballas gaujos lyderius?-.Galiu pasakyti tik apie Coin_Master va tas kentas mano manymu buvo geriausias ir bus visoje simg istorijoje geriausias TB direktorius Ką galite pasakyti apie Teisėsauga serveryje ?-.Teisėsauga labai jau silpna,be Dedules_Lukenzo.Nes kiek serveryje praleidau pastarasias dienas tai temačiau jį gaudanti serverio žaidėjus.O kiti tiesiog afk.
 34. 0 reputacijos taškai
  Vistiek kopintas durniau tu -.-
×
×
 • Create New...

Important Information