Jump to content
Visų naujų užsiregistravusių žaidėjų Vardas_Pavarde forume būtinai turi sutapti su serveriu! (Jokių ženklų, skaičių ir pnš.).

Lyderių lentelė

 1. Vinel_Monreal

  • Reputacijos taškai

   2

  • Pranešimų kiekis

   251


 2. Niko_Tinas

  Niko_Tinas

  Narys


  • Reputacijos taškai

   1

  • Pranešimų kiekis

   64


 3. Iam_Depressed

  • Reputacijos taškai

   1

  • Pranešimų kiekis

   82


 4. Iron_Fox

  Iron_Fox

  Savininkas/Skripteris


  • Reputacijos taškai

   113

  • Pranešimų kiekis

   159


Populiarus turinys

Rodomas turinys, turintis didžiausią kiekį įvertinimų nuo 2021.01.28

 1. Turiu idėja.Gal geriau normalius ir reikšmingus update'us darytumėte o ne serverio veiklos realiai neįtokančius atnaujinimus,kurie nepritraukia senų bei suinteresuotų naujai atvykusius žmones žaist?.Nes servo uždarymas tokiam update'u kaip ŽOLĖS AUGIMAS REALIU LAIKU,kuris nereikalingas niekam??Tai geriau ir paliktumėte jį uždaryta kai progreso nematyti nuo 2016 apart nevykusiu įdėjų su Tssg gaudymu ir kitų smulkmenų?:)
  1 reputacijos taškas
 2. 1 reputacijos taškas
 3. Atrankos šablonas: Jūsų V_P žaidime : Vinel_Monreal Kiek laiko per dieną praleidžiate serveryje : 15h Jūsų Discord kontaktai : Valducci#9999 <-------- SUSISIEKIT PER DC PREKIAUJU BULVEMIS Kokia teisėsaugos paskirtis serveryje : Pralaimineti grobimus Ko norite pasiekti dirbdamas teisėsaugoje : As ir mano (busimas kolega aka: "Naras") - @Toras_Amortikas sieksim direktoriaus Ka manote apie dabartinį teisėsaugos direktoriu serveryje : XDD? randomas kazkoks Paminėkite 2 svarbiausias teisėsaugos taisykles : 1. Rakinek gaujinius veiksmo metu. 2. Sodink
  1 reputacijos taškas
 4. 1. Jūsų V_P žaidime: Iam_Depressed 2. Kiek laiko darėte darbą: 3-4 valandas. 3. Papasakokite apie darbą: Kriminalinis Tyrimu Biuras. Mačiau, kad buvo apklausa kuri taip ir nepateko į pačią serverio aplinką. Buvo nubalsuota pakeisti- Kriminalistų bazę. Todėl šiandien nusprendžiau būtent tai ir sumaketuoti 4. Vaizdo medžiaga (Foto/Video):
  1 reputacijos taškas
 5. Pridėtas naujas mapp darbas - plantacija. Suskriptintas žolės augimas realiu laiku. (Autorius: @Iam_Depressed) Taškų valdymo panelėje sumažintas taškų skaičius siekiant gauti darbą su pakvietimu. Sutvarkyta lavonų sistema, kad nesimėtytų ant kelio. Laukiame naujų mapp darbų......(kriminalistų bazė) Įkeltas kriminalistų mapp ir Sf degalinė.
  0 reputacijos taškai
 6. Niko_Tinas į Simg Mero sostą 2021metų kadencijai.Prižadu,kad servas atsigaus ir nudvės taip pat greit,kaip ir visus praeitus kartus.Klausiate tai kuom aš ypatingas?Realiai niekuom,kaip ir visi likę Jūs.Tačiau aš vienintelis šiuo metu kandidatas,tai kaip supratau jau gavau Mero sostą.Tai realiai net nereikėjo man Jums čia p*st proto,bet juk taip linksmiau:) Ačiū.
  0 reputacijos taškai
 7. 0 reputacijos taškai
×
×
 • Create New...

Important Information