Jump to content
Visų naujų užsiregistravusių žaidėjų Vardas_Pavarde forume būtinai turi sutapti su serveriu! (Jokių ženklų, skaičių ir pnš.).

Lyderių lentelė

 1. Iam_Depressed

  Iam_Depressed

  The Ballas direktorius


  • Reputacijos taškai

   67

  • Pranešimų kiekis

   28


 2. Kemr_Play

  Kemr_Play

  Teisėsaugos direktorius


  • Reputacijos taškai

   50

  • Pranešimų kiekis

   38


 3. Katukas_Garfildukas

  Katukas_Garfildukas

  Paslaugų prižiūrėtojas


  • Reputacijos taškai

   25

  • Pranešimų kiekis

   141


 4. Aurimas_Quality

  Aurimas_Quality

  Direktorių prižiūrėtojas


  • Reputacijos taškai

   16

  • Pranešimų kiekis

   162Populiarus turinys

Rodomas turinys, turintis didžiausią kiekį įvertinimų nuo 2020.07.07

 1. 10 reputacijos taškai
  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Iam_Depressed Papasakokite apie jūsų darbą?: Sugalvojau sukurti kokį nepasikartojantį interjerą ir šovė į galvą radijo stotis. Kiek laiko darėte darbą?: Apie 1-2 valandas. Jūsų darbas?: Įvertinkite savo darbą */10: Čia ne man spręsti. Visi iš šono matom kitaip.
 2. 9 reputacijos taškai
  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Iam_Depressed Papasakokite apie jūsų darbą?: Technikinė/registracija. Vieta skirta mašinų technikinei, bei registracijai atlikti Kiek laiko darėte darbą?: Apie 2-3 h Jūsų darbas?: IR ANTRAS VARIANTAS SU UZDARYTA PARDUOTUVE : Įvertinkite savo darbą */10: 8/10 sakyčiau šitam. Bet visi matome savaip, todėl laukiu tiek kritikos, tiek džiugių komentarų.
 3. 8 reputacijos taškai
  Sveiki, žaidėjai! Su komanda sugalvojome Jums galimybę, kuria galėsite pagausinti savo taškų ar pinigų kiekį žaidime. Viskas yra labai paprasta! • Ką reikia padaryti? Jums reikės tik kurti mem'us susijusius su mūsų projektu! Primename, turinys negali būti užgauliojantis. Jeigu tai susiję su tam tikru asmeniu, turite jo pirma paklausti ar jis nėra prieš visa tai. • Sukuriau mem'ą, ką daryti toliau? Sukūrus mem'ą siunti mums į mūsų Facebook platformos puslapio SIMG.LT žinutes ir tuo pačiu parašai savo žaidimo V_P. Jeigu Tavo mem'ą patalpiname puslapyje, turi galimybę rinktis žaidimo turtu tarp 30 tūkstančių ir 30 taškų (pasirinkti tik vieną). Mūsų lūkėsčiams pasitvirtinus, suma gali didėti! Nepraleiskite progos lengvai užsidirbti žaidime! Jeigu turite kokių nors klausimų, drąsiai kreipkitės į serverio administraciją. Pagarbiai, SIMG administracija
 4. 8 reputacijos taškai
  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Iam_Depressed Papasakokite apie jūsų darbą?: Picerija - Suprojektuota dabartinės Picų išvežiotojų vietoje. Kiek laiko darėte darbą?: Apie 2-3 h Jūsų darbas?:
 5. 7 reputacijos taškai
  1. Jūsų V_P žaidime: Iam_Depressed 2. Kiek laiko darėte darbą: 3-4 valandas. 3. Papasakokite apie darbą: Kriminalinis Tyrimu Biuras. Mačiau, kad buvo apklausa kuri taip ir nepateko į pačią serverio aplinką. Buvo nubalsuota pakeisti- Kriminalistų bazę. Todėl šiandien nusprendžiau būtent tai ir sumaketuoti 4. Vaizdo medžiaga (Foto/Video):
 6. 6 reputacijos taškai
  Sveiki visi, šiandien nusprendžiau susirasti sau tinkamą pavaduotoją. Pildyti į šį postą gali visi kurie nori, tačiau Ballas gaujos nariai turi didesnę galimybę. Anketa yra laisvos formos, tačiau pagalbai jums nurodysiu punktus kuriuos mano manymu jūs turėtumėte apžvelgti savo laiške. Prašymas rašyti laišką lietuviškais rašmenimis. O reikalavimas tik vienas - turėti pakankamai patirties taškų t.y ( 8000XP ). Sėkmės visiems kandidatams ! Q: Kodėl Ballas gaujos nariai turi didesnę tikimybę ? A: Kadangi jie jau parodė, kas ir ką sugeba. Q: Kada baigsis rinkimai ? A: Rinkimai baigsis sulaukus 2-3 kandidatų į šį postą. Q: Kodėl anketa laisvos formos ? A: Kadangi kaip ir minėjau rinkimų metu, man svarbu kaip jūs save sugebate pateikti patys. Dalykai kuriuos turėtumėte įvardinti : Prisistatymas Patirtis Kiek laiko praleidžiate serveryje, per 24 valandas. Apibūdinti pavaduotojo reikšmę gaujai. Įvardinti savo valdymo formą. Galima plėstis ir įvardinti daugiau dalykų, tačiau tuščiažodžiavimas nereikalingas. Viską rašykite išsamiai.
 7. 6 reputacijos taškai
  Atranka į Teisėsaugos 2 pavaduotoją. Taisyklės Neižeidinėti kitų kandidatų nekopijouti kitų kandidatų anketų draudžiama vartoti necenzurinius žodzius. Rašyti atranka jeigu jus tikrai norit tapti pavaduotoju, o ne dėl linksmybių. Jeigu nebus kandidatų rinksiu iš savo kolegų. Atsakymus rašyti STRONG BLUE spalva. Sekmės. Jūsų V_P žaidime - Kodel norit tapti būtent teisėsaugos pavaduotoju ? Ar turite patirties šitame darbe ? Kiek laiko praleidžiate per dieną serveryje ? Ar pažadat pradirbti minimalu laika pavaduotojum ? Ar jūs dabar esat teisėsaugos darbe ? Trumpai pristatykite - Papasakokyt kas yra pavaduotojas ? Ko sieksite po pavaduotojaus pareigų ? Kokia jūsų nuomonė pati griežta taisyklė pavaduotojams ? Išvardinkite 3 jūsų nuomone griežčiausias taisykles pavaduotojams ? Kiek reikia prabūti pavaduotojum minimalų laiką (dienomis) ? Kaip dažnai darysit treniruotės, veiklas ?
 8. 5 reputacijos taškai
  Taisyklės, kurių privalo laikytis kiekvienas discordo serverio narys: Discord'e prašome naudoti V_P kurią naudojate (Simg.lt serveryje) kitaip gausite įspėjimą. Prašome skelbti turinį tik tam skirtuose kanaluose, kurie turi savo tematiką. ( Žodinis įspėjimas arba mute 30min ) žiurint nuo situacijos. Kitus narius įžeidinėti, engti, šiepti yra draudžiama! Kiekvienas esame skirtingas ir turime žmogų priimti toks koks jis yra. ( Mute 24 valandom ) Rašyti daug vienodų pranešimų ( spam negalima ). Nebent, tai #OFF TOPIC kanalas, ten galima spaminti, rašinėtis, ne su serveriu susijusiais reikalais. Jei tai nesilaikoma ( Mute 30 minučių ). Kiekvienas discordo serverio narys turi teisę pilnai išreikšti nuomonę, prašyti pagalbos ir naudotis šiuo serveriu lygiai taip pat kaip ir kiti nariai. Nerašinėkite įkyriai nei teksto kanaluose, nei asmeninėmis žinutėimis komandai bei kitiems nariams ( Ban 3 dienom ). Prašyti rolių taip pat negalima ( žodinis įspėjimas, nesiliaus prašinėti mute 24 valandom ). Platinti čytus, griežtai draudžiama ( Ban visam laikui ). Norėdami paskelbti savo idėjas kuriomis butų galima pagerinti discordo serverį rašykite į idėjų skiltį forume. Talpinti kenksmingus failus / nuorodas taip pat griežtai draudžiama. ( Ban 7 dienom ). Reklamuoti kitus discordus griežtai draudžiama. ( Ban visam laikui ). Kenkti discordo komandai ( taip pat serverio, forumo) yra draudžiama, už tai taikomos labai griežtos bausmės. ( Ban visam ). Šiame serveryje negali būti sudaromi jokie paskyrų pirkimo sandoriai. ( Ban 7 dienom ). Record'inimas be komandos leidimo. ( Mute 8 valandom). Kviesti žaisti ar žaidžiant kitus žaidimus ( pvz: CS:GO, LEAGUE OF LEGENDS) būtina kalbėti to žaidimo kanale, jeigu tokio žaidimo kanalo nėra - pokalbių kanaluose. ( Mute 1 valandai). Naudoti, bet kokius balsą pakeičiančius įrenginius ( pvz: Voice changer ) griežtai draudžiama. ( mute 5 valandom ). Apsimetinėjimas kitais ( Mute 24 valandos ). Kitų asmenų IP platinimas ( Ban be sugrįžimo atgal ). Bus pildoma! Pagarbiai: SIMG.LT DISCORD KOMANDA.
 9. 5 reputacijos taškai
  Kuperis_Pacanovas – Matau kad rašai i teisėsaugos pavaduotojo pareigas 1 kartą pagal tavo turini tai stipriai nebarsiu. Anketą visiškai nebloga bet buvo atsakymų kurie nedžiugino, PVZ: kur prašiau pristatyti trumpai tai parašei man labai ilga tekstą, pasakiau taisyklėse kad anketą reikia rašyt STRONG BLUE o parašei raudoną. kaip sakai kartais esi kerštingas bei kartais esi piktas ir žiuri i viska pochujtiškai. Džiaugiuosi kad parašei, galvoju kad patirties turi šitomis pareigomis bet klaidas pasakiau viršuje. Polo_Paulius – Sveikas Pauliau Matau kad rašai į TSSG pavaduotojo pareigas, bei kaip sakai buvai teisėsaugos pavaduotojum ir direktorium. Neseniai būvai TheBallas direktorium bet palikai šias pareigas nežinau kodel ? Aktyvumas priklauso nuo žmonių sakai. Viska parašei teisingai pagal taisyklės tai neturiu klausimų. San_Paulas – Sveikas pauliau Džiaugiuosi kad rašai į šiąs pareigas, neseniai tapai mūsų komandos narys, bet ir neseniai ant taves buvo parašyti dų papeikimai. Buvo tokiu žodžiu su klaidomis PVZ: serverijia (Serveryje), direktoriau padėjejas (Direktoriaus). Galvoju kad nepasikartos situacijos su šitais papeikimais, kaip pamiršai paleisti žaidėją ir nuvažiavai. Agnius_Bond – Juokingas labai tas tavo naujas forumo įspejimas. Tai sveikinu tave ponai su įspejimu.
 10. 5 reputacijos taškai
  Rytoj bus išrinktas naujas teisėsaugos pavaduotojas. Tai linkiu visiems sekmės.
 11. 4 reputacijos taškai
  Muuuaaaa, bilisimo bilisimo! Labai gražu
 12. 4 reputacijos taškai
  Papeikimas priimtas. Darbuotojui daviau žodini ispėjimą.
 13. 4 reputacijos taškai
  Hey, The Ballas direktorius jau čia. Žemiau apie kiekvieną kandidatą. Dwayne_Hardwell - Džiaugiuosi jog užpildei. Anketa visai nebloga, keletas atsakymų tikrai nedžiugino. Tokie kaip "apie tai dabar mažiausiai suku galva" arba "Pirmiausia lauksiu kol bus minimalus žaidėjų skaičius ". Aktyvumas kaip ir pats minėjai, tragiškas. Patirties turi, jei būtų ir pakankamai noro bei aktyvumo, lengvai susitvarkytum su direktoriaus postu, neabėjoju. Tačiau šį kart direktorių perleisiu kitam kandidatui. Domas_Race - Taisyklių neskaitymas. John_Dillinger - Juokutis. Iam_Depressed - "Na ir paskutinis, bet ne prasčiausias" . Benitai, anketa gal ir nesuperinė, tačiau pastaruoju metu teko matyti tave serveryje, kaip aktyvų žaidėją ir tikiuosi tai nesikeis. Vyliuosi, kad neteks gailėtis. Sėkmės ir stiprybės direktoriaujant.
 14. 4 reputacijos taškai
  Taisyklės: Parašius anketą, ją redaguoti per 10 minučių nuo paskelbimo (Būtina paspausti „Rodyti kas redagavo“) Turėti pakankamai xp įsidarbinimui. Paspausti Like ant anketos. Atsakymus rašyti Dark Emerald spalva. Anketa: Jūsų Vardas_Pavarde žaidime?: Jūsų discord (Username#0000)?: Ar turite mikrofoną ir ar galėsite kalbėti per susirinkimus?: Trumpai prisistatykite: Kiek laiko praleidžiate serveryje per dieną?: Papasakokite kas, jūsų nuomone, yra direktorius?: Papasakokite apie jūsų valdymo formą gaujoje?: Kaip ruošiatės surinkti gerą komandą?: Kaip rinksite pavaduotoją?: Papasakokite apie savo patirtį gaujose (galbūt turėjote kažkokių pasiekimų?):
 15. 4 reputacijos taškai
 16. 3 reputacijos taškai
  Bet&Win - SIMG.LT DISCORD Serverio Konkursas Koks šio konkurso tikslas ir kaip jame dalyvauti? Mūsų DISCORD serveryje veikia botas kuris leidžia rinkti valiutą. Šio konkurso tikslas yra gan paprastas, jums tereikia surinkti 2.000.000 valiutos ir nusipirkti jums atitinkantį prizą. Valiutą yra renkama įvairiais būdais: galima vogti valiutą iš kitų žaidėjų, dirbti, pliešti bankus, žaisti azartinius žaidimus ir pnš. Komandų sąrašas ir jų aprašymai: Kokie yra šio konkurso prizai? 1 vietos nugalėtojas - 2K taškų + 150K. 2 vietos nugalėtojas - 1K taškų + 100K 3 vietos nugalėtojas - 500 taškų + 50K. Konkurso informacija/taisyklės: 1. Visų žaidėjų ekonomiką bus atstatyta į pradinę, t.y 40K valiutos Discord serveryje. 2. Žaidimas vyksta 「」žaidimas-2 kanale. 3. Konkursas vyksta tol, kol nebus 5 laimėtojų. 4. Draudžiama kokiais nors būdais sukčiauti. 5. DISCORD Serverio administracija turinti privilegijas pridėti sau valiutos, DALYVAUTI NEGALI! 6. Norint gauti prizą, privaloma užpildyti anketos šabloną su visais reikalingais įrodymais. 7. Konkursas vyksta SIMG.LT Discord Serveryje. 8. Atidaryti parduotuvę Discord serveryje galite su komanda - !!store 9. Privaloma laikytis bendrųjų SIMG.LT projekto taisyklių. 10. Taisyklės gali būti keičiamos. 11. Kainos gali būti mažinamos. Anketos šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė SIMG.LT projekte?: 2. Jūsų DISCORD username#0000?: 3. Nuotrauka nusipirkus prizą ( !!inventory ) :
 17. 3 reputacijos taškai
  Labai gražu, talentingas vaikinukas, ane @Benas_Mode?
 18. 3 reputacijos taškai
  Labukas, John'ai, nesistebiu, kad čia rašai kažką ištikrųjų :DD https://imgur.com/a/obfOqAu , čia įrodymai dėl šaudymo, taip pat yra liudytojų (dauguma žaidėjų iš įrodymų), jeigu šių įrodymų neužteks. Nebūtina buvo Tau rage'int po mute ir nesedėtum tam jaile
 19. 3 reputacijos taškai
  Jūsų Vardas Pavardė žaidime: Kuperis_Pacanovas Kaltinamojo Vardas Pavardė: San_Paulas Kokios kategorijos (direktorius ar pavaduotojas): Teisėsaugos Pavaduotojas. Data ir laikas kada tai nutiko (reikalinga gavus /mute, /jail): Šiandien matosi nuotraukoje. Kuo asmuo nusižengė: Naudoja ne pagal paskirti 4. Direktorių ir pavaduotojų viešąjį chat naudoti tik pagal paskirtį (Pranešti apie atrankas, Treniruotes, grobimus ir t.t.).(1 įspėjimas) Foto nuotrauka įrodanti kaltę:
 20. 3 reputacijos taškai
  Forumo zaidimas, "Would You Rather". Geriausio stunt triuko atlikimas serveryje. (Video su stunt'u). Anekdotu konkursas discord platformoje.
 21. 3 reputacijos taškai
  Gražiai sumappinta.. reikėtų tau manau didesnio projekto nei šita Radios studija..pvz: Mansionas koks arba kurio nors tavo pasirinkto darbo bazė, mayyyybe SIMG'ui sulipdytum naują VM.. Viskas priklauso nuo tavęs! Sėkmės tolimesniuose projektuose.
 22. 3 reputacijos taškai
  Jūsų V_P žaidime?: Iam_Depressed Iki kada būsite neaktyvus?: 2020.08.03 Kokia neaktyvumo priežastis?: Išvykstu į kaimą. Ar turite kas jus pavaduos?: Ne neturiu.
 23. 3 reputacijos taškai
 24. 3 reputacijos taškai
  Grazinus senaja teisesaugos sistema teisesauga taptu daug labiau pajegesne, nei ji yra dabar. Siuo momentu teisesaugai truksta tos disciplinos, be kurios pati teisesauga ir jos veikimas serveryje praranda prasme.
 25. 3 reputacijos taškai
  Vuo čia tiesa. Elio laikas visa tssg buvo ahujiena. Pažiūrėjus dabar vemt norisi.
 26. 3 reputacijos taškai
  Jūsų V_P žaidime - San_Paulas Kodėl norit tapti būtent teisėsaugos pavaduotoju ? Noriu turėti galimybe priimti naujus žaidėjus norinčius į policijos darbą ir prižiūrėti juos ,bei kartu palaikyti serverijia tvarką. Ar turite patirties šitame darbe ? Dar nesu turėjęs tokiu pareigų, nes man užtekdavo būti paprasčiausiu darbuotoju ,bet dabar norėčiau visai tokiu pareigų. Kiek laiko praleidžiate per dieną serveryje ? Nuo 2-4 val. ,kartais nuo 2- val. Ar pažadat pradirbti minimalu laiką pavaduotoju ? Na mano manimu šis klausimas yra išviso nereikalingas ,nes kiekvienas įsidarbines turi pradirbti nors minimalu laiką 'jei jis turi nors kiek atsakomybės. Ar jūs dabar esat teisėsaugos darbe ? Esu įsidarbinęs kriminalistikoj Trumpai pristatykite - Esu Paulius gyvenu Plungėj, šiais metais baigiau 10 klasių, esu 17 metų. Papasakokyt kas yra pavaduotojas ? Direktoriau padėjėjas, bei asmuo kuris ir teisėsaugos darbo valdžioje kartu su direktoriumi ir antru pavaduotųjų, bei atsakantis ir prižiūrintis kitus teisėsaugos darbuotojus. Ko sieksite po pavaduotojaus pareigų ? Bandysiu tapti direktoriumi jei sėkmė šypsosis. Kokia jūsų nuomonė pati griežta taisyklė pavaduotojams ? Nepiknaudžiauti savo žemomis pareigomis. Išvardinkite 3 jūsų nuomone griežčiausias taisykles pavaduotojams ? 1.Neaukštinti savęs dėl savo užimamos pozicijos. 2.Privalote rodyti pavyzdį darbuotojams, bei stengtis dėl jų. 3.Atsakingai prižiūrėti firmą, kuriai vadovaujama.(Pirmasis žodinis įspėjimas, toliau 1 įspėjimas arba daugiau). Kiek reikia prabūti pavaduotojum minimalų laiką (dienomis) ? 14 dienų Kaip dažnai darysit treniruotės, veiklas ? Kai tik bus kolegų žaidime ir bus progų.
 27. 3 reputacijos taškai
 28. 3 reputacijos taškai
  Matosi ss kad tu jam grasinai, dar matosi kad jis tave niekur neveze nes ta pati vieta tik kita puse. Atmesta.
 29. 3 reputacijos taškai
  Jūsų Vardas_Pavarde žaidime?: Iam_Depressed Jūsų discord (Username#0000)?: Lil'Depressed#1490 Ar turite mikrofoną ir ar galėsite kalbėti per susirinkimus?: Taip turiu. Trumpai prisistatykite: Sveiki, esu Benitas. Taip taip taip, daug kam šis vardas jau girdėtas. Paprastai tariant esu serverio senbuvis naujame pavidale. Kiek laiko praleidžiate serveryje per dieną?: Laiko praleidimas serveryje priklauso nuo daugybės kitų faktorių, tačiau 2-3 valandos per dieną yra standartas. Papasakokite kas, jūsų nuomone, yra direktorius?: Direktorius, tai įmonės (šiuo atveju - gaujos) galva. Priima visus sprendimus apie savo firmą, prižiūri bei treniruoja savo darbuotojus. Papasakokite apie jūsų valdymo formą gaujoje?: Valdymas paprastas, jei moki stovėti netik už save, bet ir už draugą. Tuomet tu tikrai tiksi mano komandoje. Jei nepastovi net už save, deja bet tau vietos kažin ar atsiras. Kaip ruošiatės surinkti gerą komandą?: Gera komanda priklauso, nuo gero pasiruošimo. Todėl skubėti nežadu, tačiau ir miegoti nesiruošiu. Viskas ateina su laiku. Tiek gera komanda, tiek pasiekimai. Kaip rinksite pavaduotoją?: Manau nėra paslaptis, kad pirmasis pavaduotojas dažniausiai būna aktyviausias firmos atstovas. Tačiau norintiems pretenduoti į antrojo pavaduotojo kėdę teks gerokai paplušėti. Man nebūtini šaudymo įgūdžiai, man daug svarbesnė savęs pateiktis, kaip save pateiks pats pretendentas. Papasakokite apie savo patirtį gaujose (galbūt turėjote kažkokių pasiekimų?): Neversiu puslapių atgal, kad ir kaip norėtųsi. Tačiau kol kas pasiekimais pasigirti negaliu.
 30. 2 reputacijos taškai
  Tikrai taip , pilnai sutinku Eligijau.
 31. 2 reputacijos taškai
  Priimtas. Bandomajam laikotarpiui.
 32. 2 reputacijos taškai
  Sveiki Esu Kuperis_Pacanovas man 21 metai ,patirtis 124303 serveryje praleidžiu 3h-5h būna ir ilgiau. Aš tikrai nesu jau toks išsiblaškęs po visus kampus ir nebandau juos apš**ti. Ne nesu toks . Mano amžinas tikslas pagaliau vėl kažką aukštesnio pasiekti bei užsibrėžti šiuo tikslu kad aš galiu, ir man tai įmanoma. Šituo aš norėjau pasakyti kad visados stengiuosi padaryti tai ką pats sau prižadėjau. Mano kol kas tikslas vėl yra pasiekti direktoriaus ar pavaduotojo posto. Vis stengiuosi tai daryti bet man neišeina. Tai aš sukaupiu visas mintis ir pilu viska klaviatūra. Be to esu draugiškas, gal pažįstamas serveryje. Gerai atlieku savo užduotys bei esu griežtas ir nepasiduodantis savo darbui ar tikslui. Moku dominuoti ar vadovauti savo grupuotei bei palaikyti tvarką joje kad nekiltų jokių sunkumų. O blogųjų kaip ir neturiu, bet pagal mane nėra nei vieno žmogaus kuris tokių savybių neturėtų, o manosios blogosios savybės kaip aš žinau nesu kantrus ir truputi kartais pritrūksta drąsos tam ryžtui nors ir kaip stengiuosi. Įvardinti savo valdymo formą. Geri regavavimo amokymai, nuolatinis šaudymo apmokymai lakstymas, plaukimas vairavimo Ipatumai, Susirinkimai apatarimai apie viska padaryti darbuotoju archyva musu fotoalbuma i kuri darbuotojai keltu foto. Surinkti komanda , daryti gaujai dazniau grobimus mieste neramumus daryti kaip Drive-by ir .t.t per grobimus ar treniruotes buti teamspeake nes tada privaloma buti ,jei pwz kas nebus duoti darbo ispejima.
 33. 2 reputacijos taškai
  1.Jūsų V_P žaidime: Iam Depressed 2. Kaltinamojo V_P žaidime: Lukas_Sexs 3. Kada tai nutiko, data, laikas: 2020.08.04 - Tarp 16:45 - 17:00 4. Kuo asmuo nusižengė (Photo,video): Buvau įtariamas už bėgimą nuo teisėsaugos ir priedu gavau šaudymą į teisėsaugą. Situacija - Nemeluojant sumastėm pašaudyti prisijungusius PD, privažiavo Nicolas - davė baudą. Ir tuomet kolega buvo paprašytas apšaudyti jų mašiną naudojant Drive-By strategiją. Po kurio laiko teisėsaugininkai apšaudė mūsų vairuojamą NRG-500 ir jis sprogo. Kolega buvo surakintas, o aš bėgiojau ratus aplink, su tikslu kaip nors jį atrakinti. Tačiau teisėsaugininkų buvo 2 ir vienas iš jų su tr. priemone, todėl nenorėdamas rizikuoti atsikračiau kuo įmanoma daugiau atstumo tarp jų ir šoviau sau po kojomis 1 Heat Seaker kulką. Nusprendus patikrinti ar nenuvežė dar kolegos atvykau prie SF kalno. Ten vėl prasidėjo gaudynės. Tačiau svarbu paminėti jog /lg komanda. Per visą šią istorija, nebuvo nepanaudota, nei karto. Kadangi gavau priedo iš jų, todėl jie gaus ir iš manęs - Lukas_Sexs, neatidžiai tikrina, o galbūt ir net netikrina žaidėjų. Tai parodo, kadangi nuvežęs mane jis nesugebėjo pamatyti jog turiu narkotinių medžiagų. Siūliau kompromisą nenorėjo. 5. Chatlog (10min): [16:48:09] Nicolas_Gangsta jums siūlo mokėti baudą: 5000 Eur. Moketi? [taip/ne] [16:48:16] Bauda sumokėta, Jūs išteisintas! [16:48:30] Negavote į algą pinigų kadangi jūs dirbate su nuosava mašina !!! [16:48:39] Galimas greitis 90 KM/H jūsų buvo 96 KM/H.Jums pridėtas ieškomumo lygis nes neturite vairuotojo pažymėjimo [16:48:45] [Admin] Kuperis_Pacanovas Pasigydė. [16:49:18] Administratorius Kuperis_Pacanovas pagydė žaidėją Iam_Depressed! [16:49:19] <Iam_Depressed> Del to ir nusiperku taisymo rinkini [16:49:34] Negavote į algą pinigų kadangi jūs dirbate su nuosava mašina !!! [16:49:37] [Admin] Lukas_Sexs Pasigydė. [16:49:47] [{FF0000}Reakcija{FFFFFF} ]Atsakyk pirmas [ {FF0000}187+6-81{FFFFFF} ] Laimėk iki 2,000 eur ir 100 patirties [16:49:47] Laikas duotas tik 30 sek.! [16:50:05] [Admin] Kuperis_Pacanovas Pasigydė. [16:50:07] <Iam_Depressed> . [16:50:12] Mašina atrakinta. [16:50:14] Serveryje, yra radijos, jas rasite parašę : {FF0000}/radijos [16:50:14] _____|{FF0000}VALDYMAS{FFFFFF}|_____ [16:50:14] Spausk {FF0000}8 {FFFFFF}ir {FF0000}2 {FFFFFF}šviesos/užvedimas. [16:50:14] Spausk {FF0000}Q {FFFFFF}ir {FF0000}E {FFFFFF} posūkiai. [16:50:14] Rašyk {FF0000}/sauga {FFFFFF}šalmo/diržo uždėjimas [16:50:14] Rašyk {FF0000}/autopilotas {FFFFFF}padės išvengti baudų [16:50:14] {FF0000}Mašinos savininkas: {33FF00}Iam_Depressed [16:50:14] Užstrigusią ar sudužusią mašiną galima atstatyti {FF0000}WangCars{FFFFFF} patalpose nemokamai [16:50:14] Transporte sėdėjo: {FFFF00}Iam_Depressed [16:50:19] [{FF0000}Reakcija{FFFFFF} ] Niekas neatsakė {FF0000}'112' [16:50:36] Jūsų mašina sugadinta dalį pinigų konpensavo Casco [16:51:01] Jus surakino Nicolas_Gangsta. [16:51:02] Jus paleido Nicolas_Gangsta. [16:51:54] [{FF0000} >>>>>>>>>>>>>>> {FFFFFF}]Jei jūsų įtarimo lygis aukštas, jūs galite panaikinti jį policijos bazėje.[{FF0000} <<<<<<<<<<<<<<< {FFFFFF}] [16:51:55] Jus surakino Lukas_Sexs. [16:51:57] Jūs sėkmingai pabėgote. [16:51:59] Serveryje, yra radijos, jas rasite parašę : {FF0000}/radijos [16:51:59] _____|{FF0000}VALDYMAS{FFFFFF}|_____ [16:51:59] Spausk {FF0000}8 {FFFFFF}ir {FF0000}2 {FFFFFF}šviesos/užvedimas. [16:51:59] Spausk {FF0000}Q {FFFFFF}ir {FF0000}E {FFFFFF} posūkiai. [16:51:59] Rašyk {FF0000}/sauga {FFFFFF}šalmo/diržo uždėjimas [16:52:00] Rašyk {FF0000}/autopilotas {FFFFFF}padės išvengti baudų [16:52:00] {FF0000}Mašinos savininkas: {33FF00} [16:52:00] Užstrigusią ar sudužusią mašiną galima atstatyti {FF0000}WangCars{FFFFFF} patalpose nemokamai [16:52:00] Transporte sėdėjo: {FFFF00} [16:52:00] Nuoma: Malonaus pasivažinėjimo! [16:52:37] Atstatyta uz 9000 Eur! Spausk Y [16:52:46] Serveryje, yra radijos, jas rasite parašę : {FF0000}/radijos [16:52:46] _____|{FF0000}VALDYMAS{FFFFFF}|_____ [16:52:46] Spausk {FF0000}8 {FFFFFF}ir {FF0000}2 {FFFFFF}šviesos/užvedimas. [16:52:46] Spausk {FF0000}Q {FFFFFF}ir {FF0000}E {FFFFFF} posūkiai. [16:52:46] Rašyk {FF0000}/sauga {FFFFFF}šalmo/diržo uždėjimas [16:52:46] Rašyk {FF0000}/autopilotas {FFFFFF}padės išvengti baudų [16:52:46] {FF0000}Mašinos savininkas: {33FF00}Iam_Depressed [16:52:46] Užstrigusią ar sudužusią mašiną galima atstatyti {FF0000}WangCars{FFFFFF} patalpose nemokamai [16:52:46] Transporte sėdėjo: {FFFF00} [16:52:48] Negavote į algą pinigų kadangi jūs dirbate su nuosava mašina !!! [16:52:48] Uždėta [16:52:59] Įsodinti į mašiną: /isodinti [v_p] [vieta nuo 0 iki 9] [16:53:01] Žaidėjas toli nuo Jusu, privazuokite arciau. [16:53:14] [Transporta atstato]:[10 Iam_Depressed] [16:53:30] {FFA500}Prisijungė: {0099FF}[11 Makaras_Kuze] [16:53:53] Negavote į algą pinigų kadangi jūs dirbate su nuosava mašina !!! [16:54:01] [{FF0000} >>>>>>>>>>>>>>> {FFFFFF}]Jei jūsų įtarimo lygis aukštas, jūs galite panaikinti jį policijos bazėje.[{FF0000} <<<<<<<<<<<<<<< {FFFFFF}] [16:54:15] <Iam_Depressed> . [16:54:35] {FFA500}Prisijungė: {0099FF}[11 Makaras_Bmx] [16:54:59] Jus surakino Lukas_Sexs. [16:55:00] <Iam_Depressed> [16:55:06] <Iam_Depressed> Nu gi ka darot [16:55:10] <Iam_Depressed> As nieko nedariau [16:55:11] Pareigūnas Lukas_Sexs įtarė Iam_Depressed dėl DM / Bėgimas įtarimo lygis [ {FF0000}25{ffffff} ]. [16:55:12] <Iam_Depressed> Nesaudziau [16:55:15] <Iam_Depressed> Nedarei LG [16:55:21] <Iam_Depressed> Ka cia dabar darai ? [16:55:23] <Nicolas_Gangsta> jis nesaide [16:55:24] Pareigūnas Lukas_Sexs įtarė Iam_Depressed dėl Šaydymas į teisėsauga įtarimo lygis [ {FF0000}20{ffffff} ]. [16:55:29] <Nicolas_Gangsta> jis begosi [16:55:33] <Lukas_Sexs> šaudė [16:55:35] <Iam_Depressed> Lukai be darbo lieki [16:55:36] <Lukas_Sexs> kai bėgo [16:55:40] <Lukas_Sexs> su bazoka man kliuvo [16:55:42] <Iam_Depressed> Nei /lg nedaret [16:55:43] <Nicolas_Gangsta> jis vairavo [16:55:44] <Iam_Depressed> Nei saudziau [16:55:49] <Nicolas_Gangsta> sekimas buvo [16:55:51] Screenshot Taken - sa-mp-008.png [16:55:55] <Iam_Depressed> Buvo [16:56:03] <Nicolas_Gangsta> tai ir sustoji [16:56:05] <Iam_Depressed> Bet nebuvo /lg komandos [16:56:14] <Nicolas_Gangsta> uztenka vieno [16:56:17] <Iam_Depressed> Ne [16:56:21] <Nicolas_Gangsta> joi [16:56:23] <Iam_Depressed> Jeigu dedi uz begima [16:56:29] <Iam_Depressed> Reikia buti padarius /lg [16:56:47] <Iam_Depressed> Ir jeigu atmetant starus uz saudyma kuriu neturejo buti [16:56:53] <Iam_Depressed> Tada man priklauso bauda [16:56:55] <Iam_Depressed> Nes esu direktorius [16:57:01] <Lukas_Sexs> su bazoka man kliuvai [16:57:05] <Iam_Depressed> Ne [16:57:07] <Lukas_Sexs> taip [16:57:07] <Iam_Depressed> Soviau po savim [16:57:11] <Lukas_Sexs> deja [16:57:13] <Iam_Depressed> Kad as mirciau [16:57:17] <Iam_Depressed> Parodyk SS [16:57:21] <Iam_Depressed> Kad tave apsaudziau [16:57:24] <Iam_Depressed> Ir as atsikabinu [16:57:25] <Lukas_Sexs> tu man parodyk kad nekliuvai [16:57:31] <Iam_Depressed> As neprivalau [16:57:34] <Lukas_Sexs> tai aš oir [16:57:36] <Iam_Depressed> Tu baudi mane ne as tave [16:57:42] <Iam_Depressed> Turi tureti [16:57:51] <Iam_Depressed> Duodu pasirinkima [16:58:02] <Iam_Depressed> Arba duodi bauda, arba ppk uz free star [16:58:07] <Iam_Depressed> Nes jei ne tie free star [16:58:10] <Iam_Depressed> Dar tureciau gauti bauda [16:58:16] Screenshot Taken - sa-mp-009.png [16:58:25] <Iam_Depressed> Tau rinktis [16:58:29] <Iam_Depressed> Paskutinė proga [16:58:33] <Iam_Depressed> Supratau [16:58:34] Jus pasodino į kalėjimą, teks pasėdėti: (2760 sek.) [16:58:36] <Iam_Depressed> Gero vakaro tau
 34. 2 reputacijos taškai
  Sveikas @John_Dillinger, buvai įkalintas už šaudymą naujokų zonoje. Prižiūrėtojos pateiktose įrodymuose viskas puikiai matosi. Geriausi iš tavęs įrodymai būtų tokie, kur matosi, kad į tave šaudo, tada prižiūrėtoja būtų nubausta už nesąžininga bausmės skyrimą. Jeigu turi tokius įrodymus tai laukiu į Discord arba PM forume. Atmesta.
 35. 2 reputacijos taškai
  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Audris_Blatata 2. Kur yra klaida (serveryje/forume/teamspeak): serveryje 3. Kokia tai klaida, jos aprašymas: is oro spawne atsirado verslas 4. Įrodymai:
 36. 2 reputacijos taškai
  Kas daugiausiai per savaite surinks forumo ispejimu.
 37. 2 reputacijos taškai
  Polo_Paulius atsisakė teisėsaugos pavaduotojo pareigų ir parekomendavo San_Paula. Tai naujas teisėsaugos pavaduotojas San_Paulas
 38. 2 reputacijos taškai
  Aciu visiem. Kvieskit Radista - Kanape. Tiks jam kamurka sita
 39. 2 reputacijos taškai
  Gražiai čia sulibdei
 40. 2 reputacijos taškai
  Atmesta, gali peržiūrėti forume draudimus už ką buvai blokuotas. Banas jau eina į pabaiga.
 41. 2 reputacijos taškai
  Net gali nesigylint į šitą klausimą, padarė dėl to, nes kai aš buvau tssg drk pasakė jog aš labai su savo visais darbuotojais "ahuelinu" atsirado daug verksnių, kurie verkė ir verkė. Dar su vienu žmogumi apie tai kalbėjom, nes jo šitą pasiūlymą padarė kitaip nei jis tikėjos, tai apie ką mes kalbam? Realiai dabar visi bėgs į tas gaujas ir darys ką nori, nes teisėsauga dabar liko realiai niekas XD, nenustebčiau jei ją išvis pašalintų XD
 42. 2 reputacijos taškai
  Jūsų V_P žaidime?: Iam_Depressed Iki kada būsite neaktyvus?: 2020.07.27 Kokia neaktyvumo priežastis?: Išvykstu į kaimą. Ar turite kas jus pavaduos?: Ne neturiu.
 43. 2 reputacijos taškai
  Jūsų V_P žaidime - Kuperis_Pacanovas Kodel norit tapti būtent teisėsaugos pavaduotoju ? siame serveryje dar neteko buti teisesaugos pavadotuojum, noreciau isbandyti pavaduotojo pareigas. Ar turite patirties šitame darbe ? taip turiu Kiek laiko praleidžiate per dieną serveryje ? 6h-8h Ar pažadat pradirbti minimalu laika pavaduotojum ? taip pažadu. Ar jūs dabar esat teisėsaugos darbe ? nesu teisesaugos darbe Trumpai pristatykite - Teigiamos: Esu savarankiškas žmogus, nemegstu saves iškelti i aukštuma, tiesiog visada bunu savoje vietoje, nemegstu girtis, nes tai man atrodo kiek vaikiška. Esu pareigingas žmogus, atsakingas. Moku priimti kritika, tiesiog i ja nekreipiu demesio, nes žmogaus išsišokimai parodo jo kultura, ir išprusima, taigi i kritika net nekreipiu demesio nes neverta. Jei užsibrežiu kažka padaryti visada pasiekiu savo tiksla, ir nepalieku nedabaigtu darbu. Esu draugiškas, bei linksmas. Megstu išklausyti žmogu ir kažka jam patarti jei to reikia. Visada padedu jeigu kažkam reikia mano pagalbos, tiesiog man patinka ištiesti pagalbos ranka žmogui kurios jam reikia. Esu sažiningas, megstu sakyti tiesa i akis, niekada nestumiu ant žmoniu už akiu, nemeluoju, nes melas labai žemina žmogu. I viska žiuriu rimtai. Megstu bendrauti su žmonemis ne tik žaidime ar per laida, bet ir realybeje. Esu griežtas. Esu kantrus. Neigiamos: Kartais esu kerštingas, na žiurint pagal aplinkybes. Kartais esu piktas, nes dažnai mergina sugadina nuotaika, bet stengiuos nebuti labai suniures ir pralinksmeti. Na mano nervai tikrai nera begaliniai, kartais pratrukstu, ir kitus apkaltinu nebutais dalykais, bet poto visu atsiprašau. Kartais tiesiog i viska žiuriu pochujistiškai, nu viskas buna pochui. Bet poto susimastau ir susigirbiu. Tesiog nebežinau ka daugiau pasakyti, manau žmogui sunku kalbeti apie blogas savybes, tai va, kiek pasakiau tiek ir yra. Papasakokyt kas yra pavaduotojas ? pavaduotojas tai direktoriaus kuris pavaduoja veda treniruotes priziuri zaidejus kad nenusizengtu ir .t.t Ko sieksite po pavaduotojaus pareigų ? uzimti direktoriaus pareigas, ir siekti ko aukstesnes pareigas uzimti. Kokia jūsų nuomonė pati griežta taisyklė pavaduotojams ? Necytinti Išvardinkite 3 jūsų nuomone griežčiausias taisykles pavaduotojams ? nepardavineti, Pakvietimus I darba,isbuti pavaduotojum 14 dienu,rodyti pavizdi darbuotojams, bei nesikelti kad esi auksciau nei darbuotojas. Kiek reikia prabūti pavaduotojum minimalų laiką (dienomis) ? 14 dienu Kaip dažnai darysit treniruotės, veiklas ? jei bus prisijungusiu is teisesaugos darbuotoju, daznai darysiu treniruotes.
 44. 2 reputacijos taškai
  Papeikimų anketos šablonas 1. Jūsų V_P žaidime: 2. Kaltinamojo V_P 3. Kuo kaltinamasis nusižengė?: 4. Įrodimai ( photo/video) : 5. Chatlogas (nebūtina) :
 45. 2 reputacijos taškai
  Reikalavimai norint tapti logistikos darbuotoju. 1. Turėti fūros teises 9000xp 2. Būti aktiviam. 3. Turėti discord programa. Anketos šablonas. 1. Jūsų V_P žaidime: 2. Jūsų amžius: 3. Ar turite Discord ar galėsite kalbėti?: 4. Ar susipažinote su visomis bendrosiomis serverio taisyklėmis?: 5. Kodėl norite tapti UAB ,,Logistika" darbuotoju?: 6. Kiek laiko praleidžiate per diena?:
 46. 2 reputacijos taškai
  Audris_Blatata arba Iam_depressed turi pateikti įrodymus. Kad Pubg_Monika ižeidinėjo ir trugde teisėsaugai.
 47. 2 reputacijos taškai
  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Iam_Depressed 2. Kam jis skirta (forumui/serveriui/teamspeak): Serveriui 3. Jūsų siūloma idėja: Idėjos yra 2. Pirmoji idėja manau gan nuvalkiota, bet ji tikrai reikalinga. Sukurti komanda /lydeti - kad galetum vesti zmogu paskui save. Si komanda praverstu situacijose tokiose, kaip - žmogus surakinamas Wang Cars patalpų viduje ir reikia jį išvesti gretai. Surakinus asmenį sprogsta darbinis transportas. Antra idėja yra susiejama su forumu. Kadangi teisėsaugos atstovai gauna daugiausiai papeikimų, iš kurių neretas būna melagingi. Padaryti skiltį teisėsaugos sritį ir ją visiškai įteisinti, jog žmogus parašęs melagingą papeikimą daugiau, nei 5 kartus būtų baudžiamas BAN - 24 ar 48 h. Taip būtų visiškai pakeistas požiūris į neteisingų papeikimų pareiškimus. O jei būtų pradėta gudrauti ir papeikimų įrodymus siųsti direktoriui/pavaduotojui. Jie turėtu pilną teisę atmesti papeikimą. 4. Plačiau apie ją papasakoti: Atsiprašau viską išdėščiau praeitame punkte, tačiau idėjos gali būti koreguojamas ir plėtojamos. 5. Kodėl tai turėtų būti įgyvendinta: Sumažėtų SPAM'o forume, paprastesnis ir efektyvesnis taptu teisėsaugos veikimas serveryje.
 48. 2 reputacijos taškai
  Forumo V_P turi sutapti su žaidimo V_P, nera chatlogo. Atmesta.
 49. 2 reputacijos taškai
  Anketa: Jūsų Vardas_Pavarde žaidime?: Domas_Race Jūsų discord (Username#0000)?: GarnettGaming#9868 Ar turite mikrofoną ir ar galėsite kalbėti per susirinkimus?: Taip turiu mikrofoną ir galėsiu kalbėti per susirinkimus Trumpai prisistatykite: Esu draugiškas, kalbus, mėgstantis dalyvauti visokiuose serverio eventuose, žaidžiu su kompu kiekviena diena, tai būsiu prisijungęs prie serverio dažnai, jei negalėsiu prisijungti tai parašysiu pavaduotojui arba jei ilgiau tai parašysiu neaktyvumo anketa. Kiek laiko praleidžiate serveryje per dieną?: Senai žaidžiau, bet pradėsiu žaisti minimum 2-3 valandas per dieną. Papasakokite kas, jūsų nuomone, yra direktorius?: Direktorius yra žmogus kuris yra gaujos galva ir viską galintis kontroliuoti. Papasakokite apie jūsų valdymo formą gaujoje?: Jei kas pažeidinės gaujos taisykles, gaus įspėjimą ir po 3 įspėjimų bus išmestas iš gaujos. Kaip ruošiatės surinkti gerą komandą?: Per anketas, žiūrėsiu ar jis turi pakankamai Kaip rinksite pavaduotoją?: Žiūrėsiu ar pavaduotojas turi pakankamai patirties pavaduotojo pareigose. Papasakokite apie savo patirtį gaujose (galbūt turėjote kažkokių pasiekimų?): Gaujose esu buvęs nė vieną kartą, tai patirties turiu gan daug.
 50. 2 reputacijos taškai
  Direktorių B-list Sveiki, čia matysite sąrašiuką žmogeliukų kurie yra nusižengę. Žaidėjai esantys šiame sąraše, neturės galimybės pretenduoti į direktorių. Tačiau už atitinkamą sumą galima išsipirkti B-list arba laukti kol jis pasibaigs. Patekimo į šį sąrašą priežastys – paprastos. Neišbuvimas minimalaus laiko direktoriumi/pavaduotoju. Nepagarba DP. Kenkimas serveriui. /dmenu norint pakenkti kitam (Bus papildyta) @Pasha_Kazakov | Neišbuvimas minimalaus laiko(pav.) | iki 2020-11-06 | 1mln. € @Audris_Blatata | Nepagarba DP | iki 2020-09-26 | 2mln. € @San_Paulas | /dmenu norint pakenkti kitam | iki 2020-09-01 | 500k
×
×
 • Create New...

Important Information