Jump to content

Lyderių lentelė

 1. Dwayne_Hardwell

  • Reputacijos taškai

   20

  • Pranešimų kiekis

   16


 2. Jimmy_Vercetti

  • Reputacijos taškai

   8

  • Pranešimų kiekis

   115


 3. Dedule_Lukenzo

  Dedule_Lukenzo

  Direktorių prižiūrėtojas


  • Reputacijos taškai

   5

  • Pranešimų kiekis

   77


 4. Bmw_Audi

  Bmw_Audi

  Narys


  • Reputacijos taškai

   4

  • Pranešimų kiekis

   23Populiarus turinys

Rodomas turinys, turintis didžiausią kiekį įvertinimų nuo 2019.10.17

 1. 4 reputacijos taškai
  ANKETA Jūsų slapyvardis žaidime? : Armand_Belov Jūsų amžius : 16metu Paaiškinkite savais žodžiais kaip suprantate savoką "Direktorius" : Direktorius tai tam tikro darbo vadovas kuris atsako už savo darbuotojus katrie dirba šį darba ir jis turi būti atsakingas už darbuotojus ir rodyti pavyzdį kitiems. Paaiškinkite savais žodžiais kaip suprantate savoką "Pavaduotojas" : Pavaduotojas tai žmogus kuris pavaduoja direktoriu ir kai direktoriaus nėra jis yra atsakingas už firma ir turi būti kaip firmos galva. Papasakokite ką žinote apie Gaują bei jos veiklą ir kt. : Gaujos tai nusikalstamos grupuotės kurios grobia žmones bei kariauja su Teisėsauga, kelia įtampa teisėsaugai daro grobimus, susišaudymus. Kodėl nusprendėte tapti būtent Gaujos direktoriumi? : Gaujos direktoriumi nusprendžiau būti todėl, kad gaujos yra nusikalstama sritis kuri rodo agresija bei daro daug veiksmo serveryje tai įdomiausia sritis mano atžvvilgiu, tai mano mėgstamiausia sritis kurioje man labiausiai sekasi . Kodėl turėčiau pasirinkti būtent tave į direktoriaus postą, o ne kitą asmenį? Na mane turėtum pasirinkti todėl, kad aš gaujų srityje esu daug pasiekes, daug ko mates moku gerai vadovauti, paaiškinti bei apmokyti kitus kaip ką daryti esu gabus vesti treniruotes bei mokinti geras taktikas grobimuose ir esu gana griežtas kai neklauso. Jūsų paskutinis pasisakymas : Sėkmės kitiems pildantiems i GS direktoriaus posta.
 2. 4 reputacijos taškai
  Priprask prie tokio serverio koks jis dabar yra, kas žino tas supras. (Jimiux) Už.
 3. 3 reputacijos taškai
  Sveiki visi! Kadangi senasis “GroveStreet” direktorius buvo nušalintas už neaktyvumą, todėl yra renkamas naujasis direktorius! Prieš pildant turite žinoti šias taisykles 1. Draudžiama keisti šrifto dydį 1.2 Draudžiama naudoti B mygtuką norint paryškinti tekstą! 2. Privalote laikytis forumo taisyklių 3. Draudžiama kopijuoti anketas 4. Prieš pildant pasitikrinti ar nesate juodąjame sąraše ANKETA Jūsų slapyvardis žaidime? : Jūsų amžius : Paaiškinkite savais žodžiais kaip suprantate savoką "Direktorius" : Paaiškinkite savais žodžiais kaip suprantate savoką "Pavaduotojas" : Papasakokite ką žinote apie Gaują bei jos veiklą ir kt. : Kodėl nusprendėte tapti būtent Gaujos direktoriumi? : Kodėl turėčiau pasirinkti būtent tave į direktoriaus postą, o ne kitą asmenį? Jūsų paskutinis pasisakymas : Informacija - pildydami anketą nesinaudokite melu, nes kaip sakoma "melo kojos trumpos", taip pat taisyklių nežinojimas nuo atsakomybės neatleidžia! Kandidatams didžiausios sėkmės!
 4. 3 reputacijos taškai
  Dėl monotoniškumo serveryje irgi viskas praranda įdomumą, bet kažkaip administraciją į tai nežiūri
 5. 3 reputacijos taškai
  Anketa: 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Dede_Pinigas 2. Kam jis skirta (forumui/serveriui/teamspeak): Serveriui 3. Jūsų siūloma idėja: Viela (Išsilaisvinimui iš antrankių) 4. Plačiau apie ją papasakoti: viela butu labai naudingas dalykas ypač gaujom (kad galėtu išsilaisvinti iš antrankių arba pavogti automobilį) ir kad būtų 50/50 šancai atsirakinti (arba atrakinti automobilį) (viela turėtu gaminti prekeiviai ir tai turėtų būti nelegalus dalykas) 5. Kodėl tai turėtų būti įgyvendinta: nes praverstų žaidėjams gauti šanca pabėgti nuo policijos ir gaujoms užsidirbti daugiau pinigų
 6. 2 reputacijos taškai
 7. 2 reputacijos taškai
  (Norint paskirti pavaduotoją) 1. Jūsų V_P žaidime:Dwayne_Hardwell 2. Firma kuriai atstovaujate:The Ballgas gaujai 3. Būsimo pavaduotojo V_P žaidime:Dark_Lovell 4. Kodėl pasirinkote jį/ją? Atsakykite ypač išsamiai: Kai atėjo,pas mane į gauja.Žmogus parodė didelę incetyvą vadovauti.Tad manau jis nusipelnė tos garbingos vietos Pavaduotojo kėdėje.
 8. 2 reputacijos taškai
  Anketa: 1. Jūsų V_P projekte - Dwayne_Hardwell 2. Jūsų firmos pavadinimas - The Ballas 3. Kokie kėblumai iškilo per praėjusią savaitę? Vienas nedidelis keblumas buvo, maniau išrinkau aktyvų pavaduotoją,bet jis pasiplovė, nieko nesakęs nei užpildęs neaktyvumą.O daugiau nesklandumų kaip ir nebuvo. 4. Jūsų treniruočių įvykdytų foto. (Screen shoot) trumpas kelių sakinių aprašymas: Buvo viena treniruotė,bet apie screenshot nepadariau,per treniruote buvo gaujos nariai tikrinami kaip šaudo,bei vairuoja.Galiu imesti foto ne iš treniruotės o iš grobimo,kai buvom užgrobė picerija Foto iš grobimo :) 5. Kuo galima būtų patobulinti jūsų firmą?Na reikia truputi aktyvesnės komandos,kai bus komanda bus ir daugiau grobimų.
 9. 2 reputacijos taškai
  (Norint paskirti pavaduotoją) 1. Jūsų V_P žaidime:Dwayne_Hardwell 2. Firma kuriai atstovaujate:The Ballas gaujai 3. Būsimo pavaduotojo V_P žaidime:Mantas_Killeris 4. Kodėl pasirinkote jį/ją? Atsakykite ypač išsamiai: Pasirinkau jį,nes jis man parodė motyvacijos kuri mane nustebino.Ir perdvi valandas sugebėjo pasikelti iki 8proc. Tai iš tiesų daug.Tai manau jis nusipelnė The Ballas pavaduotojo.
 10. 2 reputacijos taškai
  Informacija norint patekti į gaują reikia turėti: Turėti 8,000 patirties taškų Ginklų licenciją. Mašinos,sraigtasparnio teisių Turėti discord(Būtina) Mokėti taisykles(Būtina) The Ballas gaujos visos komandos: /r -Darbo racija /gro - Pagrobia žmogų /vogti - Sulaužo mašinos spyną Sunaikinti - Sunaikiną darbinį transportą /isardyti - Išardo mašina ir duoda tam tikrą pinigų sumą Num 4 - Uždaro/Atidaro bazės vartus Darbo Valdžia: Direktorius - Dwayne_Hardwell Pavaduotojas - Ryzasis_Tevelis Pavaduotojas - Bus Pildoma!
 11. 1 reputacijos taškas
  Anketa: 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Dark_Lovell 2. Kam jis skirta (forumui/serveriui/teamspeak): srrveriui 3. Jūsų siūloma idėja: kad visų darbų pavaduotojai turėtų pvž gaujoms padeda kad gali pavaduotojai išgelbėt darbuotojus išlaisvint padėt nuo policijos per grobimus kad daugiau kulkų būtų pavaduotojam 4. Plačiau apie ją papasakoti: viskas 3. 5. Kodėl tai turėtų būti įgyvendinta:tai palengvintų žaidimą ir įdomiau būtų
 12. 1 reputacijos taškas
  Jūsų slapyvardis žaidime? : Paul_Nuevos Jūsų amžius : 16 metų. Paaiškinkite savais žodžiais kaip suprantate savoką "Direktorius" : Direktorius, tai firmos (šiuo atveju gaujos) pagrindinis atstovas kuris yra atsakingas už darbo veiklą, darbuotojų nusižengimus, jų drausminimą ir apmokymus. Jis prisiima visa atsakomybę netik už savo tačiau ir už jo išrinktų darbuotojų klaidas. Paaiškinkite savais žodžiais kaip suprantate savoką "Pavaduotojas" : Pavaduotojas, tai firmos (šiuo atveju gaujos) DIREKTORIAUS pagalbininkas, kuris padeda tvarkytis su komanda ir esant reikalui gali pavaduoti direktorių. Papasakokite ką žinote apie Gaują bei jos veiklą ir kt. : Gaujos, jas apibūdinti galima vienu žodžiu t.y ŠEIMA. Jų pagrindinis tikslas nėra ką nors nužudyti, ar kam nors pakenkti. Jie užsidirba pinigus iš nelegalių veiklų, tačiau esant reikalui tenka panaudoti ir jėgą. Serveryje gaujos atlieka tokias funkcijas, kaip: Pardavinėja ginklus. Pardavinėja narkotines medžiagas. Vagia kurą iš transporto priemonių. Užgrobia pastatus. Grobia žmones. Veža kontrabandą. Kodėl nusprendėte tapti būtent Gaujos direktoriumi? : Šiuo metu, gaujos yra labai nusilpusios, tai itin liečia Grove Street gaują. O aš turėdamas pakankamai motyvacijos ir ryžto viską gražinti į vėžes, galiu teigti, jog esu tinkamas kandidatas šiam postui. Kodėl turėčiau pasirinkti būtent tave į direktoriaus postą, o ne kitą asmenį? Gaujų srityse esu nemažai pasižymėjęs, daugelis pamena mano vadovavimo įgūdžius. Plius esu iškalbingas ir kūrybingas, todėl idėjų, kaip atgaivinti gaują būtų. Esu griežtas todėl nežiūrių labai atlaidžiai į darbuotojų nusižengimus. Žinoma turiu ir humoro jausmą kuris suteikia ir kitokį įvaizdį, netik "bambeklio". Manau mane išrinkus tikrai žmonės/žaidėjai pradėtų domėtis šia gauja. Jūsų paskutinis pasisakymas : Tikiu, kad rinksiesi išmintingai, viską gerai apsvarstęs todėl palaikysiu tave, kad ir koks bus tavo sprendimas. O kitiems likusiems linkiu sėkmės, parodykite iš kokio "molio" esate drėbti.
 13. 1 reputacijos taškas
 14. 1 reputacijos taškas
  Papeikimo šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Dark_Lovell Pareigūno Vardas_Pavardė žaidime: Ponas Paul_Nuevos Kuo asmuo nusižengė? Mane pavadino "Vaiku" :D aš jam atgal atsikirtau jis mane įžeidė aš jį įžeidžiau ir jis man dėjo /ita kad įžeidinėjimai :DDD Nusižengimo įrodymai: Pilnas chatlog'as: [13:59:41] {FFFFFF}SA-MP {B9C9BF}0.3.7 {FFFFFF}Started [13:59:44] Connecting to 185.36.81.119:7777... [13:59:45] Connected. Joining the game... [13:59:45] {FFA500}Prisijungė: {0099FF}[15 Dark_Lovell] [13:59:49] Audio stream: http://www.simg.lt/Dainos/2.mp3 [13:59:52] Connected to {B9C9BF}Simg.Lt - Kartu smagiau!!! [14:00:00] Sveikas: Atvykęs(us) Dark_Lovell! [14:00:14] Negavote į algą pinigų kadangi jūs ne su darbo uniforma arba dirbate su nuosava mašina, rašykit /persirengti !!! [14:00:31] SMS: [ 20 Edva_Bmw ]>> [ 15 Dark_Lovell ]: [14:00:31] galesi paimt kai pasieksu 6,5k xp i gauja pasaudau [14:01:02] Sau Rep užsidėti negali [14:01:18] Negavote į algą pinigų kadangi jūs ne su darbo uniforma arba dirbate su nuosava mašina, rašykit /persirengti !!! [14:01:26] {FFA500}Prisijungė: {0099FF}[11 Elvinas_Elvis] [14:01:32] {FFA500}Prisijungė: {0099FF}[17 Hujow_Man] [14:02:22] Negavote į algą pinigų kadangi jūs ne su darbo uniforma arba dirbate su nuosava mašina, rašykit /persirengti !!! [14:02:34] {FFA500}Prisijungė: {0099FF}[17 Kristupas_Kristupas] [14:04:00] {FFA500}Prisijungė: {0099FF}[18 Vinel_Monreal] [14:04:29] Negavote į algą pinigų kadangi jūs ne su darbo uniforma arba dirbate su nuosava mašina, rašykit /persirengti !!! [14:04:34] Siūsta iš WangCars patalpų [9 Lukas_Mldc] Kodel gatvese ant stulpu pidarastu veliavos pakabintos? [14:05:32] Negavote į algą pinigų kadangi jūs ne su darbo uniforma arba dirbate su nuosava mašina, rašykit /persirengti !!! [14:06:35] [{FF0000}Reakcija{FFFFFF} ]Atsakyk pirmas[ {FF0000}85+43x3{FFFFFF} ] Laimėk iki 2,000 eur ir 100 patirties [14:06:35] Laikas duotas tik 30 sek.! [14:06:36] Negavote į algą pinigų kadangi jūs ne su darbo uniforma arba dirbate su nuosava mašina, rašykit /persirengti !!! [14:07:07] [{FF0000}Reakcija{FFFFFF} ] Niekas neatsakė {FF0000}'214' [14:10:44] [{FF0000}Reakcija{FFFFFF} ]Atsakyk pirmas [ {FF0000}432-0+48{FFFFFF} ] Laimėk iki 2,000 eur ir 100 patirties [14:10:44] Laikas duotas tik 30 sek.! [14:10:51] [ {FF0000}Reakcija{FFFFFF} ]: Niko_Tinas [{FF0000}7{FFFFFF}] sek. [1290 eur + 69 xp] [ Atsakymas: 480 ] [14:10:55] Administratorius: The_Wolga UŽMUTINO: Lukas_Mldc PRIEŽASTIS: Izeidinieja Teisiesauga [14:12:49] [{FF0000}Reakcija{FFFFFF} ]Atsakyk pirmas [ {FF0000}22+5-49{FFFFFF} ] Laimėk iki 2,000 eur ir 100 patirties [14:12:49] Laikas duotas tik 30 sek.! [14:13:01] {FFA500}Prisijungė: {0099FF}[18 Koks_Sahotas] [14:13:14] [ {FF0000}Reakcija{FFFFFF} ]: Edva_Bmw [{FF0000}26{FFFFFF}] sek. [772 eur + 54 xp] [ Atsakymas: -22 ] [14:16:09] Negavote į algą pinigų kadangi jūs ne su darbo uniforma arba dirbate su nuosava mašina, rašykit /persirengti !!! [14:16:28] {FF0000}[The Ballas [12 Armand_Belov]: {FFFF00}nu sw [14:16:29] {FF0000}[The Ballas [12 Armand_Belov]: {FFFF00}kas on [14:16:58] [{FF0000} >>>>>>>>>>>>>>> {FFFFFF}]Serverį įkūrė: {FF0000}Iron_Fox{FFFFFF} [{FF0000} <<<<<<<<<<<<<<< {FFFFFF}] [14:17:26] {FF0000}[The Ballas [15 Dark_Lovell]: {FFFF00}Aš [14:17:29] Persirengėte Drabužius [14:17:30] {FF0000}[The Ballas [12 Armand_Belov]: {FFFF00};D [14:17:33] Buvote sekmingai nuteleportuotas prie savo masinos [14:17:34] Asmuo Arkadijus_Laurynas( Taksistas) dirba galite kreiptis [14:17:39] Buvote sekmingai nuteleportuotas prie savo masinos [14:17:41] Asmuo Edva_Bmw( Medikas) dirba galite kreiptis [14:17:54] Pardavinėk kitiems ginklus rašydamas /ginklas . [14:18:02] Serveryje, yra radijos, jas rasite parašę : {FF0000}/radijos [14:18:02] _____|{FF0000}VALDYMAS{FFFFFF}|_____ [14:18:02] Spausk {FF0000}8 {FFFFFF}ir {FF0000}2 {FFFFFF}šviesos/užvedimas. [14:18:02] Spausk {FF0000}Q {FFFFFF}ir {FF0000}E {FFFFFF} posūkiai. [14:18:02] Rašyk {FF0000}/sauga {FFFFFF}šalmo/diržo uždėjimas [14:18:02] Rašyk {FF0000}/autopilotas {FFFFFF}padės išvengti baudų [14:18:02] {FF0000}Mašinos savininkas: {33FF00}Gta_Vejavaikis [14:18:02] Užstrigusią ar sudužusią mašiną galima atstatyti {FF0000}WangCars{FFFFFF} patalpose nemokamai [14:18:02] Transporte sėdėjo: {FFFF00}Armand_Belov [14:18:05] {FF0000}[The Ballas [15 Dark_Lovell]: {FFFF00}nupisam dar mašina keno [14:18:09] {FF0000}[The Ballas [15 Dark_Lovell]: {FFFF00}bet dbr rmt [14:18:13] {FF0000}[The Ballas [12 Armand_Belov]: {FFFF00}kur esi paimsiu db [14:18:16] {FF0000}[The Ballas [15 Dark_Lovell]: {FFFF00}Tb [14:18:19] {FF0000}[The Ballas [12 Armand_Belov]: {FFFF00}tja tvarau [14:18:31] {FF0000}[The Ballas [12 Armand_Belov]: {FFFF00}db ze [14:18:36] {FF0000}[The Ballas [15 Dark_Lovell]: {FFFF00}tu su heliu [14:18:37] {FF0000}[The Ballas [12 Armand_Belov]: {FFFF00}matai kad atsitelino pre masinos ane zmogus [14:18:41] {FF0000}[The Ballas [12 Armand_Belov]: {FFFF00}tsg isardyk [14:18:43] {FF0000}[The Ballas [12 Armand_Belov]: {FFFF00}greit [14:18:46] {FF0000}[The Ballas [15 Dark_Lovell]: {FFFF00}ok [14:18:46] {FF0000}[The Ballas [12 Armand_Belov]: {FFFF00}ir vsks [14:18:53] {FF0000}[The Ballas [15 Dark_Lovell]: {FFFF00}Aš bijojau išardyt*DD [14:18:54] {FF0000}[The Ballas [12 Armand_Belov]: {FFFF00}jis bus pats ka**as [14:18:59] {FF0000}[The Ballas [12 Armand_Belov]: {FFFF00}bailys ir esi [14:19:01] {FF0000}[The Ballas [12 Armand_Belov]: {FFFF00}apipiso tave [14:19:03] [{FF0000}Reakcija{FFFFFF} ]Parašyk pirmas [ {FF0000}Ha5F0MKcF{FFFFFF} ] Laimėk iki 2,000 eur ir 100 patirties [14:19:03] Laikas duotas tik 30 sek.! [14:19:07] {FF0000}[The Ballas [15 Dark_Lovell]: {FFFF00}dbr žinosiu [14:19:11] {FF0000}[The Ballas [15 Dark_Lovell]: {FFFF00}antra akrt bandom*D [14:19:13] [ {FF0000}Reakcija{FFFFFF} ]: Arkadijus_Laurynas [{FF0000}10{FFFFFF}] sek. [637 eur + 18 xp] [ Atsakymas: Ha5F0MKcF ] [14:19:16] {FF0000}[The Ballas [12 Armand_Belov]: {FFFF00}tj [14:19:22] {FF0000}[The Ballas [15 Dark_Lovell]: {FFFF00}Bet rimčiau [14:19:25] {FFA500}Prisijungė: {0099FF}[7 The_Wolga] [14:19:30] {FF0000}[The Ballas [12 Armand_Belov]: {FFFF00}as visad viska rmt [14:19:45] Pardavinėk kitiems ginklus rašydamas /ginklas . [14:19:53] <Armand_Belov> gunu [14:19:54] <Armand_Belov> packa [14:19:56] <Armand_Belov> full [14:19:57] Davete TEC9 (160) Armand_Belov [14:19:58] <Armand_Belov> su bazu [14:19:59] <Armand_Belov> k [14:19:59] Davete Combat Shotgun (240) Armand_Belov [14:20:01] Davete Desert Eagle (88) Armand_Belov [14:20:03] Davete Knife (1) Armand_Belov [14:20:08] Davete Heat Seaker (2) Armand_Belov [14:20:09] Davete Sniper Rifle (88) Armand_Belov [14:20:12] Davete AK47 (240) Armand_Belov [14:20:13] Tu neturi tiek! [14:20:14] {FFA500}Prisijungė: {0099FF}[9 Jonny_Navaro] [14:20:18] <Dark_Lovell> *Myliu SIMG* einu pašikt pl :DDD [14:20:21] <Armand_Belov> k ;D [14:22:51] {FFA500}Prisijungė: {0099FF}[21 Samer_Samper] [14:23:01] <Armand_Belov> afk [14:23:03] <Armand_Belov> bsk [14:23:21] {FFA500}Prisijungė: {0099FF}[9 Jonny_Navaro] [14:25:19] [{FF0000} >>>>>>>>>>>>>>> {FFFFFF}]Jei jūsų įtarimo lygis aukštas, jūs galite panaikinti jį policijos bazėje.[{FF0000} <<<<<<<<<<<<<<< {FFFFFF}] [14:26:03] Asmuo Arkadijus_Laurynas( Medikas) dirba galite kreiptis [14:26:26] SMS: [ 6 Alfa_Vineta ]>> [ 15 Dark_Lovell ]: [14:26:26] esi [14:27:24] [{FF0000} >>>>>>>>>>>>>>> {FFFFFF}]Neturi ką veikti su draugu, rašyk /moneta[{FF0000} <<<<<<<<<<<<<<< {FFFFFF}] [14:28:04] {FFA500}Prisijungė: {0099FF}[13 Edgaras_Coldrex] [14:28:07] SMS: [ 15 Dark_Lovell ]>> [ 6 Alfa_Vineta ]: [14:28:07] Jo [14:28:18] <Dark_Lovell> judam [14:28:47] Pardavinėk kitiems ginklus rašydamas /ginklas . [14:28:58] {FFA500}Prisijungė: {0099FF}[21 Edvinas_Britvin] [14:29:20] Mašina atrakinta. [14:29:23] Serveryje, yra radijos, jas rasite parašę : {FF0000}/radijos [14:29:23] _____|{FF0000}VALDYMAS{FFFFFF}|_____ [14:29:23] Spausk {FF0000}8 {FFFFFF}ir {FF0000}2 {FFFFFF}šviesos/užvedimas. [14:29:23] Spausk {FF0000}Q {FFFFFF}ir {FF0000}E {FFFFFF} posūkiai. [14:29:23] Rašyk {FF0000}/sauga {FFFFFF}šalmo/diržo uždėjimas [14:29:23] Rašyk {FF0000}/autopilotas {FFFFFF}padės išvengti baudų [14:29:23] {FF0000}Mašinos savininkas: {33FF00}Dark_Lovell [14:29:23] Užstrigusią ar sudužusią mašiną galima atstatyti {FF0000}WangCars{FFFFFF} patalpose nemokamai [14:29:23] Transporte sėdėjo: {FFFF00} [14:30:00] Dirbdami su nuosavu transportu jūsų pradirbtas laikas nedidėja. [14:30:01] SMS: [ 6 Alfa_Vineta ]>> [ 15 Dark_Lovell ]: [14:30:01] ok [14:31:04] Dirbdami su nuosavu transportu jūsų pradirbtas laikas nedidėja. [14:32:08] Dirbdami su nuosavu transportu jūsų pradirbtas laikas nedidėja. [14:32:21] [VIP] Dark_Lovell Pasigydė. [14:32:24] Mašina užrakinta. [14:32:56] Pardavinėk kitiems ginklus rašydamas /ginklas . [14:33:30] {FFA500}Prisijungė: {0099FF}[17 Justin_Andreas] [14:33:47] {FFA500}Prisijungė: {0099FF}[22 Hujow_Man] [14:34:01] {FFA500}Prisijungė: {0099FF}[23 Vinel_Monreal] [14:34:05] {FFA500}Prisijungė: {0099FF}[24 Susprogdintas_Vejas] [14:35:01] Siūsta iš WangCars patalpų [17 Justin_Andreas] Kas čia darosi? SIMG.lt atgimimas? :o [14:35:27] {FFA500}Prisijungė: {0099FF}[24 Susprogdintas_Vejas] [14:35:47] {FFA500}Prisijungė: {0099FF}[11 Paul_Nuevos] [14:36:03] Serveryje, yra radijos, jas rasite parašę : {FF0000}/radijos [14:36:03] _____|{FF0000}VALDYMAS{FFFFFF}|_____ [14:36:03] Spausk {FF0000}8 {FFFFFF}ir {FF0000}2 {FFFFFF}šviesos/užvedimas. [14:36:03] Spausk {FF0000}Q {FFFFFF}ir {FF0000}E {FFFFFF} posūkiai. [14:36:03] Rašyk {FF0000}/sauga {FFFFFF}šalmo/diržo uždėjimas [14:36:03] Rašyk {FF0000}/autopilotas {FFFFFF}padės išvengti baudų [14:36:03] {FF0000}Mašinos savininkas: {33FF00}Gta_Vejavaikis [14:36:03] Užstrigusią ar sudužusią mašiną galima atstatyti {FF0000}WangCars{FFFFFF} patalpose nemokamai [14:36:03] Transporte sėdėjo: {FFFF00}Dark_Lovell [14:36:14] Jūsų padangos perkaito ir sprogo! [14:37:50] [{FF0000} >>>>>>>>>>>>>>> {FFFFFF}]Neturi ką veikti su draugu, rašyk /moneta[{FF0000} <<<<<<<<<<<<<<< {FFFFFF}] [14:38:08] Serveryje, yra radijos, jas rasite parašę : {FF0000}/radijos [14:38:08] _____|{FF0000}VALDYMAS{FFFFFF}|_____ [14:38:08] Spausk {FF0000}8 {FFFFFF}ir {FF0000}2 {FFFFFF}šviesos/užvedimas. [14:38:08] Spausk {FF0000}Q {FFFFFF}ir {FF0000}E {FFFFFF} posūkiai. [14:38:08] Rašyk {FF0000}/sauga {FFFFFF}šalmo/diržo uždėjimas [14:38:08] Rašyk {FF0000}/autopilotas {FFFFFF}padės išvengti baudų [14:38:08] {FF0000}Mašinos savininkas: {33FF00}Gta_Vejavaikis [14:38:08] Užstrigusią ar sudužusią mašiną galima atstatyti {FF0000}WangCars{FFFFFF} patalpose nemokamai [14:38:08] Transporte sėdėjo: {FFFF00}Dark_Lovell [14:38:18] {FFA500}Prisijungė: {0099FF}[18 Vinel_Monreal] [14:38:52] Pardavinėk kitiems ginklus rašydamas /ginklas . [14:38:54] {FF0000}[The Ballas [12 Armand_Belov]: {FFFF00}nu [14:38:58] <Dark_Lovell> pisam [14:39:00] <Armand_Belov> varom [14:39:06] Mašina atrakinta. [14:39:08] <Armand_Belov> nepaeis [14:39:09] <Armand_Belov> mane gaudo [14:39:10] Serveryje, yra radijos, jas rasite parašę : {FF0000}/radijos [14:39:10] _____|{FF0000}VALDYMAS{FFFFFF}|_____ [14:39:10] Spausk {FF0000}8 {FFFFFF}ir {FF0000}2 {FFFFFF}šviesos/užvedimas. [14:39:10] Spausk {FF0000}Q {FFFFFF}ir {FF0000}E {FFFFFF} posūkiai. [14:39:10] Rašyk {FF0000}/sauga {FFFFFF}šalmo/diržo uždėjimas [14:39:10] Rašyk {FF0000}/autopilotas {FFFFFF}padės išvengti baudų [14:39:10] {FF0000}Mašinos savininkas: {33FF00}Dark_Lovell [14:39:10] Užstrigusią ar sudužusią mašiną galima atstatyti {FF0000}WangCars{FFFFFF} patalpose nemokamai [14:39:10] Transporte sėdėjo: {FFFF00}Dark_Lovell [14:39:15] <Dark_Lovell> Tai ka darom [14:39:18] <Armand_Belov> bandom ;D [14:39:20] <Armand_Belov> jai pd tai bek [14:39:20] <Armand_Belov> ;D [14:39:34] <Dark_Lovell> k.a? [14:39:35] <Armand_Belov> spalva [14:39:37] Dirbdami su nuosavu transportu jūsų pradirbtas laikas nedidėja. [14:39:39] <Armand_Belov> ten jau nk ner [14:39:40] Uždėta [14:39:40] <Armand_Belov> i pd baze [14:39:43] <Armand_Belov> bandyk [14:39:49] {FFA500}Prisijungė: {0099FF}[18 Vinel_Monreal] [14:40:01] {FF0000}[The Ballas [12 Armand_Belov]: {FFFF00}5 on kas ne afk dedam + [14:40:02] {FF0000}[The Ballas [12 Armand_Belov]: {FFFF00}5 on kas ne afk dedam + [14:40:06] {FF0000}[The Ballas [10 Lukas_Panda]: {FFFF00}+ [14:40:14] {FF0000}[The Ballas [15 Dark_Lovell]: {FFFF00}3 *DD [14:40:16] {FF0000}[The Ballas [12 Armand_Belov]: {FFFF00};D [14:40:21] {FFA500}Prisijungė: {0099FF}[22 Samer_Samper] [14:40:22] {FF0000}[The Ballas [12 Armand_Belov]: {FFFF00}2 afk 'D [14:40:24] {FF0000}[The Ballas [15 Dark_Lovell]: {FFFF00}Ta Gta tai reik mest *Myliu SIMG* [14:40:29] {FF0000}[The Ballas [12 Armand_Belov]: {FFFF00}ne [14:40:33] {FFA500}Prisijungė: {0099FF}[18 Vinel_Monreal] [14:40:33] {FF0000}[The Ballas [12 Armand_Belov]: {FFFF00}jis gerai dalyvavo vakar [14:40:36] {FF0000}[The Ballas [15 Dark_Lovell]: {FFFF00}Mentaiw [14:40:39] <Dark_Lovell> Už mūsų [14:40:42] Dirbdami su nuosavu transportu jūsų pradirbtas laikas nedidėja. [14:40:44] <Armand_Belov> blbl [14:40:52] {FF0000}[The Ballas [15 Dark_Lovell]: {FFFF00}nupisam [14:40:55] <Armand_Belov> grcc tik [14:41:01] {FF0000}[The Ballas [12 Armand_Belov]: {FFFF00}as zesiu ar atvaro pd [14:41:06] {FF0000}[The Ballas [12 Armand_Belov]: {FFFF00}jai las telinkis [14:41:12] <Armand_Belov> eik vok car [14:41:16] {FF0000}[The Ballas [12 Armand_Belov]: {FFFF00}stebek racija [14:41:33] {FF0000}[The Ballas [12 Armand_Belov]: {FFFF00}mentaiii [14:41:34] {FF0000}[The Ballas [12 Armand_Belov]: {FFFF00}mentaiii [14:41:34] {FF0000}[The Ballas [12 Armand_Belov]: {FFFF00}mentaiii [14:41:48] {FFA500}Prisijungė: {0099FF}[18 Vinel_Monreal] [14:42:02] [{FF0000}Reakcija{FFFFFF} ]Atsakyk pirmas[ {FF0000}496+30x7{FFFFFF} ] Laimėk iki 2,000 eur ir 100 patirties [14:42:02] Laikas duotas tik 30 sek.! [14:42:02] {FF0000}[The Ballas [12 Armand_Belov]: {FFFF00}stenkis telintis bekk [14:42:06] {FF0000}[The Ballas [12 Armand_Belov]: {FFFF00}nes *Myliu SIMG* [14:42:14] {FF0000}[The Ballas [12 Armand_Belov]: {FFFF00}pariso [14:42:14] {FF0000}[The Ballas [12 Armand_Belov]: {FFFF00}pariso [14:42:14] {FF0000}[The Ballas [12 Armand_Belov]: {FFFF00}pariso [14:42:15] {FF0000}[The Ballas [12 Armand_Belov]: {FFFF00}pariso [14:42:15] {FF0000}[The Ballas [12 Armand_Belov]: {FFFF00}pariso [14:42:17] {FF0000}[The Ballas [12 Armand_Belov]: {FFFF00}pre heliku pd [14:42:18] [ {FF0000}Reakcija{FFFFFF} ]: Arkadijus_Laurynas [{FF0000}17{FFFFFF}] sek. [773 eur + 29 xp] [ Atsakymas: 706 ] [14:42:35] Paleidote Armand_Belov. [14:42:36] <Armand_Belov> gal [14:42:42] Jus surakino Edve_Netau. [14:42:42] {FF0000}[The Ballas [12 Armand_Belov]: {FFFF00}*Myliu SIMG* [14:42:44] <Dark_Lovell> *Myliu SIMG*:DD [14:42:48] <Edve_Netau> turim [14:42:50] <Armand_Belov> paleisk gal [14:42:51] <Armand_Belov> ;D [14:42:51] <Dark_Lovell> *Myliu SIMG* *Myliu SIMG* [14:42:52] <Armand_Belov> veiksmo bus [14:42:53] <Armand_Belov> ;D [14:42:54] <Dark_Lovell> katik iš jailo [14:43:08] <Armand_Belov> vstk turi paleist [14:43:09] <Armand_Belov> bauda [14:43:10] <Armand_Belov> ;D [14:43:12] <Armand_Belov> valdzia [14:43:13] <Armand_Belov> ;DD [14:43:20] <Dark_Lovell> :DD [14:43:20] <Edve_Netau> tai kam saudot [14:43:22] SMS: [ 12 Armand_Belov ]>> [ 15 Dark_Lovell ]: [14:43:22] iki kiek gali star det [14:43:25] <Armand_Belov> nu veiksmo duoda [14:43:25] <Dark_Lovell> Veiksmo noriim [14:43:27] <Armand_Belov> duodam [14:43:28] <Edve_Netau> masinos pd [14:43:30] SMS: [ 15 Dark_Lovell ]>> [ 12 Armand_Belov ]: [14:43:30] iki 60 [14:43:31] <Armand_Belov> ar tipo neidomu ?? [14:43:38] <Armand_Belov> kad yra ka veikt [14:43:45] <Dark_Lovell> tas prisistatė [14:43:49] <Dark_Lovell> Prašau Edve patrauk tu ta [14:43:50] <Dark_Lovell> Prašau Edve patrauk tu ta [14:43:52] <Armand_Belov> kazioloas.lt [14:43:52] {FFA500}Prisijungė: {0099FF}[23 Emily_Winston] [14:43:56] <Paul_Nuevos> Raminies [14:43:57] <Paul_Nuevos> Vaikas [14:43:58] <Dark_Lovell> Mes pasikalbėsim bet tas tai tegu pyzdina [14:44:04] <Dark_Lovell> Kas tau vaikas [14:44:07] <Dark_Lovell> Loxas *Myliu SIMG* [14:44:08] <Armand_Belov> ag edve [14:44:09] <Edve_Netau> baig [14:44:11] <Dark_Lovell> Tik pabandyk mute pist [14:44:14] Pareigūnas Paul_Nuevos įtarė Dark_Lovell dėl Įžeidimai įtarimo lygis [ {FF0000}18{ffffff} ]. [14:44:16] <Dark_Lovell> Pats įžeidinėji:DD [14:44:18] <Dark_Lovell> :DDDD [14:44:19] Screenshot Taken - sa-mp-013.png [14:44:20] <Dark_Lovell> O ppk [14:44:23] SMS: [ 12 Armand_Belov ]>> [ 15 Dark_Lovell ]: [14:44:23] uz ka dejo ita [14:44:24] <Paul_Nuevos> Vaikas tai neizeidimas [14:44:24] SMS: [ 12 Armand_Belov ]>> [ 15 Dark_Lovell ]: [14:44:24] uz ka dejo ita [14:44:24] SMS: [ 12 Armand_Belov ]>> [ 15 Dark_Lovell ]: [14:44:24] uz ka dejo ita [14:44:25] <Paul_Nuevos> O [14:44:25] <Dark_Lovell> Va dbr tai tikrai parašysiu [14:44:29] <Paul_Nuevos> Amziaus apibudinimas [14:44:29] <Dark_Lovell> Už įžeidinėjimus [14:44:35] <Dark_Lovell> Man px įžeidinėjimai [14:44:42] <Dark_Lovell> Lauk ppk loxas [14:44:48] <Armand_Belov> xD [14:44:48] <Paul_Nuevos> Ramink bazara [14:44:52] <Dark_Lovell> vistiek sakė vineta gal būt tave mes *Myliu SIMG* [14:44:57] <Dark_Lovell> ir ka tu man ? [14:44:58] <Armand_Belov> grn ;DDD [14:45:00] <Paul_Nuevos> Edve [14:45:03] <Armand_Belov> uzuojauta srr [14:45:05] <Paul_Nuevos> Gali dabar nuimt ta pava [14:45:06] <Paul_Nuevos> Kas man [14:45:06] <Armand_Belov> mes lauk ;D [14:45:07] <Edve_Netau> nu [14:45:09] {FFA500}Prisijungė: {0099FF}[25 Elvinas_Elvis] [14:45:12] <Dark_Lovell> :FFFF [14:45:13] Siūsta iš WangCars patalpų [7 The_Wolga] Mielai pajimciau jusu liesas Ant naujo sk :D [14:45:14] <Paul_Nuevos> Tiesiog [14:45:14] <Dark_Lovell> :DD [14:45:16] <Armand_Belov> xDDD [14:45:18] <Armand_Belov> ;DD [14:45:20] <Paul_Nuevos> Dirbu normaliai [14:45:21] <Armand_Belov> dar susirinko [14:45:22] <Dark_Lovell> :DDDDD [14:45:23] <Paul_Nuevos> Jei netinka [14:45:32] <Paul_Nuevos> Tada [14:45:34] <Paul_Nuevos> Sutink [14:45:35] {FF0000}[The Ballas [15 Dark_Lovell]: {FFFF00}*Myliu SIMG* čia *DDDDDDDDDDDDD [14:45:58] Pareigūnas Paul_Nuevos įtarė Dark_Lovell dėl Pašalinis bazėje įtarimo lygis [ {FF0000}15{ffffff} ]. [14:45:59] Screenshot Taken - sa-mp-014.png [14:46:02] Screenshot Taken - sa-mp-015.png [14:46:03] <Edgaras_Coldrex> ;D [14:46:05] <Armand_Belov> ;D [14:46:09] <Dark_Lovell> :DDDD [14:46:14] [{FF0000}Reakcija{FFFFFF} ]Atsakyk pirmas [ {FF0000}476+8-39{FFFFFF} ] Laimėk iki 2,000 eur ir 100 patirties [14:46:14] Laikas duotas tik 30 sek.! [14:46:15] Už padėjimą :tau atsidėkojo Elvinas_Elvis dabar tu turi 29 REP [14:46:23] SMS: [ 15 Dark_Lovell ]>> [ 5 Edve_Netau ]: [14:46:23] duosi bauda? [14:46:30] SMS: [ 15 Dark_Lovell ]>> [ 5 Edve_Netau ]: [14:46:30] aš dbr tik iš jailo išėjau ir vėl [14:46:34] [ {FF0000}Reakcija{FFFFFF} ]: Lukas_Panda [{FF0000}19{FFFFFF}] sek. [765 eur + 93 xp] [ Atsakymas: 445 ] [14:46:38] <Paul_Nuevos> Vezk [14:46:39] <Paul_Nuevos> Tu juos [14:46:44] <Dark_Lovell> Dusk [14:46:47] <Dark_Lovell> Bamablį [14:46:53] <Dark_Lovell> Bambalį [14:47:11] <Armand_Belov> ppk ;DD [14:47:15] <Dark_Lovell> Jo sjm [14:47:25] <Dark_Lovell> Edvė mldc bet anto loxo tai rašysiu [14:47:32] <Armand_Belov> edve jo [14:47:33] <Paul_Nuevos> Rasyk [14:47:34] <Armand_Belov> bet kiti ;D [14:47:39] <Paul_Nuevos> Visi irodymai yra [14:47:41] <Dark_Lovell> Ir Alfa mldc [14:47:42] <Dark_Lovell> :DD [14:47:42] <Paul_Nuevos> Jetss [14:47:47] <Armand_Belov> grc [14:47:48] <Armand_Belov> edve [14:47:51] <Armand_Belov> ntr laika [14:47:52] <Edve_Netau> nu [14:47:59] <Armand_Belov> dar daug mentu reik paskerst [14:48:00] <Armand_Belov> ;D [14:48:04] <Armand_Belov> ;DD [14:48:08] <Edve_Netau> gali ;D [14:48:12] <Niko_Tinas> sekmes mazhuli :* [14:48:13] <Armand_Belov> tai paleisk pagreitinsiu [14:48:14] <Armand_Belov> ;DDD [14:48:16] <Dark_Lovell> dvj [14:48:18] <Armand_Belov> etaoa ;d [14:48:19] Jus pasodino į kalėjimą, teks pasėdėti: (1980 sek.) [14:48:20] <Armand_Belov> etapa [14:48:20] [{FF0000}Reakcija{FFFFFF} ]Atsakyk pirmas [ {FF0000}438-21+85{FFFFFF} ] Laimėk iki 2,000 eur ir 100 patirties [14:48:20] Laikas duotas tik 30 sek.! [14:48:21] <Armand_Belov> ;D [14:48:23] <Armand_Belov> sprok plz [14:48:26] <Armand_Belov> ;D [14:48:27] <Edve_Netau> ne ;D [14:48:28] <Dark_Lovell> Gerai pisu ppk rašyt tam loxui [14:48:30] <Edve_Netau> as profas [14:48:31] [ {FF0000}Reakcija{FFFFFF} ]: Justin_Andreas [{FF0000}10{FFFFFF}] sek. [1562 eur + 95 xp] [ Atsakymas: 502 ] [14:48:33] <Armand_Belov> ok 'D [14:48:35] <Dark_Lovell> Taip Edvė profas [14:48:37] <Edve_Netau> lektuvu [14:49:16] <Armand_Belov> gr afk 34min [14:49:16] [Vip Chat] [20 Edva_Bmw]: {FF6600}vvyrai jau skaiciuotuvus pasiruose skaiciuoj *D
 15. 1 reputacijos taškas
  PRIEŠ, kadangi visi turi būti lygūs, jau padaryta, kad gaėtumėme nusipirkti max. rangą už taškus. Nenorėkite visko taip lengvai. Kaip sakė ponas @Good_Beer "Tada viskas prarastu įdomumą" . Todėl tikrai nepyk, kad aš prieš.
 16. 1 reputacijos taškas
  Nesuprantu ką tu čia nori pasakyt, bet tarkim - Už!
 17. 1 reputacijos taškas
  Priimta lauksiu gryztancio jei kas kreipkis
 18. 1 reputacijos taškas
  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Paul_Nuevos Pareigūno Vardas_Pavardė žaidime: The_Wolga Kuo asmuo nusižengė? Dejo star uz tapati, siule bauda duoti kai turejau 50 star. Kai sedziu kalejime ateina saudo uz nieka, kai nusikeikiu mutina. Nusižengimo įrodymai: Pilnas chatlog'as: (Pilno nekeliu nes bus labai ilgas visa esme cia) [14:51:14] <Paul_Nuevos> krito vienas [14:51:23] Mašina užrakinta. [14:51:37] {FFA500}Prisijungė: {0099FF}[11 Deimis_Gang] [14:51:48] <Paul_Nuevos> kapokit [14:51:49] Jus surakino The_Wolga. [14:51:51] <Paul_Nuevos> wolga [14:51:51] <Paul_Nuevos> wolga [14:51:52] <The_Wolga> nu [14:51:52] <Paul_Nuevos> kapokit [14:51:53] <Paul_Nuevos> wolga [14:51:53] <Armand_Belov> 1min [14:51:54] <Armand_Belov> sedewt [14:51:57] <Paul_Nuevos> kapokit [14:51:58] <Paul_Nuevos> wolga [14:52:01] <Paul_Nuevos> As nesedziu jaile [14:52:03] <Armand_Belov> ateik cj wolga [14:52:04] <Armand_Belov> gausi i galva [14:52:14] <Paul_Nuevos> 4 star [14:52:15] <The_Wolga> pzda [14:52:16] <Paul_Nuevos> Bauda [14:52:17] <Paul_Nuevos> xd [14:52:17] {FF0000}[The Ballas [6 Lukas_Panda]: {FFFF00}reik pagalbos?? [14:52:18] <Armand_Belov> maugli [14:52:18] <Mantas_Killeris> KA DARAI *Myliu SIMG* [14:52:18] <Armand_Belov> paleidi [14:52:20] <Armand_Belov> 1minb [14:52:21] <Armand_Belov> sedet [14:52:21] The_Wolga jums siūlo mokėti baudą: 2000 Eur. Moketi? [taip/ne] [14:52:25] Bauda sumokėta, Jūs išteisintas! [14:52:26] <Armand_Belov> ag paleisk 1min sedet [14:52:28] Jus paleido The_Wolga. [14:52:34] Jus surakino The_Wolga. [14:52:35] <Paul_Nuevos> xd [14:52:39] <Paul_Nuevos> Nu gi baik [14:52:42] <Paul_Nuevos> Man reikia iseit [14:52:44] <Armand_Belov> paleidi [14:52:46] <Armand_Belov> 58sec [14:52:50] <Paul_Nuevos> Negali jaile sedinciu rakint [14:52:50] <Armand_Belov> gi ismetima iaskart [14:52:51] Pareigūnas The_Wolga įtarė Paul_Nuevos dėl Šaydymas į teisėsauga įtarimo lygis [ {FF0000}20{ffffff} ]. [14:52:54] <Paul_Nuevos> Bauda [14:52:56] <Armand_Belov> as sedziu jaile [14:52:56] <Paul_Nuevos> 20 star [14:52:57] <Paul_Nuevos> Tiuk [14:53:06] The_Wolga jums siūlo mokėti baudą: 10000 Eur. Moketi? [taip/ne] [14:53:06] <Armand_Belov> 38sec [14:53:08] <Armand_Belov> paleisk [14:53:09] Bauda sumokėta, Jūs išteisintas! [14:53:11] {FF0000}[The Ballas [11 Deimis_Gang]: {FFFF00}sww [14:53:11] Jus paleido The_Wolga. [14:53:18] <The_Wolga> xdddd [14:53:20] <Paul_Nuevos> sukaa [14:53:28] {FFA500}Prisijungė: {0099FF}[6 Jurgis_Carpetas] [14:53:36] {FFA500}Prisijungė: {0099FF}[5 Lukas_Panda] [14:53:48] {FFA500}Prisijungė: {0099FF}[16 Laurynas_Lietuvis] [14:54:05] <Mantas_Killeris> :d [14:54:14] {FF0000}[The Ballas [17 Paul_Nuevos]: {FFFF00}Kas prie jailo vartu gali car ? [14:54:16] {FF0000}[The Ballas [8 Armand_Belov]: {FFFF00}tj [14:54:45] <Mantas_Killeris> DO GUN [14:54:57] Tave nužudė [10 Benas_Mode] [14:54:58] <Paul_Nuevos> xd [14:55:04] Jus surakino Niko_Tinas. [14:55:07] <Niko_Tinas> labas [14:55:08] <Paul_Nuevos> KA tu cia darai [14:55:09] <Paul_Nuevos> xd [14:55:13] <Paul_Nuevos> Nu dek uz saudyma [14:55:15] <Paul_Nuevos> Nuu [14:55:18] <Paul_Nuevos> 20 star [14:55:21] {FFA500}Prisijungė: {0099FF}[6 Yomata_Lasva] [14:55:22] <Paul_Nuevos> Ir tada bauda [14:55:36] Pareigūnas Niko_Tinas įtarė Paul_Nuevos dėl Šaydymas į teisėsauga įtarimo lygis [ {FF0000}20{ffffff} ]. [14:55:40] <Paul_Nuevos> bauda [14:55:46] <Niko_Tinas> pastiprinimo palaukim [14:55:51] <Paul_Nuevos> Nu Wolga [14:55:52] <Niko_Tinas> gal pareigunui kazka darei [14:55:57] Pareigūnas The_Wolga įtarė Paul_Nuevos dėl Šaydymas į teisėsauga įtarimo lygis [ {FF0000}20{ffffff} ]. [14:56:01] <Paul_Nuevos> Alio [14:56:03] <The_Wolga> ka padarysi [14:56:04] <The_Wolga> saudei [14:56:04] <Paul_Nuevos> 2 kartus metet [14:56:05] <Paul_Nuevos> Ita [14:56:08] <Paul_Nuevos> uz tapati [14:56:09] <The_Wolga> tai tu saudei [14:56:12] <Paul_Nuevos> 2 kartus metet [14:56:13] <Paul_Nuevos> 2 kartus metet [14:56:13] <The_Wolga> nuzudei 2 mentus [14:56:14] <Paul_Nuevos> 2 kartus metet [14:56:14] <Paul_Nuevos> 2 kartus metet [14:56:15] <Paul_Nuevos> 2 kartus metet [14:56:16] <Paul_Nuevos> 2 kartus metet [14:56:19] <Paul_Nuevos> Viena karta [14:56:20] <Niko_Tinas> loveli pamirsai paimt [14:56:20] <Paul_Nuevos> Tegalit [14:56:20] [{FF0000}Reakcija{FFFFFF} ]Parašyk pirmas [ {FF0000}90A4GSLWm{FFFFFF} ] Laimėk iki 2,000 eur ir 100 patirties [14:56:20] Laikas duotas tik 30 sek.! [14:56:23] {FFA500}Prisijungė: {0099FF}[19 Emily_Winston] [14:56:26] Screenshot Taken - sa-mp-000.png [14:56:28] <Niko_Tinas> 90a4gs6wm [14:56:29] <Paul_Nuevos> PPK [14:56:32] <Niko_Tinas> 90a4gs6lwm [14:56:35] {FFA500}Prisijungė: {0099FF}[21 Thomas_Shelby] [14:56:35] <Paul_Nuevos> Tokie graudus [14:56:38] <The_Wolga> aha [14:56:39] <Paul_Nuevos> Negalit 2 kartus uz tapti [14:56:45] [ {FF0000}Reakcija{FFFFFF} ]: Niko_Tinas [{FF0000}25{FFFFFF}] sek. [1877 eur + 70 xp] [ Atsakymas: 90A4GSLWm ] [14:56:45] <Niko_Tinas> 90a4gslwm [14:56:46] <Paul_Nuevos> Dabar ziek kaip ppk pareina [14:57:02] <The_Wolga> nu [14:57:02] <The_Wolga> verkiu [14:57:02] <Niko_Tinas> relogas [14:57:02] <The_Wolga> laukdamas ppk [14:57:09] <The_Wolga> ai [14:57:10] <Paul_Nuevos> Sako relogas [14:57:10] <Paul_Nuevos> xd [14:57:11] <The_Wolga> uz esc [14:57:13] <Paul_Nuevos> NEgali [14:57:13] <The_Wolga> gausi itos [14:57:15] <Paul_Nuevos> NEgali [14:57:19] <Paul_Nuevos> Nes nesodini dar [14:57:23] <Paul_Nuevos> Todel tai netrugdo [14:57:35] <The_Wolga> pasigailesiu [14:57:36] {FFA500}Prisijungė: {0099FF}[5 Dwayne_Hardwell] [14:57:38] <Paul_Nuevos> Aik aik [14:57:40] SMS: [ 13 Niko_Tinas ]>> [ 17 Paul_Nuevos ]: [14:57:40] i jail nevaryk ten laukia tb [14:57:41] <Paul_Nuevos> Zino kad tiesa [14:57:42] <Paul_Nuevos> Sakau [14:57:44] <The_Wolga> ? [14:57:53] <Paul_Nuevos> Biski netam parasei xd [14:57:53] <Paul_Nuevos> ? [14:58:05] {FF0000}[The Ballas [17 Paul_Nuevos]: {FFFF00}Kas prie jailo ? [14:58:09] {FF0000}[The Ballas [8 Armand_Belov]: {FFFF00}tj busu as ;D [14:58:17] {FF0000}[The Ballas [17 Paul_Nuevos]: {FFFF00}Greitai reikia salia esu veza [14:58:18] <The_Wolga> krc [14:58:24] <The_Wolga> tarp musu tik [14:58:26] <The_Wolga> pasitariam? [14:58:28] <The_Wolga> niko [14:58:31] <The_Wolga> ne kaziolas? [14:58:36] {FF0000}[The Ballas [8 Armand_Belov]: {FFFF00}girdis muzika ? [14:58:37] <Niko_Tinas> nu galim mastyt [14:58:42] <The_Wolga> dosiu jam bauda [14:58:44] <The_Wolga> ir sshhh [14:58:46] <The_Wolga> k? [14:58:54] <Niko_Tinas> nu pzidu [14:58:54] <The_Wolga> paul ok? [14:58:59] <Paul_Nuevos> Okk [14:59:04] <Paul_Nuevos> Bet ne as siulau [14:59:06] <Paul_Nuevos> Tad ita nemesi [14:59:14] <The_Wolga> nera ten tb? [14:59:16] {FF0000}[The Ballas [17 Paul_Nuevos]: {FFFF00}Arma kur tu ? [14:59:23] <The_Wolga> o *Myliu SIMG* 50 star [14:59:34] <Benas_Mode> nera [14:59:43] <Niko_Tinas> nesusitarsim [14:59:46] <Niko_Tinas> 99g zolytes [14:59:47] <Paul_Nuevos> xD [14:59:49] Neleistinos medžiagos konfiskuotos [14:59:50] <The_Wolga> oi seni [14:59:50] <Paul_Nuevos> PPk jau eina [14:59:58] <The_Wolga> [14:59:59] <Paul_Nuevos> Uz bandyma paimti kysi [15:00:06] <The_Wolga> man? [15:00:08] <Niko_Tinas> man net nebandai [15:00:11] <Paul_Nuevos> Uz 2 kart ita uz tapti [15:00:16] <The_Wolga> sedek [15:00:17] {FF0000}[The Ballas [17 Paul_Nuevos]: {FFFF00}Kur tu esi nh ? [15:00:18] <The_Wolga> seniukai [15:00:19] <Niko_Tinas> muilo nepamesk [15:00:23] Jus pasodino į kalėjimą, teks pasėdėti: (3000 sek.) [15:00:23] Tu įkalintas dėl to komandos neveikia. [15:00:24] {FFA500}Prisijungė: {0099FF}[6 Lukas_Panda] [15:00:27] [{FF0000}Reakcija{FFFFFF} ]Atsakyk pirmas[ {FF0000}334+37x8{FFFFFF} ] Laimėk iki 2,000 eur ir 100 patirties [15:00:27] Laikas duotas tik 30 sek.! [15:00:29] {FFA500}Prisijungė: {0099FF}[7 Rokas_Monkey] [15:00:32] SMS: [ 17 Paul_Nuevos ]>> [ 8 Armand_Belov ]: [15:00:32] Jau sedziu [15:00:56] SMS: [ 17 Paul_Nuevos ]>> [ 8 Armand_Belov ]: [15:00:56] Buvo sustoje tiek ilgai kad buciau spejas visa mappa apvaziuot [15:00:59] [{FF0000}Reakcija{FFFFFF} ] Niekas neatsakė {FF0000}'630' [15:01:08] SMS: [ 8 Armand_Belov ]>> [ 17 Paul_Nuevos ]: [15:01:08] ;DD [15:01:24] Screenshot Taken - sa-mp-001.png
 19. 1 reputacijos taškas
  Kai prisijungsi i serverį ir pražaisi tiek valandu kiek pasirašei tada ir pasišnekėsim
 20. 1 reputacijos taškas
  Norint Patekti į gaują jums reikės: Turėti ginklų licencija. Mašinos,piloto pažymėjimus 8,000 patirties taškų Negalite būtas įtrauktas į B-LIST sąrašą Turėti discord (Būtina) Mokėti The Ballas gaujos taisykles Anketa į The Ballas: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje?: Koks jūsų aktyvumas minutėm per 24h?(ScreeShot): Jūsų Amžius?: Patirties taškai?: Kodėl pasirinkot būtent The Ballas(2-3 sakiniai)?: Ar dirbote prieš tai teisėsaugoje?: Ar esate buvęs The Ballas gaujos nariu?: Kiek laiko išdirbsite The Ballas gaujoje?: Kai vertinate The Ballas darbą serveryje?: Koks tikslas yra The Ballas gaujos? Savokos: Dedulė_Lukenzo - Dwayne_Hardwell Ryzasis_Tevelis - TB - TSSG - GS _ Sėkmės Pildantiems!
 21. 1 reputacijos taškas
  Sėkmės naujajam pavaduotojui, jei ko reikės kreipkis;)
 22. 1 reputacijos taškas
  Aš prieš,nes mano manymu yra tam skirti gaujos vadai.Jie gali paleisti
 23. 1 reputacijos taškas
  Anketa: 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Dwayne_Hardwell 2. Kur yra klaida (serveryje/forume/teamspeak):Serveryje 3. Kokia tai klaida, jos aprašymas:Pasistačiau nrg atsijungiau, ir kaiprisijungiu ant mano nrg rodo.Kad tai sraigtasparnis ir kainuoja 60k 4. Įrodymai:https://www.part.lt/perziura/f05a851ff48224bb6874f293f044be0e477.png
 24. 1 reputacijos taškas
  Pranešta Savininkui . Dėkojame už pagalbą ?
 25. 1 reputacijos taškas
  Informacija: Norint parašyti papeikimą ar pagyrimą jums reiks užpildyti žemiau esančius šablonus Anketos autorius turi būtinai turėti įrodymus,kad The Ballas gaujos narys nusikaltęs Anketos autorius turi būti pats nukentėjęs,o ne už draugą rašyti. Įrodymai turi būti nesenesni kaip 24h Jei norite girti gaujos nari jums teks aprašyti smulkiai kodėl giriate. Šablonai: Jūsų Vardas_Pavardė?: Už ką peikiate gaujos narį?: Įrodymai: Jūsų Vardas_Pavardė?: Už ką giriate gaujos narį?: Irodymai(nebūtina):
 26. 1 reputacijos taškas
  The Ballas Gaujos neaktyvumas Jūsų Vardas_pavardė?: Kiek laiko būsite neaktyvus?: Iki kelintos dienos busite neaktyvus?: Neaktyvumo priežastis:
 27. 1 reputacijos taškas
  Anketa: 1. Jūsų V_P projekte -Edve_Netau 2. Jūsų firmos pavadinimas -Teisėsauga 3. Kokie kėblumai iškilo per praėjusią savaitę?- Keblumai tokie, kad pastaraja savaite buvo mažai aktiviu žaidėju, ir keli cheat'ai, tai buvo ir mažai veiksmo. Stengiames buti aktyvus darbuotojai ir nubausi visus pažeidėjus. 4. Jūsų treniruočių įvykdytų foto. (Screen shoot) trumpas kelių sakinių aprašymas.- https://imgur.com/a/2JZBVNL Žiurėjome, kaip darbuotojai moka naudotis komandomis ar jie tapo budresni ir taiklesni nusikaltelių gaudytojai. 5. Kuo galima būtų patobulinti jūsų firmą? Mano firmoja gal kolkas nelabai ką ir būtų galima patobulinti, nes serverio žaidėjai nera pakankamai aktyvus, o toliau žiurėsime jeigu(kai bus aktyvumas didesnis) kils problemų jas spresimę.
 28. 1 reputacijos taškas
  1. Teisėsauga privalo turėti įrodymus įtariant asmenį, paprašius įrodymų forume, darbuotojas turi juos pateikti per 12 valandų. (Išimtis jeigu bent vienas iš kolegu gali patvirtinti nusikaltimą) (1 įspėjimas) 2. Teisėsaugai draudžiama kištis į GangWars ar kitas gaujų veiklas. (1 įspėjimas) 3. Privaloma devėti darbinę uniformą įtariant/gaudant žaidėją. (1 įspėjimas) 4. Teisėsaugininkas privalo dirbti su darbiniu transportu. (1 įspėjimas) 5. Teisėsaugininkas gali duoti baudą iki 25 įtarimo lygio. (ne gaujų nariams) (1 įspėjimas) 5.1 Teisėsaugininkas gali duoti baudą iki 20 įtarimo lygio. (gaujų lyderiams) (1 įspėjimas) 5.2 Teisėsaugininkas gali duoti baudą iki 15 įtarimo lygio. (gaujų nariams) (1 įspėjimas) 6. Teisėsaugininkui draudžiama daryti DM mieste ar kur nors kitur. (išimtis - DM arena, event'as) (2 įspėjimai) 7. Teisėsauga negali vartoti/turėti narkotinių medžiagų. (2 įspėjimai) 8. Teisėsauga karinę techniką gali naudoti tik grobimo zonoje,kai gaujos narių 2 daugiau už teisėsaugą. (1 įspėjimas) 8.1. Teisėsaugos valdžia ar darbuotojas turintis daugiau nei 80 darbo procentų gali pasitelkti karine technika gaudant žaidėją su jei yra bazei 20 ir daugiau įtar imo lygio . (tik užmiestyje). (2 įspėjimai) 8.2 Teisėsaugos valdžia ar darbuotojas turintis daugiau nei 80 darbo procentų gali pasitelkti karine technika gaudant asmenį su 40 ir daugiau įtarimo lygio. (ir mieste, bet įsitikinus, kad tai netrukdys žaidėjams kurie laikosi teises). 8.3 Bet kokiu kitu atveju išskyrus treniruotes ar kitas valdžios nustatytas veiklas, draudžiama eksploatuoti karinę techniką isimtis nusikaltes tai pat naudoje bazukas . (2 įspėjimai) 9. Teisėsauga negali naudoti "tazerio" ir/ar rakinti gaujos narių grobimo metu. (2 įspėjimai) 10. Į grobimus vyksta tik teisėsauga, pašalinius asmenis vežtis kartu draudžiama. (2 įspėjimai) 11. Teisėsauga negali sodinti į kalėjimą naujokų iki 3'000 patirties taškų. (Išimtis - naujokas nemoka baudos). 11.1 Teisėsauga negali naujokams iki 1'000 patirties taškų siūlyti baudos, privaloma išteisinti (Išimtis - naujokas elgiasi neadekvačiai ir nepaiso teisėsaugininko žodinių perspėjimų, tada galima bausti ir siūlyti baudą/vežti į kalėjimą). 12. Po bombos aktyvavimo ar žaidėjo pagrobimo teisėsauga privalo atšaukti visas savo veiklas ir vykti į misiją. 13. Teisėsauga ir gaujos nariai negali turėti jokių ryšių. ( 1 įspėjimas) 14. Teisėsaugos darbuotojai turintys daugiau nei 80 darbo procentų gali dirbti ir atlikti savo pareigą su nuosavu transportu. 15. Teisėsaugos valdžia gali atlikti savo pareigą su nuosavu transportu. 16. Teisėsaugai draudžiama tikrinti logistikos darbuotojus vakarais: 19:00 - 20:00 17. Teisėsaugininkas privalo laikytis K.E.T taisyklių išskyrus tuos atvejus, kai gaudo bėglį, ar veža bėglį į kalėjimą, o bėglį bando išlaisvinti jo kolegos ar kas nors kitas. (1 įspėjimas) 18. Žaidėjui nepaklusus išeiti iš interjero, galima jį nušauti. 19. Sirenas ir švyturėlius galima naudoti tik vykstant į iškvietimą, gaudant bėglį ir vykstant į grobimus. (1 įspėjimas) 20. Draudžiama naudoti /sekti komandą grobimo ir event'ų metu. (1 įspėjimas) 21. Teisėsaugos darbuotojas turi praleisti bent 60 minučių per dieną serveryje . (išimtis - užpildyta ir priimta neaktyvumo anketa) 22. Teisėsaugai po bet kokio tipo grobimo draudžiama rakinti gaujos narius 5 minutes. (tik tos gaujos kuri darė grobimą). (Išimtis: gaujos nariai pažeidinėja taisykles) 23. Teisėsauga negali naudoti VIP/ADMIN komandų vykimui į grobimus, šturmus, gaudant žaidėją. 24. Grobime draudžiama būti AFK. (išimtis - AFK buvo jau prieš grobimą) (2 įspėjimai) 25. Treniruotėse ar kitose veiklose draudžiama būti AFK (išimtis - AFK buvo jau prieš veiklai prasidedant) (2 įspėjimai) 26.Draudžiama rodyti nepagarba kolegoms ir valdžiai (1 įspėjimas) 27. Draudžiama keiktis/įžeidinėti kolegas viešajame chat'e ir visur kitur (1 įspėjimas) 28. Draudžiama trukdyti dirbti kolegoms. (1 įspėjimas) 29.Stengtis neatsisakyti suteikti pagalbą kolegai/kolegoms. (išimtis - yra pateisinama priežastis su įrodymais) (1 įspėjimas) 30. Naudoti /ita pagal paskirtį. (2 įspėjimai) 31. Draudžiama rakinti asmenis AFK zonoje. (1 įspėjimas)
 29. 1 reputacijos taškas
  Grove Street Veikla yra tokia kad jie vogia degalus vežioja kontrabandines cigaretes kovoja su policija ir the ballas gauja dalyvauja grobimuose. Norint Būti Grove Street gaujos narys jums reikia Turėti vairavimo teises. Turėti TeamSpeak Programa. Turėti gera šaudymo įgudžius. Turėti gera vairavimo įgudžius. Turėti 6500xp patirties tašku. Mokėti pūsti žole. Mokėti taisykles. Grove Street Gaujų komandos 1. /gro Pagrobti žaidėja netoli jūsų veikia tik GROBĖJO rangui. 2. /Vogtidegalus su šia komanda galite pavogti transporto priemonės degalus. 3. /r Gaugos racija. 4. /Aktyvuoti Padeda bomba veikia tik su direktoriaus leidimu. 5. /ginklas su šia komanda galite duoti ginkla kitam žaidėjui. 6. /cig Parodo kur yra cigarėčiu pasikrovima/iškrovima vieta. Grove Street Gaujų Taisyklės 1. Būtina dirbti su apranga. 2.Klausyti direktoriaus/pavaduotojaus nurodymu. 3.Nebendrauti neturėti ryšiu su teisėsauga. 4.Grieštai draudžiama naudoti cytus. 5.Prisijungus į žaidima būtina patikrinti /dzinute. Grove Street Grobimo taisyklės 1.Grobimo metu leidžiama naudoti narkotikus. 2.Grobimo metu draudžiama naudoti admin/vip komandos. 3.Grobimo metu draudžiama teleportuotis. 4.Grobimo metu draudžiama pasišalinti iš grobimo. 5.Grobimo metu draudžiama naudoti ESC mygtuka norint nemirti. 6.Grobimo metu būti TeamSpeak3 programoje.
 30. 1 reputacijos taškas
  Anketa 1.Jūsų Vardas_Pavardė: Kodėl paliekate Grove Street gauja?: Kiek laiko buvote pradirbęs?:
 31. 1 reputacijos taškas
  Anketos Taisyklės Būtina turėti įrodymus. Jokiu Keiksmažodžiu anketoje. Negalima įrodymo padirbinėti. Anketa 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: 2. Peikiamo Asmens Vardas_Pavardė serveryje: 3. Kodėl peikiate šį darbuotoją?: 4.Įrodymai (BŪTINA):
 32. 1 reputacijos taškas
  Norint patekti į Grove Street gauja jums reikės Turėti Vairavimo pažymėjima. Turėti 6500 xp patirties tašku. Mokėti darbo informacija. Neturėti b'list. Anketa 1. Jūsų Vardas_Pavardė? 2.Kiek jums yra metų? 3.Koks yra jūsų aktyvumas? 4.Ar mokate Taisykles jeigu taip pasakykite keleta 5.Kokia Yra Grove Street veikla? 6.Nuo kokio rango galima vairuoti Savanna? 7.Nuo kokio rango galima Skraidyti su Maverick? 8.Kodėl aš jus turėčiau priimti į Grove Street gauja? 9.Tavo šaudymo/vairavomo įgūdžiai nuo 0/10? 10.Ar galima naudoti narkotines medžiagas grobimo metu? 11.Ar mokate naudoti narkotines medžiagas jeigu taip parašykite kokios komandos?
 33. 1 reputacijos taškas
  Sutvarkytas 48 kodas kai darant pzu jus išmesdavo iš serverio. Sutvarkytas ciklas užbaninimo, kad ieškotų visus atitikmenis. Sutvarkytas anti teleportas užrakintoje mašinoje. Pagerinta floodinimo sistema. 13/12/2018 Pakeista namų neaktyvumo sistema, kuri gražins pinigus ir nedubliuos vartotojų. Pakeista biznio neaktyvumo sistema, kuri gražins pinigus ir nedubliuos vartotojų. Automobilis juda ištaisyta klaida norint atstatyti užstrigusią TP. Orų valanda pasukta 12 val pirmyn. Atnaujinta MYSQL sistema. Toliau bus pildoma.... 02/12/2018 Sujungti du darbai mech ir furistai, kurių pavadinimas patapo Transporto logistika ir kontrolė Žolę ir narkotikus galės paimt gaujos( The Ballas ir Groove...) Gaujiniai tures bendrus ginklus ir juos gales pardavinėti su komanda /ginklas Ginklam pasibaigus gaujos nariai turės juos pasigaminti, o pasigaminimo vietoje gaujos konkuruos dėl šių. Praplėsta mechanikų bazė. Narkotikų pavartojus didės šarvai Žolės pavartojus didės gyvybės. Įdėta ELEGY ant fc kalno 10/12/2018 Sustiprintas AC Transporto priemonę galima užrakinti/atrakinti su raide "N" Sutvarkyti Logistikos krovimo/iškrovimo pikapai. Įdėti posūkiai ant vilkiko priekabos 28/01/2019 Iš KMa zonos ištraukt automobilį kainuos tiek kiek jos atstatymas padalintas iš 10. Dadėti policijai ir armijai gun (sniper, rifle) Sugražytas nrml laikas serverio. 08/02/2018 Teisėsaugos direktorius galės valdyti visą transportą ir duris savo bazėse. 15/02/2019 Logistikos map darbas. Garažai map darbas, vėliau bus sukuoduoti kiekvienam individualiai. Sutvarkytos klaidos pagal pateiktus forume jūsų postus. 07/04/2019 Pridėta galimybė pakelti verslo gaunamą valiutą. Direktoriai gaus daugiau atlyginimo.
 34. 1 reputacijos taškas
  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Jimmy_Vercetti 2. Kam jis skirta (forumui/serveriui/teamspeak): Serveriui 3. Jūsų siūloma idėja: Sukurti teisesaugai kai uzlipti ant pickup lentele, kur galima butu pasirinkti ar ginklai sturmui ar patruliavimui. 4. Plačiau apie ją papasakoti: Ginklai sturmui - Deagle, m4, shotgun(paprastas). Ginklai patruliavimui - Tazeris (Silenced pistol), m4. 5. Kodėl tai turėtų būti įgyvendinta: Dabar pavyzdziui armijai kai grobimas yra duodama tik m4 ir tazeri, o tazeri per grobima nlbj ir naudot galima, o gaujiniai varo su combat shotgunais, ak, deaglais ir t.t ? o cia bent pasirinkimas butu. P.S - gun parde neveikia kai gaujiniu yr
 35. 1 reputacijos taškas
  Tikrai pritariu, esu tikras jog jei taip bus, bus geriau
 36. 0 reputacijos taškai
  ANKETA Jūsų slapyvardis žaidime? : James_Soprano Jūsų amžius : 14 Paaiškinkite savais žodžiais kaip suprantate savoką "Direktorius" : Tai yra įmonės/organizacijos aukščiausias pareigas užimantis asmuo, nuo kurio priklauso visas firmos/organizacijos darbas, efektyvumas, produktyvumas. Paaiškinkite savais žodžiais kaip suprantate savoką "Pavaduotojas" : Tai yra įmonės/organizacijos vadovą pavaduojantis asmuo, kuris tvarko firmos,organizacijos reikalus kol direktoriaus nėra arba padeda priimti sprendimus direktoriui ir t.t. ir pnš. Papasakokite ką žinote apie Gaują bei jos veiklą ir kt. : Grove Street - tai viena iš serverio nusikalstamų grupuočių kurios be gailesčio žudo civilius, teisėsaugos pareigūnus, bei kitos grupuotės narius. Kitą veiklą atlieka kai turi puikų pasiruošimą ir daug laiko t.y. - bankų užgrobimai, bombos dėjimas, įkaitų laikymas ir kita nusikalstama veika. Kodėl nusprendėte tapti būtent Gaujos direktoriumi? : Gaujos direktoriumi nusprendžiau tapti iš reikalo, nes The Ballas gaujas per daug sau leidžia serveryje - važinėja lyg pasaulio karaliai nors tokie nėra :]]. Išvaldyti gaują sugebu, nes turėjau tiek pavaduotoją tiek direktoriaus postą ir viskas sekėsi puikiai. Gaujos direktorių dar pasirinkau todėl, kad neužlaikyti atrankos ir padaryti galą TB savivaliavimui ir piktnaudžiavimui Žaliųjų Teritorijoje B)! Kodėl turėčiau pasirinkti būtent tave į direktoriaus postą, o ne kitą asmenį? Manęs pasirinkti nebūtina, tiesiog imi tą žmogų kuris tau atrodo vertas pareigų, kuris turi daug motyvacijos ir užsidegimo praskint TB ir įvaldyt teritoriją San Fierro mieste! Jūsų paskutinis pasisakymas : o bože gud lak everyvon! -Jūsų @James_Soprano
 37. 0 reputacijos taškai
  ANKETA 1. Direktoriaus V_P žaidime:Dwayna_Hardwell 2. Kuriai firmai atstovaujate?:The Ballas 3. Pavaduotojas-ai prisiimantys didžiąją dalį atsakomybės kol jūsų nebus: @Mantas_Killeris 4. Tiksli data kada baigsis jūsų neaktyvumas:Va to nežinau,nes kompui rimta bėda tai kai susitvarkysiu bėda prisijugsiu. 5. Kokias pareigas užimate apart direktoriavimo?: Administratorius 3lv 6. Neaktyvumo priežastis:Bėdos su kompu.
 38. 0 reputacijos taškai
  Turėti ginklų licencija. taip Mašinos,piloto pažymėjimus taip 8,000 patirties taškų taip Negalite būtas įtrauktas į B-LIST sąrašą nesu Turėti discord (Būtina) taip Mokėti The Ballas gaujos taisykles taip Anketa į The Ballas: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje?:Johnny_Nitro Koks jūsų aktyvumas minutėm per 24h?(ScreeShot):7-8valandos per diena Jūsų Amžius?:16 Patirties taškai?:23000 Kodėl pasirinkot būtent The Ballas(2-3 sakiniai)?:nes man labai patinka grobti. nes labai gerai saudau .Bet ir delto kad tas darbas mano vienas is megstamiausiu Ar dirbote prieš tai teisėsaugoje?:taip bet ismete nes negalejau zaisti su pc Ar esate buvęs The Ballas gaujos nariu?: taip Kiek laiko išdirbsite The Ballas gaujoje?: daug laiko kiek leis mano sirdis Kai vertinate The Ballas darbą serveryje?: 10is10 Koks tikslas yra The Ballas gaujos? grobti sauditis su kitom gaujom ir teisesauga ir panasiai Savokos: Dedulė_Lukenzo - direktoriu pav Dwayne_Hardwell direktorius Ryzasis_Tevelis - TB - The Ballas TSSG -TTeisesauga GS _ Grove Street
 39. 0 reputacijos taškai
  video-1571260245.mp4
 40. -1 reputacijos taškai
  Atmesta. Tema rakinama. Užblokuotas buvai dėl kenkimo. Savininko leidimu.
 41. -2 reputacijos taškai
  Jimmy kam tylėt o kam kalbėt.
×
×
 • Create New...

Important Information