Jump to content
Visų naujų užsiregistravusių žaidėjų Vardas_Pavarde forume būtinai turi sutapti su serveriu! (Jokių ženklų, skaičių ir pnš.).

Lyderių lentelė

 1. Iam_Depressed

  Iam_Depressed

  The Ballas direktorius


  • Reputacijos taškai

   38

  • Pranešimų kiekis

   28


 2. Katukas_Garfildukas

  Katukas_Garfildukas

  Paslaugų prižiūrėtojas


  • Reputacijos taškai

   14

  • Pranešimų kiekis

   141


 3. Jimmy_Vercetti

  Jimmy_Vercetti

  Forumo prižiūrėtojas


  • Reputacijos taškai

   6

  • Pranešimų kiekis

   166


 4. Eligijus_Turbo

  • Reputacijos taškai

   6

  • Pranešimų kiekis

   325Populiarus turinys

Rodomas turinys, turintis didžiausią kiekį įvertinimų nuo 2020.07.31

 1. 9 reputacijos taškai
  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Iam_Depressed Papasakokite apie jūsų darbą?: Technikinė/registracija. Vieta skirta mašinų technikinei, bei registracijai atlikti Kiek laiko darėte darbą?: Apie 2-3 h Jūsų darbas?: IR ANTRAS VARIANTAS SU UZDARYTA PARDUOTUVE : Įvertinkite savo darbą */10: 8/10 sakyčiau šitam. Bet visi matome savaip, todėl laukiu tiek kritikos, tiek džiugių komentarų.
 2. 8 reputacijos taškai
  Sveiki, žaidėjai! Su komanda sugalvojome Jums galimybę, kuria galėsite pagausinti savo taškų ar pinigų kiekį žaidime. Viskas yra labai paprasta! • Ką reikia padaryti? Jums reikės tik kurti mem'us susijusius su mūsų projektu! Primename, turinys negali būti užgauliojantis. Jeigu tai susiję su tam tikru asmeniu, turite jo pirma paklausti ar jis nėra prieš visa tai. • Sukuriau mem'ą, ką daryti toliau? Sukūrus mem'ą siunti mums į mūsų Facebook platformos puslapio SIMG.LT žinutes ir tuo pačiu parašai savo žaidimo V_P. Jeigu Tavo mem'ą patalpiname puslapyje, turi galimybę rinktis žaidimo turtu tarp 30 tūkstančių ir 30 taškų (pasirinkti tik vieną). Mūsų lūkėsčiams pasitvirtinus, suma gali didėti! Nepraleiskite progos lengvai užsidirbti žaidime! Jeigu turite kokių nors klausimų, drąsiai kreipkitės į serverio administraciją. Pagarbiai, SIMG administracija
 3. 8 reputacijos taškai
  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Iam_Depressed Papasakokite apie jūsų darbą?: Picerija - Suprojektuota dabartinės Picų išvežiotojų vietoje. Kiek laiko darėte darbą?: Apie 2-3 h Jūsų darbas?:
 4. 7 reputacijos taškai
  1. Jūsų V_P žaidime: Iam_Depressed 2. Kiek laiko darėte darbą: 3-4 valandas. 3. Papasakokite apie darbą: Kriminalinis Tyrimu Biuras. Mačiau, kad buvo apklausa kuri taip ir nepateko į pačią serverio aplinką. Buvo nubalsuota pakeisti- Kriminalistų bazę. Todėl šiandien nusprendžiau būtent tai ir sumaketuoti 4. Vaizdo medžiaga (Foto/Video):
 5. 5 reputacijos taškai
  Taisyklės, kurių privalo laikytis kiekvienas discordo serverio narys: Discord'e prašome naudoti V_P kurią naudojate (Simg.lt serveryje) kitaip gausite įspėjimą. Prašome skelbti turinį tik tam skirtuose kanaluose, kurie turi savo tematiką. ( Žodinis įspėjimas arba mute 30min ) žiurint nuo situacijos. Kitus narius įžeidinėti, engti, šiepti yra draudžiama! Kiekvienas esame skirtingas ir turime žmogų priimti toks koks jis yra. ( Mute 24 valandom ) Rašyti daug vienodų pranešimų ( spam negalima ). Nebent, tai #OFF TOPIC kanalas, ten galima spaminti, rašinėtis, ne su serveriu susijusiais reikalais. Jei tai nesilaikoma ( Mute 30 minučių ). Kiekvienas discordo serverio narys turi teisę pilnai išreikšti nuomonę, prašyti pagalbos ir naudotis šiuo serveriu lygiai taip pat kaip ir kiti nariai. Nerašinėkite įkyriai nei teksto kanaluose, nei asmeninėmis žinutėimis komandai bei kitiems nariams ( Ban 3 dienom ). Prašyti rolių taip pat negalima ( žodinis įspėjimas, nesiliaus prašinėti mute 24 valandom ). Platinti čytus, griežtai draudžiama ( Ban visam laikui ). Norėdami paskelbti savo idėjas kuriomis butų galima pagerinti discordo serverį rašykite į idėjų skiltį forume. Talpinti kenksmingus failus / nuorodas taip pat griežtai draudžiama. ( Ban 7 dienom ). Reklamuoti kitus discordus griežtai draudžiama. ( Ban visam laikui ). Kenkti discordo komandai ( taip pat serverio, forumo) yra draudžiama, už tai taikomos labai griežtos bausmės. ( Ban visam ). Šiame serveryje negali būti sudaromi jokie paskyrų pirkimo sandoriai. ( Ban 7 dienom ). Record'inimas be komandos leidimo. ( Mute 8 valandom). Kviesti žaisti ar žaidžiant kitus žaidimus ( pvz: CS:GO, LEAGUE OF LEGENDS) būtina kalbėti to žaidimo kanale, jeigu tokio žaidimo kanalo nėra - pokalbių kanaluose. ( Mute 1 valandai). Naudoti, bet kokius balsą pakeičiančius įrenginius ( pvz: Voice changer ) griežtai draudžiama. ( mute 5 valandom ). Apsimetinėjimas kitais ( Mute 24 valandos ). Kitų asmenų IP platinimas ( Ban be sugrįžimo atgal ). Bus pildoma! Pagarbiai: SIMG.LT DISCORD KOMANDA.
 6. 3 reputacijos taškai
  Bet&Win - SIMG.LT DISCORD Serverio Konkursas Koks šio konkurso tikslas ir kaip jame dalyvauti? Mūsų DISCORD serveryje veikia botas kuris leidžia rinkti valiutą. Šio konkurso tikslas yra gan paprastas, jums tereikia surinkti 2.000.000 valiutos ir nusipirkti jums atitinkantį prizą. Valiutą yra renkama įvairiais būdais: galima vogti valiutą iš kitų žaidėjų, dirbti, pliešti bankus, žaisti azartinius žaidimus ir pnš. Komandų sąrašas ir jų aprašymai: Kokie yra šio konkurso prizai? 1 vietos nugalėtojas - 2K taškų + 150K. 2 vietos nugalėtojas - 1K taškų + 100K 3 vietos nugalėtojas - 500 taškų + 50K. Konkurso informacija/taisyklės: 1. Visų žaidėjų ekonomiką bus atstatyta į pradinę, t.y 40K valiutos Discord serveryje. 2. Žaidimas vyksta 「」žaidimas-2 kanale. 3. Konkursas vyksta tol, kol nebus 5 laimėtojų. 4. Draudžiama kokiais nors būdais sukčiauti. 5. DISCORD Serverio administracija turinti privilegijas pridėti sau valiutos, DALYVAUTI NEGALI! 6. Norint gauti prizą, privaloma užpildyti anketos šabloną su visais reikalingais įrodymais. 7. Konkursas vyksta SIMG.LT Discord Serveryje. 8. Atidaryti parduotuvę Discord serveryje galite su komanda - !!store 9. Privaloma laikytis bendrųjų SIMG.LT projekto taisyklių. 10. Taisyklės gali būti keičiamos. 11. Kainos gali būti mažinamos. Anketos šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė SIMG.LT projekte?: 2. Jūsų DISCORD username#0000?: 3. Nuotrauka nusipirkus prizą ( !!inventory ) :
 7. 3 reputacijos taškai
  Labai gražu, talentingas vaikinukas, ane @Benas_Mode?
 8. 3 reputacijos taškai
  Labukas, John'ai, nesistebiu, kad čia rašai kažką ištikrųjų :DD https://imgur.com/a/obfOqAu , čia įrodymai dėl šaudymo, taip pat yra liudytojų (dauguma žaidėjų iš įrodymų), jeigu šių įrodymų neužteks. Nebūtina buvo Tau rage'int po mute ir nesedėtum tam jaile
 9. 3 reputacijos taškai
  Jūsų Vardas Pavardė žaidime: Kuperis_Pacanovas Kaltinamojo Vardas Pavardė: San_Paulas Kokios kategorijos (direktorius ar pavaduotojas): Teisėsaugos Pavaduotojas. Data ir laikas kada tai nutiko (reikalinga gavus /mute, /jail): Šiandien matosi nuotraukoje. Kuo asmuo nusižengė: Naudoja ne pagal paskirti 4. Direktorių ir pavaduotojų viešąjį chat naudoti tik pagal paskirtį (Pranešti apie atrankas, Treniruotes, grobimus ir t.t.).(1 įspėjimas) Foto nuotrauka įrodanti kaltę:
 10. 3 reputacijos taškai
  Forumo zaidimas, "Would You Rather". Geriausio stunt triuko atlikimas serveryje. (Video su stunt'u). Anekdotu konkursas discord platformoje.
 11. 3 reputacijos taškai
  Gražiai sumappinta.. reikėtų tau manau didesnio projekto nei šita Radios studija..pvz: Mansionas koks arba kurio nors tavo pasirinkto darbo bazė, mayyyybe SIMG'ui sulipdytum naują VM.. Viskas priklauso nuo tavęs! Sėkmės tolimesniuose projektuose.
 12. 3 reputacijos taškai
  Jūsų V_P žaidime?: Iam_Depressed Iki kada būsite neaktyvus?: 2020.08.03 Kokia neaktyvumo priežastis?: Išvykstu į kaimą. Ar turite kas jus pavaduos?: Ne neturiu.
 13. 2 reputacijos taškai
  Tikrai taip , pilnai sutinku Eligijau.
 14. 2 reputacijos taškai
  Priimtas. Bandomajam laikotarpiui.
 15. 2 reputacijos taškai
  Sveiki visi, kurie skaitote šią skiltį. Ką galiu pasakyti, kandidatų buvo keletas. Kas pildė rimtai, kas bandė tačiau nepavyko. Jau buvau pradėjęs prarasti viltis, kad kas nors aplamai supras ką reiškia laisvos formos anketa. Tačiau visą tą situaciją pakėlė Kuperis_Pacanovas. Apie kiekvieno anketą atskirai : @Agnius_Bond - Sveikas, matau vis dar vadovaujiesi mintimi, kad viltis miršta paskutinė. Pildei į postą du kartus, tačiau manau jog ir pats supranti - jog nei vienas iš jų neturėjo galimybių. Dėl jame esančio turinio. @Audris_Blatata - Buvai pirmasis serverio žaidėjas kuris užpildė į šias pareigas, tačiau kelią labai pastojo du dalykai. Pirmasis, tai pati anketos struktūra. Prašiau jos laisvos formos, o tu ją užpildei, kaip papeikimo anketą. O antrasis, tai jog esi d-blist'e. @Kuperis_Pacanovas - Ir pagaliau Kuperis. Į šį postą pildei paskutinis, tačiau anketa tikrai nėra paskutinėje vietoje. Minėjai, kad tau yra 21-neri. Todėl brandaus bendravimo ir suvokimo iš tavęs tikiuosi. Aktyvumas tavo neblogas, o priedu dar esi dabartinis Ballas gaujos narys. Vos per 2 dienas nesugebėsiu pilnai tavęs pažinti. Tačiau mano nuomone supranti ką ir kada reikia daryti. Sveikinu tave tapus, naujuoju The Ballas gaujos pavaduotoju.
 16. 2 reputacijos taškai
  Sveiki Esu Kuperis_Pacanovas man 21 metai ,patirtis 124303 serveryje praleidžiu 3h-5h būna ir ilgiau. Aš tikrai nesu jau toks išsiblaškęs po visus kampus ir nebandau juos apš**ti. Ne nesu toks . Mano amžinas tikslas pagaliau vėl kažką aukštesnio pasiekti bei užsibrėžti šiuo tikslu kad aš galiu, ir man tai įmanoma. Šituo aš norėjau pasakyti kad visados stengiuosi padaryti tai ką pats sau prižadėjau. Mano kol kas tikslas vėl yra pasiekti direktoriaus ar pavaduotojo posto. Vis stengiuosi tai daryti bet man neišeina. Tai aš sukaupiu visas mintis ir pilu viska klaviatūra. Be to esu draugiškas, gal pažįstamas serveryje. Gerai atlieku savo užduotys bei esu griežtas ir nepasiduodantis savo darbui ar tikslui. Moku dominuoti ar vadovauti savo grupuotei bei palaikyti tvarką joje kad nekiltų jokių sunkumų. O blogųjų kaip ir neturiu, bet pagal mane nėra nei vieno žmogaus kuris tokių savybių neturėtų, o manosios blogosios savybės kaip aš žinau nesu kantrus ir truputi kartais pritrūksta drąsos tam ryžtui nors ir kaip stengiuosi. Įvardinti savo valdymo formą. Geri regavavimo amokymai, nuolatinis šaudymo apmokymai lakstymas, plaukimas vairavimo Ipatumai, Susirinkimai apatarimai apie viska padaryti darbuotoju archyva musu fotoalbuma i kuri darbuotojai keltu foto. Surinkti komanda , daryti gaujai dazniau grobimus mieste neramumus daryti kaip Drive-by ir .t.t per grobimus ar treniruotes buti teamspeake nes tada privaloma buti ,jei pwz kas nebus duoti darbo ispejima.
 17. 2 reputacijos taškai
  1.Jūsų V_P žaidime: Iam Depressed 2. Kaltinamojo V_P žaidime: Lukas_Sexs 3. Kada tai nutiko, data, laikas: 2020.08.04 - Tarp 16:45 - 17:00 4. Kuo asmuo nusižengė (Photo,video): Buvau įtariamas už bėgimą nuo teisėsaugos ir priedu gavau šaudymą į teisėsaugą. Situacija - Nemeluojant sumastėm pašaudyti prisijungusius PD, privažiavo Nicolas - davė baudą. Ir tuomet kolega buvo paprašytas apšaudyti jų mašiną naudojant Drive-By strategiją. Po kurio laiko teisėsaugininkai apšaudė mūsų vairuojamą NRG-500 ir jis sprogo. Kolega buvo surakintas, o aš bėgiojau ratus aplink, su tikslu kaip nors jį atrakinti. Tačiau teisėsaugininkų buvo 2 ir vienas iš jų su tr. priemone, todėl nenorėdamas rizikuoti atsikračiau kuo įmanoma daugiau atstumo tarp jų ir šoviau sau po kojomis 1 Heat Seaker kulką. Nusprendus patikrinti ar nenuvežė dar kolegos atvykau prie SF kalno. Ten vėl prasidėjo gaudynės. Tačiau svarbu paminėti jog /lg komanda. Per visą šią istorija, nebuvo nepanaudota, nei karto. Kadangi gavau priedo iš jų, todėl jie gaus ir iš manęs - Lukas_Sexs, neatidžiai tikrina, o galbūt ir net netikrina žaidėjų. Tai parodo, kadangi nuvežęs mane jis nesugebėjo pamatyti jog turiu narkotinių medžiagų. Siūliau kompromisą nenorėjo. 5. Chatlog (10min): [16:48:09] Nicolas_Gangsta jums siūlo mokėti baudą: 5000 Eur. Moketi? [taip/ne] [16:48:16] Bauda sumokėta, Jūs išteisintas! [16:48:30] Negavote į algą pinigų kadangi jūs dirbate su nuosava mašina !!! [16:48:39] Galimas greitis 90 KM/H jūsų buvo 96 KM/H.Jums pridėtas ieškomumo lygis nes neturite vairuotojo pažymėjimo [16:48:45] [Admin] Kuperis_Pacanovas Pasigydė. [16:49:18] Administratorius Kuperis_Pacanovas pagydė žaidėją Iam_Depressed! [16:49:19] <Iam_Depressed> Del to ir nusiperku taisymo rinkini [16:49:34] Negavote į algą pinigų kadangi jūs dirbate su nuosava mašina !!! [16:49:37] [Admin] Lukas_Sexs Pasigydė. [16:49:47] [{FF0000}Reakcija{FFFFFF} ]Atsakyk pirmas [ {FF0000}187+6-81{FFFFFF} ] Laimėk iki 2,000 eur ir 100 patirties [16:49:47] Laikas duotas tik 30 sek.! [16:50:05] [Admin] Kuperis_Pacanovas Pasigydė. [16:50:07] <Iam_Depressed> . [16:50:12] Mašina atrakinta. [16:50:14] Serveryje, yra radijos, jas rasite parašę : {FF0000}/radijos [16:50:14] _____|{FF0000}VALDYMAS{FFFFFF}|_____ [16:50:14] Spausk {FF0000}8 {FFFFFF}ir {FF0000}2 {FFFFFF}šviesos/užvedimas. [16:50:14] Spausk {FF0000}Q {FFFFFF}ir {FF0000}E {FFFFFF} posūkiai. [16:50:14] Rašyk {FF0000}/sauga {FFFFFF}šalmo/diržo uždėjimas [16:50:14] Rašyk {FF0000}/autopilotas {FFFFFF}padės išvengti baudų [16:50:14] {FF0000}Mašinos savininkas: {33FF00}Iam_Depressed [16:50:14] Užstrigusią ar sudužusią mašiną galima atstatyti {FF0000}WangCars{FFFFFF} patalpose nemokamai [16:50:14] Transporte sėdėjo: {FFFF00}Iam_Depressed [16:50:19] [{FF0000}Reakcija{FFFFFF} ] Niekas neatsakė {FF0000}'112' [16:50:36] Jūsų mašina sugadinta dalį pinigų konpensavo Casco [16:51:01] Jus surakino Nicolas_Gangsta. [16:51:02] Jus paleido Nicolas_Gangsta. [16:51:54] [{FF0000} >>>>>>>>>>>>>>> {FFFFFF}]Jei jūsų įtarimo lygis aukštas, jūs galite panaikinti jį policijos bazėje.[{FF0000} <<<<<<<<<<<<<<< {FFFFFF}] [16:51:55] Jus surakino Lukas_Sexs. [16:51:57] Jūs sėkmingai pabėgote. [16:51:59] Serveryje, yra radijos, jas rasite parašę : {FF0000}/radijos [16:51:59] _____|{FF0000}VALDYMAS{FFFFFF}|_____ [16:51:59] Spausk {FF0000}8 {FFFFFF}ir {FF0000}2 {FFFFFF}šviesos/užvedimas. [16:51:59] Spausk {FF0000}Q {FFFFFF}ir {FF0000}E {FFFFFF} posūkiai. [16:51:59] Rašyk {FF0000}/sauga {FFFFFF}šalmo/diržo uždėjimas [16:52:00] Rašyk {FF0000}/autopilotas {FFFFFF}padės išvengti baudų [16:52:00] {FF0000}Mašinos savininkas: {33FF00} [16:52:00] Užstrigusią ar sudužusią mašiną galima atstatyti {FF0000}WangCars{FFFFFF} patalpose nemokamai [16:52:00] Transporte sėdėjo: {FFFF00} [16:52:00] Nuoma: Malonaus pasivažinėjimo! [16:52:37] Atstatyta uz 9000 Eur! Spausk Y [16:52:46] Serveryje, yra radijos, jas rasite parašę : {FF0000}/radijos [16:52:46] _____|{FF0000}VALDYMAS{FFFFFF}|_____ [16:52:46] Spausk {FF0000}8 {FFFFFF}ir {FF0000}2 {FFFFFF}šviesos/užvedimas. [16:52:46] Spausk {FF0000}Q {FFFFFF}ir {FF0000}E {FFFFFF} posūkiai. [16:52:46] Rašyk {FF0000}/sauga {FFFFFF}šalmo/diržo uždėjimas [16:52:46] Rašyk {FF0000}/autopilotas {FFFFFF}padės išvengti baudų [16:52:46] {FF0000}Mašinos savininkas: {33FF00}Iam_Depressed [16:52:46] Užstrigusią ar sudužusią mašiną galima atstatyti {FF0000}WangCars{FFFFFF} patalpose nemokamai [16:52:46] Transporte sėdėjo: {FFFF00} [16:52:48] Negavote į algą pinigų kadangi jūs dirbate su nuosava mašina !!! [16:52:48] Uždėta [16:52:59] Įsodinti į mašiną: /isodinti [v_p] [vieta nuo 0 iki 9] [16:53:01] Žaidėjas toli nuo Jusu, privazuokite arciau. [16:53:14] [Transporta atstato]:[10 Iam_Depressed] [16:53:30] {FFA500}Prisijungė: {0099FF}[11 Makaras_Kuze] [16:53:53] Negavote į algą pinigų kadangi jūs dirbate su nuosava mašina !!! [16:54:01] [{FF0000} >>>>>>>>>>>>>>> {FFFFFF}]Jei jūsų įtarimo lygis aukštas, jūs galite panaikinti jį policijos bazėje.[{FF0000} <<<<<<<<<<<<<<< {FFFFFF}] [16:54:15] <Iam_Depressed> . [16:54:35] {FFA500}Prisijungė: {0099FF}[11 Makaras_Bmx] [16:54:59] Jus surakino Lukas_Sexs. [16:55:00] <Iam_Depressed> [16:55:06] <Iam_Depressed> Nu gi ka darot [16:55:10] <Iam_Depressed> As nieko nedariau [16:55:11] Pareigūnas Lukas_Sexs įtarė Iam_Depressed dėl DM / Bėgimas įtarimo lygis [ {FF0000}25{ffffff} ]. [16:55:12] <Iam_Depressed> Nesaudziau [16:55:15] <Iam_Depressed> Nedarei LG [16:55:21] <Iam_Depressed> Ka cia dabar darai ? [16:55:23] <Nicolas_Gangsta> jis nesaide [16:55:24] Pareigūnas Lukas_Sexs įtarė Iam_Depressed dėl Šaydymas į teisėsauga įtarimo lygis [ {FF0000}20{ffffff} ]. [16:55:29] <Nicolas_Gangsta> jis begosi [16:55:33] <Lukas_Sexs> šaudė [16:55:35] <Iam_Depressed> Lukai be darbo lieki [16:55:36] <Lukas_Sexs> kai bėgo [16:55:40] <Lukas_Sexs> su bazoka man kliuvo [16:55:42] <Iam_Depressed> Nei /lg nedaret [16:55:43] <Nicolas_Gangsta> jis vairavo [16:55:44] <Iam_Depressed> Nei saudziau [16:55:49] <Nicolas_Gangsta> sekimas buvo [16:55:51] Screenshot Taken - sa-mp-008.png [16:55:55] <Iam_Depressed> Buvo [16:56:03] <Nicolas_Gangsta> tai ir sustoji [16:56:05] <Iam_Depressed> Bet nebuvo /lg komandos [16:56:14] <Nicolas_Gangsta> uztenka vieno [16:56:17] <Iam_Depressed> Ne [16:56:21] <Nicolas_Gangsta> joi [16:56:23] <Iam_Depressed> Jeigu dedi uz begima [16:56:29] <Iam_Depressed> Reikia buti padarius /lg [16:56:47] <Iam_Depressed> Ir jeigu atmetant starus uz saudyma kuriu neturejo buti [16:56:53] <Iam_Depressed> Tada man priklauso bauda [16:56:55] <Iam_Depressed> Nes esu direktorius [16:57:01] <Lukas_Sexs> su bazoka man kliuvai [16:57:05] <Iam_Depressed> Ne [16:57:07] <Lukas_Sexs> taip [16:57:07] <Iam_Depressed> Soviau po savim [16:57:11] <Lukas_Sexs> deja [16:57:13] <Iam_Depressed> Kad as mirciau [16:57:17] <Iam_Depressed> Parodyk SS [16:57:21] <Iam_Depressed> Kad tave apsaudziau [16:57:24] <Iam_Depressed> Ir as atsikabinu [16:57:25] <Lukas_Sexs> tu man parodyk kad nekliuvai [16:57:31] <Iam_Depressed> As neprivalau [16:57:34] <Lukas_Sexs> tai aš oir [16:57:36] <Iam_Depressed> Tu baudi mane ne as tave [16:57:42] <Iam_Depressed> Turi tureti [16:57:51] <Iam_Depressed> Duodu pasirinkima [16:58:02] <Iam_Depressed> Arba duodi bauda, arba ppk uz free star [16:58:07] <Iam_Depressed> Nes jei ne tie free star [16:58:10] <Iam_Depressed> Dar tureciau gauti bauda [16:58:16] Screenshot Taken - sa-mp-009.png [16:58:25] <Iam_Depressed> Tau rinktis [16:58:29] <Iam_Depressed> Paskutinė proga [16:58:33] <Iam_Depressed> Supratau [16:58:34] Jus pasodino į kalėjimą, teks pasėdėti: (2760 sek.) [16:58:36] <Iam_Depressed> Gero vakaro tau
 18. 2 reputacijos taškai
  Rašei ilgesnį sakinį, kad isp ne gaut Benuk XDD? P. S labai gražus darbas flagai,taip ir toliau
 19. 2 reputacijos taškai
  Sveikas @John_Dillinger, buvai įkalintas už šaudymą naujokų zonoje. Prižiūrėtojos pateiktose įrodymuose viskas puikiai matosi. Geriausi iš tavęs įrodymai būtų tokie, kur matosi, kad į tave šaudo, tada prižiūrėtoja būtų nubausta už nesąžininga bausmės skyrimą. Jeigu turi tokius įrodymus tai laukiu į Discord arba PM forume. Atmesta.
 20. 2 reputacijos taškai
  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Audris_Blatata 2. Kur yra klaida (serveryje/forume/teamspeak): serveryje 3. Kokia tai klaida, jos aprašymas: is oro spawne atsirado verslas 4. Įrodymai:
 21. 2 reputacijos taškai
  Kas daugiausiai per savaite surinks forumo ispejimu.
 22. 2 reputacijos taškai
  Polo_Paulius atsisakė teisėsaugos pavaduotojo pareigų ir parekomendavo San_Paula. Tai naujas teisėsaugos pavaduotojas San_Paulas
 23. 1 reputacijos taškas
  Sveiki visi, šiandien nusprendžiau susirasti sau tinkamą pavaduotoją. Pildyti į šį postą gali visi kurie nori, tačiau Ballas gaujos nariai turi didesnę galimybę. Anketa yra laisvos formos, tačiau pagalbai jums nurodysiu punktus kuriuos mano manymu jūs turėtumėte apžvelgti savo laiške. Prašymas rašyti laišką lietuviškais rašmenimis. O reikalavimas tik vienas - turėti pakankamai patirties taškų t.y ( 8000XP ). Sėkmės visiems kandidatams ! Q: Kodėl Ballas gaujos nariai turi didesnę tikimybę ? A: Kadangi jie jau parodė, kas ir ką sugeba. Q: Kada baigsis rinkimai ? A: Rinkimai baigsis sulaukus 2-3 kandidatų į šį postą. Q: Kodėl anketa laisvos formos ? A: Kadangi kaip ir minėjau rinkimų metu, man svarbu kaip jūs save sugebate pateikti patys. Dalykai kuriuos turėtumėte įvardinti : Prisistatymas Patirtis Kiek laiko praleidžiate serveryje, per 24 valandas. Apibūdinti pavaduotojo reikšmę gaujai. Įvardinti savo valdymo formą. Galima plėstis ir įvardinti daugiau dalykų, tačiau tuščiažodžiavimas nereikalingas. Viską rašykite išsamiai.
 24. 1 reputacijos taškas
  Darbuotojas neturi įrodymų bus nubaustas.
 25. 1 reputacijos taškas
  Papeikimas priimtas. Administratorius Lukas_Sexs bus nubaustas. Tema rakinama.
 26. 1 reputacijos taškas
  Priimta. Busi atblokuotas.
 27. 1 reputacijos taškas
  Parašyk klaidos anketą normaliai. Kas sproginėja? Kur sproginėja? Įrodymus per imgur kelk, jeigu kažkas nepavyksta. Šitą temą rakinu. Rašyk per naujo su detaliu paaiškinimu ir įrodymais.
 28. 1 reputacijos taškas
  Nu va kitas reikalas , taip ir toliau.
 29. 1 reputacijos taškas
  Jūsų Vardas Pavardė žaidime: John_Dillinger Kaltinamojo Vardas Pavardė: Katukas_Garfildukas Kokios kategorijos (Forumo, paslaugų, direktorių): nezinau kazkokios aukstos pareigos simg.lt Data ir laikas kada tai nutiko (reikalinga gavus /mute, /jail): siandien mazdaug apie puse 5 dienos arba vakaro cia kaip paziuresi. Kuo asmuo nusižengė: pasodino i kaleima, kad saudziau, bet i mane pirma saude, kazkokia nesamone. Foto nuotrauka įrodanti kaltę: https://imgur.com/a/lYJy2uJ Susirašinėjimas (chatlog.txt/15min) (įkelti tik tada, jeigu tai prisidės prie kaltės įrodymo):
 30. 1 reputacijos taškas
  Bus pranešta savininkui. Dėkojame.
 31. 1 reputacijos taškas
 32. 1 reputacijos taškas
  Pavaduotojas bus nušalintas ir įtrauktas į juodajį sąrašą. Tema rakinama
 33. 1 reputacijos taškas
  Jūsų Vardas Pavardė žaidime: Kuperis_Pacanovas Kaltinamojo Vardas Pavardė: San_Paulas Kokios kategorijos (Admin/Vip): Vip Data ir laikas kada tai nutiko (reikalinga gavus /mute, /jail): Matosi viskas nuotraukoje. Kuo asmuo nusižengė: Vip Komandos naudojimas ne pagal paskirti. Foto nuotrauka įrodanti kaltę: Susirašinėjimas (chatlog.txt/15min) (įkelti tik tada, jeigu tai prisidės prie kaltės įrodymo (mute atveju privaloma)):
 34. 1 reputacijos taškas
  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Iam_Depressed Papasakokite apie jūsų darbą?: Sugalvojau sukurti kokį nepasikartojantį interjerą ir šovė į galvą radijo stotis. Kiek laiko darėte darbą?: Apie 1-2 valandas. Jūsų darbas?: Įvertinkite savo darbą */10: Čia ne man spręsti. Visi iš šono matom kitaip.
 35. 1 reputacijos taškas
  Direktorius, neturintis galimybės prisijungti ateinančias keletą dienų - PRIVALO užpildyti šią anketą norint išvengti įspėjimų. Anketa: Jūsų V_P žaidime?: Iki kada būsite neaktyvus?: Kokia neaktyvumo priežastis?: Ar turite kas jus pavaduos?:
 36. 1 reputacijos taškas
  Aciu visiem. Kvieskit Radista - Kanape. Tiks jam kamurka sita
 37. 1 reputacijos taškas
 38. 1 reputacijos taškas
  Jūsų V_P žaidime?: Iam_Depressed Iki kada būsite neaktyvus?: 2020.07.27 Kokia neaktyvumo priežastis?: Išvykstu į kaimą. Ar turite kas jus pavaduos?: Ne neturiu.
 39. 1 reputacijos taškas
  Oj bičiuli, be šansų, tikrai nepadarys, arba labai menka tikimybė
 40. 1 reputacijos taškas
  PAGRINDINĖS GAUJOS TAISYKLĖS 1. Karo metu draudžiama be reikalo atsijungti, naudoti Admin bei Vip komandas. 2. Karo metu nenaudojame "Minigun" bei panašių ginklų. 3. Prisijungę į žaidimą privalote patikrinti /dzinute. 4. Draudžiama per karą bėgti iš zonos ir naudoti komandą /heal, /gydyti. 5. Į karą draudžiama vykti su nuosava tr. priemone. 6. Draudžiama trukdyti gaujų veiklai (grobimams ar karams, jeigų mūsų tai neliečia). 7. Privalote pražaisti bent 60 minučių per dieną. Antraip greęsia išmetimas 8. Draudžiama naudoti programas ar modifikacijas, suteikiančias pranašumą prieš kitus žaidėjus (cheat) 9. Mirus zonoje į karą grįžti Būtiną. 10. Jeigu gaunate crash ' ą per karą, pasidarę įrodymus galite grįžti į zoną, kitaip išmetimas. 11. Draudžiama kitai gaujai lįsti ir šaudyti į kitos gaujos interjerą ir garažą. 12. Draudžiama išbėgti iš puolamos/ginamos zonos ribų (tai skaitosi kaip karo palikimas). 13. Draudžiama statyti nuosavas transporto priemones priešų gaujos būstinėje. 14. Draudžiama būti veikloje be darbinės aprangos. 15. Draudžiama prisijungti iš naujo į žaidimą vos mirus („relog“). 16. Draudžiama tyčia laikyti ESC mygtuką nenorint mirti. 17. Draudžiama naudoti sraigtasparnį kaip ginklą, jo sraigtais pjaustyti priešus. 18. Draudžiama per grobimą atkelti kitus narius prie gaujų zonos (/get). 19. Privalote klausytį Direktoriaus/Pavaduotojaus nurodymų. 20. Draudžiama prašinėtį Algos/paaukštinimo ankščiau laiko. 21. Draudžiama grobtį žaidėjus kai nėra Direktoriaus arba Pavaduotojaus. 22. Privalote įšdirbtį minimaliai 7 dienas. 23. Draudžiama paliktį atidarytus vartus bazeję. 24. Draudžiama šaudytį savįškius/valdžios narius. 25. Būtiną turėtį narkotikų. 26. Prieš išardant mašiną būtina paprašyti išpirkos, jei sumoka, ją privalo gražinti savininkui. 26.1. Išpirka apskaičiuojama pagal formulę[0,3*(mašinos kaina)+(rida)], tačiau ji gali būti mažesnė (priklauso nuo grobėjo). "The Ballas" KOMANDOS: /r - Gaujos Raciją. /gro Vardas_Pavardė [ID] - Pagrobia žaidėją kai Serveryje prisijunge 5 Teisėsaugos darbuotojai. /vogtį Vardas_Pavardė - Nulaužia Transporto priemonės spyną. /isardyti Vardas_Pavardė [ID] - Išardo Transporto priemonė ir gauna tam tikrą sumą. /sunaikinti - Sunaikiną Transporto priemonė. Num 4 - Atidaro Bazės vartus. INFORMACIJA DARBUOTOJAMS/ŽAIDĖJAMS: Pastebėję gaujos narį, naudojantį neleistinas modifikacijas - praneškite lyderiui. Jei į dieną negalėsite pražaisti nustatyto dienos minimumo būtinai apie tai praneškite valdžiai. Jeigu veiksmo metu būtinai reikia atsijungti, tą darykite tik susitarę su valdžia.
 41. 0 reputacijos taškai
  Tai čia faktas xddd žiūriu vieno žodžio parašyt negalima xdd
 42. 0 reputacijos taškai
 43. 0 reputacijos taškai
  Kad pas tave musu kolegose niera
 44. 0 reputacijos taškai
  1. Neįvardinai savo V_P 2. Atrakinęs vežiojau. 3. Aš nesigailiu ką padariau 4. Nepalaikinai mano fb nuotraukos.
 45. 0 reputacijos taškai
  Dar tiktoko paskyra sukurkit simgo :D, tikrai ispopuleres simgas XD
 46. -1 reputacijos taškai
  Atranką ↓↓ 1.Jūsų V_P žaidime Pubg_Monika 2. Kiek jums metų ? 16 3. Paaiškinkite kas yra teisėsaugą ? Teisėsauga tai gera daranti firma kuri yra už teisinguma, kad šitame miestelyje. 4.Kodėl norite į teisėsaugą ?norisi saugoti piliečius ginti kai to reikia ir padeti istikus bedai. Ir kas be ko gaudyti ir nubausti nusižengusiu piliecius. 5. Ko sieksite teisėsaugoje ? Aukštumu tiek kiek esu vertas tiek ir sieksiu. Trumpiniai ↓↓ WC: wangscar HP: ligonine TSSG: Teisėsauga GS: grovestreet TB: tehballas Situacijos ↓↓ 1. Jūs važiuojat su darbinė mašina ir staiga pamatote gaujos bosą arba pavaduotoją su 20 star. Jūsų veiksmai ? sodini pagaves i kaleima bei jeigu bega dedu dar ita uz begima 2. Jūs gaudote žmogų ir staiga jis atsijungė savo noru. Jūsų veiksmai? Tem rasai i racija kad gaudai darai lg darai f8, Pasifarau irodimus ir kai prisiungia dedu uz relog 3. Jūs stovit ir atėjęs naujokas pradeda jūs įžeidinėti. Jūsų veiksmai ? F8 ir bandau nuramint jai neklahso rasau adminam kad izeidineja Komandos ↓↓ Num6 - surakinti zmogu /ita - deti ita /pasodinti - pasodinti ir jail /sekti - pradeti sekti zaideja
 47. -1 reputacijos taškai
  Jūsų Vardas Pavardė žaidime:Pubg_Monika Kaltinamojo Vardas Pavardė: Kristupas_Hero Kokios kategorijos (Admin/Vip): admin Data ir laikas kada tai nutiko (reikalinga gavus /mute, /jail):2020-06-24 Kuo asmuo nusižengė: mute free Foto nuotrauka įrodanti kaltę: Susirašinėjimas (chatlog.txt/15min) (įkelti tik tada, jeigu tai prisidės prie kaltės įrodymo):
 48. -1 reputacijos taškai
  Jūsų Vardas Pavardė žaidime: Pubg_Monika Kaltinamojo Vardas Pavardė: Audris_Blatata Kokios kategorijos (Admin/Vip): admin Data ir laikas kada tai nutiko (reikalinga gavus /mute, /jail): mute kad paskelbiau free duodame ginklus Kuo asmuo nusižengė: mute free nors nieko nedariau tik paskelbiau Foto nuotrauka įrodanti kaltę: Susirašinėjimas (chatlog.txt/15min) (įkelti tik tada, jeigu tai prisidės prie kaltės įrodymo):nebutina
 49. -1 reputacijos taškai
  Anketa↓↓ 1.Jūsų V_P žaidime: 2. Kaltinamojo V_P žaidime: Eligijus_Turbo 3. Kada tai nutiko, data, laikas: 2020/07/17 4. Kuo asmuo nusižengė (Photo,video): kabinejas ir nuo kalno numete 5. Chatlog (10min):
×
×
 • Create New...

Important Information