Jump to content

Lyderių lentelė

 1. Dark_Lovell

  Dark_Lovell

  Logistikos direktorius


  • Reputacijos taškai

   1

  • Pranešimų kiekis

   101


 2. Armand_Belov

  Armand_Belov

  Grove Street direktorius


  • Reputacijos taškai

   1

  • Pranešimų kiekis

   64


 3. Paul_Nuevos

  Paul_Nuevos

  Narys


  • Reputacijos taškai

   1

  • Pranešimų kiekis

   53


 4. Iron_Fox

  Iron_Fox

  Savininkas/Skripteris


  • Reputacijos taškai

   83

  • Pranešimų kiekis

   142Populiarus turinys

Rodomas turinys, turintis didžiausią kiekį įvertinimų nuo 2019.11.15

 1. 1 reputacijos taškas
  Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?:Dark_Lovell Papasakokite apie šią modifikaciją?: Čia yra visas užmodintas GTA kurį aš naudoju. Ką keičia šita modifikacija?: Visa GTA Modifikacijos parsisiuntimo nuoroda?:https://drive.google.com/file/d/1vosV8dSiNTRt5KKnAYgosj2subyUX2aH/view Vaizdinė medžiaga:
 2. 1 reputacijos taškas
  Jūsų slapyvardis žaidime? : Paul_Nuevos Jūsų amžius : 16 metų. Paaiškinkite savais žodžiais kaip suprantate savoką "Direktorius" : Direktorius, tai firmos (šiuo atveju gaujos) pagrindinis atstovas kuris yra atsakingas už darbo veiklą, darbuotojų nusižengimus, jų drausminimą ir apmokymus. Jis prisiima visa atsakomybę netik už savo tačiau ir už jo išrinktų darbuotojų klaidas. Paaiškinkite savais žodžiais kaip suprantate savoką "Pavaduotojas" : Pavaduotojas, tai firmos (šiuo atveju gaujos) DIREKTORIAUS pagalbininkas, kuris padeda tvarkytis su komanda ir esant reikalui gali pavaduoti direktorių. Papasakokite ką žinote apie Gaują bei jos veiklą ir kt. : Gaujos, jas apibūdinti galima vienu žodžiu t.y ŠEIMA. Jų pagrindinis tikslas nėra ką nors nužudyti, ar kam nors pakenkti. Jie užsidirba pinigus iš nelegalių veiklų, tačiau esant reikalui tenka panaudoti ir jėgą. Serveryje gaujos atlieka tokias funkcijas, kaip: Pardavinėja ginklus. Pardavinėja narkotines medžiagas. Vagia kurą iš transporto priemonių. Užgrobia pastatus. Grobia žmones. Veža kontrabandą. Kodėl nusprendėte tapti būtent Gaujos direktoriumi? : Šiuo metu, gaujos yra labai nusilpusios, tai itin liečia Grove Street gaują. O aš turėdamas pakankamai motyvacijos ir ryžto viską gražinti į vėžes, galiu teigti, jog esu tinkamas kandidatas šiam postui. Kodėl turėčiau pasirinkti būtent tave į direktoriaus postą, o ne kitą asmenį? Gaujų srityse esu nemažai pasižymėjęs, daugelis pamena mano vadovavimo įgūdžius. Plius esu iškalbingas ir kūrybingas, todėl idėjų, kaip atgaivinti gaują būtų. Esu griežtas todėl nežiūrių labai atlaidžiai į darbuotojų nusižengimus. Žinoma turiu ir humoro jausmą kuris suteikia ir kitokį įvaizdį, netik "bambeklio". Manau mane išrinkus tikrai žmonės/žaidėjai pradėtų domėtis šia gauja. Jūsų paskutinis pasisakymas : Tikiu, kad rinksiesi išmintingai, viską gerai apsvarstęs todėl palaikysiu tave, kad ir koks bus tavo sprendimas. O kitiems likusiems linkiu sėkmės, parodykite iš kokio "molio" esate drėbti.
 3. 1 reputacijos taškas
  ANKETA Jūsų slapyvardis žaidime? : Armand_Belov Jūsų amžius : 16metu Paaiškinkite savais žodžiais kaip suprantate savoką "Direktorius" : Direktorius tai tam tikro darbo vadovas kuris atsako už savo darbuotojus katrie dirba šį darba ir jis turi būti atsakingas už darbuotojus ir rodyti pavyzdį kitiems. Paaiškinkite savais žodžiais kaip suprantate savoką "Pavaduotojas" : Pavaduotojas tai žmogus kuris pavaduoja direktoriu ir kai direktoriaus nėra jis yra atsakingas už firma ir turi būti kaip firmos galva. Papasakokite ką žinote apie Gaują bei jos veiklą ir kt. : Gaujos tai nusikalstamos grupuotės kurios grobia žmones bei kariauja su Teisėsauga, kelia įtampa teisėsaugai daro grobimus, susišaudymus. Kodėl nusprendėte tapti būtent Gaujos direktoriumi? : Gaujos direktoriumi nusprendžiau būti todėl, kad gaujos yra nusikalstama sritis kuri rodo agresija bei daro daug veiksmo serveryje tai įdomiausia sritis mano atžvvilgiu, tai mano mėgstamiausia sritis kurioje man labiausiai sekasi . Kodėl turėčiau pasirinkti būtent tave į direktoriaus postą, o ne kitą asmenį? Na mane turėtum pasirinkti todėl, kad aš gaujų srityje esu daug pasiekes, daug ko mates moku gerai vadovauti, paaiškinti bei apmokyti kitus kaip ką daryti esu gabus vesti treniruotes bei mokinti geras taktikas grobimuose ir esu gana griežtas kai neklauso. Jūsų paskutinis pasisakymas : Sėkmės kitiems pildantiems i GS direktoriaus posta.
 4. 0 reputacijos taškai
  ANKETA Jūsų slapyvardis žaidime? : James_Soprano Jūsų amžius : 14 Paaiškinkite savais žodžiais kaip suprantate savoką "Direktorius" : Tai yra įmonės/organizacijos aukščiausias pareigas užimantis asmuo, nuo kurio priklauso visas firmos/organizacijos darbas, efektyvumas, produktyvumas. Paaiškinkite savais žodžiais kaip suprantate savoką "Pavaduotojas" : Tai yra įmonės/organizacijos vadovą pavaduojantis asmuo, kuris tvarko firmos,organizacijos reikalus kol direktoriaus nėra arba padeda priimti sprendimus direktoriui ir t.t. ir pnš. Papasakokite ką žinote apie Gaują bei jos veiklą ir kt. : Grove Street - tai viena iš serverio nusikalstamų grupuočių kurios be gailesčio žudo civilius, teisėsaugos pareigūnus, bei kitos grupuotės narius. Kitą veiklą atlieka kai turi puikų pasiruošimą ir daug laiko t.y. - bankų užgrobimai, bombos dėjimas, įkaitų laikymas ir kita nusikalstama veika. Kodėl nusprendėte tapti būtent Gaujos direktoriumi? : Gaujos direktoriumi nusprendžiau tapti iš reikalo, nes The Ballas gaujas per daug sau leidžia serveryje - važinėja lyg pasaulio karaliai nors tokie nėra :]]. Išvaldyti gaują sugebu, nes turėjau tiek pavaduotoją tiek direktoriaus postą ir viskas sekėsi puikiai. Gaujos direktorių dar pasirinkau todėl, kad neužlaikyti atrankos ir padaryti galą TB savivaliavimui ir piktnaudžiavimui Žaliųjų Teritorijoje B)! Kodėl turėčiau pasirinkti būtent tave į direktoriaus postą, o ne kitą asmenį? Manęs pasirinkti nebūtina, tiesiog imi tą žmogų kuris tau atrodo vertas pareigų, kuris turi daug motyvacijos ir užsidegimo praskint TB ir įvaldyt teritoriją San Fierro mieste! Jūsų paskutinis pasisakymas : o bože gud lak everyvon! -Jūsų @James_Soprano
 5. 0 reputacijos taškai
  Jimmy kam tylėt o kam kalbėt.
×
×
 • Create New...

Important Information