Jump to content
Visų naujų užsiregistravusių žaidėjų Vardas_Pavarde forume būtinai turi sutapti su serveriu! (Jokių ženklų, skaičių ir pnš.).

Lyderių lentelė

 1. Katukas_Garfildukas

  Katukas_Garfildukas

  Paslaugų prižiūrėtojas


  • Reputacijos taškai

   17

  • Pranešimų kiekis

   122


 2. Aurimas_Quality

  Aurimas_Quality

  Direktorių prižiūrėtojas


  • Reputacijos taškai

   14

  • Pranešimų kiekis

   154


 3. John_Dillinger

  • Reputacijos taškai

   3

  • Pranešimų kiekis

   42


 4. Benas_Mode

  Benas_Mode

  Narys


  • Reputacijos taškai

   3

  • Pranešimų kiekis

   50Populiarus turinys

Rodomas turinys, turintis didžiausią kiekį įvertinimų nuo 2020.05.30 in Pranešimai

 1. 4 reputacijos taškai
  Darbuotoją nubaudė. Dėl laiko termino su direktoriumi pakalbėjau.Tikiuosi nepasikartos. Temą rakinu.
 2. 3 reputacijos taškai
  Sveiki, žaidėjai! Kadangi jau baigėsi ,,Ride, Drive and Beat" eventas, greitu metu planuojame paskelbti kitą MASS eventą taip pat su registracija forume, tai ,,Team DeathMatch". Kokios ir kiek būtų komandų nuspręstume pagal dalyvių kiekį, tačiau dabar pagrinde norime sužinoti ar būtų dalyvaujančių šiame evente? Eventas vyktų turais ir VISA informacija būtų pildoma FORUME. Pvz: I komanda; II komanda; • Nickname'as; • Nickname'as; .... .... || I komanda kovos prieš II komandą 2020-06-25 , 16 valandą (tai yra tik pavyzdys). Ir taip būtų iki pat evento pabaigos, todėl eventas nustatyto laiko neturi, kad viskas vyktų per vieną kartą. Labai laukiame daugumos žaidėjų atsakymų. Jeigu norinčių bus daug - už savaitės galėsite išvysti forume registraciją į šį eventą. Dėkojame. Su pagarba, SIMG administracija.
 3. 3 reputacijos taškai
  Jūsų Vardas Pavardė žaidime: Kristupas_Hero Kaltinamojo Vardas Pavardė: Pasha_Kazakov Kokios kategorijos (Admin/Vip): Admin Data ir laikas kada tai nutiko (reikalinga gavus /mute, /jail): Apie 21.05 . Kuo asmuo nusižengė: Dėjo free jail 2h. Foto nuotrauka įrodanti kaltę: https://imgur.com/ph1WFpv Susirašinėjimas (chatlog.txt/15min) (įkelti tik tada, jeigu tai prisidės prie kaltės įrodymo): Viskas ss matosi.
 4. 3 reputacijos taškai
  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: john-Dillinger Koks jūsų amžius: Jūsų aktyvumas serveryje per 24h: 2h Kodėl būtent norite į GSF gaują: grazi spalva gera buti viduje Jūsų žaidimo patirtis: labai ivairi Ar tūrėsite Discord?: taip Ką būtina daryti prisijungus į žaidimą (Jau esant gaujoje)?: dzinute
 5. 3 reputacijos taškai
  Komandas /pbomba ir /sbomba naudoti tik gaujų vartams sprogdinti (tik grobimo metu). Tai turėtų būti labiau darbo papeikimas (dėl bendradarbiavimo), kadangi kaip administratorius, pagal taisyklę jis viską darė teisingai. Papeikimas atmestas.
 6. 3 reputacijos taškai
 7. 3 reputacijos taškai
  https://streamable.com/uzh7oq ''SKRISKIM, ŽINAU, KAD GALIM' Kas tyngi visą video žiūrėt, tai jis ten akivaiždžiausiai ant 5:14 pradeda.
 8. 2 reputacijos taškai
  Dėja, kiekvienas paskelbtas renginys, ypač turintis prizą, paskelbtas per /v ar per /s yra JAU laikomas eventu, todėl administratorius laisvai galėjo Tave įkalinti už evento trukdymą. Tema rakinama.
 9. 2 reputacijos taškai
  Papeikimas priimtas. Administratorius Pasha neturėjo teisės Kristupo įkalinti 2 valandom, kadangi baudžiamajame kodekse tokio laiko nėra. Taip pat, pridedu screenshotą, kuris parodo kiek Kristupas turėjo starų ; https://imgur.com/a/iFmDV4P . Administratorius Pasha_Kazakov bus nubaustas ir pats įkalintas 2 valandom. Tema rakinama.
 10. 2 reputacijos taškai
  Nu tai apsiverk dabar , kad be įrodymų komentuoju , temos autorius paprašė tavęs , kad aš pasakyčiau kaip viskas buvo ir aš įsisterpiau. Skauda labai ? Tegul meta tą forumo isp jezz.
 11. 2 reputacijos taškai
  Atmesta. Įrodymai apkarpyti.
 12. 2 reputacijos taškai
  Na štai ir naujasis TB bosas, gal kiek paskubėjau rinkti, tačiau be boso gaujos lyg nebūta... Deivyd_Air – Sveikas Deivydai, iš seniau pamenu jog sugebi susitvarkyti su tokio tipo pareigomis, anketoje įvėlei gal keletą klaidelių, esi stiprus kandidatas, tačiau Paulius labiau pasistengė ir išreiškė savo norą tapti TB bosu anketoje. Polo_Paulius – Pauliau, anketą užpildei nepriekaištingai, parodydamas savo brandą, tuo įrodei jog esi vertas šio direktoriaus. Aktyvumas 4 valandos serveryje, to pilnai užtenka ir tikiu jog tai tiesa, kadangi neretai matau tave serveryje. Patirties į tokias pareigas jau turi, tad tikiuosi nepavesi manęs ir savo būsimos komandos. Sėkmės, turi 24 ramias valandas apsiprasti bei susitvarkyti forumą. Rycz_Dzz – Ričardai, nenoriu įžeisti.. Tačiau dar reikia pasistengti, rašybos klaidų nemažai, lietuviškų raidžių nėra.. Na, sėkmės tobulėjant. Peace.
 13. 1 reputacijos taškas
  Jūsų Vardas Pavardė žaidime:Jony Hunder Kaltinamojo Vardas Pavardė: Pasha Kazakov Kokios kategorijos (Admin/Vip): admin Data ir laikas kada tai nutiko (reikalinga gavus /mute, /jail):2020-06-05 10:16 Kuo asmuo nusižengė: jailo prašovė be priežasties Foto nuotrauka įrodanti kaltę:https://www.part.lt/perziura/955bd28520b21ccded9f72deeea6a32f237.png Susirašinėjimas (chatlog.txt/15min) (įkelti tik tada, jeigu tai prisidės prie kaltės įrodymo):
 14. 1 reputacijos taškas
  Anketa: 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Kosmonautas_Ananasas 2. Kam jis skirta (forumui/serveriui/teamspeak):Serveriui 3. Jūsų siūloma idėja:Kai miršta žmogus , kad dingtu pinigai iš ranku . 4. Plačiau apie ją papasakoti:Mano siūloma idėja yra tokia , kad žaidėjas turėtu laikyti savo uždirbtus pinigus banko sąskaitoje ir jei turėtu rankose ir mirtu jam pradingtu visi pinigai turimi rankose , tada manau žaidėjai atsargiau žaistu ir saugotu savo turtą ir laikytu savo banko sąskaitoje savo sukaupta turtą žaidime. 5. Kodėl tai turėtų būti įgyvendinta:Didesnis įdomumas butu žaidžiant ir sunkesne truputėli ekonomika manau ir žaidėjai vertintu savo turtą .
 15. 1 reputacijos taškas
  >Anketa į The Ballas gaujos pavaduotojo postą< Tavo V_P žaidime: Pubg_Monika Tavo patirtis žaidime xp ir kiek laiko žaidi serveryje: 35k 2-3h Kam tau reikalingas šis pavaduotojo postas: Padet drk rodyt kitiems kad esi gebesne gali padeti kitiems kolegoms vedi treniruotes isklausai kitu zmoniu skundus Ką man naudingo suteiksi, kuo galėsi man padėti, dėl ko turėčiau rinkti į šį postą:Padesiu zusitvarkyti geobimuose padesiu treniruotes vesti priziireziu gaujoje tvarka kai nebus drk mane turetum rinktis nes esu gabus ir galiu susidoroti su situo postu Ar ateitį norėtum tapti direktoriumi ir pakeisti mano vietą ir ar žadi ilgai praleisti The Ballas gaujoje: Direktoriaus posto tai ne nebent tu paliksi o zaisti ballas gaujoja zadu dirbti ilgai Ar šiuo metu priklausai The Ballas gaujai: taip priklausau Jei priklausai The Ballas gaujai, tai kiek laiko jau dirbi ir kiek procentu turi (juos gali rasti parašęs /kolegos ir susiradęs save): turiu negaud bet dirbu jau ilga laika Situacijos. 1. Tu pavogi kažkieno transporto priemonę, atvykęs su ja į bazę ką pirmiausia darai prieš išardant pavogtą transporto priemonę, papasakok savo veiksmus...Parasau masinos savininkui asmenine zinute kad uz masina prasau ispirkos tam tikra sum per tam tikra laika jai neduodi pinigu isardau 2. Priešiška gauja okupuoja The Ballas gaujos bazę, o direktoriaus nėra, ką darai...Parasau i racija susitariu su kolegomis kur susitinkam ir šaunam rušho 3. Pagrobęs /gro žmogų (pvz kitos gaujos pavaduotoją), kur jį veži saugot, kokio dydžio išpirkos prašai už jį, gali pacituoti ką rašytum į Vieša Chatą... vezi i baze ir ispirkos prasai pagal tan tikra laika 4. Du gaujos nariai susipyko, pradėjo vienas kitą įžeidinėti, šaudyti vienas į kitą, tavo veiksmai...Duodu zodini ispejima ir bandau isiiskinti kas atsitiko . Kas be ko isakau baigti saudytis jai neklauso duodu po 1isp 5. Gaujoje yra 7 nariai, plius tu pavaduotojas ir aš direktorius, naujas žmogus prašo būti priimtas į gaują, ar priimtum jį į gaują...Ne sakyciau lauk atrankos 6. Okupavai banką, po kiek laiko vėl galėsi okupuoti banką arba daryti kitokį veiksmą prieš teisėsaugą, parašyk tik laiką... 1h Klausimai patikrinti žinias. 1. Parašykite transporto priemonės išpirkos kainos formule? 2. Kokios sąjungos leidžiamos žaidime? Tarp gauju 3. Kiek laiko turėsi išdirbti pavaduotojo poste, kad nepatekti į b-listą. 7d 4. Ką galima skelbti per /pmenu viešą chatą? Okupacijas grobimus treniruotes 5. Kiek kartų į dieną gali daryti okupacijas? 6. Kiek įspėjimų uždėsi gaujos nariui, kuris okupacijos metu pradėjo AFK? 1
 16. 1 reputacijos taškas
  Papeikimas priimtas. Administratorius bus nubaustas. Tema rakinama.
 17. 1 reputacijos taškas
  Kokius įrodymus teikt ? Man kiekvieną kartą darytis ss dėl to , jog pastringu ? Nebejuokauk , paprašiau žmogaus kick ir sumaišė id'us , būna ir čia viskas normalu
 18. 1 reputacijos taškas
  Papeikimas kaip ir priimtas, tačiau direktorius nebus nubaustas įspėjimu kadangi taisyklė iš seno buvo tik žodinė(arba tokios iš vis nebuvo). Ją įrašiau vakar, po konflikto. Su TB direktoriumi bus pakalbėta, jei tai kartosis direktorius bus nubaustas griežčiau.
 19. 1 reputacijos taškas
  Laukiam įrodymų iš Clyde, kad Polo_Paulius šaudė į teisėsaugą.
 20. 1 reputacijos taškas
  Taip ilgai uztruko, nes daviau jam 2+ dienas folderiuose pasieskoti screenshotu, siandien kaiptik paskutine diena iki 15h, jeigu nepateiks - bausiu!
 21. 1 reputacijos taškas
  1. Jūsų V_P žaidime: Ricky_Vasquez 2. Jūsų amžius: 21 3. Kodėl norite tapti UAB ,, Reisas " darbuotoju?: Nes noreciau isbandyt kazka naujo, ir apskritai man labai patinka furistu darbas, megstu vezioti krovinius siaip vazineti su fura. 4. Ar susipažinote su visomis bendrosiomios serverio taisyklėmis?: Manau taip 5. Kokia Londono sostinė?: O tai cia kuom susije su logistikos darbu? Ir siaip cia klaidele viena to klausimo, gal turejot omeni Anglijos sostine nu tai Londonas. 6. Alus be putos, pyragas be plutos, panelė be vainiko, kas?: Kunigas
 22. 1 reputacijos taškas
 23. 1 reputacijos taškas
  Jūsų V_P žaidime: Vietnam_Conflict Ar esate įsitikinęs(-usi), kad galėsite dalyvauti?: Yes Ar susipažinote su taisyklėmis ir griežtai jų laikysitės?: Nu kaip pasakius reikės čiuju
 24. 1 reputacijos taškas
  Į UNBAN anketą buvo sureaguota ir atsakyta - čia nesikartosiu. Administratorius Eligijus_Turbo buvo nubaustas. Tema rakinama.
 25. 1 reputacijos taškas
  Sveikas, Laurynai. Įrodymai buvo gauti iš administratoriaus privačiai, tačiau jie nepasitvirtino (ten buvo ne cheatas, o Tave tiesiog kitas žmogus pagetino pas save). Būsi atblokuotas. Tema rakinama.
 26. 1 reputacijos taškas
  Papeikimo anketa užpildyta ne pagal reikalavimus. Prašau pildyti pagal taisykles. Atmesta. Tema rakinama.
 27. 1 reputacijos taškas
  Administratorius Velniskas_Greitis bus nubaustas už /mute komandą ne pagal paskirtį. Tema rakinama.
 28. 1 reputacijos taškas
 29. 1 reputacijos taškas
  Kadangi jokie įrodymai nesulaukti - Audris_Blatata bus nuimtas administratorius už taisyklių pažeidinėjimus. Tema rakinama.
 30. 1 reputacijos taškas
  Sveikutis , Lukai. Na, diskoteka, matai, yra renginys (pabrėžiu netgi ,special for you ir dar keliems žaidėjams), todėl jai yra taikomos tokios pačios taisyklės kaip event'ui. Antra, nežinau ar tuo momentu Tu buvai klubo viduje ar ne, tačiau buvau visus perspėjusi dėl šaudymo https://imgur.com/a/iXCNjjQ , poto parašiau visiems viešai, kadangi pasirodo yra tokių žmonių, kurie nesupranta, jog diskotekos metu renkamės tikrai ne DM 1v1 persimest. Taip pat pridedu screenshotą, kuriame matosi, jog mane nužudei https://imgur.com/a/VSD8ltG , tai prilygsta lyg renginio/veiklos/event'o trukdymui, o tai yra - jail 30 minučių. Tikiuosi, jog kitą kartą nei vienam iš Jūsų nereikės aiškinti apie diskotekos veiklą. Taip, tai gal ir nėra Tavo pasakytas "eventas", tačiau tai yra renginys, kuris turi tokias pačias taisykles kaip ir eventas. Ačiū už supratingumą
 31. 1 reputacijos taškas
  Direktorių B-list Sveiki, čia matysite sąrašiuką žmogeliukų kurie yra nusižengę. Žaidėjai esantys šiame sąraše, neturės galimybės pretenduoti į direktorių. Tačiau už atitinkamą sumą galima išsipirkti B-list arba laukti kol jis pasibaigs. Patekimo į šį sąrašą priežastys – paprastos. Neišbuvimas minimalaus laiko direktoriumi/pavaduotoju. Nepagarba DP. Kenkimas serveriui. (Bus papildyta) @James_Soprano | Neišbuvimas minimalaus laiko(drk.) | iki 2020-10-25 | 3mln. €
 32. 0 reputacijos taškai
  Anketos šablonas: 1. Jūsų V_P žaidime: E'T 2. Kiek laiko būsite neaktyvus? 2, 3D
 33. 0 reputacijos taškai
  Jūsų Vardas Pavardė žaidime: Polo_Paulius Kaltinamojo Vardas Pavardė: Vinel_Monreal Kokios kategorijos (direktorius ar pavaduotojas): Direktorius Teisėsaugos Data ir laikas kada tai nutiko (reikalinga gavus /mute, /jail): Kuo asmuo nusižengė: Teisėsaugos papeikimų skiltį 2020 05 28, parašiau papeikimą teisėsaugos darbuotojui Laurynas_Lietuvis, dėl įtarimų/kaltinimų už nieką. Teisėsaugos Direktorius peržiūrėjo papeikimą, patikslino, kad darbuotojas turi "per tam tikra laika" pateikti įrodymus. Praėjo jau nemažai laiko, o darbuotojas nepateikė jokių įrodymų. Vadinasi toje vietoje esu nekaltas. Toliau Teisėsaugos direktorius, kiek žinau neskyrė jokio įspėjimo ar tam atitinkančios bausmės savo darbuotojui. Tai dėl to ir kaltinų Teisėsaugos direktorių, dėl netinkamai ir nesavu laiku vykdomų pareigų, darbuotojas nėra įspėtas, papeikimų skiltis jau pamiršta matosi direktoriaus. Vadinasi policija gali duoti įtarimų, sodinti ir jiems už tai nieko... Foto nuotrauka įrodanti kaltę: Susirašinėjimas (chatlog.txt/15min) (įkelti tik tada, jeigu tai prisidės prie kaltės įrodymo):
 34. 0 reputacijos taškai
  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje (Kuris buvo užblokuotas)?:Mantas_Killeris • Administratoriaus Vardas_Pavardė kuris jus užblokavo?:Eligijus_Turbo • Už ką buvote užblokuotas?:''cheat'' • Įrodymai (Nuotrauka kai tik buvote užblokuotas)?:
 35. 0 reputacijos taškai
  Jūsų Vardas Pavardė žaidime: Polo_Paulius Kaltinamojo Vardas Pavardė: Clyde_Farstore Kokios kategorijos (direktorius ar pavaduotojas): Teisėsaugos pavaduotojas Data ir laikas kada tai nutiko (reikalinga gavus /mute, /jail): 2020 05 30 [13:34:44] Kuo asmuo nusižengė: Dėjo įtarimą dėl šaudymo, kai nešaudžiau aš į jį Foto nuotrauka įrodanti kaltę: Susirašinėjimas (chatlog.txt/15min) (įkelti tik tada, jeigu tai prisidės prie kaltės įrodymo): [13:19:33] <Mantas_Killeris> GALIU ISP MESTI TURIU SS [13:20:02] <Polo_Paulius> o yra [13:20:05] Pardavinėk kitiems ginklus rašydamas /ginklas . [13:20:18] SMS: [ 4 Polo_Paulius ]>> [ 6 Audris_Blatata ]: [13:20:18] paskui nuimsiu , pala dar [13:20:35] <Polo_Paulius> *Myliu SIMG* [13:20:37] <Polo_Paulius> vartai _D [13:20:41] <Audris_Blatata> [13:20:49] <Polo_Paulius> palikom atidarus [13:20:57] <Mantas_Killeris> AŠ UŽDARIAU [13:21:02] <Polo_Paulius> as netycia atidariau [13:21:09] <Mantas_Killeris> NU *Myliu SIMG* [13:21:19] <Mantas_Killeris> KAS VAŽIOJA TAS IR DARO IR UŽDARO [13:21:22] <Polo_Paulius> *Myliu SIMG* ner ka veikt [13:21:30] <Polo_Paulius> tik du 2 [13:21:33] <Polo_Paulius> gs nera [13:21:33] <Pubg_Monika> mnetu nera dyriko [13:21:50] <Pubg_Monika> pavas yra mentu [13:21:51] <Mantas_Killeris> PAVAS YRA UŽTADA ;d [13:21:59] <Audris_Blatata> grobiam pava [13:22:03] <Pubg_Monika> jo [13:22:06] <Polo_Paulius> nepaeis [13:22:08] <Polo_Paulius> permazai ju [13:22:14] <Polo_Paulius> reik kad bent dar 2 butu [13:22:23] <Pubg_Monika> banka jamam [13:22:28] <Audris_Blatata> ok [13:23:10] <Karolis_Player> dqq [13:23:16] <Polo_Paulius> varyk [13:23:22] <Audris_Blatata> bum [13:23:26] <Audris_Blatata> duo bazoka [13:23:42] <Audris_Blatata> varyk [13:23:47] <Audris_Blatata> duoket bazooka [13:23:55] <Audris_Blatata> paulius sekamas [13:23:55] <Pubg_Monika> [13:24:04] <Mantas_Killeris> spalva tau [13:24:06] <Polo_Paulius> seniai prasiau [13:24:06] <Audris_Blatata> pauliau duok bazooka [13:24:27] Uždėta [13:24:27] <Audris_Blatata> kliutis meto :DD [13:24:36] <Audris_Blatata> o cia sandkinkui px [13:24:41] <Polo_Paulius> nesauk [13:24:44] <Polo_Paulius> saugi zona [13:24:47] <Audris_Blatata> zn [13:25:10] <Pubg_Monika> kaukes [13:25:14] Uždėta [13:25:17] <Audris_Blatata> dn [13:25:25] <Polo_Paulius> varom i baze [13:25:25] <Mantas_Killeris> sok [13:25:34] <Audris_Blatata> ko? [13:25:34] <Polo_Paulius> nebenoriu jail [13:25:40] <Polo_Paulius> gi seka mane [13:25:45] <Polo_Paulius> bazeje nepaims [13:25:48] Jūs sėkmingai pabėgote. [13:25:53] <Polo_Paulius> aj pabegau [13:25:55] <Audris_Blatata> nueme sekim [13:25:57] Uždėta [13:25:57] <Mantas_Killeris> nebijok [13:25:58] <Pubg_Monika> kaukes [13:26:25] [{FF0000}Reakcija{FFFFFF} ]Atsakyk pirmas [ {FF0000}503-10+70{FFFFFF} ] Laimėk iki 2,000 eur ir 100 patirties [13:26:25] Laikas duotas tik 30 sek.! [13:26:36] [ {FF0000}Reakcija{FFFFFF} ]: Karolis_Player [{FF0000}11{FFFFFF}] sek. [1029 eur + 95 xp] [ Atsakymas: 563 ] [13:26:39] {FFA500}Prisijungė: {0099FF}[17 Mimis_Zacvx] [13:27:13] <Audris_Blatata> xs [13:27:13] <Mantas_Killeris> ;D [13:27:24] <Mantas_Killeris> :d [13:27:24] <Pubg_Monika> as off varau [13:27:29] <Audris_Blatata> ka papjaut? [13:27:29] <Polo_Paulius> gerai [13:27:31] <Pubg_Monika> ateisuu velaiu [13:27:33] <Polo_Paulius> menta [13:27:43] <Polo_Paulius> audris pjauk mentus bo mane pagaus [13:27:48] <Audris_Blatata> k [13:28:00] <Mantas_Killeris> g [13:28:02] SMS: [ 4 Polo_Paulius ]>> [ 9 Mantas_Killeris ]: [13:28:02] jis sadistas [13:28:09] <Mantas_Killeris> ;D [13:28:14] <Polo_Paulius> storas [13:28:40] <Audris_Blatata> sw [13:28:43] <Mimis_Zacvx> ? [13:28:44] <Mantas_Killeris> G [13:28:49] <Polo_Paulius> [13:28:50] <Mantas_Killeris> DAUNAS [13:28:50] <Audris_Blatata> krv [13:28:51] <Mantas_Killeris> :d [13:28:51] {FFA500}Prisijungė: {0099FF}[11 Karolis_Player] [13:28:56] <Mimis_Zacvx> uzrakinti [13:29:02] <Polo_Paulius> smagu su juo [13:29:04] <Polo_Paulius> [13:29:05] <Mantas_Killeris> [13:29:12] {FFA500}Prisijungė: {0099FF}[14 Eligijus_Turbo] [13:29:55] SMS: [ 6 Audris_Blatata ]>> [ 4 Polo_Paulius ]: [13:29:55] islilipk as to [13:30:01] <Polo_Paulius> pala [13:30:05] <Polo_Paulius> stoj [13:30:07] Žaidėjas Audris_Blatata perkeltas pas jus. [13:30:09] <Polo_Paulius> va [13:30:10] <Polo_Paulius> [13:30:27] <Polo_Paulius> lipk audris tu musu galingiausias narys [13:30:34] <Mantas_Killeris> ;DDD [13:30:34] [{FF0000} >>>>>>>>>>>>>>> {FFFFFF}]Paspaudę klavišą'{FF0000}Y{FFFFFF}' rasite visą informaciją [{FF0000} <<<<<<<<<<<<<<< {FFFFFF}] [13:30:36] <Audris_Blatata> ane? [13:30:44] <Polo_Paulius> jo, gi admin turi [13:30:48] <Audris_Blatata> heheh [13:31:11] <Mantas_Killeris> :d [13:31:19] <Polo_Paulius> palikom savo heroju [13:31:22] <Audris_Blatata> ninada [13:32:21] Jus surakino Clyde_Farstone. [13:32:27] <Mantas_Killeris> wtf [13:32:29] <Mantas_Killeris> ? [13:32:30] <Clyde_Farstone> viskas [13:32:32] <Clyde_Farstone> ponai ir ponios [13:32:33] {FF0000}[The Ballas [6 Audris_Blatata]: {FFFF00}kas ten buv krv [13:32:34] <Clyde_Farstone> balius baigtas [13:32:34] <Mantas_Killeris> agi [13:32:37] <Mantas_Killeris> kaip mentas [13:32:38] <Mantas_Killeris> su gs [13:32:41] <Mantas_Killeris> draugai [13:32:47] <Clyde_Farstone> Taip, kaip jūs ardot mašinas be išpirkų [13:32:47] <Benas_Mode> kokie draugai [13:32:49] <Clyde_Farstone> nesiskųsk [13:32:50] <Benas_Mode> apie ka jus kalbat [13:32:59] <Mantas_Killeris> AR AŠ ARDŽIAU ? [13:33:12] {FF0000}[The Ballas [9 Mantas_Killeris]: {FFFF00}PAGAVO MANE [13:33:14] {FF0000}[The Ballas [9 Mantas_Killeris]: {FFFF00}*d [13:33:15] <Clyde_Farstone> tarp kitko [13:33:19] <Mantas_Killeris> nu [13:33:19] <Clyde_Farstone> bazūkos negalima mieste [13:33:20] {FFA500}Prisijungė: {0099FF}[11 Karolis_Player] [13:33:22] <Mantas_Killeris> px [13:33:23] <Polo_Paulius> matai taisyklese nereikia neparasyta nieko apie ispirkas, bet apie kad bendraudarbiauti draudziama parasyta [13:33:24] <Mantas_Killeris> [13:33:27] {FF0000}[The Ballas [6 Audris_Blatata]: {FFFF00}abu pagavo? [13:33:30] <Clyde_Farstone> Pauliau [13:33:31] {FF0000}[The Ballas [4 Polo_Paulius]: {FFFF00}aha [13:33:33] <Clyde_Farstone> Atsimerk [13:33:35] <Clyde_Farstone> ir dar kartą [13:33:35] {FF0000}[The Ballas [6 Audris_Blatata]: {FFFF00}tj [13:33:36] <Clyde_Farstone> skaityk [13:33:37] <Clyde_Farstone> taisykles [13:33:39] <Clyde_Farstone> viskas parašyta [13:33:43] <Clyde_Farstone> buvau prieš tave tb dyrikas [13:33:46] <Clyde_Farstone> neknisk proto tu man [13:33:50] <Mantas_Killeris> :ddd [13:33:55] {FF0000}[The Ballas [9 Mantas_Killeris]: {FFFF00}gro mane [13:33:56] <Polo_Paulius> px as as pries tave dar tb dyrikas buvau [13:34:00] {FFA500}Prisijungė: {0099FF}[17 Mimis_Zacvx] [13:34:01] {FF0000}[The Ballas [9 Mantas_Killeris]: {FFFF00}gro 9 [13:34:05] {FF0000}[The Ballas [9 Mantas_Killeris]: {FFFF00}paulius [13:34:07] {FF0000}[The Ballas [9 Mantas_Killeris]: {FFFF00}e [13:34:10] {FF0000}[The Ballas [4 Polo_Paulius]: {FFFF00}ka [13:34:15] {FF0000}[The Ballas [9 Mantas_Killeris]: {FFFF00}gro mane [13:34:15] {FFA500}Prisijungė: {0099FF}[18 Mako_Titul] [13:34:17] {FF0000}[The Ballas [9 Mantas_Killeris]: {FFFF00}gro9 [13:34:19] Suklydai arba neteisingai parašiai komandą? Naudok /pagalba [13:34:19] {FF0000}[The Ballas [9 Mantas_Killeris]: {FFFF00}*gro9 [13:34:20] <Clyde_Farstone> kuris pirmas? [13:34:22] Tu surakintas negali nieko padaryti! [13:34:25] Tu surakintas negali nieko padaryti! [13:34:27] Tu surakintas negali nieko padaryti! [13:34:27] Jus paleido Audris_Blatata. [13:34:32] <Audris_Blatata> krv [13:34:33] Jus surakino Clyde_Farstone. [13:34:33] Tu surakintas negali nieko padaryti! [13:34:33] <Mantas_Killeris> t:DDDDDDDDDDDDDD [13:34:37] {FF0000}[The Ballas [6 Audris_Blatata]: {FFFF00}atrakinau [13:34:39] {FF0000}[The Ballas [6 Audris_Blatata]: {FFFF00}pauliu [13:34:44] {FF0000}[The Ballas [9 Mantas_Killeris]: {FFFF00}GRC MANE DB [13:34:44] Pareigūnas Clyde_Farstone įtarė Polo_Paulius dėl Šaydymas į teisėsauga įtarimo lygis [ {FF0000}20{ffffff} ]. [13:34:45] {FF0000}[The Ballas [4 Polo_Paulius]: {FFFF00}pervelai
 36. 0 reputacijos taškai
  Aš dabar prisikabinau, kad tu chatlogus padirbinėji. Verkia, kad ne tą ita dėjau ;D Graudus tu man
 37. 0 reputacijos taškai
  Mažiau fantazuok drugeli, pažiūrėk chat, aš nieko neslėpiau, kad gaudomas buvau ir tai pabėgau... Ir nieko nebūčiau sakęs dėl bėgimo jei būtum dėjęs įtarimas. O dabar šaudymas ne prie ko
 38. 0 reputacijos taškai
  Draugeli, tu man neknisk proto. Tau rašo ir chate lg, bet kai pasižiūri į tavo chatlogą, tose vietose kur tau turi būt lg, kažkaip keistai laikas pradinginėja po 10-15 sekundžių. O dėl šaudymo, tai tau ta pati šikna būtų buvus ar būčiau dėjęs už dm ar už bėgimą, tai šitoj situacijoj tau tai nepadeda.
 39. 0 reputacijos taškai
  [13:23:53] Negavote į algą pinigų kadangi jūs dirbate su nuosava mašina !!! [13:23:57] Polo_Paulius dabartine vieta rodoma GPS. Jis yra 1.312638 KM i siaures vakarus nuo jusu. [13:24:12] Žaidėjo Polo_Paulius paprašiai sustoti. [13:24:17] Suklydai arba neteisingai parašiai komandą? Naudok /pagalba [13:24:19] <Mantas_Killeris> spalva tau [13:24:19] Padėjai kliutį, išimti su komanda: /kliutis! Kur šita vieta tavo chatlogo dingus? Turėjo būt, kad tavęs prašoma sustoti, bet kaip matau pas tave ten laikas truputuką tarpais pradingęs. Dar tu tarp kitko džiaukis, kad nemečiau už DM/Bėgimas, nes būtų tiek pat arba 5 starais daugiau ir būtum ilgiau pasėdėjęs. Dėl chatlogo padirbinėjimo irgi baudžiama. Pažiūrėsim galutinį sprendimą.
 40. -1 reputacijos taškai
  | Teisėsaugos treniruotės | Šitoje temoje bus keliamos teisėsaugos treniruotės, tai yra kada vyko, kokio tipo treniruotė buvo ir t.t. Šitoje temoje gali komentuoti tik teisėsaugos direktorius ir pavaduotojas. Anketa: 1. Jūsų V_P žaidime: 2. Kada vyko treniruotė: 3. Kokio tipo buvo treniruotė: 4. Nuotrauka/video.
 41. -1 reputacijos taškai
  Priimti bandomajam laikotarpiui.
 42. -1 reputacijos taškai
  |Teisėsaugos darbuotojų papeikimai| Taisyklės: 1. Nevartoti keismažodžių, neįžeidinėti kaltinamojo asmenio. 2. Kaltintojas, privalo pateikti pilnaverčius įrodymus, kurie įrodo darbuotojo nusižengimą (photo/chatlog/video). 3. Kaltintojas privalo aprašyti situacija (trumpai ir aiškiai). 4. Privaloma pateikti chat/log, jei nebus, papeikimas iškart ATMETAMAS! 5. Kaltintojo/kaltinamojo įrodymai galioja 24H. 6. Kaltintojo V_P turi sutapti tiek žaidime, tiek forume. Anketos šablonas: 1. Jūsų V_P žaidime: 2. Kaltintojo V_P žaidime: 3. Data ir laikas, kada nutiko: 4. Kuo asmuo nusižengė? (photo/video) 5. Chat/log (10min)
 43. -1 reputacijos taškai
  Atranka į Teisėsaugos gretas! Taisyklės: 1. Nesikeikti, neįžeidinėti kitų kandidatų. 2. Turėti 8,000 xp 3. Turėti visų kategorijų teises. 4. Turėti g-lic. 5. Žaidimo V_P turi sutapti su forumo. Anketos šablonas: 1. Jūsų V_P žaidime: 2. Kiek jūms metų? 3. Kodėl būtent į teisėsaugą norite? 4. Savais žodžiais paaiškinkite kas yra teisėsauga? 5. Ar turite discord programą ir galite pilnai ją naudotis? 6. Ko sieksite teisėsaugoje? Trumpiniai: HP: WC: GS: TB: VM: Situacijos: 1. Jūs dirbate ir staiga pamatote, kad šaudosi TB ir GS mieste. Kokie jūsų veiksmai? 2. Jūs stovite ramiai WC ir atėjęs naujokas pradeda jus įžeidinėti, o vėliau ir šaudyti. Kokie jūsų veiksmai? 3. Kolega per /r paprašo jūsų pagalbos pagauti gaujinį, o tu nekreipi dėmesio ir toliau sau važinėji su darbiniu transportu. Ar čia kažkas blogai? O gal viskas gerai?
 44. -1 reputacijos taškai
  Nesigraudink, kai nemoki žaisti, nieks nekaltas, o kai neturi prie ko prisikabinti - viskas tinka
 45. -1 reputacijos taškai
  Teisėsaugininko neaktyvumas: Taisyklės: 1. Neaktyvumą imti tik tada, kai esate įsitikinęs-(ūsi), kad būsite neaktyvus 2d. Anketos šablonas: 1. Jūsų V_P žaidime: 2. Kiek laiko būsite neaktyvus?
 46. -2 reputacijos taškai
  >The Ballas gaujos narių papeikimo anketa< 1. Tavo V_P žaidime: ... 2. Peikiamo gaujos nario V_P žaidime: ... 3. Kodėl peikiate šį gaujos narį: ... 4. Įkalčiai, įrodymai (tik foto/ss, video, chatlog): ...
 47. -2 reputacijos taškai
  >The Ballas gaujos narių neaktyvumo anketa< 1. Tavo V_P žaidime: ... 2. Tavo rankas gaujoje: ... 3. Tavo pradirbtas laikas gaujoje: ... 4. Kiek maždaug laiko planuoji būti neaktyvus, kada grįžti: ...
 48. -2 reputacijos taškai
  The Ballas gauja yra violetinės spalvos gauja, kurios užduotis serveryje kariauti su kitomis gaujomis, kovoti prieš teisėsauga, vogti mašinas, atlikti okupacijas, grobti žmonės dėl išpirkos, plėšti bankus ir pardavinėti ginklus. Gaujos nariai per diena serveryje turi praleisti bent po valandą arba dalyvauti bent viename veiksme. Vykstant veiksmui galima jungtis į dc arba ts3 arba msg, dėl efektyvesnio susikalbėjimo. The Ballas gaujos vadovai: direktorius yra Polo_Paulius, pavaduotojo nėra. Šiuo metu gaujoje yra 7 nariai. Gaujos narių apranga ir rangai (rangus gali pakelti tik Iron_Fox) >Eilinis. Grobėjas. Kovotojas. < Kuria privaloma visada dėvėti. Gaujos transportą sudaro mašinos Tahoma, sraigtasparniai Maverick ir valtys Jetmax. Gaujos ginkluotė sudaro peilis, parašiutas, deagle pistoletas, ak-47 automatas, spaz pompa, snaiperinis ginklas, Tec9 automatinis pistoletas, heat seeker raketsvaidis. Gaujos /komandos: /r - darbo racija, /gro - pagrobiamas žaidėjas, /vogti - išlaužia mašinos spyna, /isardyti - išardyti automobilį, /aktyvuoti - padedama bomba, /ginklas - paduoti/parduoti ginklus, /dzinute - gaujos vadovų žinutė gaujos nariams.
 49. -2 reputacijos taškai
  >The Ballas gaujos narių treniruotės anketa< 1. Kas vadovavo treniruotei V_P: Polo_Paulius 2. Kiek ir kas dalyvavo treniruotėje: viso 4 nariai, Polo_Paulius, Pubg_Monika, Aries_San ir Audris_Blatata 3. Treniruotės įvertinimas balais nuo 0 iki 10 (rašomas tik bendras sudėtinis): 9 3.1. Treniruotės vadovo įvertinimas, nuo 0 iki 2: 2 3.2. Gaujos narių įvertinimas, nuo 0 iki 2: 2 3.3. Treniruotės užduoties įveikimo įvertinimas, nuo 0 iki 2: 2 3.4. Gaujos narių bendradarbiavimo įvertinimas, nuo 0 iki 2: 1 3.5. Treniruotės laikas, 2 balai = 1 valandos trukmė treniruotės: 1 4. Treniruotės įvykimo įrodymai foto/ss arba video: 5. Pastabos, pastebėjimai po treniruotės ateičiai: Daryti treniruotes su daugiau gaujos nariu. Nevisi mėgsta komandiškai dirbti.
 50. -2 reputacijos taškai
  Įrodymus pateikit nesitarę, ir be to Eligijus_Turbo tu pats sakiai rašyk ppk kai pasakiau duoti 15k išpirką. [14:32:09] {FFFFFF}SA-MP {B9C9BF}0.3.7 {FFFFFF}Started [14:32:12] Connecting to 91.211.247.30:7777... [14:32:14] Connected. Joining the game... [14:32:14] {FFA500}Prisijungė: {0099FF}[7 Polo_Paulius] [14:32:17] Audio stream: http://www.simg.lt/Dainos/8.mp3 [14:32:21] Connected to {B9C9BF}Simg.Lt - Kartu smagiau!!! [14:32:21] [{FF0000}Reakcija{FFFFFF} ]Atsakyk pirmas[ {FF0000}193+28x0{FFFFFF} ] Laimėk iki 2,000 eur ir 100 patirties [14:32:21] Laikas duotas tik 30 sek.! [14:32:21] [ {FF0000}Reakcija{FFFFFF} ]: Mako_Titul [{FF0000}3{FFFFFF}] sek. [181 eur + 54 xp] [ Atsakymas: 193 ] [14:32:22] Sveikas: Atvykęs(us) Polo_Paulius! [14:32:29] Persirengėte Drabužius [14:32:46] SMS: [ 7 Polo_Paulius ]>> [ 17 Eligijus_Turbo ]: [14:32:46] ka tu cia isdarineji? [14:32:46] {FFA500}Prisijungė: {0099FF}[18 Angry_Muslim] [14:32:55] SMS: [ 17 Eligijus_Turbo ]>> [ 7 Polo_Paulius ]: [14:32:55] sr ida sumaisiau su Beno [14:33:01] » Radijas {0285FF}išjungtas [14:33:12] SMS: [ 7 Polo_Paulius ]>> [ 17 Eligijus_Turbo ]: [14:33:12] 15k sumoki arba ppk rasau [14:33:23] Pardavinėk kitiems ginklus rašydamas /ginklas . [14:33:24] SMS: [ 17 Eligijus_Turbo ]>> [ 7 Polo_Paulius ]: [14:33:24] Jezz nu rašyk, pasakiau tau kad sumaišiau ida [14:33:36] SMS: [ 10 Rob_Cohen ]>> [ 7 Polo_Paulius ]: [14:33:36] sveikas [14:33:40] Uždėta [14:35:11] {FFA500}Prisijungė: {0099FF}[20 Giedrelio_Quattro] [14:35:11] [{FF0000} >>>>>>>>>>>>>>> {FFFFFF}]Serverį įkūrė: {FF0000}Iron_Fox{FFFFFF} [{FF0000} <<<<<<<<<<<<<<< {FFFFFF}] [14:35:25] SMS: [ 10 Rob_Cohen ]>> [ 7 Polo_Paulius ]: [14:35:25] sveikas [14:35:37] SMS: [ 10 Rob_Cohen ]>> [ 7 Polo_Paulius ]: [14:35:37] galiu i ballas [14:35:45] <Polo_Paulius> kas yra [14:35:48] <Pubg_Monika> Nieko [14:36:03] Pardavinėk kitiems ginklus rašydamas /ginklas . [14:36:26] [{FF0000}Reakcija{FFFFFF} ]Parašyk pirmas [ {FF0000}2Ae87y5KB{FFFFFF} ] Laimėk iki 2,000 eur ir 100 patirties [14:36:26] Laikas duotas tik 30 sek.! [14:36:34] [ {FF0000}Reakcija{FFFFFF} ]: Kemr_Play [{FF0000}8{FFFFFF}] sek. [1393 eur + 92 xp] [ Atsakymas: 2Ae87y5KB ] [14:36:40] Pardavinėk kitiems ginklus rašydamas /ginklas . [14:36:50] {FF0000}[The Ballas [7 Polo_Paulius]: {FFFF00}puola baze [14:38:02] Pardavinėk kitiems ginklus rašydamas /ginklas . [14:38:02] <Dwayne_Hardwell> Daryk duris [14:39:27] Pardavinėk kitiems ginklus rašydamas /ginklas . [14:41:00] <Eligijus_Turbo> s [14:41:16] Pardavinėk kitiems ginklus rašydamas /ginklas . [14:41:22] <Polo_Paulius> jei tu afk atsijunk [14:41:25] <Polo_Paulius> nes duosiu isp [14:41:25] <Pubg_Monika> Nesu [14:41:29] <Polo_Paulius> tai kovok [14:41:30] {FFA500}Prisijungė: {0099FF}[10 Pasha_Kazakov] [14:41:42] Bomba susprogdino Eligijus_Turbo. [14:41:42] Bomba susprogdino Eligijus_Turbo. [14:42:12] Pardavinėk kitiems ginklus rašydamas /ginklas . [14:42:23] {FFA500}Prisijungė: {0099FF}[10 Pasha_Kazakov] [14:42:48] <Eligijus_Turbo> s [14:42:48] [{FF0000}Reakcija{FFFFFF} ]Atsakyk pirmas [ {FF0000}408+31-25{FFFFFF} ] Laimėk iki 2,000 eur ir 100 patirties [14:42:48] Laikas duotas tik 30 sek.! [14:42:48] Bomba susprogdino Eligijus_Turbo. [14:42:48] Bomba susprogdino Eligijus_Turbo. [14:43:10] Pardavinėk kitiems ginklus rašydamas /ginklas . [14:43:12] [{FF0000}Reakcija{FFFFFF} ] Niekas neatsakė {FF0000}'414' [14:43:32] {FFA500}Prisijungė: {0099FF}[10 Pasha_Kazakov] [14:43:58] Pardavinėk kitiems ginklus rašydamas /ginklas . [14:44:01] {FFA500}Prisijungė: {0099FF}[6 Mako_Titul] [14:44:44] {FFA500}Prisijungė: {0099FF}[20 Jimmy_Vercetti] [14:44:45] [{FF0000}Reakcija{FFFFFF} ]Atsakyk pirmas [ {FF0000}297+49-94{FFFFFF} ] Laimėk iki 2,000 eur ir 100 patirties [14:44:45] Laikas duotas tik 30 sek.! [14:45:09] Pardavinėk kitiems ginklus rašydamas /ginklas . [14:45:13] {FFA500}Prisijungė: {0099FF}[15 Kemr_Play] [14:45:17] [{FF0000}Reakcija{FFFFFF} ] Niekas neatsakė {FF0000}'252' [14:45:47] Pardavinėk kitiems ginklus rašydamas /ginklas .
×
×
 • Create New...

Important Information