Jump to content
Visų naujų užsiregistravusių žaidėjų Vardas_Pavarde forume būtinai turi sutapti su serveriu! (Jokių ženklų, skaičių ir pnš.).

Iron_Fox

Savininkas/Skripteris
 • Pranešimų kiekis

  158
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėtos dienos

  38

Iron_Fox paskutinį kartą lamėjo Geguže 1

Iron_Fox turi daugiausiai reputacijos gavusio turinio!

Reputacija

110 Gera

Apie Iron_Fox

 • Rank'as
  Narys
 • Gimtadienis 1986.07.10

Asmeninė informacija

 • Vardas_Pavardė (samp žaidime)
  Iron_Fox
 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji vieta
  Smalininkai

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

2.108 profilio peržiūros
 1. Iron_Fox

  1.8.6

  Nusimato tada papeikimas darbuotojui nes jis turi pravest saviginos treniruote
 2. Iron_Fox

  1.8.6

  Sveiki senai nebuvo paskelbtas joks atnaujinimas, bet nereiškia, kad jie nedaromi buvo. Pabandysiu aprašyti kokie 1.8.6 versijoje atnaujinimai: 1. Kiek jums žinoma padaryta nauja banko grobimo sistema. Trumpai apie ją" Gaujos narys gavęs direktoriaus sutikimą vyksta į banką susprogdinti seifą. Padėjęs banke bombą jis turi 10 min išlaikyti, kad teisėsauga jo nepaliestų, jei taip atsitinka, kad ši išminuotų grobimas patampa neįvykusiu ir padėjusi gauja netenka pinigų. Tačiau jei ši išlaiko skirta laiką: bomba susprogsta, seifo durys atsidaro ir iškrinta pinigai. Gaujos narys priėjąs spaudžia N raidę ir maišas pinigų jam užsideda ant nugaros. Kai pinigai ant nugaros žaidėjui radare pažymėta raudonu tašku kur šiuos gabent. Atsiranda trukdžių gabenant tai, kad jam pastoti kelią gali ir kita gauja ar teisėsaugos pareigūnai šiems jį nušovus. Nušovus pinigai iškrinta pašautoje vietoje. Jei taip atsitiktų, kad paimtų kita gauja ?? Ši neriziguoja jokiais užstatytais pinigais. O jei pareigūnai jiems beliktų parnešti tik iki savo bazės. Veiksmas vyksta tol kol nepargabenami pinigai iki 10 min. 2. Padidintas kulkų skaičius. 3. Sutvarkytas pelnas. 4. /gro komanda galima atrakinti savo surakintus biciulius, bet turi but tinkamas rangas. 5. /takew panaudojus rašo abiem kas tai padarė. 6. Dm arenoje rodoma statistika. 7. Sutvarkyti rangai. 8. /pbauda sutvarkyta patruliams. 9. Sutvarkytas rangas groove street kraunant cyzus. * 1.8.6 Patobulinimas 1. Teisėsaugai atsijungus saugo ginklus. 2. Tazeris veikia iki 5 metrų nuo žmogaus. 3. Groove Street sutvarkytas pelnas kraunant cigaretes. 4. Padidintas tazerio atstumas 5./ vogtidegalus sumažinta tikimybė gauti star pagal rangą
 3. Nieko nesakau, bet aš prieš 6 metus žėk ką jau sukūriau
 4. Sutvarkytas 48 kodas kai darant pzu jus išmesdavo iš serverio. Sutvarkytas ciklas užbaninimo, kad ieškotų visus atitikmenis. Sutvarkytas anti teleportas užrakintoje mašinoje. Pagerinta floodinimo sistema. 13/12/2018 Pakeista namų neaktyvumo sistema, kuri gražins pinigus ir nedubliuos vartotojų. Pakeista biznio neaktyvumo sistema, kuri gražins pinigus ir nedubliuos vartotojų. Automobilis juda ištaisyta klaida norint atstatyti užstrigusią TP. Orų valanda pasukta 12 val pirmyn. Atnaujinta MYSQL sistema. Toliau bus pildoma.... 02/12/2018 Sujungti du darbai mech ir furistai, kurių pavadinimas patapo Transporto logistika ir kontrolė Žolę ir narkotikus galės paimt gaujos( The Ballas ir Groove...) Gaujiniai tures bendrus ginklus ir juos gales pardavinėti su komanda /ginklas Ginklam pasibaigus gaujos nariai turės juos pasigaminti, o pasigaminimo vietoje gaujos konkuruos dėl šių. Praplėsta mechanikų bazė. Narkotikų pavartojus didės šarvai Žolės pavartojus didės gyvybės. Įdėta ELEGY ant fc kalno 10/12/2018 Sustiprintas AC Transporto priemonę galima užrakinti/atrakinti su raide "N" Sutvarkyti Logistikos krovimo/iškrovimo pikapai. Įdėti posūkiai ant vilkiko priekabos 28/01/2019 Iš KMa zonos ištraukt automobilį kainuos tiek kiek jos atstatymas padalintas iš 10. Dadėti policijai ir armijai gun (sniper, rifle) Sugražytas nrml laikas serverio. 08/02/2018 Teisėsaugos direktorius galės valdyti visą transportą ir duris savo bazėse. 15/02/2019 Logistikos map darbas. Garažai map darbas, vėliau bus sukuoduoti kiekvienam individualiai. Sutvarkytos klaidos pagal pateiktus forume jūsų postus. 07/04/2019 Pridėta galimybė pakelti verslo gaunamą valiutą. Direktoriai gaus daugiau atlyginimo. 01/12/2019 Vogtidegalus neleis jei savininkas automobilio bus kažkur netoliese. Vogti automobilio neleis jei savininkas automobilio bus kažkur netoliese. Sutvarkytos kitos klaidos. 05/01/2020 Algos sistema nuo šiol mokės ir atsijungusiems žaidėjams (tačiau tiems, kurie bus prisijungia ne mažiau kaip prieš dvi dienas).
 5. Man įdomu ką tokiomis apklausomis bandote pasiekti Jūs galvojote čia jau prabalsuosit ir aš sėsiu naują dizainą daryt Nejuokinkit šis dizains nesibugina ir gan veikia sklandžia tad "Shut up and sit down"
 6. Dadedime pistoletą vipams. Ačiū už nuomonę
 7. Kai gaujos narys nušauna saviškį neprisidės darbo procentai. Iš Vip komandos išimti ginklai ir palikta tik lazda apsiginti. Administratoriaus komandoje /mac paliktas tik vienas ginklas AK Kontrikų apyvartoje atsirado nauji ginklai kaip Shotgun ir Deagle, kuriuos galės pardavinėt Parduotuvė ginklų neveiks akroppolyje jei kontrikai bus aktyvūs žaidime. Padaryta prie jailo nuomuojamos mašinos. Permapinta vairavimo mokykla, kad nekristų mašinos. Sutvarkyta komanda /pildyti ,kad nuskaičiuota tiklius litrus iš degalinės. Laukiame toliau map darbų ekstra namų iš Martyno_Canyon
 8. Sveiki žaidėjai ! Serveryje sudarytas eventas, pavadinimu "Advento Kalendorius". San Fiero mieste be jokių užuomenų yra išmėtytos dovanos. Viso jų yra 20. Suradus visas 20 dovanų, jūsų laukia didysis prizas. Bus tokių atvejų, kai dovanos vieta gali kartotis. Nenusimink jei dovana kartosies už tai gausi atlygį. Visiems žaidėjams linkiu kantrybės bei gerų artėjančių švenčių.
 9. Skundas - pareiškimas, prašymas, kuriuo yra skundžiami kieno nors (pvz., valdžios institucijos arba įstaigos, pareigūno) veiksmai arba neveikimas. Anketa privalo atitikti skundo formą ir reikalavimus. Kitokiu atveju skundas bus netenkintas. Bet koks redagavimas, kuris nesutaps su vidine serverio informacija bus laikomas kaip apgaudinėjimas. Skundą padavęs asmuo bus užbanintas 7 dienom. Prieš duodant skundą asmuo privalo pateikti 15 min. išklotinę, kuri yra saugoma: "C:\Users\Fox'as\Documents\GTA San Andreas User Files\SAMP\chatlog.txt". Skilties taisyklės: Temos pavadinimas turi atitikti informaciją, apie ką rašysit t.y. turi būti: Peikiu Admin ar Vip Vardas_Pavardė Turinys negali pažeisti bendrų forumo taisyklių Įrodymai negali būti senesni nei dvi paros arba 48 valandos Nuotraukas kelti per part.lt ir panašias svetaines, vaizdo įrašus per youtube.com. Medžiagą talpinti į aplankalus/.zip/.rar ir daryti atsisiuntimo nuorodas draudžiama. Komentuoti gali tik savininkas, prižiūrėtojas, temos autorius, ir papildomų įrodymų turintys asmenys. Kiti pašaliniai komentatoriai bus baudžiami forumo įspėjimais, bei parašyto turinio pašalinimu. Įrodymai negali būti suklastoti, apkarpyti ar kitaip redaguoti. Tema turi būti sukurta pagal pateiktą anketos šabloną Į papeikimą atsakyti peikiamasis turi 24h. Pasibaigus laikotarpiui papeikimas bus priimtas. Anketos šablono pavyzdys: Jūsų Vardas Pavardė žaidime: Kaltinamojo Vardas Pavardė: Kokios kategorijos (Forumo, paslaugų, direktorių): Data ir laikas kada tai nutiko (reikalinga gavus /mute, /jail): Kuo asmuo nusižengė: Foto nuotrauka įrodanti kaltę: Susirašinėjimas (chatlog.txt/15min) (įkelti tik tada, jeigu tai prisidės prie kaltės įrodymo):
 10. Skundas - pareiškimas, prašymas, kuriuo yra skundžiami kieno nors (pvz., valdžios institucijos arba įstaigos, pareigūno) veiksmai arba neveikimas. Anketa privalo atitikti skundo formą ir reikalavimus. Kitokiu atveju skundas bus netenkintas. Bet koks redagavimas, kuris nesutaps su vidine serverio informacija bus laikomas kaip apgaudinėjimas. Skundą padavęs asmuo bus užbanintas 7 dienom. Prieš duodant skundą asmuo privalo pateikti 15 min. išklotinę, kuri yra saugoma: "C:\Users\Fox'as\Documents\GTA San Andreas User Files\SAMP\chatlog.txt". Skilties taisyklės: Temos pavadinimas turi atitikti informaciją, apie ką rašysit t.y. turi būti: Peikiu Admin ar Vip Vardas_Pavardė Turinys negali pažeisti bendrų forumo taisyklių Įrodymai negali būti senesni nei dvi paros arba 48 valandos Nuotraukas kelti per part.lt ir panašias svetaines, vaizdo įrašus per youtube.com. Medžiagą talpinti į aplankalus/.zip/.rar ir daryti atsisiuntimo nuorodas draudžiama. Komentuoti gali tik savininkas, prižiūrėtojas, temos autorius, ir papildomų įrodymų turintys asmenys. Kiti pašaliniai komentatoriai bus baudžiami forumo įspėjimais, bei parašyto turinio pašalinimu. Įrodymai negali būti suklastoti, apkarpyti ar kitaip redaguoti. Tema turi būti sukurta pagal pateiktą anketos šabloną Į papeikimą atsakyti peikiamasis turi 24h. Pasibaigus laikotarpiui papeikimas bus priimtas. Anketos šablono pavyzdys: Jūsų Vardas Pavardė žaidime: Kaltinamojo Vardas Pavardė: Kokios kategorijos (Admin/Vip): Data ir laikas kada tai nutiko (reikalinga gavus /mute, /jail): Kuo asmuo nusižengė: Foto nuotrauka įrodanti kaltę: Susirašinėjimas (chatlog.txt/15min) (įkelti tik tada, jeigu tai prisidės prie kaltės įrodymo (mute atveju privaloma)):
 11. Skundas - pareiškimas, prašymas, kuriuo yra skundžiami kieno nors (pvz., valdžios institucijos arba įstaigos, pareigūno) veiksmai arba neveikimas. Anketa privalo atitikti skundo formą ir reikalavimus. Kitokiu atveju skundas bus netenkintas. Bet koks redagavimas, kuris nesutaps su vidine serverio informacija bus laikomas kaip apgaudinėjimas. Skundą padavęs asmuo bus užbanintas 7 dienom. Prieš duodant skundą asmuo privalo pateikti 15 min. išklotinę, kuri yra saugoma: "C:\Users\Fox'as\Documents\GTA San Andreas User Files\SAMP\chatlog.txt". Skilties taisyklės: Temos pavadinimas turi atitikti informaciją, apie ką rašysit t.y. turi būti: Peikiu Admin ar Vip Vardas_Pavardė Turinys negali pažeisti bendrų forumo taisyklių Įrodymai negali būti senesni nei dvi paros arba 48 valandos Nuotraukas kelti per part.lt ir panašias svetaines, vaizdo įrašus per youtube.com. Medžiagą talpinti į aplankalus/.zip/.rar ir daryti atsisiuntimo nuorodas draudžiama. Komentuoti gali tik savininkas, prižiūrėtojas, temos autorius, ir papildomų įrodymų turintys asmenys. Kiti pašaliniai komentatoriai bus baudžiami forumo įspėjimais, bei parašyto turinio pašalinimu. Įrodymai negali būti suklastoti, apkarpyti ar kitaip redaguoti. Tema turi būti sukurta pagal pateiktą anketos šabloną Į papeikimą atsakyti peikiamasis turi 24h. Pasibaigus laikotarpiui papeikimas bus priimtas. Anketos šablono pavyzdys: Jūsų Vardas Pavardė žaidime: Kaltinamojo Vardas Pavardė: Kokios kategorijos (direktorius ar pavaduotojas): Data ir laikas kada tai nutiko (reikalinga gavus /mute, /jail): Kuo asmuo nusižengė: Foto nuotrauka įrodanti kaltę: Susirašinėjimas (chatlog.txt/15min) (įkelti tik tada, jeigu tai prisidės prie kaltės įrodymo):
 12. Sveiki šita modifikacija pakeičia standartinius mašinų modelius į hd http://www.gamemodding.net/en/gta-san-andreas/gtasa-packs/gta-sa-other-packs/70681-pak-standartnogo-transporta-v-hd-kachestve.html
×
×
 • Create New...

Important Information