Jump to content
Visų naujų užsiregistravusių žaidėjų Vardas_Pavarde forume būtinai turi sutapti su serveriu! (Jokių ženklų, skaičių ir pnš.).

Aurimas_Quality

Direktorių prižiūrėtojas
 • Pranešimų kiekis

  162
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėtos dienos

  31

Aurimas_Quality paskutinį kartą lamėjo Liepa 22

Aurimas_Quality turi daugiausiai reputacijos gavusio turinio!

Reputacija

332 Puiki

Apie Aurimas_Quality

 • Rank'as
  Spakainelis
 • Gimtadienis 2012.06.15

Asmeninė informacija

 • Vardas_Pavardė (samp žaidime)
  Aurimas_Quality
 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji vieta
  :)

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

 1. Pavaduotojas bus nušalintas ir įtrauktas į juodajį sąrašą. Tema rakinama
 2. Atmesta, gali peržiūrėti forume draudimus už ką buvai blokuotas. Banas jau eina į pabaiga.
 3. Hey, The Ballas direktorius jau čia. Žemiau apie kiekvieną kandidatą. Dwayne_Hardwell - Džiaugiuosi jog užpildei. Anketa visai nebloga, keletas atsakymų tikrai nedžiugino. Tokie kaip "apie tai dabar mažiausiai suku galva" arba "Pirmiausia lauksiu kol bus minimalus žaidėjų skaičius ". Aktyvumas kaip ir pats minėjai, tragiškas. Patirties turi, jei būtų ir pakankamai noro bei aktyvumo, lengvai susitvarkytum su direktoriaus postu, neabėjoju. Tačiau šį kart direktorių perleisiu kitam kandidatui. Domas_Race - Taisyklių neskaitymas. John_Dillinger - Juokutis. Iam_Depressed - "Na ir paskutinis, bet ne prasčiausias" . Benitai, anketa gal ir nesuperinė, tačiau pastaruoju metu teko matyti tave serveryje, kaip aktyvų žaidėją ir tikiuosi tai nesikeis. Vyliuosi, kad neteks gailėtis. Sėkmės ir stiprybės direktoriaujant.
 4. Naujasis logistikos direktorius Evaldas_Extazy. Asmuo iki šiol buvęs logistikos pavaduotojas ir neapleidęs firmos net tokiu neaktyviu laikotarpiu. Taip pat neretai galima matyti Evaldą prisijungusį serveryje. Matomai Evaldo anketa susilaukė daugiausiai palaikymo iš žaidėjų. Kalbant apie kitus kandidatus. Domantas bei Johnas anketą pildė dėl pranešimų skaičiaus tikriausiai, todėl nelabai ir norisi kažką komentuoti. Kalbant apie Audrių, asmuo paskutinėmis dienomis nelabai atsakingai elgėsi su administratoriumi, tas labai pakišo koją. Tvirtų anketų nebuvo.
 5. Papeikimas priimtas, adminas neatsakingai elgiasi su administratoriumi. Turiu papildomai įrodymų. Temą Rakinu.
 6. Taisyklės: Parašius anketą, ją redaguoti per 10 minučių nuo paskelbimo(Būtina paspausti „Rodyti kas redagavo“) Turėti pakankamai xp įsidarbinimui. Paspausti Like ant anketos Atsakymus rašyti Dark Emerald spalva Anketa: Jūsų Vardas_Pavarde žaidime?: Jūsų discord (Username#0000)?: Ar turite mikrofoną ir ar galėsite kalbėti per susirinkimus? Trumpai prisistatykite: Kiek laiko praleidžiate serveryje per dieną?: Papasakokite kas, jūsų nuomone, yra direktorius?: Papasakokite apie jūsų valdymo formą logistikoje?: Kaip ruošiatės surinkti gerą komandą?: Kaip rinksite pavaduotoją?: Papasakokite apie savo patirtį logistikoje (galbūt turėjote kažkokių pasiekimų?):
 7. Taisyklės: Parašius anketą, ją redaguoti per 10 minučių nuo paskelbimo (Būtina paspausti „Rodyti kas redagavo“) Turėti pakankamai xp įsidarbinimui. Paspausti Like ant anketos. Atsakymus rašyti Dark Emerald spalva. Anketa: Jūsų Vardas_Pavarde žaidime?: Jūsų discord (Username#0000)?: Ar turite mikrofoną ir ar galėsite kalbėti per susirinkimus?: Trumpai prisistatykite: Kiek laiko praleidžiate serveryje per dieną?: Papasakokite kas, jūsų nuomone, yra direktorius?: Papasakokite apie jūsų valdymo formą gaujoje?: Kaip ruošiatės surinkti gerą komandą?: Kaip rinksite pavaduotoją?: Papasakokite apie savo patirtį gaujose (galbūt turėjote kažkokių pasiekimų?):
 8. Laukiame @Pubg_Monika įrodymų jog prašė išpirkos
 9. Darbuotoją nubaudė. Dėl laiko termino su direktoriumi pakalbėjau.Tikiuosi nepasikartos. Temą rakinu.
 10. Papeikimas kaip ir priimtas, tačiau direktorius nebus nubaustas įspėjimu kadangi taisyklė iš seno buvo tik žodinė(arba tokios iš vis nebuvo). Ją įrašiau vakar, po konflikto. Su TB direktoriumi bus pakalbėta, jei tai kartosis direktorius bus nubaustas griežčiau.
 11. Laukiam įrodymų iš Clyde, kad Polo_Paulius šaudė į teisėsaugą.
 12. Na štai ir naujasis TB bosas, gal kiek paskubėjau rinkti, tačiau be boso gaujos lyg nebūta... Deivyd_Air – Sveikas Deivydai, iš seniau pamenu jog sugebi susitvarkyti su tokio tipo pareigomis, anketoje įvėlei gal keletą klaidelių, esi stiprus kandidatas, tačiau Paulius labiau pasistengė ir išreiškė savo norą tapti TB bosu anketoje. Polo_Paulius – Pauliau, anketą užpildei nepriekaištingai, parodydamas savo brandą, tuo įrodei jog esi vertas šio direktoriaus. Aktyvumas 4 valandos serveryje, to pilnai užtenka ir tikiu jog tai tiesa, kadangi neretai matau tave serveryje. Patirties į tokias pareigas jau turi, tad tikiuosi nepavesi manęs ir savo būsimos komandos. Sėkmės, turi 24 ramias valandas apsiprasti bei susitvarkyti forumą. Rycz_Dzz – Ričardai, nenoriu įžeisti.. Tačiau dar reikia pasistengti, rašybos klaidų nemažai, lietuviškų raidžių nėra.. Na, sėkmės tobulėjant. Peace.
 13. Labas vakaras, visai nesenai paskelbus atranką į logistikos direktorių sulaukiau keletą kandidatų. Tad trumpai apie jų kandidatūrą žemiau. Edgar_Mvpp – Sveikas Edgarai, sunku kažką ir pakomentuoti, tačiau anketą pildydamas pastangų tikrai neįdėjai, serveryje nesenai išėjai iš logistikos, todėl vis kyla klausimai ar vis tu nori to posto. Pasistenk kitą karta. Kevis_Coff – Sveikas Kevi, anketoje pastebėjau nemažai egoizmo, tikiuosi būdamas direktoriumi apie tai pagalvosi ir su tuo susitvarkysi. Tikiuosi susitvarkysi. Sėkmės. James_Soprano – Labas Ovidijau, anketą pildydamas parodei savo sugebėjimus, buvo įveltas keletas klaidų tačiau visai neblogai užpildyta. Bet serveryje tavo nesutarimai su žaidėjais bei nuotaikų kaitos pakišo koją. Ir darr, Ovidijau, negi cheatint pradėjai? Pasha_Kazakov – be komentarų, džiaugiuosi jog stengiesi, tačiau dar reikia pastangų. Sėkmės kitą kartą.
×
×
 • Create New...

Important Information