Jump to content
Visų naujų užsiregistravusių žaidėjų Vardas_Pavarde forume būtinai turi sutapti su serveriu! (Jokių ženklų, skaičių ir pnš.).

Aurimas_Quality

Narys
 • Pranešimų kiekis

  180
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėtos dienos

  40

Viskas, kas paskelbta vartotojo Aurimas_Quality

 1. Karoč, atmesta, pateikė įrodymus. Tema rakinama.
 2. Trumpa analizė renkant logistikos vadeivą Hugo_Bos - esi bosas bet ne tox koke rejke, pazaisk biski ilgiau serverije ir paziuresim is kokio molio drebtas tu esi. James_Soprano - nejasnas kaskoks. Ignas_Bmw - grazus niknejmas, atrodai neaktivus serverije, niekada taves nemaceu prisijungusio. Benas_Mode - swx, atmesta. Eligijus_Turbo - serverije esi veteranas, aktivumas neapsakomai geras pastaroju metu pralejdi serverije 900 minuciu per diena kas yra tikrai nemazas laikas, taceu pries paskelbent noriu pasakiti ka tu padarei blogai, tj va bsk spalvu neskiri, neskai
 3. Kadangi paprašta argumentuoti. Sveikutis Domantai, malonu, jog esu čia paminėtas. Nelabai manau ar kažką pakeistų tas mūsų grįžimas, kiti žaidėjai nepradėtų žaisti tik dėl mūsų, reikia ne tik mūsų pastangų bet ir Irenijaus, prasidėtų atnaujinimai tai gal ir žmonės kitaip žvelgtų į serverį. Džiugu, kad bandai kažką kažkaip čia gaivint, bet manyčiau jau per vėlu, visiškai prastoj situacijoje serveris. Nei žaidėjų, nei atnaujinimų, nei administracijos nėra praktiškai. Tai nežinau ar verta čia tau kažką stengtis, o jei manai, kad verta tai sėkmės palinkėsiu :D. Šiaip užsukčiau jei šaikos būtų, bet
 4. 1.8.8 gerulis, kažkas pritrenkiančio. Esu jūsų fanas
 5. Pūsk ir būk kaip inv. Naudokis proga kol nepakeitė žolės poveikio.
 6. Prieš, įdėja labai nereikšminga, kuomet eilėje stovi begale kitų įdėjų kurios dar "daromos".
 7. Reikėjo tą agresyvesnę kelt Sveikas, sėkmės projekte. Pafilosofuok?
 8. Už, nes per kaukės akies skylute taikytis reikia...
 9. Prieš.. Tuoj World of warships žaidimo užsinorėsi sampe..
 10. Pavaduotojas bus nušalintas ir įtrauktas į juodajį sąrašą. Tema rakinama
 11. Atmesta, gali peržiūrėti forume draudimus už ką buvai blokuotas. Banas jau eina į pabaiga.
 12. Papeikimas priimtas, adminas neatsakingai elgiasi su administratoriumi. Turiu papildomai įrodymų. Temą Rakinu.
 13. Darbuotoją nubaudė. Dėl laiko termino su direktoriumi pakalbėjau.Tikiuosi nepasikartos. Temą rakinu.
 14. Papeikimas kaip ir priimtas, tačiau direktorius nebus nubaustas įspėjimu kadangi taisyklė iš seno buvo tik žodinė(arba tokios iš vis nebuvo). Ją įrašiau vakar, po konflikto. Su TB direktoriumi bus pakalbėta, jei tai kartosis direktorius bus nubaustas griežčiau.
 15. Laukiam įrodymų iš Clyde, kad Polo_Paulius šaudė į teisėsaugą.
 16. Papeikimas priimtas, direktorius bus nubaustas. @James_Soprano pasikartojus busi įtrauktas į direktorių b-list. Temą rakinu.
 17. 1.8.6 patobulinimas Nuo šiol serveryje administratoriai turintys 2 įspėjimus, galės pagydyti kitus su komanda /heal Serveryje naujokai norintys turėti ginklus prieš tai privalės gauti ginklų licenciją iš teisėsaugos. Gaujų zonose žaidėjai negaus starų už nužudymą. Sutvarkytas praleistas laikas serveryje. Prižiūrėtojams uždėtas imunitetas.
×
×
 • Create New...

Important Information