Jump to content
Visų naujų užsiregistravusių žaidėjų Vardas_Pavarde forume būtinai turi sutapti su serveriu! (Jokių ženklų, skaičių ir pnš.).

Dwayne_Karma

Narys
 • Pranešimų kiekis

  190
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėtos dienos

  33

Viskas, kas paskelbta vartotojo Dwayne_Karma

 1. Tai kad ten atnaujinimai tokie kur darbo 5min :DDD padidintos algos, ideta elegy masina ant fc kalno. Galetu atsirast kazkas naujo, darbai nauji arba ka nors prie grobimu padirbt. Tikrai pilna galima padaryti, tik reikia kad kazkas darytu
 2. Draugiškai primenu, kada buvo paskutinis neįtikėtinas atnaujinimas!!!!!!!
 3. bbz ledovas bicas, vertas logistikos direktoriaus tikrai
 4. Dwayne_Karma 18. Gali iskart i banko saskaita pinigus
 5. nu prisipazinkit kas ziurejo jo video iki galo:DDDD jeigu ziurejot tai sveikinu savo gyvenimo 5minutes tiesiog praleidote ziuredami i nieka ?
 6. nu *Myliu SIMG* galėjai ir geresnių išrinkt;d pusę net ne avatarai o parašai?
 7. Kokiais būdais tu 3 mėn siekei direktoriaus galiu paklausti?
 8. Dėl pinigų tai sutinku kad visi prašo. Bet dėl tų susišaudymų tai ką žinau ar čia didelė problema, visi mėgsta pašaudyt juk ?
 9. Aš už Katuką. Kadangi matau kad jinai yra motyvuota ir pasiruošus atlikti savo darbą 100procentų. Beje labai draugiška ;3
 10. Beleka Vycka užsirovei ant marozo perlauš :Dddddd
 11. ;DDDDDDDDDDDDDDDDD Pasakysi ir padarys. Nei vienam projekte taip nėra ateis laikas bus ir naujas dizainas. O kuo šitas blogas tai nežinau, ir sulietuvintas ir nesibugina tik avatarus galėtu didesnius leisti ir tiek o šiaip puikus dizainas.
 12. Anketa Jūsų V_P: Dwayne_Karma Prieš tai statyta suma: 500k kiek matau Jūsų statoma suma: 600k , paehali
 13. Jūsų V_P žaidime: Dwayne_Karma Ar esate įsitikinęs-usi, kad galėsite dalyvauti?: Yoo
 14. Uuu ye nais. Ačiū už atnaujinimus, kokia proga Markai čia rašai atnaujinimą? xdd
 15. Jūsų V_P žaidime: Dwayne_Karma Ar esate įsitikinęs-usi, kad galėsite dalyvauti?: Joa
 16. Vaa, jau matosi kad stengeisi. Gražūs darbai!
 17. Iš YouTube pamokos padaryta lol. Bet giriu už tai kad stengiesi bent)
 18. Visa komanda nuo maziausiu pareigu iki auksciausiu, yra atrinkti rimti zmones suprantantys savo pareigas gebantys jas atlikti. Nepaimti siaip sau del skaiciaus. Tad negalima nei vieno komandos nario isskirti,nes kiekvienas atlieka savo pareigas.
 19. Didžiausia bėda naujajame direktorių prižiūrėtojuje, kad amžiaus cenzas yra.. Pasakysiu atvirai, kartais tie 12mečiai viską puikiau padaro nei tas 18metis. Yra va tokių žmonių kaip Dwayne_Hardwell, Alex_Frost kurie neturi 15 bet galėčiau pasakyt kad jie tiesiog puikiai su pareigomis susitvarko kaip tokių metų. O ir serveryje juk pas mus nežaidžia vien tik 15mečiai, yra ir mažesnių kurie nori pasiekti bet dėl amžiaus cenzo negali. Siūlyčiau nevaržyti jų ir padaryti atranką atvirą visiem. Peace.
×
×
 • Create New...

Important Information