Jump to content

Jimmy_Vercetti

The Ballas direktorius
 • Pranešimų kiekis

  120
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėtos dienos

  38

Jimmy_Vercetti paskutinį kartą lamėjo Sausis 3

Jimmy_Vercetti turi daugiausiai reputacijos gavusio turinio!

Reputacija

393 Puiki

Apie Jimmy_Vercetti

 • Rank'as
  y
 • Gimtadienis 2000.06.12

Asmeninė informacija

 • Vardas_Pavardė (samp žaidime)
  Jimmy_Vercetti
 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji vieta
  Amsterdam

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

3.967 profilio peržiūros
 1. Nu visi taip sakot, lyg žmonių skaičius priklauso tik nuo eventų ir veiklos serveryje. Jus spaudžiat prižiūrėtojus, kad jie nieko nedaro serveryje ir dėl jų nėra žmonių.. Bet gi tai labai didelė klaida, ne prižiūrėtojų problema, kad serveryje nėra žmonių, pažiūrėkit į kitus serverius, ten žmones patys renkasi, nes jie atranda veiklos pačiame serveryje, jie ateina į serverį, kad ir ten būna po 2-3 žmones nes jie ŽINO, kad turės ką veikt ir yra motyvuoti užsidirbt virtualių serverio pinigų, žinodami, kad tai leis jiems kažką pasiekt ir tapti geresniais už kitus. Šito čia nėra. Šitas serveris sukūrė blogą žvilgsnį į prižiūrėtojų darbą, jo darbas baigiasi ten, kad jis turi prižiūrėti administratorius ir direktorius. Jie gali padaryti kokį WOW eventą kartą per mėnesį kuris turės milžiniškus prizus ir viskas, to užteks, gali išvis nedaryti, čia ne jų pareigos. Tai čia nėra prižiūrėtojų jokios kaltės. Jus tikrai bandot motyvuot ne tuos žmones kibti prie darbo, oj ne tuos Serveryje turi atsirasti naujovių, naujų sistemų, naujų galimybių, tada net kaikurie senbuviai, kurie čia buvo prieš porą metų gaus motyvacijos grįžti į serverį ir viską išbandyti, naujokai tuo labiau turės daugiau intereso prisijungti į serverį. Dabar mes matom 2015 metus nuo kurių mažai serveryje kažkas pasikeitė, tik naujos taisykles, geresnė apsauga nuo čyterių, sutvarkytos klaidos. O idėjų tikrai yra prirašyta daug, kaikuriuos tikrai yra vertos dėmesio ir įgyvendinamos per 1-2 valandas kodavimo.
 2. 1. Jūsų V_P projekte - Jimmy_Vercetti 2. Ar tikrai dalyvausite - Taip 3. Ar galėsite naudotis Discord ? - Taip
 3. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Jimmy_Vercetti. 2. Kur yra klaida (serveryje/forume/teamspeak): Serveryje čj. 3. Kokia tai klaida, jos aprašymas: Verslas dingo, bet nedingo. 4. Įrodymai:
 4. Dėl monotoniškumo serveryje irgi viskas praranda įdomumą, bet kažkaip administraciją į tai nežiūri
 5. Priprask prie tokio serverio koks jis dabar yra, kas žino tas supras. (Jimiux) Už.
 6. Tai, kad ne tavo rasytas blogas, kitame projekte jau nuo Liepos 10 yra paskelbtas ? Tai kai kopini klaidas bent istaisyk, kad nebutu jau tokios copy paste palevos ?
 7. Pirmą kart girdžiu žinok apie šitus tai nieko pasiūlyt negaliu xd
 8. Labai čia įdomiai gaunasi, net prajuokina tokia ironija ? Yra dainuojama apie žolę, narkotikus, kalėjimus, alkoholį, banditus, o dainos žinot kur groja? Pas 12-13m vaikus sampe, bėgant nuo mentų iš kurių gal daugiau negu 40 procentai nesupranta rusų kalbos ir tiesiog galvoja "omg koks afigienas beat'as ir žodžiai tikrai turintis prasmės" xd
 9. Geras blog'as, man patiko, palaikinsiu. With best regards - Jimmy.
 10. Ką aš katik peržiūrėjau? AAA?
 11. omgg aciux uz tokia afigiena nuomonee :3 galvojau turesi ka nors negatyvaus apie mn parasyt, bet cia pasirodo viskas ciki puki ?
×
×
 • Create New...

Important Information