Jump to content

Jimmy_Vercetti

The Ballas direktorius
 • Pranešimų kiekis

  118
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėtos dienos

  36

Jimmy_Vercetti paskutinį kartą lamėjo Lapkritis 26

Jimmy_Vercetti turi daugiausiai reputacijos gavusio turinio!

Reputacija

388 Puiki

Apie Jimmy_Vercetti

 • Rank'as
  y
 • Gimtadienis 2000.06.12

Asmeninė informacija

 • Vardas_Pavardė (samp žaidime)
  Jimmy_Vercetti
 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji vieta
  Amsterdam

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

3.875 profilio peržiūros
 1. 1. Jūsų V_P projekte - Jimmy_Vercetti 2. Ar tikrai dalyvausite - Taip 3. Ar galėsite naudotis Discord ? - Taip
 2. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Jimmy_Vercetti. 2. Kur yra klaida (serveryje/forume/teamspeak): Serveryje čj. 3. Kokia tai klaida, jos aprašymas: Verslas dingo, bet nedingo. 4. Įrodymai:
 3. Dėl monotoniškumo serveryje irgi viskas praranda įdomumą, bet kažkaip administraciją į tai nežiūri
 4. Priprask prie tokio serverio koks jis dabar yra, kas žino tas supras. (Jimiux) Už.
 5. Vistiek kopintas durniau tu -.-
 6. Tai, kad ne tavo rasytas blogas, kitame projekte jau nuo Liepos 10 yra paskelbtas ? Tai kai kopini klaidas bent istaisyk, kad nebutu jau tokios copy paste palevos ?
 7. Pirmą kart girdžiu žinok apie šitus tai nieko pasiūlyt negaliu xd
 8. Labai čia įdomiai gaunasi, net prajuokina tokia ironija ? Yra dainuojama apie žolę, narkotikus, kalėjimus, alkoholį, banditus, o dainos žinot kur groja? Pas 12-13m vaikus sampe, bėgant nuo mentų iš kurių gal daugiau negu 40 procentai nesupranta rusų kalbos ir tiesiog galvoja "omg koks afigienas beat'as ir žodžiai tikrai turintis prasmės" xd
 9. Geras blog'as, man patiko, palaikinsiu. With best regards - Jimmy.
 10. Ką aš katik peržiūrėjau? AAA?
 11. omgg aciux uz tokia afigiena nuomonee :3 galvojau turesi ka nors negatyvaus apie mn parasyt, bet cia pasirodo viskas ciki puki ?
 12. Žinokit, aš nieko prieš idėjas neturiu, LABAI DAUG GERŲ IDĖJŲ yra parašyta čia ir kol kas nei viena iš jų neįgyvendinta, palaukit kol pradės nuo pradžios/priimtų/perduotų idėjų įgyvendinimo tai tada rašykit naujas ir sau laiką sutaupysit ir Irono darbais neapkrausit, nes dabar tikrai neverta ? O apie šią idėja tai jo, tikrai yra įdomi turinti dideles perspektyvas kuri pridėtų veiksmo tiek teisėsaugai tiek gaujiniams ir jeigu būtų įgyvendinta tai tikrai būtų naujiena SAMP pasaulyje, nes nesu matęs (kam yra matyta tas mldc )
 13. Nerealistiška, + dėl samp serverio leisti skaityti savo kompo atmintį, procesus ir t.t tikrai neverta ?. Yra anticheat'ai kurie tikrina CLEO folderį, bet yra ir čytų kurie slėpia jūsų čytus RAM atmintyje, tai nesurasit nekaip ? Krč, nuo čytukų niekur nedingsit :3 Bei jeigu dirbti prie šito anticheat'o tai viską galima patobulinti, kiti serverai panašius anticheat turi ir sklandžiai viskas veikia ir čytų ne taip daug ir yra.. Tai krč reikia įdėti darbo ir viskas, o čia nelabai ir laiko turi tai gerai koks dabar yra ir viskas ?
×
×
 • Create New...

Important Information