Jump to content

Jimmy_Vercetti

The Ballas direktorius
 • Pranešimų kiekis

  120
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėtos dienos

  38

Viskas, kas paskelbta vartotojo Jimmy_Vercetti

 1. Nu visi taip sakot, lyg žmonių skaičius priklauso tik nuo eventų ir veiklos serveryje. Jus spaudžiat prižiūrėtojus, kad jie nieko nedaro serveryje ir dėl jų nėra žmonių.. Bet gi tai labai didelė klaida, ne prižiūrėtojų problema, kad serveryje nėra žmonių, pažiūrėkit į kitus serverius, ten žmones patys renkasi, nes jie atranda veiklos pačiame serveryje, jie ateina į serverį, kad ir ten būna po 2-3 žmones nes jie ŽINO, kad turės ką veikt ir yra motyvuoti užsidirbt virtualių serverio pinigų, žinodami, kad tai leis jiems kažką pasiekt ir tapti geresniais už kitus. Šito čia nėra. Šitas serveris sukūrė blogą žvilgsnį į prižiūrėtojų darbą, jo darbas baigiasi ten, kad jis turi prižiūrėti administratorius ir direktorius. Jie gali padaryti kokį WOW eventą kartą per mėnesį kuris turės milžiniškus prizus ir viskas, to užteks, gali išvis nedaryti, čia ne jų pareigos. Tai čia nėra prižiūrėtojų jokios kaltės. Jus tikrai bandot motyvuot ne tuos žmones kibti prie darbo, oj ne tuos Serveryje turi atsirasti naujovių, naujų sistemų, naujų galimybių, tada net kaikurie senbuviai, kurie čia buvo prieš porą metų gaus motyvacijos grįžti į serverį ir viską išbandyti, naujokai tuo labiau turės daugiau intereso prisijungti į serverį. Dabar mes matom 2015 metus nuo kurių mažai serveryje kažkas pasikeitė, tik naujos taisykles, geresnė apsauga nuo čyterių, sutvarkytos klaidos. O idėjų tikrai yra prirašyta daug, kaikuriuos tikrai yra vertos dėmesio ir įgyvendinamos per 1-2 valandas kodavimo.
 2. 1. Jūsų V_P projekte - Jimmy_Vercetti 2. Ar tikrai dalyvausite - Taip 3. Ar galėsite naudotis Discord ? - Taip
 3. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Jimmy_Vercetti. 2. Kur yra klaida (serveryje/forume/teamspeak): Serveryje čj. 3. Kokia tai klaida, jos aprašymas: Verslas dingo, bet nedingo. 4. Įrodymai:
 4. Dėl monotoniškumo serveryje irgi viskas praranda įdomumą, bet kažkaip administraciją į tai nežiūri
 5. Priprask prie tokio serverio koks jis dabar yra, kas žino tas supras. (Jimiux) Už.
 6. Tai, kad ne tavo rasytas blogas, kitame projekte jau nuo Liepos 10 yra paskelbtas ? Tai kai kopini klaidas bent istaisyk, kad nebutu jau tokios copy paste palevos ?
 7. Pirmą kart girdžiu žinok apie šitus tai nieko pasiūlyt negaliu xd
 8. Labai čia įdomiai gaunasi, net prajuokina tokia ironija ? Yra dainuojama apie žolę, narkotikus, kalėjimus, alkoholį, banditus, o dainos žinot kur groja? Pas 12-13m vaikus sampe, bėgant nuo mentų iš kurių gal daugiau negu 40 procentai nesupranta rusų kalbos ir tiesiog galvoja "omg koks afigienas beat'as ir žodžiai tikrai turintis prasmės" xd
 9. Geras blog'as, man patiko, palaikinsiu. With best regards - Jimmy.
 10. Ką aš katik peržiūrėjau? AAA?
 11. omgg aciux uz tokia afigiena nuomonee :3 galvojau turesi ka nors negatyvaus apie mn parasyt, bet cia pasirodo viskas ciki puki ?
 12. Žinokit, aš nieko prieš idėjas neturiu, LABAI DAUG GERŲ IDĖJŲ yra parašyta čia ir kol kas nei viena iš jų neįgyvendinta, palaukit kol pradės nuo pradžios/priimtų/perduotų idėjų įgyvendinimo tai tada rašykit naujas ir sau laiką sutaupysit ir Irono darbais neapkrausit, nes dabar tikrai neverta ? O apie šią idėja tai jo, tikrai yra įdomi turinti dideles perspektyvas kuri pridėtų veiksmo tiek teisėsaugai tiek gaujiniams ir jeigu būtų įgyvendinta tai tikrai būtų naujiena SAMP pasaulyje, nes nesu matęs (kam yra matyta tas mldc )
 13. Nerealistiška, + dėl samp serverio leisti skaityti savo kompo atmintį, procesus ir t.t tikrai neverta ?. Yra anticheat'ai kurie tikrina CLEO folderį, bet yra ir čytų kurie slėpia jūsų čytus RAM atmintyje, tai nesurasit nekaip ? Krč, nuo čytukų niekur nedingsit :3 Bei jeigu dirbti prie šito anticheat'o tai viską galima patobulinti, kiti serverai panašius anticheat turi ir sklandžiai viskas veikia ir čytų ne taip daug ir yra.. Tai krč reikia įdėti darbo ir viskas, o čia nelabai ir laiko turi tai gerai koks dabar yra ir viskas ?
 14. Tai kaip suprantu jau pasidavei? ?
 15. Pas draugą taip pat, prisijungia prie savo acc o prijungia prie Paul_King, wtf xd
 16. Apie ką mes šnekam? Tam yra mašinų parduotuvė kur gali normalią mašiną nusirpirkt kuri bus greitesnė už tą NRG ir ramiai pabėgt nes technikos niekas nenaudoja gaudant (labai retai), tam yra ir pas jus kolegos kurį galite pasodinti, kad šaudytų ir galėtų /gro tam tikru metu, tai jis va ir padės, kad jūsų nepagautų, visada galite kreiptis į raciją ir paprašyti pagalbos, daugiau su kolegomis bendraukit ir pabėgsit bė problemų neatsižvelgiant į tai su kuo teisėsauga gaudo, kokios problemos? ?. Tai aš nematau jokių problemų dėl to NRG.
 17. "Ir taip krašto apsauga turi tos technikos Hydra hunteri patriot", kai tik pradeda naudoti tas technikas iškart parskrenda komentarai: "Negalima technikos, nenaudokit, ppk bla bla bla". Ir pusė serverio laksto su infernusais ir bulletais tai su patriot'u siūlai gaudyt? xd Nevisada yra kriminalistų ir policininkų serveryje tai nea, negalima taip :<
 18. Jeigu prieš blokuojant žmogų atsižvelgtų tik į vieną žinutę ir nuotrauką, tai jau galima būtų blokuoti pusė serverio už čytus, kažin apie ką jie ten kalbėjo. ?
 19. Nu šitie kateriai šokinėja truputi jeigu greitai važiuoji, tai nematau čia jokių čytų.. -.- Būtų vaizdo įrašas tai galima būtų padiskutuoti ? Atmesta.
 20. Nu nemeluoja gi žmogus.. Duosit jus limoną kitam ir dings irgi gi rašysit ir nesakykit, kad tylėsit xdd. O čia ne senbuvis tai jam šita suma nėra maža. ? O dėl problemos tai jo, ji egzistuoja, gal atsiranda labai retai tai nebuvo dėl to pastebėta, bet, kad ji yra tai faktas, o gal ir sutapimas. Bet yra šansas, kad jūsų pinigai irgi netyčia galės dingti ?
 21. Nu nepadaryss gii, zmoneeeeees, fajna, kad nepasiduodat ;')
×
×
 • Create New...

Important Information