Jump to content

Jimmy_Vercetti

Narys
 • Pranešimų kiekis

  115
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėtos dienos

  34

Viskas, kas paskelbta vartotojo Jimmy_Vercetti

 1. Dėl monotoniškumo serveryje irgi viskas praranda įdomumą, bet kažkaip administraciją į tai nežiūri
 2. Priprask prie tokio serverio koks jis dabar yra, kas žino tas supras. (Jimiux) Už.
 3. Vistiek kopintas durniau tu -.-
 4. Tai, kad ne tavo rasytas blogas, kitame projekte jau nuo Liepos 10 yra paskelbtas ? Tai kai kopini klaidas bent istaisyk, kad nebutu jau tokios copy paste palevos ?
 5. Pirmą kart girdžiu žinok apie šitus tai nieko pasiūlyt negaliu xd
 6. Labai čia įdomiai gaunasi, net prajuokina tokia ironija ? Yra dainuojama apie žolę, narkotikus, kalėjimus, alkoholį, banditus, o dainos žinot kur groja? Pas 12-13m vaikus sampe, bėgant nuo mentų iš kurių gal daugiau negu 40 procentai nesupranta rusų kalbos ir tiesiog galvoja "omg koks afigienas beat'as ir žodžiai tikrai turintis prasmės" xd
 7. Geras blog'as, man patiko, palaikinsiu. With best regards - Jimmy.
 8. Ką aš katik peržiūrėjau? AAA?
 9. omgg aciux uz tokia afigiena nuomonee :3 galvojau turesi ka nors negatyvaus apie mn parasyt, bet cia pasirodo viskas ciki puki ?
 10. Žinokit, aš nieko prieš idėjas neturiu, LABAI DAUG GERŲ IDĖJŲ yra parašyta čia ir kol kas nei viena iš jų neįgyvendinta, palaukit kol pradės nuo pradžios/priimtų/perduotų idėjų įgyvendinimo tai tada rašykit naujas ir sau laiką sutaupysit ir Irono darbais neapkrausit, nes dabar tikrai neverta ? O apie šią idėja tai jo, tikrai yra įdomi turinti dideles perspektyvas kuri pridėtų veiksmo tiek teisėsaugai tiek gaujiniams ir jeigu būtų įgyvendinta tai tikrai būtų naujiena SAMP pasaulyje, nes nesu matęs (kam yra matyta tas mldc )
 11. Nerealistiška, + dėl samp serverio leisti skaityti savo kompo atmintį, procesus ir t.t tikrai neverta ?. Yra anticheat'ai kurie tikrina CLEO folderį, bet yra ir čytų kurie slėpia jūsų čytus RAM atmintyje, tai nesurasit nekaip ? Krč, nuo čytukų niekur nedingsit :3 Bei jeigu dirbti prie šito anticheat'o tai viską galima patobulinti, kiti serverai panašius anticheat turi ir sklandžiai viskas veikia ir čytų ne taip daug ir yra.. Tai krč reikia įdėti darbo ir viskas, o čia nelabai ir laiko turi tai gerai koks dabar yra ir viskas ?
 12. Tai kaip suprantu jau pasidavei? ?
 13. Pas draugą taip pat, prisijungia prie savo acc o prijungia prie Paul_King, wtf xd
 14. Apie ką mes šnekam? Tam yra mašinų parduotuvė kur gali normalią mašiną nusirpirkt kuri bus greitesnė už tą NRG ir ramiai pabėgt nes technikos niekas nenaudoja gaudant (labai retai), tam yra ir pas jus kolegos kurį galite pasodinti, kad šaudytų ir galėtų /gro tam tikru metu, tai jis va ir padės, kad jūsų nepagautų, visada galite kreiptis į raciją ir paprašyti pagalbos, daugiau su kolegomis bendraukit ir pabėgsit bė problemų neatsižvelgiant į tai su kuo teisėsauga gaudo, kokios problemos? ?. Tai aš nematau jokių problemų dėl to NRG.
 15. "Ir taip krašto apsauga turi tos technikos Hydra hunteri patriot", kai tik pradeda naudoti tas technikas iškart parskrenda komentarai: "Negalima technikos, nenaudokit, ppk bla bla bla". Ir pusė serverio laksto su infernusais ir bulletais tai su patriot'u siūlai gaudyt? xd Nevisada yra kriminalistų ir policininkų serveryje tai nea, negalima taip :<
 16. Jeigu prieš blokuojant žmogų atsižvelgtų tik į vieną žinutę ir nuotrauką, tai jau galima būtų blokuoti pusė serverio už čytus, kažin apie ką jie ten kalbėjo. ?
 17. Nu šitie kateriai šokinėja truputi jeigu greitai važiuoji, tai nematau čia jokių čytų.. -.- Būtų vaizdo įrašas tai galima būtų padiskutuoti ? Atmesta.
 18. Nu nemeluoja gi žmogus.. Duosit jus limoną kitam ir dings irgi gi rašysit ir nesakykit, kad tylėsit xdd. O čia ne senbuvis tai jam šita suma nėra maža. ? O dėl problemos tai jo, ji egzistuoja, gal atsiranda labai retai tai nebuvo dėl to pastebėta, bet, kad ji yra tai faktas, o gal ir sutapimas. Bet yra šansas, kad jūsų pinigai irgi netyčia galės dingti ?
 19. Nu nepadaryss gii, zmoneeeeees, fajna, kad nepasiduodat ;')
 20. Padarykit, kad kioske prie wang cars butu galima nusipirkt ir viskas, nebebus jokiu problemu ?
 21. Visam serveriui tai ne, gal tiems kurie šalia yra.. Bet nafik to reikia, čia jeigu ir dalina pinigus tai tik jeigu leavina xdd
 22. Nu ppc jus afigienai ten gyvenat xd
 23. Gi taip ir naudoja kai gaujinių yra 2 daugiau už tssg, jeigu manai, kad taip nėra rašyk papeikimą su įrodymais tai yra /kviesti, /kolegos, ir kaip naudoja techniką.. Direktorius ir darbuotojas gaus įspejimus.. xd
×
×
 • Create New...

Important Information