Jump to content
Visų naujų užsiregistravusių žaidėjų Vardas_Pavarde forume būtinai turi sutapti su serveriu! (Jokių ženklų, skaičių ir pnš.).

Clean_Master

Narys
 • Pranešimų kiekis

  50
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėtos dienos

  20

Clean_Master paskutinį kartą lamėjo Birželis 18 2018

Clean_Master turi daugiausiai reputacijos gavusio turinio!

Reputacija

156 Gera

Apie Clean_Master

 • Rank'as
  Mr. Clean
 • Gimtadienis 2002.02.08

Asmeninė informacija

 • Vardas_Pavardė (samp žaidime)
  Nojus
 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji vieta
  Papilė

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

1.990 profilio peržiūros
 1. Discover! Create! Innovate! Ar kiekvienas iš mūsų gauname tokius pasiūlymus, kaip dalyvauti tarptautiniame projekte su svečiais iš užsienio? Manau, kad tikrai ne. O štai aštuoniems moksleiviams iš Papilės nusišypsojo sėkmė. Gruodžio 1 – 8 dienomis mes turėjome nuostabią galimybę sudalyvauti projekte „Discover! Create! Innovate!“, kuris skatina jaunimą domėtis verslu. Visą savaitę gyvenome su kitais dalyviais iš Ukrainos, Lenkijos ir Rumunijos, dalinomės savo idėjomis, bendravome ne tik gimtąja, bet ir anglų kalba, sėmėmės neatrastų dalykų. Projektas vyko Mažeikiuose, „Palma“ viešbutyje. Šios kelionės labai laukėme. Sėdėjom mokykloje iki vėlumos, ruošėmės, darėm užduotus namų darbus. Ankstų gruodžio pirmosios rytą susitikome traukinių stotyje, nešini lagaminais ir lydimi jaudulio. Jaudulys dingo vos viešbutyje įžengėme į savo kambarius. Nekantravome su visais susipažinti, tačiau ne kiekvienas buvo toks drąsus. Praėjus pirmam vakarui, supratome, kad mūsų laukia neįprasta savaitė, kupina naujovių, verslo idėjų bei smagių užsiėmimų. Nuotaiką pakėlė kelionė į Palangą, Klaipėdą, Telšius. Siaučiantis vėjai nesutrukdė aplankyti Baltijos jūros, o kai kas spėjo ir įlįsti į ledinį jūros vandenį. Telšiuose turėjome progą susipažinti su verslininke, kuri namuose kepa šakočius. Nepraleidome progos pasivaikščioti ir po miestą. Po smagių pasisėdėjimų ir pasišnekučiavimų reikia pulti prie darbų. Pirmasis mūsų darbas – tai kiekvieną vakarą, pagal gautą temą, sukurti filmuką ir pasidalinti juo socialiniuose tinkluose su savo draugais. Taip pat turėjome galimybę sukurti savo verslo idėją. Pasiskirstę į grupes, kiekviena komanda privalėjo sukurti verslo planą, logotipą ir jį pristatyti. Teko išlaisvinti ne tik savo vaizduotę, bet ir nugalėti savus principus bei kilusius nesutarimus. Kiekvienos komandos verslo idėja buvo nuostabi: nuo ekologiškos kavinukės iki gyvūnų viešbučio. Manau, kad kiekvienas pritartų, jog darbas komandose – tai pati puikiausia patirtis ir galimybė suprasti, kad kiekvienas komandos narys yra unikalus ir ypatingas, o įgyta patirtis išliks ilgam. Ne paslaptis, kad sunkiausia atsisveikinti su tais, kurie per trumpą laiką tampa tokie artimi. Netrūko ašarų, ilgų apsikabinimų ir dėkojimų už galimybę susipažinti. Visi norime padėkoti šios stovyklos organizatorėms Jūratei Gineitienei, Gabrielei Gineitytei ir Sandrai Galdikaitei. Taip pat nuoširdžiai dėkojame Kristinai Dorofėjienei, kuri paskatino mus vykti į šią nuostabią stovyklą. Kiekvienas žmogus šiame projekte buvo nuostabus. Mes tikimės, kad ši stovykla, mums buvo ne paskutinė ir čia sutikti žmonės, kurie tapo mums kaip šeimos nariai, turės galimybę mus aplankyti, o ką gali žinoti, gal mes juos aplankysime greičiau?! NUOTRAUKOS: https://photos.app.goo.gl/O34dLSclYsTBUlOR2
 2. KONKURSAS STABDOMAS! Labai AČIŪ VISIEMS, kad bent šiek tiek prisidėjote prie mano jaunesniojo broliuko laimės (Laimėtas prizas: SPAUSK ČIA), tad kaip ir žadėjau, vienam laimingajam atiteks VIENAS MILIJONAS serverio valiutos! Nugalėtojas buvo renkamas RANDOM.ORG puslapio pagalba iš penkiolikos dalyvavusių. Gaila, bet šiuo metu neturėjau galimybės nufilmuoti viso proceso, BET garantuoju, kad nugalėtojas buvo išrinktas iš pirmo karto. Tai gi laimingasis šiandienos *numeris yra 14, kurio savininkas yra Ltu_Justas! Sveikinimai! Justui prizas bus įteiktas per failus, ir savo laimėtą milijoną galės leisti kur tik norės iš kart, kai serveris pradės veikti.
 3. KONKURSAS! SPAUSK LIKE IR LAIMĖK MILIJONĄ SERVERIO VALIUTOS! JUMS TIK REIKIA: - Turėti Facebook paskyrą - Paspausti LIKE mygtuką ant nuotraukos nuorodoje - Užpildyti anketą esančią žemiau - Tikėti, kad MES laimėsim! - Laukti Liepos 15 dienos, kai bus paskelbtas nugalėtojas ------------------ NUORODA Į NUOTRAUKĄ: https://goo.gl/e28s2X JEI NENORITE VIEŠAI PATEIKTI SAVO FACEBOOK, TAI GALITE PADARYTI PRANEŠĘ MAN ASMENINE ŽINUTE ------------------ ANKETA: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Jūsų Vardas Pavardė faceboke: Ar paspaudėte LIKE mygtuką ant nuotraukos: Paskutinis pasisakymas:
 4. Dėkoju, vieną pasivogsiu iš kolekcijos
 5. ----------------------------------------------------------- WipeOut - kas tai? Tai žaidimas, kurio metu reikia įveikti visas kliūtis greičiau už savo priešininką. Greičiausiai įveikęs visas kliūtis - laimi! Ar žaidimas SIMG.LT projekte turi specifines taisykles? Taip, turi. Pvž.: dalyvis turi 3 kartus bandyti pereiti vieną kliūtį, jei jam nepavyksta iš pirmo karto to atlikti. Nepavykus per leistus papildomus bandymus prie praėjusio laiko yra pridedama 20 sekundžių ir dalyvis tęsia žaidimą toliau, pereidamas prie sekančios kliūties. Prie durų kliūties negalima priėjus patikrinti, kurios yra saugios. Reikia bėgti nesustojus pro jas. Už šios taisyklės pažeidimą - diskvalifikavimas. Kiek bus prizinių vietų, kokie tai prizai bei kas galės dalyvauti? Prizinė vieta bus tik VIENA, tad pasistengti verta. Pirmos vietos nugalėtojas laimės 4000 taškų, 2,5mln serverio valiutos, teises, ir aukščiausią rangą (jei dirbs darbą su pakvietimu). Kiti renginio dalyviai taip pat nebus pamiršti: jie viso renginio metu gaus dovanų nuo serverio administracijos. Dalyvauti galės visi serverio žaidėjai. Kada vyks renginys? Renginys prasidės 2017-05-20 (š.m. gegužės 20d., šeštadienis) 19:00 ir tęsis kelias valandas. Kodėl bus verta dalyvauti? Verta ne tik dėl prizų, bet ir dėl linksmo vakaro praleidimo, kurio metu teamspeak'e viešai vyks renginio vedimas su komentavimu, filmavimai bei užsiėmimai su žiūrovais. Kas yra renginio organizatoriai bei rėmėjai? Pagrindinė serverio administracija t.y. Iron_Fox, Clean_Master, Aurimas_Quality bei mūsų gerbiamas architektas, šio renginio žvaigždė, Martynas_Canyon! ----------------------------------------------------------- Į VISUS IŠKILUSIUS JŪSŲ KLAUSIMUS ATSAKO CLEAN_MASTER ASMENINE ŽINUTE FORUME, ŽAIDIME ARBA FACEBOOK
 6. Daugiau nebeištempiu :/ ne mano lygiui konkursas ;( https://gyazo.com/13c49d4e342edf9ac1b6e794bf6e2b8a
 7. Skilties taisyklės: Temos pavadinimas turi atitikti informaciją, apie ką rašysit t.y. turi būti: [DAINA] Pavadinimas Temas galima kurti tik tada, kai norima pasidalinti dainomis, playlistais, bet ne jų prašant Turinys negali pažeisti bendrų forumo taisyklių Muzikos skilties temos bus rakinamos po 72 valandų (temos gali būti atrakintas autoriaus prašymu) Tema turi būti sukurta pagal pateiktą anketos šabloną Anketos šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Dainų pavadinimai: Parsisiuntimo YouTube nuoroda:
 8. Skilties taisyklės: Temos pavadinimas turi atitikti informaciją, apie ką rašysit t.y. turi būti: [BLOGAS] Jūsų norimas pavadinimas Komentuoti gali visi, bet pranešimai privalo turėti savo ribas (Jei neturite ko parašyti galite tiesiog įvertinti pranešimą paspausdami "Like" arba "Dislike" mygtuką) Turinys negali pažeisti bendrų forumo taisyklių Sukurtos blog'ų temos bus rakinamos po 14 dienų (autoriaus prašymu - atrakinamos) Tema galima kurti laisva valia, apie ką tik norima
 9. Skilties taisyklės: Temos pavadinimas turi atitikti informaciją, apie ką rašysit t.y. turi būti: [VIDEO] Jūsų darbo pavadinimas Komentuoti gali visi, bet turi būti pilnai argumentuota kodėl jums jis patinka ar ne, pateikti savo pasiūlymų(Jei neturite ko parašyti galite tiesiog įvertinti idėją paspausdami "Like" arba "Dislike" mygtuką) Turinys negali pažeisti bendrų forumo taisyklių Nuotraukų temos bus rakinamos po 72 valandų (temos gali būti atrakintas autoriaus prašymu) Tema turi būti sukurta pagal pateiktą anketos šabloną Anketos šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Papasakokite apie jūsų darbą?: Video:
 10. Skilties taisyklės: Temos pavadinimas turi atitikti informaciją, apie ką rašysit t.y. turi būti: [FOTO] Jūsų darbo pavadinimas Komentuoti gali visi, bet turi būti pilnai argumentuota kodėl jums ji patinka ar ne, pateikti savo pasiūlymų(Jei neturite ko parašyti galite tiesiog įvertinti idėją paspausdami "Like" arba "Dislike" mygtuką) Turinys negali pažeisti bendrų forumo taisyklių Nuotraukų temos bus rakinamos po 72 valandų (temos gali būti atrakintas autoriaus prašymu) Tema turi būti sukurta pagal pateiktą anketos šabloną Vienam forumo vartotojui leidžiama sukurti tik vieną grafikos parduotuvę (ar kitas paslaugas kurios susijusios su nuotraukomis). Išimtis - paslaugos skirtingos. Norint sukurti antrą vienodą paslaugų temą ir pašalinti seną - kreiptis pas forumo prižiūrėtoją. 2018/04/12 Anketos šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Papasakokite apie jūsų darbą?: Nuotrauka:
 11. Skilties taisyklės: Temos pavadinimas turi atitikti informaciją, apie ką rašysit t.y. turi būti: [Mapp] Jūsų darbo pavadinimas Komentuoti gali visi, bet turi būti pilnai argumentuota kodėl jums jis patinka ar ne, pateikti savo pasiūlymų(Jei neturite ko parašyti galite tiesiog įvertinti idėją paspausdami "Like" arba "Dislike" mygtuką) Turinys negali pažeisti bendrų forumo taisyklių Mapp darbų temos bus rakinamos po 72 valandų (temos gali būti atrakintas autoriaus prašymu) Tema turi būti sukurta pagal pateiktą anketos šabloną Anketos šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Papasakokite apie jūsų darbą?: Kiek laiko darėte darbą?: Jūsų darbas?: Įvertinkite savo darbą */10:
 12. Skilties taisyklės: Temos pavadinimas turi atitikti informaciją, apie ką rašysit t.y. turi būti: [Modifikacija] Kas per modifikacija Komentuoti gali visi, bet turi būti pilnai argumentuota kodėl jums jie patinka ar ne, gal ko nesupratote (Jei neturite ko parašyti galite tiesiog įvertinti idėją paspausdami "Like" arba "Dislike" mygtuką) Turinys negali pažeisti bendrų forumo taisyklių Modifikacijų temos bus rakinamos po 72 valandų (temos gali būti atrakintas autoriaus prašymu) Tema turi būti sukurta pagal pateiktą anketos šabloną Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Papasakokite apie šią modifikaciją?: Ką keičia šita modifikacija?: Modifikacijos parsisiuntimo nuoroda?: Vaizdinė medžiaga:
 13. Skilties taisyklės : Temos pavadinimas turi atitikti informaciją, apie ką rašysit t.y. turi būti: [Idėja] Idėjos tema Komentuoti gali visi, bet turi būti pilnai argumentuota kodėl UŽ ar PRIEŠ (Jei neturite ko parašyti galite tiesiog įvertinti idėją paspausdami "Like" arba "Dislike" mygtuką) Turinys negali pažeisti bendrų forumo taisyklių Idėja turi būti pilnai argumentuota kodėl ji turi būti įgyvendinta Idėjų temos bus rakinamos po 72 valandų Tema turi būti sukurta pagal pateiktą anketos šabloną Anketa: 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: 2. Kam jis skirta (forumui/serveriui/teamspeak): 3. Jūsų siūloma idėja: 4. Plačiau apie ją papasakoti: 5. Kodėl tai turėtų būti įgyvendinta:
 14. Skilties taisyklės: Temos pavadinimas turi atitikti informaciją, apie ką rašysit t.y. turi būti: [Klaida] Klaidos apibūdinimas Komentuoti gali tik savininkas ir papildomų įrodymų turintys asmenys. Kiti pašaliniai komentatoriai bus baudžiami forumo įspėjimais, bei parašyto turinio pašalinimu Turinys negali pažeisti bendrų forumo taisyklių Įrodymai negali būti senesni nei viena para arba 24 valandos Įrodymai negali būti suklastoti, apkarpyti ar kitaip redaguoti Tema turi būti sukurta pagal pateiktą anketos šabloną Anketa: 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: 2. Kur yra klaida (serveryje/forume/discorde): 3. Kokia tai klaida, jos aprašymas: 4. Įrodymai:
×
×
 • Create New...

Important Information