Jump to content

Markas_Bellaruss

Direktorių prižiūrėtojas
 • Pranešimų kiekis

  567
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėtos dienos

  52

Markas_Bellaruss paskutinį kartą lamėjo Vasaris 20

Markas_Bellaruss turi daugiausiai reputacijos gavusio turinio!

Reputacija

492 Puiki

Apie Markas_Bellaruss

 • Rank'as
  Narys
 • Gimtadienis 2001.06.11

Asmeninė informacija

 • Vardas_Pavardė (samp žaidime)
  Markas_Bellaruss
 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji vieta
  Lietuva

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

3.389 profilio peržiūros
 1. Uzmirsk, kai buvo tokia sistema visi visiem viska dalino, arba gaudavo iskart arba pazaisdavo max 3 dienas ir jau turedavo max rang'a.
 2. tai kad siulem pabazarint sake ai ne neisiu vistiek stumsit
 3. Sveikas, sėkmės žaidžiant, jeigu reikės pagalbos parašyk Taip pat susisiek su manimi dėl direktoriaus, norėjai praeitą kartą pakalbėt, tačiau buvau užsiėmęs.
 4. dar pries tai bande apipist kad jis su serverio valdzia susijes ir perduoda mums visiems sms nuo foxo :DD
 5. Ankstesnis The Ballas lyderis James_Soprano prarado pareigas dėl neaktyvumo. Laikinuoju lyderiu paskirsiu vieną iš pavaduotojų arba pabūsiu aš. Būsimasis lyderis privalės galėti kalbėti tiek su manimi tiek su firmos kolegomis per Discord/TeamSpeak ar kokias nors kitas programėles. Neveikia mikrafas, mama namie, sese miega ir t.t manęs nedomina. Atranka susidarys iš dviejų dalių. Pirmoji dalis forume, antroji dalis - pokalbis su manimi. Prieš dalyvaudami atrankoje pasitikrinkite ar neturite darbų B-LIST, direktorių/pavaduotojų B-LIST. Taip pat labai svarbu, kad jūsų forumo V_P ir žaidimo V_P sutaptų, nes kitu atveju Jūsų dalyvavimas atrankoje nebus užskaitytas. Papildomų taškų kandidatui pridės XP patirties kiekis serveryje, pasiekimai, taip pat labai atsižvelgsiu į tai, koks Jūs esate kaip žmogus, ką apie Jus mano žaidėjai, kokie Jūsų ankstesni nusižengimai, koks Jūsų aktyvumas. Prašau nepažeidinėti forumo taisyklių, sėkmės kandidatams. PIRMASIS ETAPAS Aprašykite save, jeigu turite sukūrę prisistatymą pateikite jo nuorodą. Aprašyme turi matytis Jūsų teigiamos ir neigiamos savybės (turite mokėti įvertinti save), patirtis serveryje (pareigos ir visa kita.). Paaiškinkite kaip suprantate direktoriavimą, kokia turi būti gaujos komanda, kokia The Ballas gaujos paskirtis serveryje, ko tikitės iš manęs būdami lyderiu, paaiškinkite kas yra lyderis ir kas yra komandinis darbas, ko reikia, kad komanda būtų stipri, greitai reaguojanti, nekonfliktuojanti, taip pat parašykite, kodėl turėčiau pasirinkti būtent Jus, kodėl norite būti lyderiu. Iškelkite kelis tikslus, galite laisvai išreikšti savo mintis ar idėjas šiam darbui kol būsite lyderiu (jeigu būsite). Atranka bus sustabdyta kai bus anketų iš kurių galėsiu ką nors rinktis.
 6. Ankstesnis The Ballas lyderis Normy_Kozlova paliko pareigas. Laikinuoju lyderiu paskyriau serverio paslaugų prižiūrėtoją Lukas_Playa, kadangi prižiūrėtojui laiko stoka, nusprendžiau, kad metas išrinkti ilgalaikį lyderį. Būsimasis lyderis privalės galėti kalbėti tiek su manimi tiek su firmos kolegomis, atsibodo matyti netvarką ir nesusikalbėjimą serverio firmose. Atranka susidarys iš dviejų dalių. Pirmoji dalis forume, antroji dalis - pokalbis su manimi. Prieš dalyvaudami atrankoje pasitikrinkite ar neturite darbų B-LIST, direktorių/pavaduotojų B-LIST. Taip pat labai svarbu, kad jūsų forumo V_P ir žaidimo V_P sutaptų, nes kitu atveju Jūsų dalyvavimas atrankoje bus neužskaitytas. Papildomų taškų kandidatui pridės XP patirties kiekis serveryje, pasiekimai, taip pat labai atsižvelgsiu į tai, koks Jūs esate kaip žmogus, ką apie Jus mano žaidėjai, kokie Jūsų ankstesni nusižengimai, koks Jūsų aktyvumas. Prašau nepažeidinėti forumo taisyklių, sėkmės kandidatams. PIRMASIS ETAPAS Aprašykite save, jeigu turite sukūrę prisistatymą pateikite jo nuorodą. Aprašyme turi matytis Jūsų teigiamos ir neigiamos savybės, patirtis serveryje (pareigos ir visa kita.). Paaiškinkite kaip suprantate direktoriavimą, kokia turi būti gaujos komanda, kokia The Ballas gaujos paskirtis serveryje, ko tikitės iš manęs būdami lyderiu, paaiškinkite kas yra lyderis ir kas yra komandinis darbas, ko reikia, kad komanda būtų stipri, greitai reaguojanti, nekonfliktuojanti, taip pat parašykite, kodėl turėčiau pasirinkti būtent Jus, kodėl norite būti lyderiu. Iškelkite kelis tikslus. Atranka bus sustabdyta kai bus anketų iš kurių galėsiu kažką rinktis.
 7. Perduosiu TheBallas direktoriui, arba gryš arba jo nebeliks. Ačiū!
 8. Kiekvienas firmos direktorius prieš paskirdamas ar nušalindamas pavaduotoją privalo užpildyti paskyrimo/šalinimo anketą, kitaip firmos direktorius bus baudžiamas įspėjimu. Firmos direktorius/pavaduotojas prieš palikdamas pareigas privalo užpildyti pareigų palikimo anketą (kitu atveju bus įtrauktas į direktorių/pavaduotojų juodąjį sąrašą). Paskyrimo/nušalinimo anketas pildo tik direktorius, į palikimo anketas gali atsakyti visi darbo valdžios atstovai. Pašaliniai asmenys bus baudžiami forumo įspėjimais. Būtinai rašyti matoma spalva!!! PALIKIMO/PASKYRIMO/ŠALINIMO ANKETOS (Norint palikti direktoriaus/pavaduotojo pareigas) 1. Jūsų V_P žaidime: 2. Firma kuriai atstovaujate: 3. Kodėl paliekate pareigas?: 4. Kiek dienų išbuvote pareigose?: (Norint paskirti pavaduotoją) 1. Jūsų V_P žaidime: 2. Firma kuriai atstovaujate: 3. Būsimo pavaduotojo V_P žaidime: 4. Kodėl pasirinkote jį/ją?: (Norint nušalinti pavaduotoją) 1. Jūsų V_P žaidime: 2. Firma kuriai atstovaujate: 3. Pavaduotojo V_P žaidime: 4. Priežastis dėl kurios pavaduotojas šalinamas:
 9. Šitam veikėjui viskas gg, senas serverio kenkėjas, sugrįžo į serveri po mass unbano, tai dabar vėl problemos su juo. Parašysiu foxui, kad prabanintų jį visam laikui ir ištrintu jo visus acc, nes jo čia tikrai nereikia. Anksčiau kiek buvo gavęs banu nuo manęs, kiek jis unbanu pirko, po paskutinio buvo apsiraminęs kai išvis nebegalėjo prisijungt, dabar atsibanino vėl savo daro. Čiau čiau erikuti
 10. Atmesta, teisėsauga surengė reidą kurio metu žaidėjai buvo baudžiami už kiekvieną padarytą nusižengimą. Reido paskirtis buvo sumažinti masinį NON-RP serveryje, ginklų demonstravimą ir jų naudojimą. Reido iniciatorius esu aš, nes buvo situacijų kai naujokai skundėsi, kad sušaudo juos ir darbinį transportą, trukdo laikytis teises, jeigu jums įdomu, tai vienas naujokas jau paliko serverį. Mes bandome atgaivinti žaidėjų skaičių, mums nereikia, kad kai kurie žaidėjai nesilaikytų tvarkos ir darytų viską atvirkščiai. Atrodo, kad gal vienas kažką tokio blogo darantis nieko nepakeis, bet esmė yra tame, kad tokių žmonių yra daug. Nėra tvarkos. Žinau, kad Jums tai nepatinka, bet tai yra RP serveris ne freeroam'as. Papeikimų ir šiaip skundų tikėjausi daug, jų ir buvo gan nemažai. Sėkmės. Ir be to, viskas atlikta gerai, teisėsaugininkas gali daryti NON-RP jeigu yra grėsmė, kad būsimą kalinį kažkas išlaisvins ir panašiai, tu turėjai anksčiau draugų gaujos narių, buvo konfliktų, todėl tai buvo geras teisėsaugininko priimtas sprendimas.
 11. Dėl algos dalinimo sistemos klaidos visiškai su jumis sutinku, abydna kai žmonės sukaupia 500tūkst. pelne, o atėjus algų dalinimo metui kažkur apie 420tūkst dingsta. Taipogi kai kurie žmonės deda savo nuosavus pinigus į pelną, kad būtų išmokamos didesnės algos darbuotojams, pagalvojus kiek pinigų dingo, pasidaro gaila Jau geriau leisti direktoriams kontroliuoti fondą, tebūnie turėsiu papildomo darbo, bet bent jau bus sąžininga.
 12. Kiekvienas firmos direktorius norintis atsiriboti nuo turimų pareigų turės užpildyti neaktyvumo prašymą direktorių prižiūrėtojui. Be pateikto neaktyvumo prašymo direktorių prižiūrėtojui, direktorius negali nutraukti darbo. Kiekvienas firmos direktorius, su pateisinama priežastimi, gali pasiimti neaktyvumo ne daugiau kaip 10 dienų per mėnesį. Firmos direktorius prieš pateikdamas prašymą turi išrinkti bent vieną aktyvų pavaduotoją, taip pat firmos direktorius turi turėti pareigas ne trumpiau nei savaitę laiko. Pildant prašymą, firmos pavaduotoją-us būtina pažymėti naudojant ženklą "@". Prašyme turi būti nurodytas-a: • Firmos pavadinimas kuriai atstovauja direktorius. • Priežastis. • Pažymėtas aktyvus pavaduotojas-ai. • Neaktyvumo dienų skaičius. Pateikus prašymą. būtina sulaukti atsakymo iš direktorių prižiūrėtojo! NEAKTYVUMO LENTELĖ V_P | Firmos pavadinimas | Data nuo/iki |
 13. B-LIST - tai juodasis sąrašas. Į direktorių/pavaduotojų juodąjį sąrašą patenka žaidėjai kurie prarado direktoriaus/pavaduotojo pareigas dėl tam tikrų priežasčių, jie negalės užimti jokių direktoriaus/pavaduotojo pareigų nustatytą laikotarpį (nebent bausmę išpirks serverio valiuta). Direktoriai/pavaduotojai išpirkę arba išlaukę draudimo terminą nebus ištrinami iš sąrašo, jų žaidimo vardas bus nubraukiamas. Jeigu žaidėjas į šį sąrašą patenka antrą ar daugiau kartų, jo draudimo terminas ir išpirkimo kaina bus dauginama 0.3x iš ankstesnio nusižengimo duomenų ir gauta suma pridedama. Įvykus sąrašo išvalymui visos bausmės ir terminai panaikinami. PAVYZDYS Ankstesnio nusižengimo duomenys: Vardas_Pliauska priežastis 1.000.000$ 30 dienų. Tai sekančio nusižengimo duomenys atrodys taip: Vardas_Pliauska priežastis 1.300.000$ 39 dienos. Kokios dažniausios direktorių/pavaduotojų įtraukimo į juodąjį sąrašą priežastys? ➱ Direktorius prarado/paliko pareigas neišbuvęs 21-ienos dienos. ➱ Pavaduotojas prarado/paliko pareigas neišbuvęs 14-ikos dienų. Direktorių/pavaduotojų sąrašas Vardas_Pavardė ' įtraukimo priežastis ' išpirkimo suma ' draudimo terminas [data nuo/iki] Normy_Kozlova ' neužpildė palikimo anketos ' 150.000$ ' 1mėn. [2020.01.02/2020.02.02] Vilius_Skypas ' neišbuvo 14 dienų pavaduotojo pareigose ' 250.000$ ' 1mėn. [2020.01.05/2020.02.05] Lukas_Nnt ' nepagarba DP, kenkimas ' 3.000.000$ ' 12mėn. [2020.01.07/2021.01.07] Erikas_Gandi ' nepagarba DP, kenkimas, cheatinimas ' 6.000.000$ ' 24mėn. [2020.01.09/2022.01.09] Just_Bandanna ' nepagarba DP, kenkimas, cheatinimas ' 6.000.000$ ' 24mėn. [2020.01.09/2022.01.09] Foxis_Bmw ' kenkimas, cheatinimas ' 3.000.000$ ' 12mėn. [2020.01.11/2021.01.11] Dwayne_Hardwell ' nepagarba DP ' 3.000.000$ ' 12mėn. [2020.01.11/2021.01.11] Lonas_Vegas ' nepagarba DP ' 3.000.000$ ' 12mėn. [2020.01.11/2021.01.11] Rimas_Guguu ' nepagarba DP ' 3.000.000$ ' 12mėn. [2020.01.11/2021.01.11] Tenda_Huawei ' neišbuvo 14 dienų pavaduotojo pareigose ' 250.000$ ' 1mėn. [2020.01.11/2020.02.11]
 14. Ir kas čia galvoja, kad bandome valdžia susigražint, tai man asmeniškai - nesvarbu, nes nelabai ir žaidžiu, svarbu, kad būtų gerai tiem, kas iš tiesų čia mėgsta apsilankyt. Keista, kad dabartinių prižiūrėtojų daugelis net nepastebi, man vis dar rašo žaidėjai apie prižiūrėtojui aktualias temas. Galėsiu screenshotus pateikt.
×
×
 • Create New...

Important Information