Jump to content

Markas_Bellaruss

Narys
 • Pranešimų kiekis

  551
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėtos dienos

  48

Markas_Bellaruss paskutinį kartą lamėjo Birželis 16

Markas_Bellaruss turi daugiausiai reputacijos gavusio turinio!

Reputacija

472 Puiki

Apie Markas_Bellaruss

 • Rank'as
  Šniūrs
 • Gimtadienis 2001.06.11

Asmeninė informacija

 • Vardas_Pavardė (samp žaidime)
  Markas_Bellaruss
 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji vieta
  Lietuva

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

3.159 profilio peržiūros
 1. Deeeekui labai, smagu kad apie mane parasai ? Jo serve nebesilankau, nes nebera ten ka veikt.kk
 2. kai prikolas ? trenkei is prezervatyvo panai
 3. taip gailiuos kad tau pries pora min 50k daviau *NEMyliu SIMG*
 4. 1.85m 56kg :DDD 19 metu :DDDDD stumia 45 :DDDDDDDDD sankaba automate :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Vaikas kurwwa
 5. kodėl nebeina - rep uždėti
 6. Be to, man būnant prižiūrėtoju atnaujinau administratorių bausmių tvarką, atsižvelgiant į balsavimo rezultatus į nuostatas buvo įtrauktas štai toks sakinys - „INFORMACIJA - Vyko balsavimas forume dėl bausmių administratoriams kurie naudoja administratorių komandas ne pagal paskirtį ir didžioji dalis serverio žaidėjų su tuo sutiko: jeigu administratoriai naudos administratorių komandas ne pagal paskirtį - jie bus nubausti tuo pačiu. T.y panaudojo /jail V_P 120min šiaip sau, nukentėjusysis bus unjailintas, o administratorius įkalintas lygiai tiek pat. “ Pagal mano papeikimą administratorius Dwayne_Hardwell užblokavo Paul_Nuevos ne pagal paskirtį, todėl pasitvirtinus papeikimui administratorius turi būti užblokuotas lygiai tiek pat laiko kiek užblokavo Paul_Nuevos, dėl nukentėjusiojo pasikartosiu, sprendžia ar jį atblokuot ar ne paslaugų prižiūrėtojas, nes vis dėlto modifikaciją jis naudojo. ŠALTINIS:
 7. Anketos šablono pavyzdys: Jūsų Vardas Pavardė žaidime: Markas_Bellaruss Kaltinamojo Vardas Pavardė: Dwayne_Hardwell Kokios kategorijos (Admin/Vip): Admin Data ir laikas kada tai nutiko: Užblokuotų žaidėjų sąraše nėra pradžios laiko, yra tik pabaigos. Kuo asmuo nusižengė: 1. Netinkama užblokavimo priežastis, nuostatose tokios nėra, taip pat taisyklėse ar kur kitur neparašyta, kad administratorius gali užblokuoti žaidėją su konkrečiu neleistinos programos pavadinimu, pvz: SOB, AIM, WH, ELM ir t.t. Yra tik „palengvinančių žaidimą programų naudojimas (CLEO ir t.t)“, net prižiūrėtojai be savininko leidimo neturi teisės keisti priežasties (gali keisti tik trukmę, bausti griežtesne bausme atsižvelgdami į situaciją), tai ką kalbėti apie paprastus administratorius. Šią užblokavimo priežastį galima palyginti su užblokavimo priežastimi „reklama“, tik žodį „reklama“ pakeiskime į konkretų serverio pavadinimą kurį žaidėjas reklamavo, ar serverio ip adresą, nemanau, kad tai būtų priimtina. Atrodo smulkmena? Taip tai ir yra smulkmena, tačiau tvarka yra tvarka, taisyklės tam ir buvo sukurtos, kad laikytis jų, o ne jas laužyt ar kaip nors kitaip patiems pakeisti. Atrodys daug kam keistai, kad rašau tokį papeikimą, dėl kurio dwayne tikrai turėtų prarasti administratorių, nes /lban ne pagal paskirtį prilygsta trims įspėjimams, tačiau bandau pagelbėt žmogui kuris nukentėjo nuo kiauliškų administratoriaus veiksmų ir siekiu, kad šiam administratoriui karma atsisuktų atgal. Foto nuotrauka įrodanti kaltę: Netinkama užblokavimo priežastis: kad įsitikintumėte jog nuotrauka nepadirbta, galite užblokuotų žaidėjų sąrašą pamatyti mūsų forume: http://www.simg.lt/forumas/index.php?/banlist/ Susirašinėjimas (chatlog.txt/15min): Chatlogas šioj situacijoj niekuo nepagelbės, nes tai yra užblokavimas. Kodėl nepildau unban anketos? Todėl nes unban anketą gali pildyti tik tie, kurie buvo užblokuoti, aš nebuvau užblokuotas, jos negali pildyti kiti asmenys (unban anketos pirmoji eilutė „ Jūsų Vardas_Pavardė serveryje (Kuris buvo užblokuotas)?:“). Sekanti priežastis - nukentėjusysis vis dėlto naudojo CLEO modifikaciją (įrodo nuotrauka šioj unban temoje - http://www.simg.lt/forumas/index.php?/topic/3409-unban-paul_nuevos/), todėl galiu peikti tik administratoriaus užblokavimo priežastį, o ar nukentėjusysis bus užblokuotas iš naujo su taisyklinga priežastimi - sprendžia paslaugų prižiūrėtojas. Kaip matot, anketa iš dalies tokiam papeikimui nepritaikyta, todėl puiki idėja prižiūrėtojui perkurti papeikimo anketą, kad ateityje nereiktų ginti anketos nuo atmetimo. Amunicijos dar turiu, sieksiu teisybės, jeigu papeikimas bus atmestas, prašau pateikt išsamų argumentuotą atsakymą.
 8. gaidinkit jus ta sausaini kol serva leavins, bana lupt tam, kad i jaila nepasodint, būčiau pp x2 pasodinčiau
 9. Kad lyg kitokių anti-crasher'iu nelabai yra, pats kiek turėjau, tai visada buvo tokio tipo kur į CLEO folderį instaliuoji. Man dažnai pasitaikydavo, kad neveikdavo, nes pastoviai dėl įvairių priežasčių gta keisdavau ir senų svarbių failų neišsaugodavau, tai jeigu neveikdavo iš kitur siųsdavausi kol rasdavau tinkamą ?
 10. „RYŽIAI PRISVILO, PALIKAI ĮJUNGTĄ LYGINTUVĄ. Taip dar būtų ir linksmiau truputis JUODO humoro pagyvintu serverį“ „Juodasis humoras – humoro forma, kuomet pašiepiama ir itin atvirai aptariama tai, kas visuomenėje laikoma tabu, tragedija, nelaime, liga.“ ryžiu prisvilimas, lygintuvo palikimas tai yra tikroji priežastis dėl ko ir atsitiko ta nelaimė, galima iš to pasijuokt, kad kvaila klaida ir panašiai, bet tai nėra juoda, tai neišsipisinėjimas. Pateiksiu juodo humoro pavyzdį, kad lengviau ir aiškiau suprastum: Dėl pačios idėjos sakau prieš, visi tik ant nuostolių sėdėtų su sudegusiais namais, pagrinde naujokai nori eiti į gaujas ar į teisėsaugą, tai ten jie tikrai neužsiliktų, o gal išvis net neįsidarbintų.. Rinktųsi medikus, nes mirties atveju prie pat nemokamas transportas, tarp jų ir malūnsparnis su kuriuo gali paskraidyt, prie to paties uždirba daugiau nei gaisrininkai, turi galimybę gydyti kitus. Jeigu kalbant apie procentus, tai jie išvis neturėtų reikšmės, nes darbas be direktoriaus ir tų procentų reikia dahuja, o tu net servo išmokos negauni kaip iš kitų darbų su direktoriaus pakvietimu, tik centus kuriuos uždirbi per Y>>Uždarbis ar kaip ten. Jeigu ir būtų kažkoks papildomas transportas, kad „tipo“ pasikeli procentus ir gali naudotis aukštesniojo rango privalumais, tai tas pats kas ir su taksistais, turi limuzinus ir panašiai, bet niekas tų procentų nekelia, gal ir keltų, bet tikriausiai tik pačias pirmas savaites po atnaujinimo. O tam, kad šią idėją įgyvendint, manau foxui reiktų kai kurias sistemas redaguot, vėl savo daug ką kurt, kad bug'ų nebūtų, nes jeigu bus būg'ų tai bus pzda atsiprašant, vėl visas servas kniauks ir birbins smegenus, kad foxui p0hui yra dėl to nes neskiria daug laiko ir padaro chaltūrke. Jau seniai visi žino, kad foxas negali sėdėt prie to servo pastoviai, tai ir kurkit šiek tiek paprastesnes idėjas arba apgalvokit kažkaip, kad nereiktų daug pisinio daryt.
×
×
 • Create New...

Important Information