Jump to content
Visų naujų užsiregistravusių žaidėjų Vardas_Pavarde forume būtinai turi sutapti su serveriu! (Jokių ženklų, skaičių ir pnš.).

Markas_Bellaruss

Narys
 • Pranešimų kiekis

  567
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėtos dienos

  53

Markas_Bellaruss paskutinį kartą lamėjo Vasaris 27 2020

Markas_Bellaruss turi daugiausiai reputacijos gavusio turinio!

Reputacija

341 Puiki

Apie Markas_Bellaruss

 • Rank'as
  Narys
 • Gimtadienis 2001.06.11

Asmeninė informacija

 • Vardas_Pavardė (samp žaidime)
  Markas_Bellaruss
 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji vieta
  Lietuva

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

3.980 profilio peržiūros
 1. tai kad siulem pabazarint sake ai ne neisiu vistiek stumsit
 2. Sveikas, sėkmės žaidžiant, jeigu reikės pagalbos parašyk Taip pat susisiek su manimi dėl direktoriaus, norėjai praeitą kartą pakalbėt, tačiau buvau užsiėmęs.
 3. dar pries tai bande apipist kad jis su serverio valdzia susijes ir perduoda mums visiems sms nuo foxo :DD
 4. Ir kas čia galvoja, kad bandome valdžia susigražint, tai man asmeniškai - nesvarbu, nes nelabai ir žaidžiu, svarbu, kad būtų gerai tiem, kas iš tiesų čia mėgsta apsilankyt. Keista, kad dabartinių prižiūrėtojų daugelis net nepastebi, man vis dar rašo žaidėjai apie prižiūrėtojui aktualias temas. Galėsiu screenshotus pateikt.
 5. True story, dabar nei Irenijui pelno nėra, nei žmonėms smagu žaist. Pagarba už video. Keiskit valdžią, o ne kaltinkit laiką, kad kažkas mokyklose ir panašiai, kad žiemą ateis daugiau ir t.t Mes kažkaip net vasarą, birželio mėnesį, kai būdavo po 2 žaidėjus, ir jau mėnesio gale sugebėjome po 25 išlaikyt, laisvai. Čia ne tik eventai ir užsiėmimai daro įtaką žaidėjų skaičiui, taip pat didelę įtaka daro pats prižiūrėtojas, kaip asmenybė, jo praeitis, valdymo būdas ir visa kita. Jeigu žmogus niekam neįtinka, tai kam jis įdomus? Serve nors ir nebūdavo kartais ką veikt, bet mes užtat žaisdavome bū
 6. Deeeekui labai, smagu kad apie mane parasai ? Jo serve nebesilankau, nes nebera ten ka veikt.kk
 7. kai prikolas ? trenkei is prezervatyvo panai
 8. taip gailiuos kad tau pries pora min 50k daviau *NEMyliu SIMG*
 9. 1.85m 56kg :DDD 19 metu :DDDDD stumia 45 :DDDDDDDDD sankaba automate :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Vaikas kurwwa
 10. Kad lyg kitokių anti-crasher'iu nelabai yra, pats kiek turėjau, tai visada buvo tokio tipo kur į CLEO folderį instaliuoji. Man dažnai pasitaikydavo, kad neveikdavo, nes pastoviai dėl įvairių priežasčių gta keisdavau ir senų svarbių failų neišsaugodavau, tai jeigu neveikdavo iš kitur siųsdavausi kol rasdavau tinkamą ?
×
×
 • Create New...

Important Information