Jump to content
Visų naujų užsiregistravusių žaidėjų Vardas_Pavarde forume būtinai turi sutapti su serveriu! (Jokių ženklų, skaičių ir pnš.).

Kemr_Play

Teisėsaugos direktorius
 • Pranešimų kiekis

  38
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėtos dienos

  6

Kemr_Play paskutinį kartą lamėjo Liepa 28

Kemr_Play turi daugiausiai reputacijos gavusio turinio!

Reputacija

80 Gera

Apie Kemr_Play

 • Rank'as
  🤠🤠🤠🤠
 • Gimtadienis 2004.03.04

Asmeninė informacija

 • Vardas_Pavardė (samp žaidime)
  Kemr_Play
 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji vieta
  Namie

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

1.107 profilio peržiūros
 1. Lukas_Sexs turi 24h pateikti irodymus (ss arba video ir chatloga) už ka dejo visus tuos itarymus.
 2. Polo_Paulius atsisakė teisėsaugos pavaduotojo pareigų ir parekomendavo San_Paula. Tai naujas teisėsaugos pavaduotojas San_Paulas
 3. Kuperis_Pacanovas – Matau kad rašai i teisėsaugos pavaduotojo pareigas 1 kartą pagal tavo turini tai stipriai nebarsiu. Anketą visiškai nebloga bet buvo atsakymų kurie nedžiugino, PVZ: kur prašiau pristatyti trumpai tai parašei man labai ilga tekstą, pasakiau taisyklėse kad anketą reikia rašyt STRONG BLUE o parašei raudoną. kaip sakai kartais esi kerštingas bei kartais esi piktas ir žiuri i viska pochujtiškai. Džiaugiuosi kad parašei, galvoju kad patirties turi šitomis pareigomis bet klaidas pasakiau viršuje. Polo_Paulius – Sveikas Pauliau Matau kad rašai į TSSG pavaduotojo pareigas, bei kaip sakai buvai teisėsaugos pavaduotojum ir direktorium. Neseniai būvai TheBallas direktorium bet palikai šias pareigas nežinau kodel ? Aktyvumas priklauso nuo žmonių sakai. Viska parašei teisingai pagal taisyklės tai neturiu klausimų. San_Paulas – Sveikas pauliau Džiaugiuosi kad rašai į šiąs pareigas, neseniai tapai mūsų komandos narys, bet ir neseniai ant taves buvo parašyti dų papeikimai. Buvo tokiu žodžiu su klaidomis PVZ: serverijia (Serveryje), direktoriau padėjejas (Direktoriaus). Galvoju kad nepasikartos situacijos su šitais papeikimais, kaip pamiršai paleisti žaidėją ir nuvažiavai. Agnius_Bond – Juokingas labai tas tavo naujas forumo įspejimas. Tai sveikinu tave ponai su įspejimu.
 4. Rytoj bus išrinktas naujas teisėsaugos pavaduotojas. Tai linkiu visiems sekmės.
 5. Priimtas, Susisiek žaidime su manim arba su mano pavaduotojum.
 6. Atranka į Teisėsaugos 2 pavaduotoją. Taisyklės Neižeidinėti kitų kandidatų nekopijouti kitų kandidatų anketų draudžiama vartoti necenzurinius žodzius. Rašyti atranka jeigu jus tikrai norit tapti pavaduotoju, o ne dėl linksmybių. Jeigu nebus kandidatų rinksiu iš savo kolegų. Atsakymus rašyti STRONG BLUE spalva. Sekmės. Jūsų V_P žaidime - Kodel norit tapti būtent teisėsaugos pavaduotoju ? Ar turite patirties šitame darbe ? Kiek laiko praleidžiate per dieną serveryje ? Ar pažadat pradirbti minimalu laika pavaduotojum ? Ar jūs dabar esat teisėsaugos darbe ? Trumpai pristatykite - Papasakokyt kas yra pavaduotojas ? Ko sieksite po pavaduotojaus pareigų ? Kokia jūsų nuomonė pati griežta taisyklė pavaduotojams ? Išvardinkite 3 jūsų nuomone griežčiausias taisykles pavaduotojams ? Kiek reikia prabūti pavaduotojum minimalų laiką (dienomis) ? Kaip dažnai darysit treniruotės, veiklas ?
 7. Matosi ss kad tu jam grasinai, dar matosi kad jis tave niekur neveze nes ta pati vieta tik kita puse. Atmesta.
 8. Reikėjo ss padaryt. Be ss ir įrodymu privalau tave nubausti.
 9. Audris_Blatata arba Iam_depressed turi pateikti įrodymus. Kad Pubg_Monika ižeidinėjo ir trugde teisėsaugai.
×
×
 • Create New...

Important Information