Jump to content

Trust_Marichuana

Logistikos direktorius
 • Pranešimų kiekis

  20
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėtos dienos

  1

Trust_Marichuana paskutinį kartą lamėjo Geguže 26

Trust_Marichuana turi daugiausiai reputacijos gavusio turinio!

Reputacija

10 Neutrali

Apie Trust_Marichuana

 • Rank'as
  Narys

Asmeninė informacija

 • Vardas_Pavardė (samp žaidime)
  Trust_Marichuana
 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji vieta
  Šiauliai

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

Neseniai apsilankiusiųjų lankytojų skiltis yra išjungta ir nebus rodoma kitiems vartotojams, kol jos neaktyvuosite.

 1. Na kadangi vakar buvau paskirtas naujuoju direktoriumi. Manau jog reikia pradėti nuo komandos rinkimų, šiuo metu komandoje yra 4 žmonės, Savininkas, Pavaduotojas, aš bei dar vienas darbuotojas. Manau jog to nepakaks pripildyti degalines degalais, gabenti narkotikus ir pnš, Teisėsaugai reikia veiksmo, manau jog kai vyks Logistikos darbas, teisėsaugai bus tikrai daugiau veiksmo. Todėl darau atranka į šią firmą, ir norėčiau palinkėti sekmės pildantiems! Anketos taisyklės 1. Anketa pildyti 1 kartą. 2. Pildant anketa nesikeikti. 3. Laikytis bendrujų forumo taisyklių. 4. Nebūti B-LIST sąraše. 5. Nemeluoti. 6. Nekopijuoti kitų kandidatų anketų. 7. Žaidimo ir Forumo nick turi sutapti. Anketa 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: 2. Jūsų amžius?: 3. Kodėl pasirinkote būtent Logistiką?: 4. Kokį darbą atlieką Logisitkos darbuotojas?: 5. Kiek laiko planuojate išdirbti Logistikos firmoje?: 6. Ko sieksite mūsų firmoje?: 7. Iš ko susideda Logistika?: 8. Jūsų paskutinis pasisakymas?: Jei klausimai bus atsakyti neišsamiai, pvž 2 žodžiais, būsite papildomai apklaustas žaidime, sunkesne apklausa nei čia.
 2. Šioje temoje galėsite peikti darbuotoja, jei jis kažkuo nusikalto, nesilaikė taisyklių ir t.t. Anketos šablono taisyklės ! ! Nevartoti keiksmažodžių ar įžeidžiančių žodžių ! ! ! ! Įrodymus kelti per Part.lt arba Imgur.com ! ! Anketos šablonas 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: 2. Nusižengusio darbuotojo Vardas_Pavardė?: 3. Kodėl peikiate darbuotoją?: 4. Kada tai įvyko?: 5. Įrodymai?:
 3. Šioje temoje gali rašyti tik Logistikos darbuotojas, kuris yra įsitikines jog bus nekatyvus 24 valandas ar ilgiau. Neaktyvumą daugiausiai imti galima tik 10 dienų! Anketos šablono taisyklės ! ! Nesikeikti ! ! ! ! Neaktyvumo priežastis turi būti aiški ! ! ! ! Privaloma įrašyti tikslią datą ! ! ! ! Anketa pildyti BOND forma [Paryškinti] ! ! Anketos šalbonas 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: 2. Kodėl būsite neaktyvus: 3. Iki kada būsite neaktyvus:
 4. Anketa : Jūsų V_P projekte - Trust_Marichuana Kiek turite (XP) - Apie 140k Jūsų aktyvumas serveryje per 24h ( Screen Shoot būtinas) - Šiuo metu esu neaktyvus na nes reikia užsiimti šiek tiek su mokslais, todėl po keliu dienų suaktyvėsiu ir įkelsiu creen shoot. Kuo užsiemate gyvenime? - Šiuo metu treniruojosi boksą, greitu metu jį lankysiu. Kiek jums metų ? - 14 Ar nebijote ir galite bendrauti su žaidėjais discord'e ?- Nebijau, galiu. Kaip įsivaizduojate ką turi daryti direktorius, jog firma būti puiki ? Na turėtu stengtis dėl jos, dalinti premijas, daryti veiklas, ieškoti firmai darbuotoju jog būtų rišys tarp jų, būti pačiam pavyzdingu. Jūsų pasiekimai serveryje - TSSG pavaduotojas. Kaip manote už ką atsakinga logistika serveryje ? - Už degalus, narkotikus,tuningavimas ir pnš....Tai susideda iš Fūristo bei Mechaniko. Kokias turite įdėjas darbui? ir ką naujo įneštumėte į darba? Na įdėjas pamatysit. Daug ko. Kiek yra logistikos sričių mūsų projekte? 1. Na bet darbas susideda iš 2 darbų. Už ką atsakinga ,kiekviena sritis? Logistika susideda iš Fūristo ir mechaniko. Tai MECHANIKAS atsakingas už tuningavimą, tune vartų darynėjima ir pnš. Fūristas tai su sungvėžimiu gabenantis krovinį žmogus. Nu jei taip supratau klausimą.
 5. As turejau 30k Jimmy_Vercetti dave man pradziai 70k kad tureciau lygiai 100k tada dave dar 30k ir man uzsibugino dingo pinigai ir liko tik 60k.
×
×
 • Create New...

Important Information