Jump to content
Visų naujų užsiregistravusių žaidėjų Vardas_Pavarde forume būtinai turi sutapti su serveriu! (Jokių ženklų, skaičių ir pnš.).

Eligijus_Turbo

Narys
 • Pranešimų kiekis

  318
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėtos dienos

  15

Eligijus_Turbo paskutinį kartą lamėjo Geguže 10

Eligijus_Turbo turi daugiausiai reputacijos gavusio turinio!

Reputacija

234 Puiki

Apie Eligijus_Turbo

 • Rank'as
  Aha
 • Gimtadienis 2003.11.17

Asmeninė informacija

 • Vardas_Pavardė (samp žaidime)
  Eligijus
 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji vieta
  Utena

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

1.822 profilio peržiūros
 1. Čia kai nemoki screen shoto padaryt ir nufotkini su telefonu XDDDDD (atsiprašau kad komentuoju, nesusilaikiau)
 2. Jūsų V_P žaidime: Eligijus_Turbo Ar esate įsitikinęs(-usi), kad galėsite dalyvauti?:Taip. Ar susipažinote su taisyklėmis ir griežtai jų laikysitės?: Beabėjo Ar turite pasiūlymų evento eigai ar kokių nors klausimų ir neaiškumų?: Tikrai ne. Ar lankysitės forume ir stebėsite forumo naujienas, Jums vykstančių kovų datas ir aktyviai jose dalyvausite?: žinoma
 3. Protinguoli man parašė kad jus ims, tai atvariau ir issprogdinau viskas.
 4. Protinguoli, jie sraigto imti negalėjo, nes tada nebuvo nei Vietnamo, nei kito žmogaus kuris galėtų imti sraigtasparnį verksny tu, Kokį Aurimą XDD? Kurioj vietoj tave saudziau arba kitaip padėjau jiems apart bombos padėjimo? Nebesvaik tu, papeikimas turėtų būti atmestas, daugiau nebekomentuosiu, nes viskas ir taip aišku, cya.
 5. Paprašė GS issprogdint, nes jie kitaip į bazę negalėjo patekt, apsiverk.
 6. Nū nieko nepasako tavo šitas chat, oj ne užmačiau tikriausiai atsiprasau
 7. Viską žaidime tau paaiškinau, jei netiki Beno gali paklaust, aš atsitelinau tau išpirką mokėt, ir sumaišius Idą iskikinau tave, vietoj Beno, nes jis buvo užstrigęs ir paprašė manęs, jei esi toks bomžiukas, susisiek žaidime, duosiu 15k.
 8. https://streamable.com/uzh7oq ''SKRISKIM, ŽINAU, KAD GALIM' Kas tyngi visą video žiūrėt, tai jis ten akivaiždžiausiai ant 5:14 pradeda.
 9. Anketos šablonas: Jūsų V_P žaidime: Eligijus_Turbo Ar esate įsitikinęs(-usi), kad galėsite dalyvauti?: Tai taip. Ar susipažinote su taisyklėmis ir griežtai jų laikysitės?: Beabėjo.
 10. Nepasakyčiau, Kad čia teisėsaugai atnaujinimas
 11. Ne pagal taisykles užpildęs, neprivalau įrodymų pateikt, čiau braške.
 12. Koks skirtumas, kad nuoma, dirbu su kokiu noriu transportu, nors galėjau tave vežti su traktorium, nėra skirtumo. Įsižeidei ponas? Rašyk adminams, kad užmutintu mane, daugiau ne freepostinsiu, viskas ir taip aišku, gero dienos, /verkt.
 13. Sušaudėm mašina, nes po LG nestojai, tuos žodžius pasakiau, nes pats kaltas ita buvo už ką dėti, tai ponas neverkite. Su nuosavą vežiau, nes aš direktorius ir man taisyklės tai leidžia, kita karta neachuelink, tai liksi ir su sultanu, ne įžeistas ir be jailo, ačiū už dėmesį.
 14. Jibu tas tazzeris, tiek metų viskas gerai buvo XD, totali nesąmonė dabar
 15. Jūsų V_P žaidime: Eligijus_Turbo Ar esate įsitikinęs(-usi), kad galėsite dalyvauti?:žinoma. Pasirinkite jums patogų laiką ir datą (Nuo 2020-05-05 iki 2020-05-10): bet kurio laiku. Ar susipažinote su taisyklėmis?: Taip.
×
×
 • Create New...

Important Information