Jump to content
Visų naujų užsiregistravusių žaidėjų Vardas_Pavarde forume būtinai turi sutapti su serveriu! (Jokių ženklų, skaičių ir pnš.).

Eligijus_Turbo

Grove Street direktorius
 • Pranešimų kiekis

  350
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėtos dienos

  19

Eligijus_Turbo paskutinį kartą lamėjo Rugsėjis 10

Eligijus_Turbo turi daugiausiai reputacijos gavusio turinio!

Reputacija

271 Puiki

Apie Eligijus_Turbo

 • Rank'as
  Aha
 • Gimtadienis 2003.11.17

Asmeninė informacija

 • Vardas_Pavardė (samp žaidime)
  Eligijus
 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji vieta
  Utena

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

2.017 profilio peržiūros
 1. Ka tu pezi, šnd kiek kartų buvo, jog nuimam šarvus ir vėl juos užsideda, patestuos patys pamatys.
 2. Anketa: 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Eligijus_Turbo 2. Kur yra klaida (serveryje/forume/discorde): Serve 3. Kokia tai klaida, jos aprašymas: Su teisėsaugos skydu visiška nesąmonė, nuimi šarvus vėl jį panaudoja ir taip kelis kartus, realiai jie ateina su dvigubais, trigubais šarvais ir taip su šita nesąmonę laimi grobimus, arba mums su narkais tą patį padaryt, nes dabar arba trečdalį šarvų grąžina arba pusė kaip kada duoda. Arba padaryt jog jei kulka gauni eitų laikas, kaip mums su narkotikais 60s, o jie gavę kulką vistiek gali užsidėt ir taip įgyja labai didelį pranašuma per grobimus. 4. Įrodymai: Patys žaidime patestuokit pamatysit.
 3. Koks skirtumas, iš ankščiau žinau, jog per grobimą negalima dėt kliūčių, būvau tssg drk, už tai įspėjimus esu gavęs tai žinau.
 4. Anketos šablono pavyzdys: Jūsų Vardas Pavardė žaidime: Eligijus_Turbo Kaltinamojo Vardas Pavardė: Rejus_Geras Kokios kategorijos (direktorius ar pavaduotojas): Pavaduotojas. Data ir laikas kada tai nutiko (reikalinga gavus /mute, /jail): 10:45. Kuo asmuo nusižengė: 2. Okupacijos metu draudžiama naudoti tazerį bei kliūtis. (2 įspėjimai) naudojo grobimu metu kliutis. Foto nuotrauka įrodanti kaltę: https://imgur.com/ZfywJ6l Susirašinėjimas (chatlog.txt/15min) (įkelti tik tada, jeigu tai prisidės prie kaltės įrodymo): -
 5. ne pačiam mieste, nebeverk tu. Manau jau čia užmiestis skaitos
 6. Taisyklės: 1. Turėti labai gerus šaudymo įgūdžius. 2. Nekopijuoti kitų anketų. 3. Forumo V_P turi sutapti su žaidimo V_P. 4. Turėti mašinos teises. 5. Nebūti jokiam bliste. 6. Turėti 6,500 patirties taškų. 7. Turėti discord programėlę ir veikantį mikrafoną. Anketa: 1. Jūsų V_P žaidime 2. Kiek jums metų? 3. Ar turite discordą? 4. Ar žinote visas gaujos pagrindines taisyklęs? 5. Ar turite patirties gaujoje? 6. Jūsų aktyvumas per 24h (nebūnant afk) 7. Jūsų šaudymo įgūdžiai 0/10 (tikrinsiu) 8. Kodėl būtent į GS gauja norite, o ne į kitą kokį nors darbą? 9. Ko sieksite Grove Street gaujoje? 10. Kaip prisidėsite prie Grove Street gaujos tobulėjimo?
 7. Šioje temoje bus dedami įvairus atsiminai susiję su gaujos veikla. Anketa: 1. Jūsų V_P žaidime: 2. Foto/video
 8. Šioje temoje bus pildoma treniruočių ataskaitos, kurioje bus apibendrinama visa gaujos treniruotės veikla. Anketa: 1. Treniruotės tipas: 2. Data ir laikas: 3. Darbuotojų įvertinimas: 4. Foto/video
 9. Taisyklės: 1. Nevartoti necenzūrinių žodžių. 2. Turi žaidimo V_P sutapti su forumo V_P. 3. Įrodymai galioja 24h (ss, video). 4. Būtinas chat/logas. 5. Būtina pildyti pagal anketos šabloną, kitaip papeikimas bus ATMETAMAS. Anketa: 1. Jūsų V_P žaidime: 2. Kaltinamojo V_P žaidime; 3. Kuo asmuo nusižengė? 4. Įrodymai: 5. Chatlog:
 10. Matėm kartu su @Dwayne_Hardwell ir @Benas_Mode kaip nuo i wm iki wc stogo atsiradai, jie pilnai gali patvirtint.
 11. Man tai neįdomu, trugdei laikytis ir viskas.
 12. https://imgur.com/6qHpdk7 https://imgur.com/BKewbrq
 13. gražu labai, bet pabandyk kažką sumapint su gaujų bazėm ;)
×
×
 • Create New...

Important Information