Jump to content
Visų naujų užsiregistravusių žaidėjų Vardas_Pavarde forume būtinai turi sutapti su serveriu! (Jokių ženklų, skaičių ir pnš.).

Kuperis_Pacanovas

Narys
 • Pranešimų kiekis

  16
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėtos dienos

  3

Kuperis_Pacanovas paskutinį kartą lamėjo Rugpjūtis 2

Kuperis_Pacanovas turi daugiausiai reputacijos gavusio turinio!

Reputacija

19 Neutrali

1 sekėjas

Apie Kuperis_Pacanovas

 • Rank'as
  Narys

Asmeninė informacija

 • Vardas_Pavardė (samp žaidime)
  Kuperis_Pacanovas
 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji vieta
  Kaunas

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

 1. Sveiki Esu Kuperis_Pacanovas man 21 metai ,patirtis 124303 serveryje praleidžiu 3h-5h būna ir ilgiau. Aš tikrai nesu jau toks išsiblaškęs po visus kampus ir nebandau juos apš**ti. Ne nesu toks . Mano amžinas tikslas pagaliau vėl kažką aukštesnio pasiekti bei užsibrėžti šiuo tikslu kad aš galiu, ir man tai įmanoma. Šituo aš norėjau pasakyti kad visados stengiuosi padaryti tai ką pats sau prižadėjau. Mano kol kas tikslas vėl yra pasiekti direktoriaus ar pavaduotojo posto. Vis stengiuosi tai daryti bet man neišeina. Tai aš sukaupiu visas mintis ir pilu viska klaviatūra. Be to esu draugiškas, gal pažįstamas serveryje. Gerai atlieku savo užduotys bei esu griežtas ir nepasiduodantis savo darbui ar tikslui. Moku dominuoti ar vadovauti savo grupuotei bei palaikyti tvarką joje kad nekiltų jokių sunkumų. O blogųjų kaip ir neturiu, bet pagal mane nėra nei vieno žmogaus kuris tokių savybių neturėtų, o manosios blogosios savybės kaip aš žinau nesu kantrus ir truputi kartais pritrūksta drąsos tam ryžtui nors ir kaip stengiuosi. Įvardinti savo valdymo formą. Geri regavavimo amokymai, nuolatinis šaudymo apmokymai lakstymas, plaukimas vairavimo Ipatumai, Susirinkimai apatarimai apie viska padaryti darbuotoju archyva musu fotoalbuma i kuri darbuotojai keltu foto. Surinkti komanda , daryti gaujai dazniau grobimus mieste neramumus daryti kaip Drive-by ir .t.t per grobimus ar treniruotes buti teamspeake nes tada privaloma buti ,jei pwz kas nebus duoti darbo ispejima.
 2. Jūsų Vardas Pavardė žaidime: Kuperis_Pacanovas Kaltinamojo Vardas Pavardė: San_Paulas Kokios kategorijos (Admin/Vip): Vip Data ir laikas kada tai nutiko (reikalinga gavus /mute, /jail): Matosi viskas nuotraukoje. Kuo asmuo nusižengė: Vip Komandos naudojimas ne pagal paskirti. Foto nuotrauka įrodanti kaltę: Susirašinėjimas (chatlog.txt/15min) (įkelti tik tada, jeigu tai prisidės prie kaltės įrodymo (mute atveju privaloma)):
 3. Jūsų Vardas Pavardė žaidime: Kuperis_Pacanovas Kaltinamojo Vardas Pavardė: San_Paulas Kokios kategorijos (direktorius ar pavaduotojas): Teisėsaugos Pavaduotojas. Data ir laikas kada tai nutiko (reikalinga gavus /mute, /jail): Šiandien matosi nuotraukoje. Kuo asmuo nusižengė: Naudoja ne pagal paskirti 4. Direktorių ir pavaduotojų viešąjį chat naudoti tik pagal paskirtį (Pranešti apie atrankas, Treniruotes, grobimus ir t.t.).(1 įspėjimas) Foto nuotrauka įrodanti kaltę:
 4. Jūsų V_P žaidime - Kuperis_Pacanovas Kodel norit tapti būtent teisėsaugos pavaduotoju ? siame serveryje dar neteko buti teisesaugos pavadotuojum, noreciau isbandyti pavaduotojo pareigas. Ar turite patirties šitame darbe ? taip turiu Kiek laiko praleidžiate per dieną serveryje ? 6h-8h Ar pažadat pradirbti minimalu laika pavaduotojum ? taip pažadu. Ar jūs dabar esat teisėsaugos darbe ? nesu teisesaugos darbe Trumpai pristatykite - Teigiamos: Esu savarankiškas žmogus, nemegstu saves iškelti i aukštuma, tiesiog visada bunu savoje vietoje, nemegstu girtis, nes tai man atrodo kiek vaikiška. Esu pareigingas žmogus, atsakingas. Moku priimti kritika, tiesiog i ja nekreipiu demesio, nes žmogaus išsišokimai parodo jo kultura, ir išprusima, taigi i kritika net nekreipiu demesio nes neverta. Jei užsibrežiu kažka padaryti visada pasiekiu savo tiksla, ir nepalieku nedabaigtu darbu. Esu draugiškas, bei linksmas. Megstu išklausyti žmogu ir kažka jam patarti jei to reikia. Visada padedu jeigu kažkam reikia mano pagalbos, tiesiog man patinka ištiesti pagalbos ranka žmogui kurios jam reikia. Esu sažiningas, megstu sakyti tiesa i akis, niekada nestumiu ant žmoniu už akiu, nemeluoju, nes melas labai žemina žmogu. I viska žiuriu rimtai. Megstu bendrauti su žmonemis ne tik žaidime ar per laida, bet ir realybeje. Esu griežtas. Esu kantrus. Neigiamos: Kartais esu kerštingas, na žiurint pagal aplinkybes. Kartais esu piktas, nes dažnai mergina sugadina nuotaika, bet stengiuos nebuti labai suniures ir pralinksmeti. Na mano nervai tikrai nera begaliniai, kartais pratrukstu, ir kitus apkaltinu nebutais dalykais, bet poto visu atsiprašau. Kartais tiesiog i viska žiuriu pochujistiškai, nu viskas buna pochui. Bet poto susimastau ir susigirbiu. Tesiog nebežinau ka daugiau pasakyti, manau žmogui sunku kalbeti apie blogas savybes, tai va, kiek pasakiau tiek ir yra. Papasakokyt kas yra pavaduotojas ? pavaduotojas tai direktoriaus kuris pavaduoja veda treniruotes priziuri zaidejus kad nenusizengtu ir .t.t Ko sieksite po pavaduotojaus pareigų ? uzimti direktoriaus pareigas, ir siekti ko aukstesnes pareigas uzimti. Kokia jūsų nuomonė pati griežta taisyklė pavaduotojams ? Necytinti Išvardinkite 3 jūsų nuomone griežčiausias taisykles pavaduotojams ? nepardavineti, Pakvietimus I darba,isbuti pavaduotojum 14 dienu,rodyti pavizdi darbuotojams, bei nesikelti kad esi auksciau nei darbuotojas. Kiek reikia prabūti pavaduotojum minimalų laiką (dienomis) ? 14 dienu Kaip dažnai darysit treniruotės, veiklas ? jei bus prisijungusiu is teisesaugos darbuotoju, daznai darysiu treniruotes.
 5. Geri atnaujinimai, serveris vis tobulėja.
 6. Geri Atnaujinimai, serveris vis plėsta I prieki :)
×
×
 • Create New...

Important Information