Jump to content
Visų naujų užsiregistravusių žaidėjų Vardas_Pavarde forume būtinai turi sutapti su serveriu! (Jokių ženklų, skaičių ir pnš.).

Dwayne_Hardwell

Narys
 • Pranešimų kiekis

  91
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėtos dienos

  19

Dwayne_Hardwell paskutinį kartą lamėjo Liepa 1

Dwayne_Hardwell turi daugiausiai reputacijos gavusio turinio!

Reputacija

154 Gera

Apie Dwayne_Hardwell

 • Rank'as
  Žvaigždutė!
 • Gimtadienis 2020.01.01

Asmeninė informacija

 • Vardas_Pavardė (samp žaidime)
  Dwayne_Hardwell
 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji vieta
  Bagažinėje

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

1.166 profilio peržiūros
 1. Anketa: Jūsų Vardas_Pavarde žaidime?:Dwayne_Hardwell Jūsų discord (Username#0000)?:Queen#1274 Ar turite mikrofoną ir ar galėsite kalbėti per susirinkimus?:Manau ir pats atsakymą žinai,bet taip turiu dėde. Trumpai prisistatykite:Taigi esu komunikabilus,savimi pasitikintis vaikinukas. Visuomet stengiuosi padaryti savo pradėtus darbus iki galo, tačiau manau kaip ir kiekvienam tai ne visada gaunasi. Tačiau juk toks gyvenimas ar ne taip? Kalbant apie laisvalaiki. Tai laisvalaikiu mėgstu užsukti į sporto klubą.Tačiau kartais mėgstu ir tiesiog ramiai pasėdėti namuose, taip pat pailsėti nuo visos mane supančios aplinkos. Taip pat neseniai atradau savo naują hobį muziką, todėl kartas nuo karti pasiimu saksofoną kuris stovi mano kambario kampe ir žinoma pagroju po kelias valandas.Manau užteks. Kiek laiko praleidžiate serveryje per dieną?:Dabar ne per daugiausiai,bet su tuo galima susitvarkyti. Papasakokite kas, jūsų nuomone, yra direktorius?:Direktorius - Tai asmuo kuris yra atsakingas už savo firma bei darbuotojus. Asmuo kuris išsirenka iš savo komandos 2 arba 1 viena darbuotoju ir juos paskiria savo pavaduotojais.Kažkas tokia Papasakokite apie jūsų valdymo formą gaujoje?:Į šita klausima nelabai galiu atsakyti. Kodėl?O gi todėl, nes apie tai dabar mažiausiai suku galva. Kaip ruošiatės surinkti gerą komandą?:Nesu tikras dar kaip rinksiu, nes nemanau,kad bus lengva surinkt komanda. Pirmiausia lauksiu kol bus minimalus žaidėjų skaičius. Tada padarysiu pora atranku ir iš dalyvavusiu atsirinksiu pačius geriausius. Kurie mano manymu bus tinkami dirbti mano gaujoje Kaip rinksite pavaduotoją?:Atranka manau vykdysiu per DISCORD programa. Bus apklausa ar kažkas tokio. Papasakokite apie savo patirtį gaujose (galbūt turėjote kažkokių pasiekimų?):Esu buvęs keletą kartų šios gaujos direktorius,bei pavaduotojas. Tai taip kad yra tos patirties. Nesakau,kad daug,bet pakankamai yra. @Dwayn 'as
 2. Anketos šablonas; Jūsų V_P žaidime:D'H Ar esate įsitikinęs(-usi), kad galėsite dalyvauti?:Yes. Ar susipažinote su taisyklėmis ir griežtai jų laikysitės?:O taip! Ar turite pasiūlymų evento eigai ar kokių nors klausimų ir neaiškumų?:Ne. Ar lankysitės forume ir stebėsite forumo naujienas, Jums vykstančių kovų datas ir aktyviai jose dalyvausite?:Yes.
 3. Nu atrodo smagiai,bet mank manimu tas raudonas taška perdidelis.Bwt visas atnaujinimas cool!
 4. Vauuu Valdeli tikrai tobula idėja. Jei padaro iškart leave teisėsauga. Ir tiesiu taikiniu į kunigus. 1000% už!!
 5. Jūsų V_P žaidime: D'H Ar esate įsitikinęs(-usi), kad galėsite dalyvauti?:Nu taip Pasirinkite jums patogų laiką ir datą (Nuo 2020-05-05 iki 2020-05-10):Kad ir dabar, bet aš taikysiuosi taip, kad patogu būtų patiems prižiūrėtojams ir man. Ar susipažinote su taisyklėmis?:Žinoma.
 6. Nu šauniai laukiam daugiau. Tik galėtumėt būti be imuniteto nebegalėsiu sodinti į jailą :((((
 7. Sveikinu Aurimai tave su direktorių prižiūrėtojų, o dėl kopijavimo tai tikrai nekopijavau, galiu guldyti savo galva. Dar kartą sveikinu tave Aurimai.
 8. Nice taip ir toliau judėkit tada užsirekomenduosim dar labiau!
 9. Vauuu gerulis darbas, sėkmės tau kituose darbuose! + REP dėde.
 10. O dabar tai tikrai bus daug užblokuotų . šaunu jog daliniesi. + REP
 11. Nu man irgi malonu susipažinti , Aurimai ir nesu toks žiaurus eventu rengėjas nevedu jau taip dažnai
 12. Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?:Dwayne_Hardwell Jūsų tikrasis vardas?:Lukas Kiek jums metų?:16 Ar turite kokį augintinį?:Ne,nes nelabai patinka juos prižiūrėti. Iš kokio miesto esate?:Plungės,žemaitukas kaip tas arklys žemaitis. Turite brolių, seserų?:Nu turiu turiu du brolius,vienas daužtas kaip batų aulas,o kitas mldc baigęs mokslus vienu žodžiu kabinasi į gyvenimą Ar kuo nors domiesi gyvenime?:Viskuo po biški.Daugiausiai tai apie muzika,nes pats groju saksafonu Kiek laiko žaidžiate SA-MP?Nu nežinau,pusantro bus. Ką veikiate laisvalaikiu?Kai karantins tai prie kompo.O taio tai vaikštau į muzikos mokykla,bet dažniausiai tai su draugais kieme. Ar esate ką nors pasiekęs mūsų serveryje?:Iš prižiūrėtojų tai ne,bet iš direktorių tai taip. Jūsų autoritetas serveryje, į ką norėtumėte lygiuotis?:Visi serverio senbuviai,senbuvės Trumpai aprašykite save:Neturiu ką pasakyti,manau ir taip vaizda susidarėt jei perskaitėt visą pristatymą. Jūsų nuotrauka:Žinai,atrodau kai vaikas!
 13. Tai , man tik gyvenime sėkmė lydės, Simg'e jau niekada nebelydės .Aišku pats kaltas, nieko nekaltinu. RCON THE BEST
 14. Sveikas malonu, sėkmės gyvenime bei simg'e :)
×
×
 • Create New...

Important Information