Jump to content
Visų naujų užsiregistravusių žaidėjų Vardas_Pavarde forume būtinai turi sutapti su serveriu! (Jokių ženklų, skaičių ir pnš.).

Dwayne_Hardwell

Narys
 • Pranešimų kiekis

  105
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėtos dienos

  24

Dwayne_Hardwell paskutinį kartą lamėjo Rugsėjis 4

Dwayne_Hardwell turi daugiausiai reputacijos gavusio turinio!

Reputacija

191 Gera

Apie Dwayne_Hardwell

 • Rank'as
  𝘣𝘦 𝘺𝘰𝘶𝘳𝘴𝘦𝘭𝘧.
 • Gimtadienis 2020.01.01

Asmeninė informacija

 • Vardas_Pavardė (samp žaidime)
  Dwayne_Hardwell
 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji vieta
  Bagažinėje

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

1.324 profilio peržiūros
 1. Anketos šablonas: Jūsų V_P žaidime :D'H Nusižengusio darbuotojo V_P :Mantvis_Tulzis Data ir laikas, kada įvyko incidentas :Foto matysis Kas nutiko? (neišsiplečiant) :Nu tai žodžiu ans man lg nedarė. Nu ir aš tele prie sava mašinas t.y Bullet ir ta nusileda su parašiutu ir užmetė už bėgima man. Lai pateikia irodymus jog jis man lg darė. Vaizdinė medžiaga įrodanti kaltę :https://imgur.com/kCeqKZG Teta Dwayn'ė Tulzis durns:)
 2. Apsišik kalva bebražudį. Kai paprašys jei reiks ir pateiksiu, kad jau gavai ban. Tad kai unban gausi vėl gausi už kaziolinima. :))
 3. Yooo mačiau, ir visiškai sutinku su Elyga. Taip kad bebras *Myliu SIMG* ČIULPK
 4. Nu ką ką bet jau iš tavęs to nesitikėjau. *Myliu SIMG*
 5. 1.Ar esate dirbes, Logistikoi ?Žinoma. 2. Paaiškikite pavaduotojo pareigybės: Pagrindinė pareiga palaikyti tvarka firmoje, bei suteikt žaidėjams motyvacijos dirbt pas jį firmoje. Taip pat pavaduoti direktorių kai jo nėra. Ir mano manymu svarbiausia nenusileisti taisyklėmis. 3. Ar esate buves, Pavaduotoju?Aha 4. Kodėl nusprendėte tapti būtent Logistikos Pavaduotoju?Nežinau tu žinai ar nežinai jog esu buvęs šios firmos direktorius. Tai po direktoriaus manau užsimaniau tapti šios firmos pavaduotoju. 5.Ar esate tikras ar galėsite atlikti šias pareigas?Tai žinoma,kad galėsiu.
 6. Nu sakyčiau už, bet pasakysiu žmonės būkit supratingi. Čia gi SIMG čia jau senai idėjų nebe įgyvendina. Taip pat pritariu Benai tau!
 7. Už. Ir manau jog reiktu sugrąžintų ta nematoma spalva.
 8. Vuo čia tiesa. Elio laikas visa tssg buvo ahujiena. Pažiūrėjus dabar vemt norisi.
 9. Tu nebesvaik, kiti bijo pasisakyti, todėl nieką ir nesako. Tad taip kad tyliai būni bebražudį
 10. Anketos šablonas; Jūsų V_P žaidime:D'H Ar esate įsitikinęs(-usi), kad galėsite dalyvauti?:Yes. Ar susipažinote su taisyklėmis ir griežtai jų laikysitės?:O taip! Ar turite pasiūlymų evento eigai ar kokių nors klausimų ir neaiškumų?:Ne. Ar lankysitės forume ir stebėsite forumo naujienas, Jums vykstančių kovų datas ir aktyviai jose dalyvausite?:Yes.
 11. Nu atrodo smagiai,bet mank manimu tas raudonas taška perdidelis.Bwt visas atnaujinimas cool!
 12. Vauuu Valdeli tikrai tobula idėja. Jei padaro iškart leave teisėsauga. Ir tiesiu taikiniu į kunigus. 1000% už!!
 13. Jūsų V_P žaidime: D'H Ar esate įsitikinęs(-usi), kad galėsite dalyvauti?:Nu taip Pasirinkite jums patogų laiką ir datą (Nuo 2020-05-05 iki 2020-05-10):Kad ir dabar, bet aš taikysiuosi taip, kad patogu būtų patiems prižiūrėtojams ir man. Ar susipažinote su taisyklėmis?:Žinoma.
×
×
 • Create New...

Important Information