Jump to content
Visų naujų užsiregistravusių žaidėjų Vardas_Pavarde forume būtinai turi sutapti su serveriu! (Jokių ženklų, skaičių ir pnš.).

Katukas_Garfildukas

Narys
 • Pranešimų kiekis

  147
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėtos dienos

  44

Katukas_Garfildukas paskutinį kartą lamėjo Rugpjūtis 29 2020

Katukas_Garfildukas turi daugiausiai reputacijos gavusio turinio!

Reputacija

410 Puiki

Apie Katukas_Garfildukas

 • Rank'as
  🥰

Asmeninė informacija

 • Vardas_Pavardė (samp žaidime)
  Katukas_Garfildukas
 • Lytis
  Moteris
 • Gyvenamoji vieta
  Ne :)

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

3.036 profilio peržiūros
 1. Bebras_Awesome bus nubaustas už šaudymą naujokų zonoje. Dėl jailo Eligijui, tai nusipelnei, kadangi matosi Bebro įrodymuose kaip jam nuemei pusę šarvų būdamas WC. Tema rakinama.
 2. Pagal pateiktus įrodymus matau, jog Bebras_Awesome tiesiog atvažiavo į AFK zoną, bet žaidėjo nerakino ir jo neįtarinėjo, todėl, mano manymu, šaudyti Audriui nereikėjo. Tiesa, jog AFK zona yra skirta ramiam buvimui AFK būsenoje, tačiau prie teisėsaugos taisyklių nėra parašyta, jog AFK zonoje teisėsaugininkas negali siūlyti baudų. Papeikimas priimtas. P.S Bebrai, atidžiau žiūrėk kam ginklus atiminėji, nes sau juos atiminėjai, o ne Audriui.
 3. Papeikimas priimtas, tačiau administratoriaus nebausiu, kadangi jam tai liepė padaryti DP. Greitu metu bus pridėta nauja bausmė į baudžiamą kodeksą. Tema rakinama.
 4. Sveiki, žaidėjai! Su komanda sugalvojome Jums galimybę, kuria galėsite pagausinti savo taškų ar pinigų kiekį žaidime. Viskas yra labai paprasta! • Ką reikia padaryti? Jums reikės tik kurti mem'us susijusius su mūsų projektu! Primename, turinys negali būti užgauliojantis. Jeigu tai susiję su tam tikru asmeniu, turite jo pirma paklausti ar jis nėra prieš visa tai. • Sukuriau mem'ą, ką daryti toliau? Sukūrus mem'ą siunti mums į mūsų Facebook platformos puslapio SIMG.LT žinutes ir tuo pačiu parašai savo žaidimo V_P. Jeigu Tavo mem'ą patalpiname puslapyje, turi ga
 5. Papeikimas priimtas. Administratorius Lukas_Sexs bus nubaustas. Tema rakinama.
 6. Parašyk klaidos anketą normaliai. Kas sproginėja? Kur sproginėja? Įrodymus per imgur kelk, jeigu kažkas nepavyksta. Šitą temą rakinu. Rašyk per naujo su detaliu paaiškinimu ir įrodymais.
 7. Bus pranešta savininkui. Dėkojame.
 8. Bus pranešta savininkui. Dėkojame.
 9. Papeikimas priimtas. @Audris_Blatata pateikė chatlog'ą bei nuotraukų įrodymus (nuotraukų įrodymai čia) , @Bebras_Awesome gaus įspėjimą už neteisingą mute priežastį ir bus su juo pakalbėta dėl nepavyzdingo administratoriaus bendravimo su žaidėju. Tema rakinama. P.S @Bebras_Awesome, prašau nebefreepostinti, jeigu neturi papildomų įrodymų ir neversti papeikime chato.
 10. Atmesta. Mute atveju privalomas chatlog’as, kitaip papeikimas yra atmetamas! Tema rakinama.
 11. Priimta. Bus pranešta savininkui apie šias klaidas.
×
×
 • Create New...

Important Information