Jump to content
Visų naujų užsiregistravusių žaidėjų Vardas_Pavarde forume būtinai turi sutapti su serveriu! (Jokių ženklų, skaičių ir pnš.).

Katukas_Garfildukas

Paslaugų prižiūrėtojas
 • Pranešimų kiekis

  141
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėtos dienos

  41

Katukas_Garfildukas paskutinį kartą lamėjo Rugpjūtis 5

Katukas_Garfildukas turi daugiausiai reputacijos gavusio turinio!

Reputacija

400 Puiki

Apie Katukas_Garfildukas

 • Rank'as
  🥰

Asmeninė informacija

 • Vardas_Pavardė (samp žaidime)
  Katukas_Garfildukas
 • Lytis
  Moteris
 • Gyvenamoji vieta
  Ne :)

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

2.573 profilio peržiūros
 1. Sveiki, žaidėjai! Su komanda sugalvojome Jums galimybę, kuria galėsite pagausinti savo taškų ar pinigų kiekį žaidime. Viskas yra labai paprasta! • Ką reikia padaryti? Jums reikės tik kurti mem'us susijusius su mūsų projektu! Primename, turinys negali būti užgauliojantis. Jeigu tai susiję su tam tikru asmeniu, turite jo pirma paklausti ar jis nėra prieš visa tai. • Sukuriau mem'ą, ką daryti toliau? Sukūrus mem'ą siunti mums į mūsų Facebook platformos puslapio SIMG.LT žinutes ir tuo pačiu parašai savo žaidimo V_P. Jeigu Tavo mem'ą patalpiname puslapyje, turi galimybę rinktis žaidimo turtu tarp 30 tūkstančių ir 30 taškų (pasirinkti tik vieną). Mūsų lūkėsčiams pasitvirtinus, suma gali didėti! Nepraleiskite progos lengvai užsidirbti žaidime! Jeigu turite kokių nors klausimų, drąsiai kreipkitės į serverio administraciją. Pagarbiai, SIMG administracija
 2. Papeikimas priimtas. Administratorius Lukas_Sexs bus nubaustas. Tema rakinama.
 3. Parašyk klaidos anketą normaliai. Kas sproginėja? Kur sproginėja? Įrodymus per imgur kelk, jeigu kažkas nepavyksta. Šitą temą rakinu. Rašyk per naujo su detaliu paaiškinimu ir įrodymais.
 4. Bus pranešta savininkui. Dėkojame.
 5. Bus pranešta savininkui. Dėkojame.
 6. Labukas, John'ai, nesistebiu, kad čia rašai kažką ištikrųjų :DD https://imgur.com/a/obfOqAu , čia įrodymai dėl šaudymo, taip pat yra liudytojų (dauguma žaidėjų iš įrodymų), jeigu šių įrodymų neužteks. Nebūtina buvo Tau rage'int po mute ir nesedėtum tam jaile
 7. Priimta. San_Paulas bus nubaustas. Tema rakinama.
 8. Papeikimas priimtas. @Audris_Blatata pateikė chatlog'ą bei nuotraukų įrodymus (nuotraukų įrodymai čia) , @Bebras_Awesome gaus įspėjimą už neteisingą mute priežastį ir bus su juo pakalbėta dėl nepavyzdingo administratoriaus bendravimo su žaidėju. Tema rakinama. P.S @Bebras_Awesome, prašau nebefreepostinti, jeigu neturi papildomų įrodymų ir neversti papeikime chato.
 9. Atmesta. Mute atveju privalomas chatlog’as, kitaip papeikimas yra atmetamas! Tema rakinama.
 10. Priimta. Bus pranešta savininkui apie šias klaidas.
 11. Papeikimas atmestas. Monika, esi pavaduotoja, tokius dalykus galėjai rašyti per pavaduotojų viešą chatą arba WC skelbimuose. Tema rakinama.
 12. Papeikimas priimtas. Administratorius Audris_Blatata bus nubaustas. Tema rakinama.
 13. Papeikimas priimtas. Administratorių nubausiu, kai tik turėsiu galimybę prisijungti. Tema rakinama.
 14. @Audris_Blatata turi pateikti įrodymus, jog Jony_Hunder buvo afk HP ir tuom trukdė kitiems žaidėjams, per 24 valandas, skaičiuojant nuo tada, kada buvo parašytas papeikimas.
 15. Kadangi įrodymai nesulaukti, administratorius bus nubaustas. Tema rakinama.
×
×
 • Create New...

Important Information