Jump to content

Mister_Karkeris

Narys
 • Pranešimų kiekis

  137
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėtos dienos

  6

Mister_Karkeris paskutinį kartą lamėjo Kovas 30

Mister_Karkeris turi daugiausiai reputacijos gavusio turinio!

Reputacija

-11 Bloga

Apie Mister_Karkeris

 • Rank'as
  Man reikia tik mergos :"
 • Gimtadienis 2005.05.17

Asmeninė informacija

 • Vardas_Pavardė (samp žaidime)
  Mister_Karkeris
 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji vieta
  Vilnius

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

902 profilio peržiūros
 1. Tam susikūriai accounta ,kad čia ipisti reiklama , nebijok nieks tu tavo *Myliu SIMG* like ir subu nedes nes skauda akissssssssssssssssss
 2. Irrrr ... ? tik nesakyk IP: Nes tada man teks pačiulpti...
 3. Pasižiurėjus į tave dar baisesnis už hud"a. Atsiprašau ? Life_Sad
 4. Esu palevines visam laikui yrodimas netgi ,kad palevinau pasižiurėkit ban liste ?
 5. Anketos šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Blogasis karkeris (Mister_Karkeris) Papasakokite apie jūsų darbą?: im gay Video: Nuoriu atsiprasyti visu jai sakiau blogus zodzius "Labai atsiprasau" Ir sekmes projekte ,o as busiu visada jusu sirdyse. ?
 6. 1.Tau išprūdo tai susigražink ta savo nubo žodį sau ,o ne bangas tu čia kelk man. 2. Kokia teisia turi manę įžeidinėti tai prašom forumo įspėjima gausi 3. Aš tau nedarau gėdos tu sau darai gėda.
 7. Čia skirta įdėjas rašyti ,o ne tavo nesamones rašyti
 8. Anketa: 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Mister_Karkeris 2. Kam jis skirta (forumui/serveriui/teamspeak):Serveriui 3. Jūsų siūloma idėja:Pridėti funkcija pvž kai kviečia prižiurėtojas į serveri žmones ,kad parašius komanda išrinktu random žaidėja kuris gautu pinigų ir xp šek tiek ? 4. Plačiau apie ją papasakoti:Viska paaiškinau ? 5. Kodėl tai turėtų būti įgyvendinta:Nes daugiau ateitų žmonių
 9. Taiva ta ir yra įdėja ,kad sukurti sistema ,kad duotu darbuotojam teisia.
 10. Realybiai stojant y policija turi dar praktini važiavima išlaikyti,šaudyma ir t.t nuoriu padaryti realiu serveriu. O mes tik apklausiam viskas gerai priimtas eini dirbti. Taip niera realu. Direktoriai ir pavaduotojai gaves pareigas. 1xMechaniku direktorius 1xFūristų pavaduotoja. Darbai 7x. Įsidarbines Teisėsauga. 12x. Įsidarbines gaujose tiek GS IR THEBALL 5x. Įsidarbines Mechanikuose. 3x. Fūristose.
 11. Anketa: 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Mister_Karkeris 2. Kam jis skirta (forumui/serveriui/teamspeak):Serveriui 3. Jūsų siūloma idėja:Kvalifikacija 4. Plačiau apie ją papasakoti: Pridėti prie kaikurių darbų kvalifikacija. Pvž policija. Išlaikius kvalifikacija asmuo galės dėti star ir t.t 5. Kodėl tai turėtų būti įgyvendinta:Būtų geriau naujiesiams darbuotojams,sužinotu kaip sunku patekti į darba. Direktoriai ir pavaduotojai gaves pareigas. 1xMechaniku direktorius 1xFūristų pavaduotoja. Darbai 7x. Įsidarbines Teisėsauga. 12x. Įsidarbines gaujose tiek GS IR THEBALL 5x. Įsidarbines Mechanikuose. 3x. Fūristose.
 12. UŽ. Taip ir toliau ? ( Karkeriui pavargo rašyti įdėjas) Direktoriai ir pavaduotojai gaves pareigas. 1xMechaniku direktorius 1xFūristų pavaduotoja. Darbai 7x. Įsidarbines Teisėsauga. 12x. Įsidarbines gaujose tiek GS IR THEBALL 5x. Įsidarbines Mechanikuose. 3x. Fūristose.
×
×
 • Create New...

Important Information