Jump to content

Dedule_Lukenzo

Direktorių prižiūrėtojas
 • Pranešimų kiekis

  88
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėtos dienos

  19

Dedule_Lukenzo paskutinį kartą lamėjo Lapkritis 24

Dedule_Lukenzo turi daugiausiai reputacijos gavusio turinio!

Reputacija

78 Gera

4 sekėjų

Apie Dedule_Lukenzo

 • Rank'as
  (D. prižiūrėtojas P. prižiūrėtojas) nuo 2019.09.03
 • Gimtadienis 2000.01.24

Asmeninė informacija

 • Vardas_Pavardė (samp žaidime)
  Dedule_Lukenzo
 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji vieta
  Kaunas

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

718 profilio peržiūros
 1. Atranka tesiama ,kol atsiras dar pora anketų vertų dėmesio.
 2. Bet šiaip įdomus dalykas automate tai yra sankaba tik nėra sankabos pedalo. Pačioje greičių dėžėje tai yra.
 3. ATRANKA TESIAMA. Kolkas kandidatų šioje atrankoje dar nematau, pamatysiu bent gerų porą anketų rinksim direktorių
 4. Just_Bandanna bus nubaustas kaip pridera. o tau kas yra tu cia verst nori neturi prie ko prikibti? Nesu serve blogai esu serve irgi blogai tuo metu gal turiu savo gyvenima kuriame reikia kazka daryti. Netik samp zaisti. Neprivalau visa laika buti ne afk.
 5. Arce_Sance bus nubaustas, o tu busi atblokuotas.
 6. Sveiki visi. Pasitarėme su visa serverio administracija, jog senokai buvo koks didesnis event'as. Nusprendėmė kitą savaitgalį jį padaryti. Eventas bus labai paprastas, viskas ką jums reikia padaryti ,tai tik užpildyti anketą pagal pavyzdį, bei dalyvauti evente :). Bus kartingų lenktynės. EVENTO VIETA PAŽYMĖTA. Taisyklės kaip ir visur ir visada išlieka tos pačios. Esmė ta ,jog jums reikia užpildyti anketą,bei dalyvauti. EVENTO DATA 2019.12.01 (SEKMADIENĮ) Valanda kolkas planuojama apie 19:00h. Anketa : 1. Jūsų V_P projekte - 2. Ar tikrai dalyvausite - 3. Ar galėsite naudotis Discord ? - Prizai...... 1vieta - Vip menesiui bei 50'000EUR. 2vieta - 300'000Eur bei 50 taškų. 3vieta - Random mašina (ne už taškus.) mašina bus išrinkta atsitiktiniu būdų.
 7. Savininkui jau pranešta, greitu metu bus sutvarkyta.
 8. Sveiki,visi . Atsiprašau, jog šios analizės teko palaukti kiek ilgiau nei tikėjausi pats (Dėl užimtumo.) Kaip pastebėjote direktorius buvo išrinktas Armand_Belov, tai papasakosiu šiek tiek aiškiau ,bei plačiau,kodėl. Pirmasis kandidatas - Paul_Nuevos - apie tave per daugiausiai negaliu papasakoti,bet kaip ir sakiau po užblokavimo , kad direktoriu teks pamiršti ,dėl to jog naudojai palengvinančią programą. Nebūtų taip nutikę išrinkęs būčiau tave, pasitaisymui siūlau tau šios firmos pavaduotojo vardą. Antrasis kandidatas - James_Soprano - apie tave nesu susidaręs kažkokios nuomuonės, nes nesu matęs taves vadovaujant, bei serveryje nelabai pasireiški , tai kaip suprantu tai vadinasi neaktyvumu, o man direktoriaus reikia aktyvaus.Teks nuvilti , bei pasiūlyti susitvarkyti aktyvumą. Trečiasis kandidatas - Armand_Belov - atsimenu tave iš senesnių laikų mėgdavai pačheatint'i ,bet lyg pasitaisei, parodei savo aktyvumą ,bei norą turėti šias pareigas. Neturiu ką daugiau net pasakyti tiesiog sėkmės linkiu vadovaujant. (BANDOMASIS LAIKOTARPIS 14dienų nuo 2019.11.16 ).
 9. Laikinas Logistikos direktorius (14 dienų) Dark_Lovell. Nuo (2019.11.19).
 10. Sveiki visi! Kadangi senasis “Logistikos” direktorius buvo nušalintas, todėl yra renkamas naujasis direktorius! Prieš pildant turite žinoti šias taisykles 1. Draudžiama keisti šrifto dydį 1.2 Draudžiama naudoti B mygtuką norint paryškinti tekstą! 2. Privalote laikytis forumo taisyklių 3. Draudžiama kopijuoti anketas 4. Prieš pildant pasitikrinti ar nesate juodąjame sąraše ANKETA Jūsų slapyvardis žaidime? : Jūsų amžius : Paaiškinkite savais žodžiais kaip suprantate savoką "Direktorius" : Paaiškinkite savais žodžiais kaip suprantate savoką "Pavaduotojas" : Papasakokite ką žinote apie Logistiką ,bei jos veiklą ir kt. : Kodėl nusprendėte tapti būtent Logistikos direktoriumi? : Kodėl turėčiau pasirinkti būtent tave į direktoriaus postą, o ne kitą asmenį? Jūsų paskutinis pasisakymas : Informacija - pildydami anketą nesinaudokite melu, nes kaip sakoma "melo kojos trumpos", taip pat taisyklių nežinojimas nuo atsakomybės neatleidžia! Kandidatams didžiausios sėkmės!
 11. Jau kaip adminai per /az gražiai šneka. Edve bus nubaustas. Tema rakinamą.
 12. Pateik dar chatlogo, jei viskas taip. Tai asmuo bus nubaustas 2 direktoriaus įspėjimais ,bei admin įspėjimu.
 13. Sveiki visi! Kadangi senasis “GroveStreet” direktorius buvo nušalintas už neaktyvumą, todėl yra renkamas naujasis direktorius! Prieš pildant turite žinoti šias taisykles 1. Draudžiama keisti šrifto dydį 1.2 Draudžiama naudoti B mygtuką norint paryškinti tekstą! 2. Privalote laikytis forumo taisyklių 3. Draudžiama kopijuoti anketas 4. Prieš pildant pasitikrinti ar nesate juodąjame sąraše ANKETA Jūsų slapyvardis žaidime? : Jūsų amžius : Paaiškinkite savais žodžiais kaip suprantate savoką "Direktorius" : Paaiškinkite savais žodžiais kaip suprantate savoką "Pavaduotojas" : Papasakokite ką žinote apie Gaują bei jos veiklą ir kt. : Kodėl nusprendėte tapti būtent Gaujos direktoriumi? : Kodėl turėčiau pasirinkti būtent tave į direktoriaus postą, o ne kitą asmenį? Jūsų paskutinis pasisakymas : Informacija - pildydami anketą nesinaudokite melu, nes kaip sakoma "melo kojos trumpos", taip pat taisyklių nežinojimas nuo atsakomybės neatleidžia! Kandidatams didžiausios sėkmės!
 14. Na, dėl mute tai gavai neuždyka. Dėl heal komandos ,įrodymai nepateikti jog gydė per susišaudymą. O dėl administratoriaus bendravimo bus žodinis įspėjimas. Tema rakinama.
 15. Priimta lauksiu gryztancio jei kas kreipkis
×
×
 • Create New...

Important Information