Jump to content
Visų naujų užsiregistravusių žaidėjų Vardas_Pavarde forume būtinai turi sutapti su serveriu! (Jokių ženklų, skaičių ir pnš.).

Ghetto_God

Narys
 • Pranešimų kiekis

  57
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

12 Neutrali

1 sekėjas

Apie Ghetto_God

 • Rank'as
  GodFather
 • Gimtadienis 2001.11.26

Asmeninė informacija

 • Vardas_Pavardė (samp žaidime)
  Paul_Nuevos
 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji vieta
  Panevėžys

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

414 profilio peržiūros
 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Paul Nuevos Dainų pavadinimai: WITE KATT - Tu Tai Žinai prod. chill fail Parsisiuntimo YouTube nuoroda: Mokat patys tyngiu mest
 2. Modifikacija rasta ir pristatyta privačiai.
 3. P'N MOD SEARCH Čia galite užsisakyti modifikacijos paiešką. INFO Norimos modifikacijos pobūdis negali pažeisti bendrų serverio taisyklių. Neieškau CLEO scriptų. Modifikacijos pristatomos maksimaliai 24 h po anketos užpildymo. SAVAITGALIAIS MODIFIKACIJOS NEIEŠKOMOS! Kainoraštis: Žaidėjų išvaizdos modifikacijos - +1 REP Mašinų modifikacijos - +2 REP Ginklų modifikacijos - +1 REP Žaidimo aplinkos t.y kelių, medžių, vandens ir kt. modifikacijos - +2 REP ENB Modifikacijos - +2 REP Animacijų modifikacijos - +1 REP Garsų modifikacijos - +1 REP HUD modifikacijos - +1 REP Atsiskaityti už modifikacijas privalote per 24 h. Anketos šablonas: 1. Jūsų V_P žaidime: 2. Kokios modifikacijos ieškote: 3. Jūsų reikalavimai kaip turėtu atrodyti modifikacija t.y spalva, hq ar low, auot ar manual instaliacija ir k.t : P'Nuevos.
 4. Nesipykit burbuliukai...Jetss kokie siuolaikiniai vaikai
 5. *Myliu SIMG* jis realiai normalus jei normalus butu xD As uz ji..
 6. Todėl prote nes gavo visam laikui baną nuo Markas Bellaruss genijau
 7. Jau iš rašto atskiriu kad čia Mad Money xdd
 8. Neapsimoka imti ten susišaudymas vyko dar rodė per farus.
 9. O, kad pas mane Kontrikuose vergavai tai nereikėjo parašyt ? Nene maladiec seniukas gerai viską išdėstei.
 10. Joa realiai dabar kai modą rašiausi man crashino, tai pernaujo peržiūrėjau ir buvau ten kelis failus netaip įkėles, tai pradėjo crashint, bet dabar susitvarkiau viskas lyg ir normaliai.
 11. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Paul_Nuevos Papasakokite apie šią modifikaciją?: Ieškau AntiCrash modifikacijos, kuri nesibugintu. Ką keičia šita modifikacija?: Leidžia žaidimui veikti sklandžiai Modifikacijos parsisiuntimo nuoroda?: Ieškau. Būtų gerai kad ir įsirašymą aptartumėme, nes galbūt darau kažką netaip. Vaizdinė medžiaga:
 12. Sveikas, tavo tikro vardo nežinau todėl vadinsiu tave Deivydu jei tu nesupyksi. Tavęs nelabai pažinodamas daug pasakyti negaliu. Tačiau mano manymų tu šių pareigų vertas vistiek, kad ir kas benutiktų tu jau įnešei pastangų į šį postą, padarei gerų darbų serveriui kas yra sveikintina. Mano nuomonė elementari, bet aiški - tu gerai atlieki savo pareigas, bet trūksta, jog būtum šiek tiek aktyvesnis, kad pareigos būtų atliekamos šauniai. Tikiuosi tam poste dar pabūvosi (Pabandyk Marką pralenkti, jei tai padarysi neatmestinai prižadu įkirėti Irenijui, jog sukurtu paminklą tavo vardui paminėti ? )
×
×
 • Create New...

Important Information