Jump to content
Visų naujų užsiregistravusių žaidėjų Vardas_Pavarde forume būtinai turi sutapti su serveriu! (Jokių ženklų, skaičių ir pnš.).

San_Paulas

Narys
 • Pranešimų kiekis

  4
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

3 Neutrali

Apie San_Paulas

 • Rank'as
  Narys

Asmeninė informacija

 • Vardas_Pavardė (samp žaidime)
  San_Paulas
 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji vieta
  plunge

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

Neseniai apsilankiusiųjų lankytojų skiltis yra išjungta ir nebus rodoma kitiems vartotojams, kol jos neaktyvuosite.

 1. 2 km pd yra nesažininga o jei nenori kad tave gauditu tai neprisidipk ir niekas negaudis beto jai prisidirbi ir paskui lengvai pabegi tai kam is viso serve reikalingas pd.
 2. Aš turu galvoje dirban teisėsauginikų nes jums užtenka pavažuoti už kampo ir praktiškai viso sekimo nelieka.
 3. Žmonės 2 km dirbant Teisėsaugoje yra žiauriai mažas atstums, jeigu darot limituota sekimą tai nors atstumą dekit normalu, kokius 5 km ar ar daugiau nes su 2 kilometrais atstumu labai greitai gali pamesti.
 4. Jūsų V_P žaidime - San_Paulas Kodėl norit tapti būtent teisėsaugos pavaduotoju ? Noriu turėti galimybe priimti naujus žaidėjus norinčius į policijos darbą ir prižiūrėti juos ,bei kartu palaikyti serverijia tvarką. Ar turite patirties šitame darbe ? Dar nesu turėjęs tokiu pareigų, nes man užtekdavo būti paprasčiausiu darbuotoju ,bet dabar norėčiau visai tokiu pareigų. Kiek laiko praleidžiate per dieną serveryje ? Nuo 2-4 val. ,kartais nuo 2- val. Ar pažadat pradirbti minimalu laiką pavaduotoju ? Na mano manimu šis klausimas yra išviso nereikalingas ,nes kiekvienas įsidarbines turi pradirbti nors minimalu laiką 'jei jis turi nors kiek atsakomybės. Ar jūs dabar esat teisėsaugos darbe ? Esu įsidarbinęs kriminalistikoj Trumpai pristatykite - Esu Paulius gyvenu Plungėj, šiais metais baigiau 10 klasių, esu 17 metų. Papasakokyt kas yra pavaduotojas ? Direktoriau padėjėjas, bei asmuo kuris ir teisėsaugos darbo valdžioje kartu su direktoriumi ir antru pavaduotųjų, bei atsakantis ir prižiūrintis kitus teisėsaugos darbuotojus. Ko sieksite po pavaduotojaus pareigų ? Bandysiu tapti direktoriumi jei sėkmė šypsosis. Kokia jūsų nuomonė pati griežta taisyklė pavaduotojams ? Nepiknaudžiauti savo žemomis pareigomis. Išvardinkite 3 jūsų nuomone griežčiausias taisykles pavaduotojams ? 1.Neaukštinti savęs dėl savo užimamos pozicijos. 2.Privalote rodyti pavyzdį darbuotojams, bei stengtis dėl jų. 3.Atsakingai prižiūrėti firmą, kuriai vadovaujama.(Pirmasis žodinis įspėjimas, toliau 1 įspėjimas arba daugiau). Kiek reikia prabūti pavaduotojum minimalų laiką (dienomis) ? 14 dienų Kaip dažnai darysit treniruotės, veiklas ? Kai tik bus kolegų žaidime ir bus progų.
×
×
 • Create New...

Important Information