Jump to content
Visų naujų užsiregistravusių žaidėjų Vardas_Pavarde forume būtinai turi sutapti su serveriu! (Jokių ženklų, skaičių ir pnš.).
Guest Pasha_Kazakov

||Nuomonės apie dabartinius Prižiurėtojus||

Recommended Posts

Guest Pasha_Kazakov

||Sveiki šiandien norėčiau sužinoti jūsų nuomonęs apie dabartinius S-I-M-G prižiurėtojus||

"SIMG"

1.Markas_Bellarus Paslaugų Prižiūrėtojas

2.Dede_Antstolis Direktorių Prižiūrėtojas

3.Tomas_Wizard Forumo/TS3 Prižiūrėtojas

4.Tevas_Kanape Radistas

5.Iron_Fox Skripteris/Savininkas

Iš anksto dėkoju už nuomones...

35c547ba03f522c8362d4355c80fa889547.gif

Dalintis pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis

Nu okey ir aš pasireikšti noriu. 

Apie Marką kai atėjau i serveri galvojau kad "lopas" niekada nesutarsiu ir pasikėlęs bus, bet dabar jis mldc baxuriukas sutariam lyg ir gerai, piktumu nėra.

Apie save nieko nepasakosiu jau papasakojo?. 

Apie Tomą nelabai ka galiu papasakoti bet matosi kad maladec ir susitvarko su savo pareigomis, arčiau pažinti jo neina nes jo didesnis laikas ts ir forume o mano didesnis laikas tenka žaidime. 

Apie Tevuka seniau geras žmogus buvo ir dabar yra tik dabar aptingo neprideda naujų muzikų, bet vistiek buvo ir liko mldc

Apie Irenijų trumpai tariant MLDC žmogus, seniau bijojau ko paklaust nes atrodo toks piktas ir griežtas, kai paskyrė prižiūrėtoju nuomonę apie jį pakeičiau ir pažinau tikrąjį jį. 

• Haha 1

Dalintis pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis

Visa komanda nuo maziausiu pareigu iki auksciausiu, yra atrinkti rimti zmones suprantantys savo pareigas gebantys jas atlikti. Nepaimti siaip sau del skaiciaus. Tad negalima nei vieno komandos nario isskirti,nes  kiekvienas atlieka savo pareigas. 

• Labai patinka 2
  • OHO 1

Dalintis pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis

Mano nuomonė labai paprasta: džiaugiuos, kad turiu tokią komandą. Visi puikiai sutaria ;) O kaip kas atlieka savo pareigą - tai čia tegul žaidėjai nusprendžia. Ir žinoma didelis ačiū Iron_Fox, kad įnešė tikrai labai daug papildymų į DP ir P.P!

• Labai patinka 2

Dalintis pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Create New...

Important Information