Jump to content
Kosmonautas_Ananasas

[ATMESTA]Baikeris_Note

Recommended Posts

Anketos šablono pavyzdys:

1. Jūsų Vardas Pavardė žaidime:Kosmonautas_Ananasas
  2. Kaltinamojo Vardas Pavardė: Baikeris_Note
  3. Kuriai firmai vadovauja direktorius/pavaduotojas :Fūristų
  4. Data ir laikas kada tai nutiko:19:45+
  5. Kuo asmuo nusižengė:Keikiasi , be priežasties įspėjimas.
  6. Foto nuotrauka įrodanti kaltę:641e14609154f9866b0e4d47c140d048323.png
  7. Susirašinėjimas (chatlog.txt/15min):Pas mane iš torrent.ai gta san andreas tai nlb galiu rast , jei ką per team vieveri paieškot galėsit . P.s padariau visa vaizdo klipa kai atejau tik į serveri iki pat ispėjimo ir t.t. . Klipas:

Dalintis pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis
16 minutes prieš, Baikeris_Note rašė:

Sveikas,dėkui už pirma papeikimą,o štai dėl ko gavai ispėjimą: https://imgur.com/a/Wl55l7Y

P.s Yra žmonių kurie taip pat matė kaip mane pervažiavai,ir bandei nužudyti ;) 

Visu pirma mane išmetė iš žaidimo nes nebuvau aktyvaves windowsu ir antra aš nuvažiavau ir nenužudžiau tavęs ir trečia tu liepei kažkokiam žmogui susprogdinti fura ir tik tada miriai tad nesėk pasakų .

Dalintis pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis
2 minutes prieš, Kosmonautas_Ananasas rašė:

Visu pirma mane išmetė iš žaidimo nes nebuvau aktyvaves windowsu ir antra aš nuvažiavau ir nenužudžiau tavęs ir trečia tu liepei kažkokiam žmogui susprogdinti fura ir tik tada miriai tad nesėk pasakų .

Kažkodėl mano nuotraukoje matosi, kad neišmetė,o nuvažiavai vien dėl to,kad pradėjo tave šaudyti Egis,ir jis matė kad mane pradėjai važinėti

P.s nėra chatlogo ;) 

Dalintis pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis
1 minute prieš, Baikeris_Note rašė:

Kažkodėl mano nuotraukoje matosi, kad neišmetė,o nuvažiavai vien dėl to,kad pradėjo tave šaudyti Egis,ir jis matė kad mane pradėjai važinėti

P.s nėra chatlogo ;) 

Buk žmogus įkelk chatlogą ir viskas isaiškės kaip keikeis. Jei nežinojau kai išeini ant desktopa nepaspaudes esc neesi afk.

Dalintis pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis
1 minute prieš, Kosmonautas_Ananasas rašė:

Buk žmogus įkelk chatlogą ir viskas isaiškės kaip keikeis. Jei nežinojau kai išeini ant desktopa nepaspaudes esc neesi afk.

Tavo vidose matosi gi,kad parašiau keiksmažodi,bet su * ženklu,pats pasižiūrėk.

Dalintis pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Create New...

Important Information