Jump to content
Visų naujų užsiregistravusių žaidėjų Vardas_Pavarde forume būtinai turi sutapti su serveriu! (Jokių ženklų, skaičių ir pnš.).

Apklausa dėl direktorių prižiūrėtojo-os

Apklausa dėl direktorių prižiūrėtojo-os  

30 balsai

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Sveiki žaidėjai!

Tai nėra galutinė atrankos dalis, man tiesiog reikia sužinoti ką jūs manote apie šiuos kandidatus.

Rašyti galite laisvai, nevengdami kritikos, žinoma - keiksmažodžių ir įžeidimų neturi būti.  Jeigu balsuojate, privalote palikti komentarą, kuriama paaiškintumėte kodėl pasirinkote būtent tą kandidatą, o ne kažkurį kitą.

Jeigu komentaro nepaliksite arba paliksite, bet labai trumpą ir neargumentuotą - jūsų balso neužskaitysiu. Taip pat, papirkinėjimas/fake anketų kūrimas ir visi kiti dalykai kurie įtakoja neigiamai rinkimus - baudžiami forumo užblokavimu.

• Labai patinka 1

Dalintis pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis

Aš už Katuką - afigienas čiuvas, visada padeda, palaiko pokalbį, bendraujantis, visada pasisveikina (jeigu rmtj tai tik dėl to, kad pasisveikina už jį balsuoju, jeigu to nedarytų tai nebalsuočiau). O vat jeigu rimtai rimtai, tai fajnas žmogus kuris turi skillą labai gražiai rašyti, tai atrankų rezultatų aprašymai manau bus afigieni ir visada bus ką paskaityti ? Vėliaaaaaaaaau kas vėliau hmm.. Žinau, kad labai nori šitų pareigų, o jeigu žmogus nori tai manau tikrai nepaliks šito postoo ilgąą ilgąą laikąą ir žiūrės į jį atsakingai, ypač ji. Darbšti, atsakingaa, visad stengiasi išlaikyti savo duotą žodį ir taip dažniausiai ir padaro :D Galima sakyt jau senbuvė šitam serveryje, viską mačiusi, visus žino, visi ją žino nu ir tsg yra afigienas žmogus. ((:

• Labai patinka 4
  • Haha 1

Dalintis pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis

Aš su Life, sutarėm gerai ,nuo pat pradžių atėjęs į serverį rodė jog moka kažką,padėjo man kaip buvau prižiūrėtojas direktorių. Šiaip tikrai vertas žmogus šio posto, dėl kitų nieko negaliu pasakyt ,bet merginų į vyrišką valdžią nereikėtų įsileisti. Nepriimkit į širdį nesakau kad blogai būtų ,bet tai tiesiog mano nuomonė. O Life ganėtinai subrendęs ,direktorius kaip buvo girdėjau ,kad neblogai elgdavosi, ir pamenu kaip jis ilgai svajojo apie šį postą, todėl linkiu jam sėkmės didžiausios tiek atrankoje ,tiek jeigu pasisektų gauti šias svarbias pareigas ;)

• Labai patinka 2
  • Haha 1
  • Liūdna... 1

Dalintis pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis

Už Katuką, nes kaip reikia pagalbos visados padeda, niekados nepasako "Ne" kaip ištinka bėda. Būdama teisėsaugos direktorė jin visados padėdavo direktoriavime kaip kildavo klausimai ar problemos, jokių nusiskūndimų apie ją negaudavau. Linksma panelė mokanti greitai pasidaryti rimta, mokanti nuduoti moralus, atsakingai žiūri į darbą. ❤️:)

• Labai patinka 2

Dalintis pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis

Aš skiriu savo balsą Lifukui, daug kas sakys, kad prinardęs ir pnš, draugelis, bet jis kaip tik moka visas taisykles, turi tą supratimą kaip vadovauti. Jis pavadavo mane ne kartą, ir ne vien mane, taip pat Dėdulę, kuris buvo DP. Jis visa darba atliko nepriekaištingai, tad dėl jo manau bėdų bus mažiausia.

• Labai patinka 2

Dalintis pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis

Savo balsa skiriu už Katuka, nes jin yr laba draugiška, ir manau kad visiem patink su ja bendrauti. Tikrai mokanti rašyti gerus rašinius, del to tikrai bus geros analizės.

P.S. #AYCM Duskit audi fanai. 

• Labai patinka 2
  • Nepatinka 1

Dalintis pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Create New...

Important Information