Jump to content
Visų naujų užsiregistravusių žaidėjų Vardas_Pavarde forume būtinai turi sutapti su serveriu! (Jokių ženklų, skaičių ir pnš.).
James_Soprano

[BLOG'AS] Kaip aš čia atsidūriau ir kaip aš čia žaidžiu?

Recommended Posts

Sveiki visi!

Kaip žinote, o jei nežinote esu Ovidijus ? Esu šio serverio senbūvis (Nežinau ar skaitausi toks, bet nvm) 

Tai galbūt pradėsiu apie atsiradimą SIMG.LT projekte :

GOOGLE >> GTATOP.LT >>> SIMG.LT >>> ADD SERVER >>> Enter new server HOST:PORT

Taigi pradėjau aš 2016metų Rugsėjį. Buvau visiškai žalias čiūvelis tiek samp'e, tiek aplamai žaidime. Savininko Pagalbininkas : Jonas (Benny_Benassi). 

Pirmi įspūdžiai

Užtruko, gan ilgai kol prisijungiau, bet pavyko

Serveryje 20+ žmonių. Starte VIP 2savaičių ir 150'000eurų. Iškart parašiau komandą /admin ir paprašiau pagalbos. Buvau labai įkyrus žaidėjas Jonui. Prašiau ir pinigų ir teisių ir kitų privilegijų. Davė jis man teisias ir panašiai. 

Susikūręs forumą pamačiau, kad vyksta Atranka į Teisėsaugos Direktorių.Pagalvojęs ir nieko nelaukęs užpildžiau. Mano priežastys kodėl jie turi pasirinkti būtent mane : Aš labai labai noriu pavadovauti ir būti geru direktoriumi. ? Vyr. DPKT : Dianute_Dias. Aišku ją atmetė instant ?

Pirmasis Darbas ir Pareigos

Pražaidęs kokius du mėnesiu sukaupiau 4'000 patirties taškų ir mane per atranką priėmė į Mechanikus. Legendinis darbas. Valdžia buvo Tim_Black, Johnson_Reacols.. Johnson'as labai greit po mano atėjimo dingo iš serverio, todėl buvo nušalintas nuo pareigų. Vieną vakarą iš oro parašiau "/sms Tim Gal galėtum duot pavą pamėgint?" ir net nesitikėjau, to jis man jį davė. Pavaduotoju buvau neilgai, nes Tim'as perleido man savo vargą Mechanikų Direktorių. Aš buvau labai užsihypinęs. Mano kompiuteris skardinė Sprite ?. Dariau mechanikų kelionę ir ką ir nieko per lagus nesu gebėjau važiuot normaliai todėl persigalvojau.

Po pasikeitimų DPKT buvo Valdelis (Du*elis ;D) Aš labai stresavau dėl savo pareigų, nemokėjau elgtis su komandomis ir pnš. Buvo 3pagrindiniai darbuotojai : Ernestas_Panda, Roof_Gangsta, ir kito nicko nepamenu. Jie vaikščiojo per darbus dėl mano pykčio. Ernestas_P vis spamino į  /sms  dėl pavaduotojo posto, kurį užėmęs buvo Roof_Gangsta. Išmečiau vieną kartą antrą ir parašė papeikimą, kurį jis priėmė (Valdelis). Praradau pareigas ir dėl to labai liūdėjau, per tą laiką bunant mechanikuose pasikėliau exp iki 9'000 ir išėjau į Fūristus. @Vaiva_Neo buvo direktorė ( Prisipažino man, kad nemoka būt direktore ? :D). Ir ten gavau pavaduotoją, kuriuo ilgai nebuvau, nes dėl kompo ir sampo problemų dingau iš serverio 3 mėnesiams.

Sugryžimas į serverį 

Po šių ilgų trijų mėnesių "Sprite" skardinė atsigavo, tačiau turbūt kažkas nulaužęs mano paskyrą uždirbo man baną už čytus, nors manęs serveryje nebuvo 3mėnesius. Po 1mėnesio kai sužinojau, jog  gavau baną susikūriau naują paskyrą tai yra dabartinė mano paskyra J'Andreas. Po šių ilgų 3mėnesių aš manau, labai pasikeičiau, nuo to įkyraus vaikėzo iki šiek tiek labiau subręndusio paauglio ? ( Jei taip mane galima pavadint ). Gyvenimas sugrįžo į savo vėžias, buvau senas žaidėjas vienintelis pildęs į Mechanikų Direktorių, Edgaras (Markas) man davė direktorių, nes jo nusipelniau ( Pagal anketą :DD) Vos neužmiršau savo karo su @Eligijus_Turbo kai buvau The Ballas Gaujos Lyderio Pavaduotojas. Ohhh kentėjo TB, be algų, nieks nepaaukoja (P.S Dėkui @Lukas_Mldc už 1euro auką :D). Na dabar dirbu kartu su šiais vyrais ir mes gerai sutariame :PP 

Mano Draugai ir Priešai  || Of ALL TIME 

1. Didžiausias priešas @Mad_Money
  2. Geriausias draugas @Mako_Titul
  3. Geriausia draugė  @Katukas_Garfildukas
  4. Ilgiausiai pažystma mergina @Emily_Winston

Geriausi kolegos @Samp_Master, @Jony_Hunder, @The_Donatas, @Eligijus_Turbo, @Emily_Winston, @Jimmy_Vercetti, @Rycz_Dzz, @Lil_Bang, @Deivyd_Air @Lukas_Mldc @Big_Croos

Ačiū, kad skaitėt soriuką už klaidas ir panašiai

#NevykęsBlogųRašytojas ? 

ATEAA

Ovis :3

• Labai patinka 9
  • Haha 1
  • Nepatinka 1

Dalintis pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis