Jump to content
Visų naujų užsiregistravusių žaidėjų Vardas_Pavarde forume būtinai turi sutapti su serveriu! (Jokių ženklų, skaičių ir pnš.).
Deivyd_Air

Jūsų nuomonė apie mane ir mano užimamas pareigas

Jūsų nuomonė apie mane ir mano užimamas pareigas  

17 balsai

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Sveiki žaidėjai!

Šioje apklausoje norėčiau paklausti, kokia jūsų nuomonė apie mane ir mano užimamas pareigas ir kaip su jomis tvarkausi. 

Rašyti galite laisvai, nevengdami kritikos, žinoma - keiksmažodžių ir įžeidimų neturi būti.

Taip pat norėčiau sulaukti patarimu, kaip galėčiau tapti geresniu Paslaugų Prižiūrėtoju, nes dabar sulaukiu daug kritikos iš jūsų, tad norėčiau sužinot, ko man trūksta

Dalintis pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis

Sveikas, tavo tikro vardo nežinau todėl vadinsiu tave Deivydu jei tu nesupyksi. Tavęs nelabai pažinodamas daug pasakyti negaliu. Tačiau mano manymų tu šių pareigų vertas vistiek, kad ir kas benutiktų tu jau įnešei pastangų į šį postą, padarei gerų darbų serveriui kas yra sveikintina. Mano nuomonė elementari, bet aiški - tu gerai atlieki savo pareigas, bet trūksta, jog būtum šiek tiek aktyvesnis, kad pareigos būtų atliekamos šauniai. Tikiuosi tam poste dar pabūvosi (Pabandyk Marką pralenkti, jei tai padarysi neatmestinai prižadu įkirėti Irenijui, jog sukurtu paminklą tavo vardui paminėti ? )

• Labai patinka 1

Dalintis pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis

Neapibūdinsiu tavęs, bet pasakysiu koks turi būti geras prižiūrėtojas ir manau pats suprasi ar tau trūksta kažko ar vis dėlto esi "geras prižiūrėtojas". Visų pirma prižiūrėtojas PRIVALO būti nešališkas, kadangi susidarius tam tikram konfliktui serverio žaidėjų skaičius gali nukentėti dėl būtent vieną pusę palaikančio prižiūrėtojo, kadangi tu kaip prižiūrėtojas privalai išklausyti abi puses ir rasti kompromisą tarp konfliktuojančių pusių. Antra, geras prižiūrėtojas privalo būti aktyvus ir turi imtis iniciatyvos palaikyti pastovų žaidėjų kiekį serveryje, kadangi daugelis žaidėjų, mano nuomone, kai pamato, kad serveryje žaidžia 7 ar 11 žaidėjų nelabai ir nori jungtis į jį, nes veiksmo serveryje garantuotai, kad nebus. Prižiūrėtojas privalo įvertinti esančią situaciją serveryje bei prižiūrėti tvarką, taip, čia jau vienas iš tavo minusų. Kai serveryje būdavo 25-30 žaidėjų online tavo indėlis į serverio žaidėjų užėmimą nebuvo labai aktyvus, arba tiesiog tu to nesuprasdavai, kad reikia pravesti eventą ar dar kokį fun dalyką, na džiaugiuosi bent tuo, kad paklausydavai manęs ir pravesdavai kokį eventą. Prižiūrėtojas PRIVALO BŪTI KŪRYBIŠKAS, taip, kūrybingumas atsispindės serverio žaidėjų užimtume, nagi cmon, kiek galima vesti tuos pačius eventus (slepynių ir dm), na taip suprantu, kad juos pravesti yra lengviausia, bet ar negalime truputį paįvairinti serverio veiklos? Tarkim, kad ir tas pats mano sugalvotas "Granade jump" eventas, kai pirmą kartą paskelbiau eventą serveryje buvo 34 žaidėjai, tai serverio žaidėjams buvo negirdėta, todėl į eventą susirinko 27 žaidėjai, na eventą vedžiau pusantros valandos, užtat visi žaidėjai, kurie buvo pašalinti iš evento jį stebėjo, nes tai buvo įdomu ir nematyta. Prižiūrėtojas turi būti autoritetas ne tik serverio žaidėjams bet ir adminams. Prižiūrėtojas privalo PRIŽIŪRĖTI serverio adminus, juos paskatinti daryti eventus, ar kitokius užsiėmimus serverio žaidėjams, nes dabar žmonės adminus perka dėl gaunamų privilegijų, bet apie "nusipirktas" pareigas tiesiog pamiršta, kalbu apie pagalbą naujokams ir žaidėjams. Prižiūrėtojas privalo būti griežtas. Jeigu būsi labai atlaidus žaidėjai pradės "lipti tau ant sprando" ir tu jų nebesuvaldysi, nes visi galvos, kad tu esi draugelis. Na manau parašiau koks turi būti prižiūrėtojas, nors ir nelabai išsamiai, bet tiesiog... Sėkmės keičiantis!

• Labai patinka 3

Dalintis pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis
On 2019-03-13 at 13:48, Paul_Nuevos rašė:

Sveikas, tavo tikro vardo nežinau todėl vadinsiu tave Deivydu jei tu nesupyksi. Tavęs nelabai pažinodamas daug pasakyti negaliu. Tačiau mano manymų tu šių pareigų vertas vistiek, kad ir kas benutiktų tu jau įnešei pastangų į šį postą, padarei gerų darbų serveriui kas yra sveikintina. Mano nuomonė elementari, bet aiški - tu gerai atlieki savo pareigas, bet trūksta, jog būtum šiek tiek aktyvesnis, kad pareigos būtų atliekamos šauniai. Tikiuosi tam poste dar pabūvosi (Pabandyk Marką pralenkti, jei tai padarysi neatmestinai prižadu įkirėti Irenijui, jog sukurtu paminklą tavo vardui paminėti ? )

aplenks, ateisiu dar viena rekorda ip**iu ?

• Labai patinka 2
  • Haha 4

Dalintis pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis

Neviniosiu šūdo į vatą, bet man toks klausimas pasistojo, tu pareigas turi? Dar neesu pastebėjęs, nei vieno tavo apsireiškimo, kuris įrodytų, kad tau duodant pareigas, tikrai neprašovė. Pastebiu tave serveryje, kai pasisveikinti per viešą chatą ir dar kai per tab'a, pamatau kita spalva spindintį V_P ir VISKAS. Gal tau ir nesvarbi mano nuomonė, bet tikrai norėčiau serveryje matyti aktyvesni, kūrybiškesnį, bei tūkstantį kartų labiau matomą P.P nei dabar.

Dalintis pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Create New...

Important Information