Jump to content
Visų naujų užsiregistravusių žaidėjų Vardas_Pavarde forume būtinai turi sutapti su serveriu! (Jokių ženklų, skaičių ir pnš.).
Ghetto_God

[] Ieškau anticrasho []

Recommended Posts

Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Paul_Nuevos

Papasakokite apie šią modifikaciją?: Ieškau AntiCrash modifikacijos, kuri nesibugintu.

Ką keičia šita modifikacija?: Leidžia žaidimui veikti sklandžiai

Modifikacijos parsisiuntimo nuoroda?: Ieškau. Būtų gerai kad ir įsirašymą aptartumėme, nes galbūt darau kažką netaip.

Vaizdinė medžiaga: 

58245b8deac9b6bfc94688f38663b4ef373.png

• Liūdna... 1

Dalintis pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis
18 minutes prieš, Josh_Newmann rašė:

Yra cleo geras anticrash`as, bet čia banina už cleo gi ar ne?:D Nes kiek buvau įsirašęs tų kur instaliuot reik, tai nei vienas nepadėjo. 

Kad lyg kitokių anti-crasher'iu nelabai yra, pats kiek turėjau, tai visada buvo tokio tipo kur į CLEO folderį instaliuoji. Man dažnai pasitaikydavo, kad neveikdavo, nes pastoviai dėl įvairių priežasčių gta keisdavau ir senų svarbių failų neišsaugodavau, tai jeigu neveikdavo iš kitur siųsdavausi kol rasdavau tinkamą ?

Dalintis pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis
58 minutes prieš, Vinel_Monreal rašė:

Susidedi normalius nustatymus ir viskas, neber jokiu crashu :D. O tie visi anticrasheriai nepadeda beveik + nesiskiria vienas nuo kito ?

Joa realiai dabar kai modą rašiausi man crashino, tai pernaujo peržiūrėjau ir buvau ten kelis failus netaip įkėles, tai pradėjo crashint, bet dabar susitvarkiau viskas lyg ir normaliai.

Dalintis pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Create New...

Important Information