Jump to content
Visų naujų užsiregistravusių žaidėjų Vardas_Pavarde forume būtinai turi sutapti su serveriu! (Jokių ženklų, skaičių ir pnš.).

Ohhhh Maannnnnn Blog #3

Recommended Posts

Sveikučiai visučiai!

Nevykėlis blogų rašytojas once again čia ?

BLOGO TEMA : BRENDIMO LAIKOTARPIS, ir mano problemos :))

Visų pirma pasakysiu iškart, kad visi žinote, jog aš esu nesubrendęs ir dažnai elgiuosi kaip vaikx :))

Žmogiškas Nebrandumas - tai tokios nuostatos, kurios žmonėms neleidžia tinkamai atsakyti į jų gyvenim reikalavimus (įsipareigojimai, ryšiai su kitais ir t.t.). Toks nesugebėjimas dažniausiai kyla iš vidinių neišspręstų konfliktų. Emocinė pasekmė yra kančia ir bloga savijauta. Pasekmės išorėje yra netinkamas elgesys. Tai kas seka netinkamą elgesį yra įvykiai ir situacijos, kurių nenorima. Tai vėl sukelia nepasitenkinimą ir kančią ir taip užsidaroma rate, kuris maitinasi pats. Kas beabėjo yra labai blogai.

Aš pats labai puikiai suprantu iš jūsų visų tiek iš analizių į direktorius, pats paklausiu nuomonės apie save jūs atsakote, kad esu nesubrendęs ir panašiai. Aš elgiuosi vaikiškai, taipp... tai tikrai blogai, brendimas yra ilgas laikotarpis tarp to tikro vaiko ir jau suaugusio/subrendusio žmogaus. Kaip mano Auklėtoja Gražina sako :

-Ovidijau, daug kartų esu sakiusi, jog tavo kūnas ir protas bręsta, bet pagal mano nuomonę, kūnas bręsta greičiau, nei smegeninė.  "Čia buvo kai savo klasiokėms su gumelėmis daužiausi :DDD" 

Sako :

- Su mergaitėmis reikia švelniai, jeigu jos tau patinka. (Čia vpš neprie ko, bet nvm :)) )

Mano gyvenimas yra pilnas juoko, nes moku juoktis iš visko. Brendimo požymiai yra, kai moki pasijuokti iš savęs pačio, moki pats save papeikt dėl kažko, ir svarbiausia mokėt pralaimėt. Kartais pas mane būna momentų, kai aš nemoku pralaimėt, susinervinu pradedu šaukt, prakaituot ir paskui būna taip, kad prarandus draugus, kurie mano gyvenime turi labai didelę reikšmę. Manau, kad daug kam nerūpi mano asmeninės bėdos, bet yra kaip yra.

Aš pastaruosiu dvejus metus susiduriu su užgauliojimas/patyčiomis. Yup patyčios ir tokio achuėl čiūvako.. Mane mėgsta p*zdavot dėl kiek vieno š atsiprašant. Tai dėl šukuosenos tai dėl dantų tai dėl rūbų.. P*zdavojasi, kad mėginau susidraugaut su viena iš klasės mergaičių vtfff.

Tai va ir dabar sėdžiu su ta pačia mergaite per informatiką. Per vieną pamoką paklausiau 

- Kaip tavo sesė gyvena? :DD

Ir pradėjo visas kabinetas šaukt, rėkt dudeeeee vtfff :DDD

Čj baigsiu čia, nes savo mokyklos bėdų čia per daug skleist nenoriu čia dar paskui pradėsit p*zdavotis tai va 

SUDIEV draugai ir nedraugai

-Sori už nevykusį blog :((!

• Labai patinka 2
  • Liūdna... 1

Dalintis pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis
14 valandas prieš , Good_Beer rašė:

TAIP! Tai talentas, norėčiau pamatyti vis daugiau tavo kūrybos, nes manau pranoksi net patį  Šekspyrą!

OHO! To iš tavęs net nesitikėjau Beer'ai ? Ačiū už šiuos tavo malonius žodžius! ? 

Redaguota James_Soprano
Nebent tai buvo sarkazmas :D
  • Haha 1

Dalintis pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis
On 2019-05-10 at 21:21, James_Soprano rašė:

Tai va ir dabar sėdžiu su ta pačia mergaite per informatiką. Per vieną pamoką paklausiau 

- Kaip tavo sesė gyvena? :DD

Ir pradėjo visas kabinetas šaukt, rėkt dudeeeee vtfff :DDD

hahahaha turbut labai juokinga buvo

• Labai patinka 1
  • Haha 1
  • Liūdna... 1

Dalintis pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Create New...