Jump to content
James_Soprano

[BLOG] Dar kartą nuomonės

Recommended Posts

Hello everyone!

Na kagi aš vėl rašau nuomones apie žaidėjus!

Mano nuomonė yra atvira ir nenoriu nieko įžeisti!

@Pijus_Drift  - eyyyy draugyti ? apie tave tiek daug pasakyt galiu, bet nesakysiu xd. Tai va esi biškį durns, bet visks sutvarkoma. Pastaruoju metu daug bendraujame ir labai gerai sutariam. Nesutarimų turėjooommm dauuugggg :DD Tai dėl mašinų tai kitose gaujose karai. ? Man patinka tas tavo toks puikus humoro jausmas, tik susišaudymus priimi per daug širdį! Bet taip viskas gerai yra ? Sėkmycės!

@Samp_KentAyyyyy Arminai, kaip sekasi draugeli? ? Sfeikinu su Teisėsaugos direktoriaus postu. Nu va esi protings baxūriuks, moki suktis iš padėties, per grobimus tikrai moki pašaudyt ir jei kažkas kažką pasako moki pastovėt už save, tai yra labai gerai. Pasijuokti mes visada pasijuokiam išsip*sinėjam irgi dažnai, bet dabar kai jau direktorius negalim :DD Sėkmycės!

@Mantas_Just - Labukx ir tau! Tu tai va protings žmogutis esi ? Padėjai Katukui apklausinėjant mane (Dėl DP) ir visas kitas nesąmones darant ? Esu tiek prisižvengę serve, kiek nesąmonių padarėm, kad nu n*! Man labai patinka tas tavo toks rimtumas ir susikaupimas į viską ką darai, bet labai jau daug keikies ;c. Sėkmytės!

@Katukas_Garfildukas Kodėl visur tu turi būt? ? Nu va ir vėl apie taveeeeeeeeee c;. Tai va labai jau daug rašau apie tave tų nuomonių, bet pofik. Tai va kaip ir praeitą kart minėjau esi žeurei protinga mergina, sumani, gudri ir begaaalooooooo draugiška :)). Tai va su tavim visada pakalbėsi, tu visada pasisveikini ir pnš., būdama DP, manęs stobalei nekentei ;D. Kas dar kas dar? Aiii vaaa.... Tu labai mėgsti kalbėt kažkaip įdomiai.. moki protiinngaiii paklaust ir apklaust ir kitokių nesąmonių pridaryt. [ Ir palik Lil Karkerį ramybėj, jug matei, kad jis savo Katuką turi :C ) Sėkmytės!

@Markas_Bellaruss -  Laaaaabbbbbasssssssssssss!:D Tai va tu čiūvs žiauriai rimts ( Nesakykit, kad nardau ;d ). Su tavim kariavau žiauriai ir už tuos karus buvau prasileidęs baną, taip jau išėjo XD. Esi tikrai labai draugiškas, auksinę kantrybę turintis žmogus, kuris nebijo pasireikšt ir padaryt tokio kaip "šurmulio" savo pasireiškimai ir apsireiškimai, kaip Švč. Mergelė Marija xddd. Supranti, ką ir kaip darai, vienas didelis minusas yra tas, kad nebesilankai serve (dq už 50k CC: ). Man patiko tavo vadovavimo laikai būnant "Vienvaldžiu" Prižiūrėtoju, buvęs aš pas tave direktorius ir tave nuvyliau žiauriai tai dėl to sori ?.  Sėkmytės, ir nepamesk Deimos ;d!

@Deivyd_Air - Sv Deivydėli xd. Apie tave irgi teks parašyt, nes dabar manau su tavim daug bendrauju ir tikrai pastebėjau tavo pasikeitimus. Iškart pasakysiu, kad tavo humoro jausmas išblėso, nebesi manau tiek daug linksmas kiek seniau, kai mes žvengdavom iš betko realiai. Toliau, esi protings, sumanus, daug žinantis ir žiauriai paslaugus žmogutis. Kiek tik be prašyčiau ten tos šiokios tokios pagalbos visada padedi ir neapleidi. Daug kartų esu prasileidęs nuo tavęs admin/vip įspėjimų ir panašiai, bet dėl to man širdis neskauda! Sėkmycės, ir davai susirask draugę ;dd!

@Life_Sad Zdarof ir tau "konkurente". Apie tave pasakysiu trumpai ir aiškiai. Esu protings, daug mokantis ir žinantis, padedantis ir kas svarbiausia nešališkas. Dabar tau dirbant teisėsaugoj, per tave sėdau, bent 3kartus į jailą ir visalaik tu pagaudavai, kas yra žiauriai vtf ? . Pagrindis tavo atsakymas yra "yes" aš nežinau kodėl taip yra ar tau anglų labiau patinka, nei lietuvių, bet čia ne mano reikalas. Sėkmytės C;!

@Armand_Belov - Sv ir tau ? Ką sakei tą ir padarysiu ;d Tai va esi kažkoks "burlioks" :DDDD Taip tai esi tikrai žmogus bšk protings bšk durns (neįsižeisk ;d) Moki suvaldyt komandą, pavaduotojams grasini, bet tai yra

grynai p*j ? Draugiškas esi visiems, visus norinčius su apklausa priimi į  The Ballas gaują ir mėgini padaryt kuo daugiau veiksmo teisėsaugai ir daugelį laimit ;d! Sėkmytės tau! ?

Noriu labai padėkoti kurie skaitėt ir perskaitėt, kurių nepaminėjau atsiprašau, gal dar kada parašysiu kažką panašaus ;). 

Ir neužp*skit manęs sakydamai

"- Jamesas nardo"

"-Niurkt niurkt"

Atia ;)))))) 

Nevykėlis blog'ų rašytojas 

James out!

Redaguota James_Soprano
Hax hax hax :(
  • Labai patinka 5
  • Nepatinka 1

Dalintis pranešimu

Nuoroda į pranešimą