Jump to content
Visų naujų užsiregistravusių žaidėjų Vardas_Pavarde forume būtinai turi sutapti su serveriu! (Jokių ženklų, skaičių ir pnš.).

Serverio prižiūrėtojų taisyklės


Recommended Posts

Serverio prižiūrėtojų taisyklės

 

 1. Prižiūrėtojai turi laikytis bendrų serverio, forumo, teamspeak, ADMIN, VIP privilegijų sukurtų taisyklių.
 2. Prižiūrėtojai privalo turėti visus įrodymus už visus atliktus veiksmus t.y. užblokavimai, užtildymai, pasodinimą į kalėjimą ir pnš.
 3. Prižiūrėtojai negali naudoti neleistinų programų.
 4. Prižiūrėtojai turi bausti pažeidėjus pagal nustatytas bausmes.
 5. Direktorių prižiūrėtojai apie pakeistas taisykles privalo informuoti savininkus, serverio bendruomenę.
 6. Direktorių prižiūrėtojai direktorius privalo rinkti atsakingai, nes už jų padarytus veiksmus yra atsakingi jie.
 7. Paslaugų prižiūrėtojai gali būti tik teisėsaugos direktoriumi, bet gali būti visų firmų pavaduotojais, laikantis visų direktorių/pavaduotojų taisyklių; direktorių prižiūrėtojas gali būti visų darbų laikinas direktorius jeigu nėra išrinktas direktorius, bet negali būti jokios firmos pavaduotoju.
 8. Prižiūrėtojai privalo aktyviai tikrinti forume jiems paskirtas temas.
 9. Prižiūrėtojai negali bausti vienas kito už tam tikrus pažeidimus. Jie privalo pateikti įrodymus su aprašymu, kas nutiko, savininkams. (IŠIMTIS: direktorių prižiūrėtojas baudžia paslaugų prižiūrėtoją, einantį direktoriaus/pavaduotojo pareigas, už direktoriaus/pavaduotojo taisyklių pažeidimus).
 10. Prižiūrėtojai privalo pildyti jiems paskirtas ataskaitas.
 11. Prižiūrėtojai, būdami neaktyvūs, turi apie tai pranešti savininkui, užpildydami forume prižiūrėtojų neaktyvumo anketą, bei apie tai informuoti projekto bendruomenę.
 12. Draudžiama bausti savo komandos narius. Visus nesklandumus reikia spręsti pranešant savininkams.
 13. Prižiūrėtojai turi galimybę nubausti žaidėjus griežtesne bausme,  turėdami įrodymus bei atsižvelgdami į padarytą nusižengimą (IŠIMTIS: Tai taikoma tik serverio baudžiamojo kodekso nuostatams; įspėjimų dėjimui tai negalioja).
 14. Prižiūrėtojai gali laisvai migruoti per darbus (IŠIMTIS: Firmos direktorius nesutinka, kad pas jį dirbtų būtent tas asmuo)
 15. Prižiūrėtojai į visas situacijas turi žiūrėti adekvačiai, negali palaikyti nei vienos pusės, bausti turi visus vienodai (IŠIMTIS: 12 taisyklė)
 16. Į parašytus papeikimus turi atsakyti per 48 valandas nuo temos sukūrimo.
 17. Komandą /unjail galima naudoti tik su svaria priežastimi: žaidėjas pasodintas nepagrįstai ar klaidų atveju (reikalingi įrodymai).
 18. Visus serverio bugus privaloma pranešti savininkams.
 19. Viešą chat‘ą t.y. /ap  ir /dp gali naudoti tik pasisveikinimui/atsisveikinimui, informacijos skelbimui, renginių vedimui PASTABA: Parašymas, kad būsi AFK nesiskaito prie svarbios informacijos ar kitų punktų
 20. Negalima žeminti/bloginti situaciją/įžeidinėti/apgaudinėti/grasinti/reketuoti žaidėjus.

 

Visos šios taisyklės galioja serverio prižiūrėtojams t.y. direktorių ir paslaugų. Kiekvienas projekto narys turi teisę apskųsti taisykles, apie tai pranešdami savininkams.

 

Dalintis pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
 • Create New...

Important Information