Jump to content
Visų naujų užsiregistravusių žaidėjų Vardas_Pavarde forume būtinai turi sutapti su serveriu! (Jokių ženklų, skaičių ir pnš.).

Prisistatau Dedule_Lukenzo

Recommended Posts

Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Dedule_Lukenzo.

Jūsų tikrasis vardas?: Lukas.

Kiek jums metų?: Man 19 kolkas.

Ar turite kokį augintinį?: Šiuo metu neturiu, pas tėvus liko?

Iš kokio miesto esate?: Esu iš Kauno.

Turite brolių, seserų?: Turiu sesę.

Ar kuo nors domiesi gyvenime?: Domiuosi logistika, bei šiuo metu domiuosi autodalių prekyba, greitu metu turiu planų ,bei įdėjų kurias bandysiu įgyvendinti savo verslo link ?

Kiek laiko žaidžiate SA-MP? 2014m menesio ir dienos nepasakysiu atėjau į simg projektą ir jame žaidžiau visą laiką.

Ką veikiate laisvalaikiu? Laisvalaikius leidžiu su savo sugyventine? vaikštomės, važinėjam, žiurim filmus, dabar į savo laisvalaikį pridedu laiko simgui daugiau ?

Ar esate ką nors pasiekęs mūsų serveryje?: Esu pasiekes visu serverio darbų direktorių,pavaduotojų, bei prižiūrėtojų postus. Šiuo metu kandidatuoju į direktorių prižiūrėtojo postą.

Jūsų autoritetas serveryje, į ką norėtumėte lygiuotis?: Kadangi visados lygiuojuosi į aukštumas tai būtų Iron_Fox ,ne dėl to jog jis yra savininkas ir turi šį serverį ,bet ir dėl to jog šiek tiek žinau jo realūjį gyvenimą.

Trumpai aprašykite save: Aprašyti save labai platus dalykas, pasistenksiu ,kuo daugiau bei aiškiau. Kaip minėjau esu Lukas. Man kolkas 19metų. Mano pomėgiai tai yra vairavimas. Domiuosi apie automobilius per šiuos metus pakeičiau daug markių automobilių, rinkausi tiesiog gera ,bet dabar yra sunku rasti gera modelį protinga kaina. Jei ką domins kokie klausimai galite drasiai rašyti forume žinutes,atrašau visados, (kvailų klausimų nenorėčiau atsakinėti). Išmokau sau remontuoti automobilius. Buvau šiek tiek pirikupas? bet tvarkydavausi kaip sau ir kitiems patvarkau, jei domintų kažkas apie auto taip pat atsakyčiau ar patarčiau visais klausimais. Mėgstu sportą, labiausiai krepšinį ,bet lankiau plaukima virš 9metų , turiu daug pasiekimų toje srityje. Šiuo metu dirbu tiesiog daugiau nelabai ką įdomaus ir veikiu.

Jūsų nuotrauka: šiai dienai nuotrauka turiu tiktais tokią, nes pamečiau telefoną? 

A8EEB9E2-A78E-4A2B-91F9-31FC70E462DD.jpeg

• Labai patinka 6

Dalintis pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis
  • 3 months later...
  • 6 months later...
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Create New...

Important Information