Jump to content
Dedule_Lukenzo

Savaitės apžvalga direktorių prižiūrėtojui.

Recommended Posts

Sveiki, visų firmų direktoriai. Kaip ir aš turiu daryti jums treniruotes, taip ir jūs turite irgi jas daryti savo darbuotojams. Norėčiau ,jog šioje temoje rašytumėte KIEKVIENĄ SEKMADIENĮ (jei neišeina sekmadienį tai vėliausiai pirmadienį iki 15h)  Taip pat šioje temoje ,norėčiau aptarti praėjusios savaitės kėblumus, su kokiom problemom susidūrėte. Kas naujo įvyko firmoje, per atrankas visi sakėte, jog kažka naujo įnešite į firmą, tai dabar visi pamatys ką naujo įnešėte. 

Anketa:

1. Jūsų V_P projekte -

2. Jūsų firmos pavadinimas -

3. Kokie kėblumai iškilo per praėjusią savaitę?

4. Jūsų treniruočių įvykdytų foto. (Screen shoot) trumpas kelių sakinių aprašymas.

5. Kuo galima būtų patobulinti jūsų firmą?

Jei naujoje savaitėje , iki pirmadienio 15h nerasčiau anketos direktorius gautų 1įspėjima, o geros firmos vadovams į firmos pelną kas savaitę dadėsiu po 50’000€ .

Dalintis pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis
  1. Anketa: 1. Jūsų V_P projekte - Edve_Netau
  2. 2. Jūsų firmos pavadinimas - Teisėsauga
  3. 3. Kokie kėblumai iškilo per praėjusią savaitę? Praėjusios savaitės kėblumai jog darbuotojai , nedalyvauja treniruotėse, mažai kas dirba, nelabai aktyvūs. Bet direktorius esu nepilnai savaitę ,todel daugiau pasakyt galėsiu, tik kitą savaitę.
  4. 4. Jūsų treniruočių įvykdytų foto. (Screen shoot) trumpas kelių sakinių aprašymas. -https://imgur.com/a/wfdPunu Tikrinome darbuotojų budrūmą ir nusikaltelių gaudymą, bei šaudymo sugebėjimus.
  5. 5. Kuo galima būtų patobulinti jūsų firmą? Pirmiausiai surinksiu puikią,bei aktyvią komandą, pavaduotoją jau kaip ir išrinkau, jei ne aš būnu prisijungęs, tai būna mano pavaduotoja, kuri puikiai susitvarko. O kaip toliau tobulinsim, tai ieškosim trūkumų ir žiūrėsim. Bei semsimes įdėjų iš darbuotojų, kad darbas taptu malonesnis.

Dalintis pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis

Anketa:

1. Jūsų V_P projekte - Dark_Lovell

2. Jūsų firmos pavadinimas - Logistika

3. Kokie kėblumai iškilo per praėjusią savaitę? Iškilo nebuvo daug kandidatų į logistika tik atėjo keli ir nepadariau treniruotės nes nebuvo daug žmonių tik 3 ar kiek.

4. Jūsų treniruočių įvykdytų foto. (Screen shoot) trumpas kelių sakinių aprašymas. Nepadaryta nė viena treniruotė

5. Kuo galima būtų patobulinti jūsų firmą? Žaidėjais kuriuos domintų logistika.

Dalintis pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis

Anketa:

1. Jūsų V_P projekte -  Rimgaudas_Heets

2. Jūsų firmos pavadinimas - The Ballas

3. Kokie kėblumai iškilo per praėjusią savaitę? Kaip ir viskas gerai, galbūt trūko mano aktyvumo serveryje šia savaitę dėl asmeninių reikalų.

4. Jūsų treniruočių įvykdytų foto. (Screen shoot) trumpas kelių sakinių aprašymas. Treniruočių neplanuoju kolkas, nes įmonėje esam tik 3 (Dažniausiai man prisijungus tik aš vienas ).  Atsiradus bent 5 pastoviems žaidėjams tikrai pradėsim dirbti šiuo reikalu, kolkas užsiimam vagystėm, grobimais, tiesiog neleidžiam pamiršti teisėsaugai kad mes esam kol padaugės The Ballas gaujos narių. 

5. Kuo galima būtų patobulinti jūsų firmą? Na manau nieko tobulinti kaip ir nereikia viskas gerai, tiesiog bandysim rinkti aktyvius žaidėjus ,

Dalintis pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis

Anketa:

1. Jūsų V_P projekte - Bmw_Audi

2. Jūsų firmos pavadinimas - Grove Street

3. Kokie kėblumai iškilo per praėjusią savaitę? Tiesiog buvo labai mažai serveryje. Buvo kaškokiu laiku ir 10 žaidėjų dariau atranka ir atejo kokie 2 žaidėjai bet po kelių dienų vienas darbuotojas 

paliko gs turbut nepatiko. 🙂 

4. Jūsų treniruočių įvykdytų foto. (Screen shoot) trumpas kelių sakinių aprašymas. Nemanau kad dėl kelių darbuotojų reiktu daryti treniruotę.

5. Kuo galima būtų patobulinti jūsų firmą? Mano manymu reiktu tik geresnę komanda susirinkt ir bus viskas tvarkoj.

Dalintis pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis
  1. Anketa: 1. Jūsų V_P projekte - Edve_Netau
  2. 2. Jūsų firmos pavadinimas - Teisėsauga
  3. 3. Kokie kėblumai iškilo per praėjusią savaitę? Praėjusios savaitės kėblumai sumažėjo, darbuotojai dalyvauja treniruotėse, tik kaikurie nelabai aktyvūs. 
  4. 4. Jūsų treniruočių įvykdytų foto. (Screen shoot) trumpas kelių sakinių aprašymas. https://imgur.com/a/hUB2ZAy Tikrinome darbuotojų budrūmą ir nusikaltelių gaudymą, bei šaudymo sugebėjimus.
  5. 5. Kuo galima būtų patobulinti jūsų firmą? Pavaduotoją jau išrinkau, jei ne aš būnu prisijungęs, tai būna mano pavaduotoja, kuri susitvarko, vygdo atrankas ir treniruotes. Kaip toliau tobulinsim, tai ieškosim trūkumų ir žiūrėsim. Badysim daryti darbuotoju požiuri į darba rimtesnį.

Dalintis pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis

Anketa:

1. Jūsų V_P projekte - Bmw_Audi

2. Jūsų firmos pavadinimas - Grove Street

3. Kokie kėblumai iškilo per praėjusią savaitę? Praėjusią savaitę buvo priimta naujas darbuotojas.

4. Jūsų treniruočių įvykdytų foto. (Screen shoot) trumpas kelių sakinių aprašymas. Nemanau kad dėl kelių darbuotojų reiktu daryti treniruotę suprastėjo mano aktyvumas bet jį susitvarkysiu.

5. Kuo galima būtų patobulinti jūsų firmą? Mano manymu reiktu tik geresnę komanda susirinkt ir bus viskas tvarkoj.

Dalintis pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis

Anketa:

1. Jūsų V_P projekte - Dark_Lovell

2. Jūsų firmos pavadinimas - Logistika

3. Kokie kėblumai iškilo per praėjusią savaitę? Iškilo žaidėjų trūkumas darbuotojų.

4. Jūsų treniruočių įvykdytų foto. (Screen shoot) trumpas kelių sakinių aprašymas. Nepadariau jokios treniruotės nes nėra darbuotojų 

5. Kuo galima būtų patobulinti jūsų firmą? Darbuotojais

Dalintis pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis

Anketa:

1. Jūsų V_P projekte -Edve_Netau

2. Jūsų firmos pavadinimas -Teisėsauga

3. Kokie kėblumai iškilo per praėjusią savaitę?- Keblumai tokie, kad pastaraja savaite buvo mažai aktiviu žaidėju, ir keli cheat'ai, tai buvo ir mažai veiksmo. Stengiames buti aktyvus darbuotojai ir nubausi visus pažeidėjus.

4. Jūsų treniruočių įvykdytų foto. (Screen shoot) trumpas kelių sakinių aprašymas.- https://imgur.com/a/2JZBVNL Žiurėjome, kaip darbuotojai moka naudotis komandomis ar jie tapo budresni ir taiklesni nusikaltelių gaudytojai.

5. Kuo galima būtų patobulinti jūsų firmą? Mano firmoja gal kolkas nelabai ką ir būtų galima patobulinti, nes serverio žaidėjai nera pakankamai aktyvus, o toliau žiurėsime jeigu(kai bus aktyvumas didesnis) kils problemų jas spresimę.

Dalintis pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis