Jump to content
Visų naujų užsiregistravusių žaidėjų Vardas_Pavarde forume būtinai turi sutapti su serveriu! (Jokių ženklų, skaičių ir pnš.).

#ReviveSIMG

Recommended Posts

True story, dabar nei Irenijui pelno nėra, nei žmonėms smagu žaist. Pagarba už video. 👌👌 Keiskit valdžią, o ne kaltinkit laiką, kad kažkas mokyklose ir panašiai, kad žiemą ateis daugiau ir t.t  Mes kažkaip net vasarą, birželio mėnesį, kai būdavo po 2 žaidėjus, ir jau mėnesio gale sugebėjome po 25 išlaikyt, laisvai. Čia ne tik eventai ir užsiėmimai daro įtaką žaidėjų skaičiui, taip pat didelę įtaka daro pats prižiūrėtojas, kaip asmenybė, jo praeitis, valdymo būdas ir visa kita. Jeigu žmogus niekam neįtinka, tai kam jis įdomus? Serve nors ir nebūdavo kartais ką veikt, bet mes užtat žaisdavome būriais, prisijungdavo sava chebra, visi normalūs, viens kitam faini. Jeigu prižiūrėtojas neįtinka serveriui - jo begalinis darbas bus nenaudingas.

• Labai patinka 2

Dalintis pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis

Ir kas čia galvoja, kad bandome valdžia susigražint, tai man asmeniškai - nesvarbu, nes nelabai ir žaidžiu, svarbu, kad būtų gerai tiem, kas iš tiesų čia mėgsta apsilankyt. Keista, kad dabartinių prižiūrėtojų daugelis net nepastebi, man vis dar rašo žaidėjai apie prižiūrėtojui aktualias temas. Galėsiu screenshotus pateikt.

• Labai patinka 2

Dalintis pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis

Būtent' pasikviesdavom savo chebra t.y.  Emily' Katuką' Life ir dar daugiau. Susigalvodavom veiklos' tada prisijungdavo daugiau žaidėjų' juos mielai priimdavom' nes why not? Kuo daugiau žmonių - tuo įdomiau. Ir dėl to' atsirasdavo nuolatiniai žaidėjai' kurie rašydavo mum' ateikit į servą' kažką įdomaus paveiksim. Būdami prižiūrėtojais nebuvom pasikėlę' darydavom įvairias nesamones' įvairias random mašinas spawnindavom' darydavom bet kokius į galvą šovusius eventus..

• Labai patinka 2

Dalintis pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis

Nu visi taip sakot, lyg žmonių skaičius priklauso tik nuo eventų ir veiklos serveryje.

Jus spaudžiat prižiūrėtojus, kad jie nieko nedaro serveryje ir dėl jų nėra žmonių.. 

Bet gi tai labai didelė klaida, ne prižiūrėtojų problema, kad serveryje nėra žmonių, pažiūrėkit į kitus serverius, ten žmones patys renkasi, nes jie atranda veiklos pačiame serveryje, jie ateina į serverį, kad ir ten būna po 2-3 žmones nes jie ŽINO, kad turės ką veikt ir yra motyvuoti užsidirbt virtualių serverio pinigų, žinodami, kad tai leis jiems kažką pasiekt ir tapti geresniais už kitus. Šito čia nėra. Šitas serveris sukūrė blogą žvilgsnį į prižiūrėtojų darbą, jo darbas baigiasi ten, kad jis turi prižiūrėti administratorius ir direktorius. Jie gali padaryti kokį WOW eventą kartą per mėnesį kuris turės milžiniškus prizus ir viskas, to užteks, gali išvis nedaryti, čia ne jų pareigos. Tai čia nėra prižiūrėtojų jokios kaltės. Jus tikrai bandot motyvuot ne tuos žmones kibti prie darbo, oj ne tuos 😉 Serveryje turi atsirasti naujovių, naujų sistemų, naujų galimybių, tada net kaikurie senbuviai, kurie čia buvo prieš porą metų gaus motyvacijos grįžti į serverį ir viską išbandyti, naujokai tuo labiau turės daugiau intereso prisijungti į serverį. Dabar mes matom 2015 metus nuo kurių mažai serveryje kažkas pasikeitė, tik naujos taisykles, geresnė apsauga nuo čyterių, sutvarkytos klaidos. O idėjų tikrai yra prirašyta daug, kaikuriuos tikrai yra vertos dėmesio ir įgyvendinamos per 1-2 valandas kodavimo.

• Labai patinka 5

Dalintis pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis

Pilnau pritariu' tačiau keista' jog kai buvau savininko pagalbininkas' kažkaip būdavo po mažiausiai 30 žmonių' aš netingėdavau' darydavau kasdieninės veiklos' įvairus dideli event ir t.t. Visi jautėsi savi' visi buvo laimingi' buvo įdomu žaist. O dabar P.P. net nepasako adminam' jog padaryt veiklos. Ar tai sunku? Na šitam serveryje viskas priklauso nuo prižiūrėtojų iš pradžių' po to' kai yra daugiau žaidėjų' tai nuo jų pačių. Grobimai' okupacijos. Na nevardinsiu' pats žaidei' pats buvai direktorius' daug ką užėmei serveryje' daug veiklos darei. Visi dirbo pas tave' nes tu darei grobimus.. tai tiek šiam kartui. Smagu jog bandai apgint juos' tačiau to nereikia. Prižiūrėtojai pasiėmė šiltas vietas ir nieko nedaro. Prisegu ištrauką dėl video kelimo į facebook.

received_851617435241230.png

• Haha 1

Dalintis pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis
3 valandas prieš , Lukas_Playa rašė:

Pilnau pritariu' tačiau keista' jog kai buvau savininko pagalbininkas' kažkaip būdavo po mažiausiai 30 žmonių' aš netingėdavau' darydavau kasdieninės veiklos' įvairus dideli event ir t.t. Visi jautėsi savi' visi buvo laimingi' buvo įdomu žaist. O dabar P.P. net nepasako adminam' jog padaryt veiklos. Ar tai sunku? Na šitam serveryje viskas priklauso nuo prižiūrėtojų iš pradžių' po to' kai yra daugiau žaidėjų' tai nuo jų pačių. Grobimai' okupacijos. Na nevardinsiu' pats žaidei' pats buvai direktorius' daug ką užėmei serveryje' daug veiklos darei. Visi dirbo pas tave' nes tu darei grobimus.. tai tiek šiam kartui. Smagu jog bandai apgint juos' tačiau to nereikia. Prižiūrėtojai pasiėmė šiltas vietas ir nieko nedaro. Prisegu ištrauką dėl video kelimo į facebook.

received_851617435241230.png

Tu tai tiksliai bandai čia auką parodyt. Niekam tu nesi įdomus. Siūlyčiau nemaldaut čia dėmesio nes nesueis tau tikrai😂😂

Dalintis pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis

Tu jau kokį 5 kartą taip sakai. Kokį 3 kartą sakai' kad ignoruoji' nors ir toliau rašai tą patį.. Ir be to' tu paskaitei ką rašiau ? Ar pamatei foto ir šoviai savo vienintelį argumentą?

Dalintis pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis
3 valandas prieš , Lukas_Playa rašė:

Tu jau kokį 5 kartą taip sakai. Kokį 3 kartą sakai' kad ignoruoji' nors ir toliau rašai tą patį.. Ir be to' tu paskaitei ką rašiau ? Ar pamatei foto ir šoviai savo vienintelį argumentą?

Eik paverksi į kampą tikrai padės 🙂 aš nesuprantu ką tu čia bandai įrodyt. Siūlyčiau nieko neįrodynėt ir gyvent ramiai ar verkt kur nors kitur

Dalintis pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis

Normalus tu? Ko čia kabinėjiesi ? Aš bandau prikelt Simg'a' o tu čia man p*si protą dėl kažko? Geriau susirask gyvenimą ir slyks į šoną.. nebeįdomu man tie tavo "eik paverksi " " ką tu čia bandai įrodyt" ir taip toliau.  O dabar gali susigalvot kokią priežastį' dėl kurios banint. Nors ne' tu dar baisiau rašinėji.

20191215_135636.png

• Haha 1

Dalintis pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis
1 valandą prieš , Lukas_Playa rašė:

Normalus tu? Ko čia kabinėjiesi ? Aš bandau prikelt Simg'a' o tu čia man p*si protą dėl kažko? Geriau susirask gyvenimą ir slyks į šoną.. nebeįdomu man tie tavo "eik paverksi " " ką tu čia bandai įrodyt" ir taip toliau.  O dabar gali susigalvot kokią priežastį' dėl kurios banint. Nors ne' tu dar baisiau rašinėji.

20191215_135636.png

*Myliu SIMG* auka esi daugiau nk 😂😂 vargšutis nabagėlis

Dalintis pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis
Prieš 1 Valandą, Dedule_Lukenzo rašė:

*Myliu SIMG* auka esi daugiau nk 😂😂 vargšutis nabagėlis

Kaip ir sakiau, tas pats, per tą patį. Tad jei galima Gerb. Prižiūrėtojau, pereinam į šaukyklą pratesti šią malonią diskusiją. Nes čia freepostinti užtenka.

• Haha 1

Dalintis pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis
8 minutes prieš, Dwayne_Hardwell rašė:

Tikrai pora ašarų nuriedėjo.Mane pavizdžiui kaip žaidėja tikrai sudomintų.Tikrai gerai padirbėjai Lukai!

Malonu 😊 Ir čia tik pradžia!

Sunčiam visiem žinutę #ReviveSIMG ! 

• Labai patinka 1

Dalintis pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis
  • 2 weeks later...
6 valandas prieš , Lukas_Playa rašė:

O dabar nueik į tą temą ir pasiskaityk ten.

Tai kad ten atnaujinimai tokie kur darbo 5min :DDD padidintos algos, ideta elegy masina ant fc kalno. Galetu atsirast kazkas naujo, darbai nauji arba ka nors prie grobimu padirbt. Tikrai pilna galima padaryti, tik reikia kad kazkas darytu 😄

Dalintis pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis
34 minutes prieš, Dwayne_Karma rašė:

Tai kad ten atnaujinimai tokie kur darbo 5min :DDD padidintos algos, ideta elegy masina ant fc kalno. Galetu atsirast kazkas naujo, darbai nauji arba ka nors prie grobimu padirbt. Tikrai pilna galima padaryti, tik reikia kad kazkas darytu 😄

Supranti, viskas vyksta taip - nėra žaidėjų, nėra ir motyvacijos. Dabar atsiranda žaidėjai, atsiranda ir motyvacija.

Dalintis pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Create New...

Important Information