Jump to content
Visų naujų užsiregistravusių žaidėjų Vardas_Pavarde forume būtinai turi sutapti su serveriu! (Jokių ženklų, skaičių ir pnš.).

Recommended Posts

Atranka į Teisėsaugos 2 pavaduotoją.

Taisyklės

Neižeidinėti kitų kandidatų

nekopijouti kitų kandidatų anketų

draudžiama vartoti necenzurinius žodzius.

Rašyti atranka jeigu jus tikrai norit tapti pavaduotoju, o ne dėl linksmybių.

Jeigu nebus kandidatų rinksiu iš savo kolegų.

Atsakymus rašyti STRONG BLUE spalva.

Sekmės.

Jūsų V_P žaidime -

Kodel norit tapti būtent teisėsaugos pavaduotoju ?

Ar turite patirties šitame darbe ?

Kiek laiko praleidžiate per dieną serveryje ?

Ar pažadat pradirbti minimalu laika pavaduotojum ?

Ar jūs dabar esat teisėsaugos darbe ?

Trumpai pristatykite - 

Papasakokyt kas yra pavaduotojas ?

Ko sieksite po pavaduotojaus pareigų ?

Kokia jūsų nuomonė pati griežta taisyklė pavaduotojams ?

Išvardinkite 3 jūsų nuomone griežčiausias taisykles pavaduotojams ?

Kiek reikia prabūti pavaduotojum minimalų laiką (dienomis) ?

Kaip dažnai darysit treniruotės, veiklas ?

• Labai patinka 6

Dalintis pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis

Jūsų V_P žaidime - Kuperis_Pacanovas

Kodel norit tapti būtent teisėsaugos pavaduotoju ? siame serveryje dar neteko buti teisesaugos pavadotuojum, noreciau isbandyti pavaduotojo pareigas.

Ar turite patirties šitame darbe ? taip turiu

Kiek laiko praleidžiate per dieną serveryje ? 6h-8h

Ar pažadat pradirbti minimalu laika pavaduotojum ? taip pažadu.

Ar jūs dabar esat teisėsaugos darbe ? nesu teisesaugos darbe

Trumpai pristatykite -  Teigiamos: Esu savarankiškas žmogus, nemegstu saves iškelti i aukštuma, tiesiog visada bunu savoje vietoje, nemegstu girtis, nes tai man atrodo kiek vaikiška. Esu pareigingas žmogus, atsakingas. Moku priimti kritika, tiesiog i ja nekreipiu demesio, nes žmogaus išsišokimai parodo jo kultura, ir išprusima, taigi i kritika net nekreipiu demesio nes neverta. Jei užsibrežiu kažka padaryti visada pasiekiu savo tiksla, ir nepalieku nedabaigtu darbu. Esu draugiškas, bei linksmas. Megstu išklausyti žmogu ir kažka jam patarti jei to reikia. Visada padedu jeigu kažkam reikia mano pagalbos, tiesiog man patinka ištiesti pagalbos ranka žmogui kurios jam reikia. Esu sažiningas, megstu sakyti tiesa i akis, niekada nestumiu ant žmoniu už akiu, nemeluoju, nes melas labai žemina žmogu. I viska žiuriu rimtai. Megstu bendrauti su žmonemis ne tik žaidime ar per laida, bet ir realybeje. Esu griežtas. Esu kantrus. Neigiamos: Kartais esu kerštingas, na žiurint pagal aplinkybes. Kartais esu piktas, nes dažnai mergina sugadina nuotaika, bet stengiuos nebuti labai suniures ir pralinksmeti. Na mano nervai tikrai nera begaliniai, kartais pratrukstu, ir kitus apkaltinu nebutais dalykais, bet poto visu atsiprašau. Kartais tiesiog i viska žiuriu pochujistiškai, nu viskas buna pochui. Bet poto susimastau ir susigirbiu. Tesiog nebežinau ka daugiau pasakyti, manau žmogui sunku kalbeti apie blogas savybes, tai va, kiek pasakiau tiek ir yra.

Papasakokyt kas yra pavaduotojas ?  pavaduotojas tai direktoriaus kuris pavaduoja veda treniruotes priziuri zaidejus kad nenusizengtu  ir .t.t 

Ko sieksite po pavaduotojaus pareigų ?  uzimti direktoriaus pareigas, ir siekti ko aukstesnes pareigas uzimti.

Kokia jūsų nuomonė pati griežta taisyklė pavaduotojams ? Necytinti 

Išvardinkite 3 jūsų nuomone griežčiausias taisykles pavaduotojams ? nepardavineti, Pakvietimus I darba,isbuti pavaduotojum 14 dienu,rodyti pavizdi darbuotojams, bei nesikelti kad esi auksciau nei darbuotojas.

Kiek reikia prabūti pavaduotojum minimalų laiką (dienomis) ? 14  dienu 

Kaip dažnai darysit treniruotės, veiklas ? jei bus prisijungusiu is teisesaugos darbuotoju, daznai darysiu treniruotes.

• Labai patinka 1
  • Patinka 1

Dalintis pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis

Jūsų V_P žaidime -  Polo_Paulius

Kodel norit tapti būtent teisėsaugos pavaduotoju ?  Pastebėjau, kad teisėsaugos darbuotojai yra linkę pažeisti savo darbo taisykles, negerbia savo vardo ir elgėsi labiau, kaip gaujos. Norėtųsi atnešti daugiau tvarkos, disciplinos į teisėsaugą. Nekaltinu nieko, tiesiog sakau savo nuomone, kokia susidariau vėl pradėjęs žaisti SIMG'ą. Be to man pačiam būtų puiki proga aktyviau rodytis serve, surasti naujos veiklos.

Ar turite patirties šitame darbe ?  Taip, esu buvęs tiek teisėsaugos pavaduotojas tiek direktorius, negalėčiau pasakyti kiek kartų, bet turiu patirties sukaupęs.

Kiek laiko praleidžiate per dieną serveryje ?  Priklauso nuo kitų žaidėjų, jeigu yra ką veikti serveryje tai galiu net pamiršti real life, bet kai kuriomis dienomis net žaidėjų nebūna serveryje, todėl ir manęs nebūna. Aišku vasaros pradžioje dirbau, turėjau nemažai veiklos, tačiau neseniai išėjau atostogų, o pasaulyje tokia padėtis, kad niekur nenuvyksiu... tenka sėdėti prie pc.

Ar pažadat pradirbti minimalu laika pavaduotojum ?  Čia manau yra būtina, b-list tikrai nenoriu gauti ir šiaip nuo manęs nevisada viskas priklauso, negalima žinoti kas bus po 14d. bet jeigu viskas bus mano valioje aš tikrai dirbsiu.

Ar jūs dabar esat teisėsaugos darbe ?  Ne, tačiau pildysiu anketa, kadangi šiuo metu neturiu darbo.

Trumpai pristatykite -  Paulius iš Kauno, mokausi aukštojoje, šiuo metu atostogauju.

Papasakokyt kas yra pavaduotojas ?  Pavaduotojas yra žmogus, kuris palei savo pareigas yra antras svarbiausias žmogus darbe. Jam paklūsta visi darbuotojai išskyrus direktorius, kuriam pats pavaduotojas ir paklūsta. Pavaduotojas, pagal patį žodį galima suprasti, jog yra pavaduojantis direktorių asmuo, tai reiškia, jog neesant direktoriui visa valdžia yra pas pavaduotoją, tačiau ir esant direktoriui, pavaduotojas toliau gali vadovauti, dažnai vykdo direktoriaus nurodymus, atlieka jam pavestus darbus. Pavaduotojo atsakomybė yra mažesnė už direktoriaus, kadangi direktorius atsako už savo pavaduotojus taip kaip ir už kitus darbuotojus.

Ko sieksite po pavaduotojaus pareigų ?  Apie tai negalvoju, man dabar svarbiausios yra šios pareigos, nemanau, kad kažkas išvis galvoja ką veiks po kažkuo kuo dar net nėra.

Kokia jūsų nuomonė pati griežta taisyklė pavaduotojams ?  Visos taisyklės yra vienodai svarbios(griežtos), jų vienodai reikia laikytis, turbūt svarbiausia yra žinoti visas taisykles ir neprisikurti naujų.

Išvardinkite 3 jūsų nuomone griežčiausias taisykles pavaduotojams ?  Negalėčiau išvardinti, man visos taisyklės yra svarbios(griežtos) negaliu kažkurias išskirti, visų privaloma laikytis, už visas taisykles yra baudžiama. Čia galėtų būti nebent griežčiausios, tos už kurias daugiausia įsp gaunama.

Kiek reikia prabūti pavaduotojum minimalų laiką (dienomis) ?  Keturiolika (14) dienų.

Kaip dažnai darysit treniruotės, veiklas ?  Taip dažnai, kaip nurodys direktorius arba reikalaus serverio taisyklės.

Redaguota Polo_Paulius

Dalintis pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis

Jūsų V_P žaidime - San_Paulas

Kodėl norit tapti būtent teisėsaugos pavaduotoju ?  Noriu turėti galimybe priimti naujus žaidėjus norinčius į policijos darbą ir prižiūrėti juos  

,bei kartu palaikyti serverijia tvarką.

Ar turite patirties šitame darbe ?  Dar nesu turėjęs tokiu pareigų, nes man užtekdavo būti paprasčiausiu darbuotoju ,bet dabar norėčiau visai tokiu pareigų. 

Kiek laiko praleidžiate per dieną serveryje ? Nuo 2-4 val. ,kartais nuo 2- val.

Ar pažadat pradirbti minimalu laiką pavaduotoju ? Na mano manimu šis klausimas yra išviso nereikalingas ,nes kiekvienas įsidarbines turi pradirbti nors minimalu laiką 'jei jis turi nors kiek

atsakomybės.

Ar jūs dabar esat teisėsaugos darbe ? Esu įsidarbinęs kriminalistikoj

Trumpai pristatykite - Esu Paulius gyvenu Plungėj, šiais metais baigiau 10 klasių, esu 17 metų.

Papasakokyt kas yra pavaduotojas ? Direktoriau padėjėjas, bei asmuo kuris ir teisėsaugos darbo valdžioje kartu su direktoriumi ir antru pavaduotųjų, bei atsakantis ir prižiūrintis kitus teisėsaugos darbuotojus. 

Ko sieksite po pavaduotojaus pareigų ? Bandysiu tapti direktoriumi jei sėkmė šypsosis. 

Kokia jūsų nuomonė pati griežta taisyklė pavaduotojams ? Nepiknaudžiauti savo žemomis pareigomis.

Išvardinkite 3 jūsų nuomone griežčiausias taisykles pavaduotojams ? 1.Neaukštinti savęs dėl savo užimamos pozicijos.

2.Privalote rodyti pavyzdį darbuotojams, bei stengtis dėl jų.

3.Atsakingai prižiūrėti firmą, kuriai vadovaujama.(Pirmasis žodinis įspėjimas, toliau 1 įspėjimas arba daugiau).

Kiek reikia prabūti pavaduotojum minimalų laiką (dienomis) ? 14 dienų

Kaip dažnai darysit treniruotės, veiklas ? Kai tik bus kolegų žaidime ir bus progų.

• Labai patinka 3

Dalintis pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis

Jūsų V_P žaidime -Ruomis_Kiausinis

Kodel norit tapti būtent teisėsaugos pavaduotoju ? noriu parakineti zmones ir visus i jaila sodinti

Ar turite patirties šitame darbe ? neturiu ir nereikia

Kiek laiko praleidžiate per dieną serveryje ? 60h

Ar pažadat pradirbti minimalu laika pavaduotojum ? ne

Ar jūs dabar esat teisėsaugos darbe ? nesu

Trumpai pristatykite -  esu ruomis geriu alu pijokauju it tiek

Papasakokyt kas yra pavaduotojas ? pinigu vagis

Ko sieksite po pavaduotojaus pareigų ?  vogti pinigus

Kokia jūsų nuomonė pati griežta taisyklė pavaduotojams ? ismesti laukan visus

Išvardinkite 3 jūsų nuomone griežčiausias taisykles pavaduotojams ? duoti ispejimus visiem

Kiek reikia prabūti pavaduotojum minimalų laiką (dienomis) ? kol numirsi

Kaip dažnai darysit treniruotės, veiklas ? nedarysiu

• Nepatinka 5

Dalintis pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis

Kuperis_Pacanovas – Matau kad rašai i teisėsaugos pavaduotojo pareigas 1 kartą pagal tavo turini tai stipriai nebarsiu. Anketą visiškai nebloga bet buvo atsakymų kurie nedžiugino, PVZ: kur prašiau pristatyti trumpai tai parašei man labai ilga tekstą, pasakiau taisyklėse kad anketą reikia rašyt STRONG BLUE o parašei raudoną. kaip sakai kartais esi kerštingas bei kartais esi piktas ir žiuri i viska pochujtiškai. Džiaugiuosi kad parašei, galvoju kad patirties turi šitomis pareigomis bet klaidas pasakiau viršuje.

Polo_Paulius – Sveikas Pauliau Matau kad rašai į TSSG pavaduotojo pareigas, bei kaip sakai buvai teisėsaugos pavaduotojum ir direktorium. Neseniai būvai TheBallas direktorium bet palikai šias pareigas nežinau kodel ?  Aktyvumas priklauso nuo žmonių sakai. Viska parašei teisingai pagal taisyklės tai neturiu klausimų.

San_Paulas – Sveikas pauliau Džiaugiuosi kad rašai į šiąs pareigas, neseniai tapai mūsų komandos narys, bet ir neseniai ant taves buvo parašyti dų papeikimai. Buvo tokiu žodžiu su klaidomis PVZ: serverijia (Serveryje), direktoriau padėjejas (Direktoriaus). Galvoju kad nepasikartos situacijos su šitais papeikimais, kaip pamiršai paleisti žaidėją ir nuvažiavai. 

Agnius_Bond – Juokingas labai tas tavo naujas forumo įspejimas. Tai sveikinu tave ponai su įspejimu.  

• Labai patinka 3
  • Haha 1
  • Patinka 2

Dalintis pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis

Polo_Paulius atsisakė teisėsaugos pavaduotojo pareigų ir parekomendavo San_Paula. Tai naujas teisėsaugos pavaduotojas San_Paulas

• Labai patinka 1
  • Haha 1
  • Patinka 1

Dalintis pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Create New...

Important Information