Jump to content
Visų naujų užsiregistravusių žaidėjų Vardas_Pavarde forume būtinai turi sutapti su serveriu! (Jokių ženklų, skaičių ir pnš.).

Recommended Posts

1. Jūsų Vardas Pavardė žaidime: Audris_Blatata
  2. Kaltinamojo Vardas Pavardė: Bebras_Awesome
  3. Kokios kategorijos  (Admin/Vip): Admin
  4. Data ir laikas kada tai nutiko (reikalinga gavus /mute, /jail): Mute
  5. Kuo asmuo nusižengė: dejo mute nors izeidimu nebuvo 😄
  6. Foto nuotrauka įrodanti kaltę:sa-mp-251.thumb.png.47f16ad011417c3d18dfca293daf4e31.pngsa-mp-252.thumb.png.8e920651081a6d8320c0c888dda06195.png
  7. Susirašinėjimas (chatlog.txt/15min) (įkelti tik tada, jeigu tai prisidės prie kaltės įrodymo (mute atveju privaloma)): viskas ft matosi

Dalintis pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis
1 valandą prieš , Audris_Blatata rašė:

1. Jūsų Vardas Pavardė žaidime: Audris_Blatata
  2. Kaltinamojo Vardas Pavardė: Bebras_Awesome
  3. Kokios kategorijos  (Admin/Vip): Admin
  4. Data ir laikas kada tai nutiko (reikalinga gavus /mute, /jail): Mute
  5. Kuo asmuo nusižengė: dejo mute nors izeidimu nebuvo 😄
  6. Foto nuotrauka įrodanti kaltę:sa-mp-251.thumb.png.47f16ad011417c3d18dfca293daf4e31.pngsa-mp-252.thumb.png.8e920651081a6d8320c0c888dda06195.png
  7. Susirašinėjimas (chatlog.txt/15min) (įkelti tik tada, jeigu tai prisidės prie kaltės įrodymo (mute atveju privaloma)): viskas ft matosi

pateik musu chatlog as taves ten atsiprasiau kad ne uz ta mute buva prasau pateikiti

Dalintis pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis

tai ft ponas Audris 
nes cia nera ceto musu 
ir nera musu ceto kaip man rasei kitas zinutes o as taves dar atsiprasiau uz ta mute kur devau turejo buti grasinimai

Tai dar pat eik kur aš tavęs atsiprasiau

Dalintis pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis
2 minutes prieš, Iam_Depressed rašė:

Iskarto atsiprasau kad komentuoju be papildomu irodymu. Bet anketa turi buti pildoma tvarkingai. O jei kaltini ji del neteisingo mute tada chatlogas manau butinas.

Taip aš ta pati sakau kad jis pateiktų chatlogus visus. Nes turi buti nes dar aš jam daug ja rašiau.

Dalintis pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Create New...

Important Information