Jump to content
Visų naujų užsiregistravusių žaidėjų Vardas_Pavarde forume būtinai turi sutapti su serveriu! (Jokių ženklų, skaičių ir pnš.).

Dark_Lovell

Narys
 • Pranešimų kiekis

  101
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėtos dienos

  16

Dark_Lovell paskutinį kartą lamėjo Lapkritis 20 2019

Dark_Lovell turi daugiausiai reputacijos gavusio turinio!

Reputacija

213 Puiki

6 sekėjų

Apie Dark_Lovell

 • Rank'as
  ♛ Душа бандита ♛
 • Gimtadienis 2004.08.13

Asmeninė informacija

 • Vardas_Pavardė (samp žaidime)
  Darkas_Lovellas
 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji vieta
  Los Jurbarkas

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

2.483 profilio peržiūros
 1. Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?:Dark_Lovell Papasakokite apie šią modifikaciją?: Čia yra visas užmodintas GTA kurį aš naudoju. Ką keičia šita modifikacija?: Visa GTA Modifikacijos parsisiuntimo nuoroda?:https://drive.google.com/file/d/1vosV8dSiNTRt5KKnAYgosj2subyUX2aH/view Vaizdinė medžiaga:
 2. Anketos pavyzdys ; Kiek serveryje yra darbo sričių SU Direktoriaus pakvietimu? (Prizas 5'000EUR) Vardas_Pavardė projekte : Dark_Lovell Atsakymas : 6 Anketos pavyzdys ; Kiek serveryje yra darbo sričių BE Direktoriaus pakvietimo ? (Prizas 5'000EUR) Vardas_Pavardė projekte : Dark_Lovell Atsakymas : 11
 3. Aš bandžiau taip padaryt bet nemoku P.S Ačiū
 4. Noriu pasidalinti pirmuoju bandymu Judančiu Parašu lauksiu jūsų nuomonių ką galėčiau pagerinti
 5. Ačiū ačiū užmesčiau rep bet jau limitas
 6. Noriu pasidalinti ANTRUOJU avataru tiesa sakant man šitas gražesnis lauksiu nuomonių
 7. Ten kur su AUDI ženkliuku jau tenais bandžiau patamsint tuos kraštus dabar dar mokinsiuos padaryt kad užrašas mirgsėtų kaip tu man kadaise darydavai
 8. @Jimmy_Vercetti Norėčiau ir tavo nuomonės sulaukti
 9. Dalinuosi dar vienu BANNERIU vadinamu 'PARAŠU' Lauksiu ir šito bannerio nuomonių
 10. Ačiū ačiū sekančiam darbe pasistenksiu viską kruopsčiau nes dabar kažkaip skubėjau
 11. Sveiki dar kart. Atsiprašau kad vėl pildau nepagal anketą. Pasidalinsiu su jumis mano pirmuoju BANNER darbu. Noriu iš jūsų gauti nuomones ką galėčiau pagerinti kad ir ateityje galėčiau tobulėti. Niekas negimė viską mokėdamas. AČIŪ už paskatinimą dirbti tokioja skrityje @Jimmy_Vercetti Lauksiu jūsų nuomonių
 12. Ačiū tau labai padėjai tikrai rėkės daugiau pasižėt tutorielų kaip kur ką rast per photoshopą
 13. Sveiki. Atsiprašau kad pildau ne pagal anketą taigi. Pasidalinsiu su jumis mano pirmuoju PhotoShop darbu. Noriu iš jūsų gauti nuomones ką galėčiau pagerinti kad ir ateityje galėčiau tobulėti. Niekas negimė viską mokėdamas. AČIŪ už paskatinimą dirbti tokioja skrityje @Jimmy_Vercetti Lauksiu jūsų nuomonių Pagarbiai Dwayne_Hardwell.
 14. Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Dwayne_Hardwell Papasakokite apie šią modifikaciją?: Čia nemodifikacija o pats GTA SA Ką keičia šita modifikacija?: - Modifikacijos parsisiuntimo nuoroda?: http://www.mediafire.com/file/c8imznymgpl3m9e/Gta+San+Andreas+(Be+Modu).exe Vaizdinė medžiaga: - Sėkmės naudojant:))
 15. Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Dwayne_Hardwell Papasakokite apie šią modifikaciją?: Čia nemodifikacija o pats GTA SA Ką keičia šita modifikacija?: - Modifikacijos parsisiuntimo nuoroda?: http://www.mediafire.com/file/c8imznymgpl3m9e/Gta+San+Andreas+(Be+Modu).exe Vaizdinė medžiaga: - Sėkmės naudojant:))
×
×
 • Create New...

Important Information