Jump to content
Visų naujų užsiregistravusių žaidėjų Vardas_Pavarde forume būtinai turi sutapti su serveriu! (Jokių ženklų, skaičių ir pnš.).

Analizė į Direktorių Prižiūrėtojo postą


Recommended Posts

To ir reikėjo tikėtis, Aurimas ir Dwainas buvo tie tikrieji kandidatai. Aurimai pasistenk nebūti per dienas afk zonoj kaip kaikas darydavo tą visą dieną 😄kas norės tas supras apie ką kalba eina😄. Sveikinu pasičiupus geras pareigas😊

  • Labai patinka 3

Dalintis pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis

Didžiausi sveikinimai tau @Aurimas_Quality 🙂 Kaip ir minėjau discord platformoje, rimtų kandidatų tau nemačiau, kadangi nors ir daugelio vienu iš favoritų laikytas Dwayne užpildė stulbinančiai ilgą anketą, išmintingumas atsispindi ne žodžių kiekyje, o kaip tą kiekį sugebi susieti su tam tikra, šiuo atveju duota, tema (sritimi). Noriu pasveikinti ir kitus kandidatus ir nors ir minėjau, jog Aurimas neturėjo rimtų kandidatų, tačiau jų buvo ir būtent dėl to, džiaugiuosi, nes tai įrodo, kad žaidėjai serveryje darosi supratingesni ir pradeda skirti laiko tam, kas svarbu. Nenoriu daryti prielaidų, bet pagal žodžių gimines ir linksnius spėju, kad analizę pildė @Katukas_Garfildukas. Noriu padėkoti tau už tai, jog parodai kokios analizės turi būti ištikrųjų ir tikiuosi visi tai pastebės bei įvertins laiką kurį skyrei kurdama šią analizę. Na o čempionui palinkėsiu didžiausios sėkmės pareigose, būti nešališkam, aktyviam (pun intended), siekti serverio tobulėjimo bei svarbiausia išlikti supratingam ir išmintingam.

 

P.S Jokio hate šiame atsakyme neieškokite, nes jo nėra, tiesiog išdėsčiau savo nuomonę ir suprantama, kad žmonių nuomonės skiriasi. Cheers.

  • Labai patinka 3
  • OHO 1

Dalintis pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis
3 valandas prieš , Aurimas_Quality rašė:

Kadangi kažkodėl neina į vieną pranešimą atsakyti visiems, nuoširdžiai dėkoju už sveikinumus, pasistengsiu jūsų nenuvilti, draugai. Dėkoju SIMG Administracijai už suteiktą galimybę prisijungti prie jūsų! 

Nuvilsi , tai perspirsim skersai ,išilgai❤️

  • Liūdna... 1
  • Patinka 2

Dalintis pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Important Information