Jump to content
Visų naujų užsiregistravusių žaidėjų Vardas_Pavarde forume būtinai turi sutapti su serveriu! (Jokių ženklų, skaičių ir pnš.).

♦ Atranka į Logistikos direktoriaus postą! ♦

Recommended Posts

Sveiki žaidėjai!

Kadangi buvęs Logistikos direktorius Evaldas_Extazy paliko pareigas, reikalingas naujasis Logistikos direktorius.

• ATRANKOS TAISYKLĖS

Nenaudoti necenzūrinių žodžių
Nenaudoti "I" mygtuko. (t.y. nepakreipti teksto)
Atsakymus paryškinti su "B" mygtuku.
Atsakynėti Pumpkin spalva
Laikytis bendrųjų forumo nuostatų
Nebūti direktorių juodąjame sąraše

Puikiai mokėti Direktorių/pavaduotojų bendrasias taisykles. [Rasite čia]

Labai prašau pildyti atsakingai, bei nerašyti anketų "ant durniaus", nes taip yra švaistomas mano ir jūsų laikas ir jos bus iškarto atmetamos.

PAŽEIDUS TAISYKLES IŠKART BŪSITE ATMESTAS (-A).

• ANKETOS ŠABLONAS
1. Jūsų V_P :
2. Trumpas prisistatymas (amžius, pomėgiai, charakterio savybės ir t.t.) :
3. Kodėl pasirinkote būtent Logistikos direktoriaus postą? :
4. Paaiškinkite sąvoką "Direktorius" ir "Pavaduotojas :
• Direktorius, tai
• Pavaduotojas, tai
5. Kokių idėjų turite Logistikos darbui? :
6. Kaip žadate išsirinkti gerą, bei aktyvią komandą? :
7. Kaip žadate išsirinkti gerą pavaduotoją? :
8. Kokios jūsų manymu yra svarbiausios savybės norint ilgai išlaikyti direktorių? :
9. Paaiškinkite kokį darbą atlieka "Logistika", kuo užsiima ir pnš..:
10. Paaiškinkite ką reiškia sąvoką "Komandinis darbas" :
• Komandinis darbas, tai
11. Parašykite 3  jūsų manymu svarbiausias "Direktorių/pavaduotojų" taisykles. :
12. Jūsų discord'as :
13. Ar turitėsite galimybę kalbėti per susirinkimus? :

Sėkmės visiems pildantiems
- Serverio DPKT James'Soprano!

Dalintis pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis

1. Jūsų V_P : Hugo_Bos
2. Trumpas prisistatymas (amžius, pomėgiai, charakterio savybės ir t.t.) :Sveiki mano vardas, Nojus man yra 17 metų esu sportuojantis .Mano charakteris yra gan griežtas ir sąžiningas aš nemėgstu pykčiu ,dramų, esu sąžiningas ,nesu tas žmogus kuris ant visu pyksta ir niurzga aš toks ramus žmogus 
3. Kodėl pasirinkote būtent Logistikos direktoriaus postą? :Nes kiek žaidžiau Simg.lt projektą tiek mane traukė šis darbas ,man patinka ir realybei furistų darbas ir norisi per žaidimą gauti direktorių ,šis darbas yra manau iš serverio darbu pats geriausias ir kruopščiausias .Ir šios pareigos manau kaip tik man .
• Direktorius, Tai pagrindinis asmuo kuris vadovauja darbui ir t.t
• Pavaduotojas, Tai direktoriaus dešinioji ranka kuris kuris vykdo įsakymus ar prašymus direktoriaus ir t.t
5. Kokių idėjų turite Logistikos darbui? :Manau ,kad surinkti labai gera ir tvarkinga komandą, furistai kad serveryje turėtų garbinga vardą ir butu malonus visiems serverio žaidėjams ir t.t
6. Kaip žadate išsirinkti gerą, bei aktyvią komandą? : Padaryti atrankas atsirinkti gerus žinančius visas taisykles žmones ,sąžiningus ir drausmingus kurie gerai dirbtu darbą 
7. Kaip žadate išsirinkti gerą pavaduotoją? :Kuri laika stebečiau kolegas kaip dirba kaip bendrauja ir t.t paskui padaryčiau atranka forume sukurčiau atranka kurie užpildytų. Ir dar apklausčiau  serveryje ir atsirinkčiau 
8. Kokios jūsų manymu yra svarbiausios savybės norint ilgai išlaikyti direktorių? :Būti sąžiningam ,draugiškam ir nenusižengti taisyklėm elgtis kaip pridera su visais žmonėmis ir kolegomis.
9. Paaiškinkite kokį darbą atlieka "Logistika", kuo užsiima ir pnš..:Aprūpina serverį degalais ,gabena mašinų kėbulus, tuninguoja  žaidėjams mašinas , perveža narkotikus ,ginklus  ir t.t
• Komandinis darbas, Tai kai viska daro bendrai ir gražiai sutaria pvž; paskirtas direktoriaus užduotis ir jie įvykdo visi kartu dirbdami komandinį darbą.
11. Parašykite 3  jūsų manymu svarbiausias "Direktorių/pavaduotojų" taisykles. : Atsakingai prižiūrėti firma kuriai vadovaujama. Neaukštinti savęs dėl užimamos pozicijos .Privalote rodyti pavyzdį darbuotojams ,bei dėl jų stengtis.

12. Jūsų discord'as :Nojus#8322
13. Ar turitėsite galimybę kalbėti per susirinkimus? :Taip

• Labai patinka 9
  • Haha 2

Dalintis pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis
  • 3 weeks later...

• ANKETOS ŠABLONAS
1. Jūsų V_P : J'S
2. Trumpas prisistatymas (amžius, pomėgiai, charakterio savybės ir t.t.) : Esu 15-os metų vaikinas, mėgstu žaisti kompiuterinius žaidimus, krepšinį, mėgstu mokytis per nuotolinį, nes taip lengviau. Esu linksmas ir draugiškas žmogus, mėgstu įdomius pokalbius.
3. Kodėl pasirinkote būtent Logistikos direktoriaus postą? : Nes reikalingas direktorius, nes dabar direktorių prižiūrėtojo kai nėra tai nebus kam prižiūrėt darbo.
• Direktorius, tai aukščiausias organizacijos/įmonės vadovas, kuriam yra valdūs visi darbuotojai, jis renka pavaduotojus, kurie jam padėtų susitvarkyti su darbuotojais.
• Pavaduotojas, tai direktoriaus pagalbininkas, kuris prižiūri darbuotojus, pravedinėja treniruotes.
5. Kokių idėjų turite Logistikos darbui? : Atnaujint vežimo punktus padaryt, kad būtų galima pasikrauti iš laivų prekes ir pnš.
6. Kaip žadate išsirinkti gerą, bei aktyvią komandą? : Pats dirbsiu kruvinu prakaitu ir įrodysiu, kad Logistika yra geriausias darbas ir žmonės patys ateis.
7. Kaip žadate išsirinkti gerą pavaduotoją? : Žiūrėsiu į aktyvumą, mokėjimą bendrauti, raštingumą (kad nebūtų pvz..: riekia nuispirkti nauja masina)
8. Kokios jūsų manymu yra svarbiausios savybės norint ilgai išlaikyti direktorių? : Visos svarbios.
9. Paaiškinkite kokį darbą atlieka "Logistika", kuo užsiima ir pnš..: Tai yra firma, kurioje dirba tik užkietėję vairuotojai, kuriems patinka ilgos kelionės vairuoja sunkevežimius, kuriems patinka patampyt laužus ima TowTrucką ir valo miestą.
• Komandinis darbas, tai kai visi darbuotojai dirba išvien, padeda jeigu kyla problemos, nekonfliktuoja kai yra nuomonių nesutarimai.
11. Parašykite 3  jūsų manymu svarbiausias "Direktorių/pavaduotojų" taisykles. : Visos taisyklės svarbios
12. Jūsų discord'as : Yra SIMG.LT Discord serveryje ;)
13. Ar turitėsite galimybę kalbėti per susirinkimus? : ofc

Redaguota James_Soprano
Sveikinu tapus naujuoju Logistikos direktorium! :>
  • Labai patinka 1
  • Haha 4

Dalintis pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis
  • 1 month later...

1. Jūsų V_P : Ignas_Bmw
2. Trumpas prisistatymas (amžius, pomėgiai, charakterio savybės ir t.t.) : Aš esu Ignas man yra 14metų mėgstu žaisti įvairius žaidimus bei vaikščioti į kiemą su draugais mano charakteris yra toks jog darbe kuriame aš dirbu visados būtų tam tikra tvarka ir jog visi turi laikytis tam tikru taisykliu.
3. Kodėl pasirinkote būtent Logistikos direktoriaus postą? :  Nes man patinka žaisti žaidimus kuriuose yra transporto priemonės o dar labiau kur yra sunkieji automobiliai (fūros) prieš gerus 3metus teko būti šio darbo pavaduotoju bei direktoriumi 
• Direktorius, tai Asmuo kuris atsakingas už darbą ir už surinkta komanda
• Pavaduotojas, tai Direktoriaus padėjėjas kuris peržiuri darbo anketas prižiuri tvarka darbe kol negali direktorius.
5. Kokių idėjų turite Logistikos darbui? : Dar nelabai išsivaizduoju, bet su laiku tikrai atsiras
6. Kaip žadate išsirinkti gerą, bei aktyvią komandą? :  Žiurėsiu darbo anketas jai jos bus geros priimsiu asmenį bandomajam laikotarpiui jai asmuo bus aktyvus tada jis liks darbe.
7. Kaip žadate išsirinkti gerą pavaduotoją? :  Žiurėsiu kuris asmuo mokėtu pavadovauti komandai kuris 
8. Kokios jūsų manymu yra svarbiausios savybės norint ilgai išlaikyti direktorių? : Būti aktivem, gerai prižiurėti savo komanda jog jie nedarytų kokių nesamonių, visados eiti į susirinkimus.
9. Paaiškinkite kokį darbą atlieka "Logistika", kuo užsiima ir pnš..: Logistika užsiema miesto gerove atvežinėja kurą į degalines bei padeda miestelio gyventojiems nuo vaikščiojimų 
• Komandinis darbas, tai Kiekvienas padeda tam kuriam nesiseka arba kaip visa komanda dirba ir nesustoja bei padeda savo kolegoms su kažkokiais sunkumais darbe
11. Parašykite 3  jūsų manymu svarbiausias "Direktorių/pavaduotojų" taisykles. : 1. Atsakingai žiurėti į darbo anketas ir į žmonių aktyvumą, 2. Būti aktiviems, 3. Būti mandagiems su visais piliečiais.
12. Jūsų discord'as : Ignelis#7746
13. Ar turitėsite galimybę kalbėti per susirinkimus? : Taip turėčiau

Dalintis pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis
  • 2 months later...

• ANKETOS ŠABLONAS
1. Jūsų V_P : Eligijus_Turbo
2. Trumpas prisistatymas (amžius, pomėgiai, charakterio savybės ir t.t.) : Tai siandiena kalbesiu apie tai, kaip uzpildyti puikia anketa i grove street departamento kedę.
3. Kodėl pasirinkote būtent Logistikos direktoriaus postą? : Nes noriu but logistika, megstu gydyt zmones, noriu statyt namus.
4. Paaiškinkite sąvoką "Direktorius" ir "Pavaduotojas : Direktorius fanierkes vadovas, o pavaduotojas direktoriaus desinioji slanga. toks kaip rycka
• Direktorius, tai paaiskinau virsuj, kam atsakyt dar karta? normalus tu?
• Pavaduotojas, tai nu tai gi sakau paaiskinau virsuj.
5. Kokių idėjų turite Logistikos darbui? : įgyvendint, jog eitu grobt pastatus ir tikrint teises kitu zmoniu.
6. Kaip žadate išsirinkti gerą, bei aktyvią komandą? : Mano komanda bus @Benas_Mode @Tenda_Huawei @Ryzasis_Tevelis  @Dwayne_Hardwell mes keturiese busim visa komanda.
7. Kaip žadate išsirinkti gerą pavaduotoją? : zaisim "saukstuka" kuris geriau paims, tas ir gaus, labai paprasta sistema.
8. Kokios jūsų manymu yra svarbiausios savybės norint ilgai išlaikyti direktorių? : Ka zinau :D wtf, busiu kiek noresiu.
9. Paaiškinkite kokį darbą atlieka "Logistika", kuo užsiima ir pnš..: Tai gi sakiau, tipo ten daro kazka ir seip normaliam zmogui viskas aisku cia.
10. Paaiškinkite ką reiškia sąvoką "Komandinis darbas" : Komandinis darbas, kai dirbi vienas ir pasieki lengvai tiksla, kaip sakoma tai ir yra vadinamas komandinis darbas.
• Komandinis darbas, tai Paaiskinau virsuje, isvis, kas sita anketa kurė.
11. Parašykite 3  jūsų manymu svarbiausias "Direktorių/pavaduotojų" taisykles. : priimt zmones, ismest zmones, dirbt.
12. Jūsų discord'as : Neturiu discordo bet turiu zooma, per ten galesim bendraut su vaizdu.
13. Ar turitėsite galimybę kalbėti per susirinkimus? : Taip tik per zooma .

• Labai patinka 2
  • Haha 2

Dalintis pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis
2 valandas prieš , Eligijus_Turbo rašė:

• ANKETOS ŠABLONAS
2. Trumpas prisistatymas (amžius, pomėgiai, charakterio savybės ir t.t.) : Tai siandiena kalbesiu apie tai, kaip uzpildyti puikia anketa i grove street departamento kedę.
3. Kodėl pasirinkote būtent Logistikos direktoriaus postą? : Nes noriu but logistika, megstu gydyt zmones, noriu statyt namus.
4. Paaiškinkite sąvoką "Direktorius" ir "Pavaduotojas : Direktorius fanierkes vadovas, o pavaduotojas direktoriaus desinioji slanga. toks kaip rycka
5. Kokių idėjų turite Logistikos darbui? : įgyvendint, jog eitu grobt pastatus ir tikrint teises kitu zmoniu.
6. Kaip žadate išsirinkti gerą, bei aktyvią komandą? : Mano komanda bus @Benas_Mode @Tenda_Huawei @Ryzasis_Tevelis  @Dwayne_Hardwell mes keturiese busim visa komanda.
7. Kaip žadate išsirinkti gerą pavaduotoją? : zaisim "saukstuka" kuris geriau paims, tas ir gaus, labai paprasta sistema.
8. Kokios jūsų manymu yra svarbiausios savybės norint ilgai išlaikyti direktorių? : Ka zinau :D wtf, busiu kiek noresiu.
9. Paaiškinkite kokį darbą atlieka "Logistika", kuo užsiima ir pnš..: Tai gi sakiau, tipo ten daro kazka ir seip normaliam zmogui viskas aisku cia.
10. Paaiškinkite ką reiškia sąvoką "Komandinis darbas" : Komandinis darbas, kai dirbi vienas ir pasieki lengvai tiksla, kaip sakoma tai ir yra vadinamas komandinis darbas.
11. Parašykite 3  jūsų manymu svarbiausias "Direktorių/pavaduotojų" taisykles. : priimt zmones, ismest zmones, dirbt.
12. Jūsų discord'as : Neturiu discordo bet turiu zooma, per ten galesim bendraut su vaizdu.

2 valandas prieš , Eligijus_Turbo rašė:

• ANKETOS ŠABLONAS

Dalintis pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis
  • 2 weeks later...

Trumpa analizė renkant logistikos vadeivą

Hugo_Bos - esi bosas bet ne tox koke rejke, pazaisk biski ilgiau serverije ir paziuresim is kokio molio drebtas tu esi.

James_Soprano - nejasnas kaskoks.

Ignas_Bmw - grazus niknejmas, atrodai neaktivus serverije, niekada taves nemaceu prisijungusio.

Benas_Mode - swx, atmesta.

Eligijus_Turbo - serverije esi veteranas, aktivumas neapsakomai geras pastaroju metu pralejdi serverije 900 minuciu per diena kas yra tikrai nemazas laikas, taceu pries paskelbent noriu pasakiti ka tu padarei blogai, tj va bsk spalvu neskiri, neskaitei rejkalavimu bet ne tame esme, svarbeuse esi aktivus serverije, papasakojei koke place komanda isirinksi. Anketa buvo tikrai stipri rodou liuxa ir sakau sekmes direktoreujent, susisiek zajdime uzdesiu direktoriu.

Dwayne_Hardwell - koki shuda tu ce darei nesupratou.

• Labai patinka 1
  • OHO 1
  • Haha 5

Dalintis pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis
On 2021-04-22 at 22:43, Aurimas_Quality rašė:

Trumpa analizė renkant logistikos vadeivą

Hugo_Bos - esi bosas bet ne tox koke rejke, pazaisk biski ilgiau serverije ir paziuresim is kokio molio drebtas tu esi.

James_Soprano - nejasnas kaskoks.

Ignas_Bmw - grazus niknejmas, atrodai neaktivus serverije, niekada taves nemaceu prisijungusio.

Benas_Mode - swx, atmesta.

Eligijus_Turbo - serverije esi veteranas, aktivumas neapsakomai geras pastaroju metu pralejdi serverije 900 minuciu per diena kas yra tikrai nemazas laikas, taceu pries paskelbent noriu pasakiti ka tu padarei blogai, tj va bsk spalvu neskiri, neskaitei rejkalavimu bet ne tame esme, svarbeuse esi aktivus serverije, papasakojei koke place komanda isirinksi. Anketa buvo tikrai stipri rodou liuxa ir sakau sekmes direktoreujent, susisiek zajdime uzdesiu direktoriu.

Dwayne_Hardwell - koki shuda tu ce darei nesupratou.

Aš kulva pats nesupratau ką čia padariau nemeluosiu 

Dalintis pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis
  • 2 weeks later...