Jump to content
Visų naujų užsiregistravusių žaidėjų Vardas_Pavarde forume būtinai turi sutapti su serveriu! (Jokių ženklų, skaičių ir pnš.).

1.8.8

Recommended Posts

• Pridėtas naujas mapp darbas - plantacija. Suskriptintas žolės augimas realiu laiku. (Autorius: @Iam_Depressed)
  • Taškų valdymo panelėje sumažintas taškų skaičius siekiant gauti darbą su pakvietimu.
  • Sutvarkyta lavonų sistema, kad nesimėtytų ant kelio.
  • Laukiame naujų mapp darbų......(kriminalistų bazė)

Įkeltas kriminalistų mapp ir Sf degalinė.

• Labai patinka 2
  • OHO 1
  • Haha 4

Dalintis pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Turiu idėja.Gal geriau normalius ir reikšmingus update'us  darytumėte o ne serverio veiklos realiai neįtokančius atnaujinimus,kurie nepritraukia senų bei suinteresuotų naujai atvykusius žmones žaist?.Nes servo uždarymas tokiam update'u kaip ŽOLĖS AUGIMAS REALIU LAIKU,kuris nereikalingas niekam??Tai geriau ir paliktumėte jį uždaryta kai progreso nematyti nuo 2016 apart nevykusiu įdėjų su Tssg gaudymu ir kitų smulkmenų?:)

Dalintis pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis

Niko_Tinas į Simg Mero sostą 2021metų kadencijai.Prižadu,kad servas atsigaus ir nudvės taip pat greit,kaip ir visus praeitus kartus.Klausiate tai kuom aš ypatingas?Realiai niekuom,kaip ir visi likę Jūs.Tačiau aš vienintelis šiuo metu kandidatas,tai kaip supratau jau gavau Mero sostą.Tai realiai net nereikėjo man Jums čia p*st proto,bet juk taip linksmiau:) Ačiū.

• Haha 1
  • Patinka 1

Dalintis pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis
  • 2 weeks later...