Jump to content
Visų naujų užsiregistravusių žaidėjų Vardas_Pavarde forume būtinai turi sutapti su serveriu! (Jokių ženklų, skaičių ir pnš.).

Atranka į logistika jasna tau?

Recommended Posts

Sveiki tai gi gavau logistikos direktorių ir turiu paskelbti atranka į logistika tai gi sėkmės kurie pildys, jei esi toks pat kaip aš mėgsti šitą nuostabu darbą tai jis kaip tik tau

Tai gi pirmas klausimas

1. Kiek litrų dujų telpa į cisterna? 

2. Kiek tonų narkotikų galima atgabenti per vieną kartą? 

3. Kiek turi broliu ir seserų? 

4. Koks tavo mamos vardas? 

5. Koks tavo vardas? 

6. Ką veiki laisvalaikiu? 

7. Įkelti savo nuotrauką kaip sypsais prieš veidrodį 

Klausimai čia baigęs toliau dar klausimų duosim 

1. Įvertink savo rašymo įgūdžius. 

2. Kodėl rusai per csgo ant tiek ahuel? 

3. Paperdzeu

Situacijos: pirma situacija važiuoji į į Šiaulius pasikroves tris tonas kvepalų kokie tavo veiksmai? 

Sitaucijos: važiuoji karuoce, ir karuoce bam bum fura kirkudu kokie tavo veiksmai? 

Ir paskutinis klausimas ar turi 1,45e saskaitoj? Jei neturi tai net ne pildyk. 

Dalintis pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis

Sveiki tai gi gavau logistikos direktorių ir turiu paskelbti atranka į logistika tai gi sėkmės kurie pildys, jei esi toks pat kaip aš mėgsti šitą nuostabu darbą tai jis kaip tik tau

Tai gi pirmas klausimas

1. Kiek litrų dujų telpa į cisterna?  -40k 

2. Kiek tonų narkotikų galima atgabenti per vieną kartą? 15k 

3. Kiek turi broliu ir seserų? 15 step sister

4. Koks tavo mamos vardas?  Aldona 

5. Koks tavo vardas? Liucijus 

6. Ką veiki laisvalaikiu? Simga žaidžiu 

7. Įkelti savo nuotrauką kaip sypsais prieš veidrodį 75+ Most Funniest Smile Pictureskarose čia naujausia foto 

1. Įvertink savo rašymo įgūdžius. -10 

2. Kodėl rusai per csgo ant tiek ahuel?  Nes jie mano broliai seserys 

3. Paperdzeu Du kart paperdžiau 

Situacijos: pirma situacija važiuoji į į Šiaulius pasikroves tris tonas kvepalų kokie tavo veiksmai? Pisu skersas su fura į griovi 

Sitaucijos: važiuoji karuoce, ir karuoce bam bum fura kirkudu kokie tavo veiksmai? Nieko sėdu ir pokui 

Ir paskutinis klausimas ar turi 1,45e saskaitoj? Jei neturi tai net ne pildyk. Tai tuj banka sas imesiu. Tu man  žaiba permesi ir turėsiu 

Dalintis pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis
24 minutes prieš, Dwayne_Hardwell rašė:

Tai gi pirmas klausimas

1. Kiek litrų dujų telpa į cisterna?  -40k 

2. Kiek tonų narkotikų galima atgabenti per vieną kartą? 15k 

3. Kiek turi broliu ir seserų? 15 step sister

4. Koks tavo mamos vardas?  Aldona 

5. Koks tavo vardas? Liucijus 

6. Ką veiki laisvalaikiu? Simga žaidžiu 

7. Įkelti savo nuotrauką kaip sypsais prieš veidrodį 75+ Most Funniest Smile Pictureskarose čia naujausia foto 

1. Įvertink savo rašymo įgūdžius. -10 

2. Kodėl rusai per csgo ant tiek ahuel?  Nes jie mano broliai seserys 

3. Paperdzeu Du kart paperdžiau 

Situacijos: pirma situacija važiuoji į į Šiaulius pasikroves tris tonas kvepalų kokie tavo veiksmai? Pisu skersas su fura į griovi 

Sitaucijos: važiuoji karuoce, ir karuoce bam bum fura kirkudu kokie tavo veiksmai? Nieko sėdu ir pokui 

Ir paskutinis klausimas ar turi 1,45e saskaitoj? Jei neturi tai net ne pildyk. Tai tuj banka sas imesiu. Tu man  žaiba permesi ir turėsiu 

Visiškai viskas teisingai atsakyta, busi priimtas, kai simgas atsidarys. 

Dalintis pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis

Sveiki tai gi gavau logistikos direktorių ir turiu paskelbti atranka į logistika tai gi sėkmės kurie pildys, jei esi toks pat kaip aš mėgsti šitą nuostabu darbą tai jis kaip tik tau

Tai gi pirmas klausimas

1. Kiek litrų dujų telpa į cisterna? Puse bus.

2. Kiek tonų narkotikų galima atgabenti per vieną kartą? Tiek kiek noriu.

3. Kiek turi broliu ir seserų? Tris seses ir penkis brolius

5. Koks tavo vardas? Kestis Papirdauskas.

6. Ką veiki laisvalaikiu? Aš gyvenu simgu. Šie žodžiai viską pasako

7. Įkelti savo nuotrauką kaip sypsais prieš veidrodį neturiu telefono su kamera.

1. Įvertink savo rašymo įgūdžius. Nžn per cesa su rusais dešimkė bus.

2. Kodėl rusai per csgo ant tiek ahuel? Nes mes per geri jiem.

3. Paperdzeu, skanaus

Situacijos: pirma situacija važiuoji į į Šiaulius pasikroves tris tonas kvepalų kokie tavo veiksmai? Visu pirma, tai išvis pasikrovęs nevažiuoju į Šiaulius.

Sitaucijos: važiuoji karuoce, ir karuoce bam bum fura kirkudu kokie tavo veiksmai? Csgo competitive vietoj sumetu.

Ir paskutinis klausimas ar turi 1,45e saskaitoj? Jei neturi tai net ne pildyk. Turiu puse euro.

Ačiū už dėmesį, dar kartą kartoju ačiū už dėmesį

Dalintis pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis
Eligijus_Turbo

Eligijus_Turbo279  - SAKE DU-HAS JIS

Tai gi pirmas klausimas

1. Kiek litrų dujų telpa į cisterna?  500?

2. Kiek tonų narkotikų galima atgabenti per vieną kartą? 1TONA

3. Kiek turi broliu ir seserų?  1BROLI 1SESE. DAR 2IS VAIKNAMIU IR 3IS VETERINARIJOS PRIEGLAUDOS

4. Koks tavo mamos vardas? STASE

5. Koks tavo vardas? PETRAS

6. Ką veiki laisvalaikiu? DROCINU 24/7

7. Įkelti savo nuotrauką kaip sypsais prieš veidrodį. NETURIU VEIDRODZIO, KA DARYT? GALIU NUDE ATSIUSTI.

1. Įvertink savo rašymo įgūdžius. 0

2. Kodėl rusai per csgo ant tiek ahuel?  NES JIE RUSAI

3. Paperdzeu: ATSISAUDAU TAIP PAT

Situacijos: pirma situacija važiuoji į į Šiaulius pasikroves tris tonas kvepalų kokie tavo veiksmai?  Nuvaziuot i turgu ir priduot

Sitaucijos: važiuoji karuoce, ir karuoce bam bum fura kirkudu kokie tavo veiksmai?  POX PALIEKU, TEGU AISKINASI TEISESAUGA

Ir paskutinis klausimas ar turi 1,45e saskaitoj? Jei neturi tai net ne pildyk.  TURIU DAUGIAU SENI

Dalintis pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis
20 valandas prieš , Tenda_Huawei rašė:
Eligijus_Turbo

Eligijus_Turbo279  - SAKE DU-HAS JIS

Tai gi pirmas klausimas

1. Kiek litrų dujų telpa į cisterna?  500?

2. Kiek tonų narkotikų galima atgabenti per vieną kartą? 1TONA

3. Kiek turi broliu ir seserų?  1BROLI 1SESE. DAR 2IS VAIKNAMIU IR 3IS VETERINARIJOS PRIEGLAUDOS

4. Koks tavo mamos vardas? STASE

5. Koks tavo vardas? PETRAS

6. Ką veiki laisvalaikiu? DROCINU 24/7

7. Įkelti savo nuotrauką kaip sypsais prieš veidrodį. NETURIU VEIDRODZIO, KA DARYT? GALIU NUDE ATSIUSTI.

1. Įvertink savo rašymo įgūdžius. 0

2. Kodėl rusai per csgo ant tiek ahuel?  NES JIE RUSAI

3. Paperdzeu: ATSISAUDAU TAIP PAT

Situacijos: pirma situacija važiuoji į į Šiaulius pasikroves tris tonas kvepalų kokie tavo veiksmai?  Nuvaziuot i turgu ir priduot

Sitaucijos: važiuoji karuoce, ir karuoce bam bum fura kirkudu kokie tavo veiksmai?  POX PALIEKU, TEGU AISKINASI TEISESAUGA

Ir paskutinis klausimas ar turi 1,45e saskaitoj? Jei neturi tai net ne pildyk.  TURIU DAUGIAU SENI

Priimtas, ironai, prasau greiciau atrakink serveri ba man reike istot į darbą ir priimt savo darbuotojus nes jie sake rasys man direktoriaus papeikima o as jo nenoriu tai karuoce zinai ka daryt, ba zinok as zinau kur tu gyveni ir bus tau va taip va ir taip va aisku? 

Dalintis pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis
On 2021-05-05 at 00:22, Benas_Mode rašė:

Sveiki tai gi gavau logistikos direktorių ir turiu paskelbti atranka į logistika tai gi sėkmės kurie pildys, jei esi toks pat kaip aš mėgsti šitą nuostabu darbą tai jis kaip tik tau

Tai gi pirmas klausimas

1. Kiek litrų dujų telpa į cisterna? Puse bus.

2. Kiek tonų narkotikų galima atgabenti per vieną kartą? Tiek kiek noriu.

3. Kiek turi broliu ir seserų? Tris seses ir penkis brolius

5. Koks tavo vardas? Kestis Papirdauskas.

6. Ką veiki laisvalaikiu? Aš gyvenu simgu. Šie žodžiai viską pasako

7. Įkelti savo nuotrauką kaip sypsais prieš veidrodį neturiu telefono su kamera.

1. Įvertink savo rašymo įgūdžius. Nžn per cesa su rusais dešimkė bus.

2. Kodėl rusai per csgo ant tiek ahuel? Nes mes per geri jiem.

3. Paperdzeu, skanaus

Situacijos: pirma situacija važiuoji į į Šiaulius pasikroves tris tonas kvepalų kokie tavo veiksmai? Visu pirma, tai išvis pasikrovęs nevažiuoju į Šiaulius.

Sitaucijos: važiuoji karuoce, ir karuoce bam bum fura kirkudu kokie tavo veiksmai? Csgo competitive vietoj sumetu.

Ir paskutinis klausimas ar turi 1,45e saskaitoj? Jei neturi tai net ne pildyk. Turiu puse euro.

Ačiū už dėmesį, dar kartą kartoju ačiū už dėmesį

Opa priimtas, aš esu kepsnys

Dalintis pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis
  • 2 months later...